Ma ko to ima tolike 70kW motore u kompakt klasi i jos u karavanu? Pogotovo 3/4citroen xm wrote: ↑31/01/2023 21:333/4 auta ove klase sličnog godišta je slično ovako motorizovano, ako ne i slabije.
Tesko.
Moderators: _BataZiv_0809, anex
Ma ko to ima tolike 70kW motore u kompakt klasi i jos u karavanu? Pogotovo 3/4citroen xm wrote: ↑31/01/2023 21:333/4 auta ove klase sličnog godišta je slično ovako motorizovano, ako ne i slabije.
Ne može se još pazariti, čovjek čeka drugo auto, nema šta drugo voziti. Tek za jedno 10 dana.
PSA, VW...Throttle wrote: ↑31/01/2023 21:36Ma ko to ima tolike 70kW motore u kompakt klasi i jos u karavanu? Pogotovo 3/4citroen xm wrote: ↑31/01/2023 21:33
3/4 auta ove klase sličnog godišta je slično ovako motorizovano, ako ne i slabije.
Tesko.
Nije mi bilo mrsko da pogledam kod nas
Taj 5 om uz bradinu, još karavan...i slabo ti to, pih...Throttle wrote: ↑31/01/2023 21:51Nije mi bilo mrsko da pogledam kod nas
2013-2018, nebitno gorivo
Golfova od 656 ima 27 slabijih od 71kW
Astri ima jedna Astra J od 84
Pezo 308 od 224 ima 30
C4 od 121 ima 15
Vecina ih ima 77 ili 81kW kao standardni pocetni motor, a i to je slabo, bar meni. E sad ako je to 3/4...
A razlika izmedju 70 i 81kW je ogromna, puno veca nego 120 i 131kW, ako na to ciljas.
Taj motor je preslab za kompakta karavana osim ako neko ne ide do granapa samo. Barem meni, nekom je mozda i to prejako.
Nadam se da ćeš biti zadovoljan. Meni izgleda bas kao dobra prilika.Idemedosumom wrote: ↑31/01/2023 21:40Ne može se još pazariti, čovjek čeka drugo auto, nema šta drugo voziti. Tek za jedno 10 dana.
Hvala drugdrug_profi wrote: ↑31/01/2023 22:15 Nadam se da ćeš biti zadovoljan. Meni izgleda bas kao dobra prilika.
Kilometraza i 4x4. Meni bi samo to bilo dovoljno da se upalim. A cijena za danasnje uslove dobra, jos kazes da si i spustio.Idemedosumom wrote: ↑31/01/2023 22:22Hvala drugdrug_profi wrote: ↑31/01/2023 22:15 Nadam se da ćeš biti zadovoljan. Meni izgleda bas kao dobra prilika.![]()
Jedina stvar koja nas je odbijala jeste bijela boja. Sadašnje auto nam je bijelo, pa smo željni promjene. Ali auto s ovakvom kilometražom je šteta ispustiti.
Jebiga ja sa Dokkerom i 66kW (pre)često budem najbrži i na A1 i na M17, i to u većini slučajeva pod teretom.Throttle wrote: ↑31/01/2023 21:51Nije mi bilo mrsko da pogledam kod nas
2013-2018, nebitno gorivo
Golfova od 656 ima 27 slabijih od 71kW
Astri ima jedna Astra J od 84
Pezo 308 od 224 ima 30
C4 od 121 ima 15
Vecina ih ima 77 ili 81kW kao standardni pocetni motor, a i to je slabo, bar meni. E sad ako je to 3/4...
A razlika izmedju 70 i 81kW je ogromna, puno veca nego 120 i 131kW, ako na to ciljas.
Taj motor je preslab za kompakta karavana osim ako neko ne ide do granapa samo. Barem meni, nekom je mozda i to prejako.
Nisam rekao da mi je dovoljno, ni blizu. Samo kažem da nije ta brojka toliko crna. Pogotovo ako je ovaj Focus lakši od uporedivog Golfa, a jest.
Malo sam gledao cijene identicne Kuge van granica BiH.Idemedosumom wrote: ↑31/01/2023 21:40Ne može se još pazariti, čovjek čeka drugo auto, nema šta drugo voziti. Tek za jedno 10 dana.
Zanima me, jel ovo PSA motor sa 3 cilindra, kao oni sto se ugradjuju u P308?citroen xm wrote: ↑31/01/2023 21:13 https://www.olx.ba/artikal/51112016/for ... -1-5-tdci/
Čini mi se da je dobra opcija.
Dizel nije 3cil.Optimist wrote: ↑01/02/2023 09:08Zanima me, jel ovo PSA motor sa 3 cilindra, kao oni sto se ugradjuju u P308?citroen xm wrote: ↑31/01/2023 21:13 https://www.olx.ba/artikal/51112016/for ... -1-5-tdci/
Čini mi se da je dobra opcija.
Nemaju od PSA, ima samo 1.5 4cil
Čovjek kaže da povedem svog majstora, kod njega ima dizalica pa da pregledamo.konektovan wrote: ↑01/02/2023 08:15 Ma mutno auto skroz..čuj, prodaješ auto, ali ne možeš da ga prodaš odmah, jer ćeš ostati bez auta?!![]()
Pa postigli smo dogovor, zato je sklonio oglas.