Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#23176 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne znam otkud vas opet na Savi, pričali smo o Goodyear. 
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#23177 Re: Dolazi zima - zimske gume
Evo vraćamo se
Sad imam Alpin 6,nove novcate ali još nisu probane po žestokom minusu i lošoj cesti sa snjegom i ledom.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#23178 Re: Dolazi zima - zimske gume
Bastian Schweinsteiger
- MedicinskiBrat
- Posts: 145
- Joined: 30/03/2017 02:29
#23179 Re: Dolazi zima - zimske gume
Hankook Winter iCept RS3
Jutros se spustio niz zaleđenu ulicu. Ko metak.
Jutros se spustio niz zaleđenu ulicu. Ko metak.
- holowey
- Posts: 10856
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#23180 Re: Dolazi zima - zimske gume
hvalis gume ili ih kudis?MedicinskiBrat wrote: ↑27/01/2023 12:04 Hankook Winter iCept RS3
Jutros se spustio niz zaleđenu ulicu. Ko metak.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#23181 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ko se po ledu i snjegu popne i spusti niz ulicu Hasiba Brankovića u Novom gradu (iznad naselja Mlađeni) treba mu orden dati i za gume i za auto i za testise.
- holowey
- Posts: 10856
- Joined: 10/11/2008 10:53
- Location: Славим нерадну недјељу и повећање минималца
#23182 Re: Dolazi zima - zimske gume
pa da, lako se sputiti, problem je popeti se...
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#23185 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nije ova, i ova ima uspon ispocetka ali se ne moze porediti.mk ultra wrote: ↑27/01/2023 13:23 to je ova ulica
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /220317194
Ne znam ima li u gdje zajebanije ulice
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23186 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nije,..ali je i ta zahebana ul Sulejmana Pačariza.mk ultra wrote: ↑27/01/2023 13:23 to je ova ulica
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /220317194
Često idem tom ulicom do jednog marketa na vrh brda
Ul. Hadiba Brankoviča ti je pored marif skole, gore prema vodovodu
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23187 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja citroenom drugom izletim uz brankovićevu.internazionale wrote: ↑27/01/2023 13:27Nije ova, i ova ima uspon ispocetka ali se ne moze porediti.mk ultra wrote: ↑27/01/2023 13:23 to je ova ulica
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /220317194
Ne znam ima li u gdje zajebanije ulice
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#23188 Re: Dolazi zima - zimske gume
Reče da voziš octaviu? I ja vozim octaviu i vjerujem da ima dosta i do samog auta, čini mi se bih na octaviji jedino sa eksericama bio opušten po snijegu
-
internazionale
- Posts: 2562
- Joined: 30/12/2009 15:52
#23189 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vjerujem, jer ne bi mogao prvomkonektovan wrote: ↑27/01/2023 13:29Ja citroenom drugom izletim uz brankovićevu.internazionale wrote: ↑27/01/2023 13:27
Nije ova, i ova ima uspon ispocetka ali se ne moze porediti.
Ne znam ima li u gdje zajebanije ulice![]()
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#23190 Re: Dolazi zima - zimske gume
konektovan wrote: ↑27/01/2023 13:29Ja citroenom drugom izletim uz brankovićevu.internazionale wrote: ↑27/01/2023 13:27
Nije ova, i ova ima uspon ispocetka ali se ne moze porediti.
Ne znam ima li u gdje zajebanije ulice
Polovinom kolovoza? Pod uslovom da nije pala kiša.
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#23191 Re: Dolazi zima - zimske gume
Aaa znam sad za hasiba, tu mi tetka zivikonektovan wrote: ↑27/01/2023 13:28Nije,..ali je i ta zahebana ul Sulejmana Pačariza.mk ultra wrote: ↑27/01/2023 13:23 to je ova ulica
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /220317194
Često idem tom ulicom do jednog marketa na vrh brda![]()
Ul. Hadiba Brankoviča ti je pored marif skole, gore prema vodovodu
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#23192 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vozio...auto dobro,ne dobro-odlično ali teška guzica pa hoće pravit problemeinternazionale wrote: ↑27/01/2023 13:29Reče da voziš octaviu? I ja vozim octaviu i vjerujem da ima dosta i do samog auta, čini mi se bih na octaviji jedino sa eksericama bio opušten po snijegu
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#23193 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vodovod je desno 500 metarakonektovan wrote: ↑27/01/2023 13:28Nije,..ali je i ta zahebana ul Sulejmana Pačariza.mk ultra wrote: ↑27/01/2023 13:23 to je ova ulica
https://www.klix.ba/vijesti/crna-hronik ... /220317194
Često idem tom ulicom do jednog marketa na vrh brda![]()
Ul. Hadiba Brankoviča ti je pored marif skole, gore prema vodovodu
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#23194 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nije 500 m,. jeste 356 m,PM72 wrote: ↑27/01/2023 13:34Vodovod je desno 500 metarakonektovan wrote: ↑27/01/2023 13:28
Nije,..ali je i ta zahebana ul Sulejmana Pačariza.
Često idem tom ulicom do jednog marketa na vrh brda![]()
Ul. Hadiba Brankoviča ti je pored marif skole, gore prema vodovodu
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#23195 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vazdušnje linije?
Da bi došao do vodovoda moraš sići do SOS naselja gdje ima put do vrha...
Nabere se više od 500 metara.
Nego,ako neko zimi,po snjegu i ledu,izađe i siđe niz ulicu Hasiba Brankovića,nek se javi da ga častim
Da bi došao do vodovoda moraš sići do SOS naselja gdje ima put do vrha...
Nabere se više od 500 metara.
Nego,ako neko zimi,po snjegu i ledu,izađe i siđe niz ulicu Hasiba Brankovića,nek se javi da ga častim
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#23196 Re: Dolazi zima - zimske gume
poigrajte se nekad sa pritiskom u gumama, vidite sta odgovara vasem vozilu
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23197 Re: Dolazi zima - zimske gume
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23198 Re: Dolazi zima - zimske gume
Caddy je meni skroz ok sto se voznje tice. Preglednost odlicna. Povisena pozicija sjedenja.
Doduse, puno vise sam vozio putnickog nego teretnog. Oba su bila 1.6TDI koji vidi brdo prije mene.
Doduse, puno vise sam vozio putnickog nego teretnog. Oba su bila 1.6TDI koji vidi brdo prije mene.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#23199 Re: Dolazi zima - zimske gume
mislim da ti putnicki imaju onu pumpicu za spustanje i dizanje, ovaj teretni nema i sjedim ko u kamionu, plus polozaj rucice mjenjaca, recept za iskrivit ledja, kocija prava, smece sto se toga tice, noisivost i to
- Optimist
- Posts: 15530
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#23200 Re: Dolazi zima - zimske gume
I putnicki i teretni imaju opciju podesavanja visine sjedista, ako ne to mislis.
Mjenjac jeste malo nize, ali ne vidim zasto bi zbog njega krivio ledja?
Mjenjac jeste malo nize, ali ne vidim zasto bi zbog njega krivio ledja?
