naravno, samo strucnjacima ne valja, tako su isto aktuelni nissan GTR smece i novi Z, isto platforme stare
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#15802 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Novija platforma može biti bitna jer osigurava veću bezbjednost prilikom udesa. Ostalo je manje više nebitno.
- sime_cipol
- Posts: 23411
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#15803 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Zar nema ovakav sa motorom iz Megane RSEvolution_IV wrote: ↑26/01/2023 18:03 https://mobile.de/26VJZS
ovog bi ja, ko porodicni auto, mada vise naginjem ka ASX
![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#15804 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ma ni to vjerujcitroen xm wrote: ↑26/01/2023 18:06 Novija platforma može biti bitna jer osigurava veću bezbjednost prilikom udesa. Ostalo je manje više nebitno.
mrsko mi trazit za 350z 2003 i ovaj novi Z 2022, razlika ogromna a platforma ista potpuno
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#15805 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
nema, trebao je biti, siguran sam da se renault pobrinuo da ne budesime_cipol wrote: ↑26/01/2023 18:11Zar nema ovakav sa motorom iz Megane RSEvolution_IV wrote: ↑26/01/2023 18:03 https://mobile.de/26VJZS
ovog bi ja, ko porodicni auto, mada vise naginjem ka ASX
![]()
![]()
ima samo nismo paket, isto ovaj 1.6T
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#15806 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sve je to super, samo ja prvobitno nisam ni spomenuo platformu za ovog Pulsara, nego nivo interijera na istom
Ima auta sa istom platformom, ali daleko boljim interijerom u kasnijim godinama.
Ima auta sa istom platformom, ali daleko boljim interijerom u kasnijim godinama.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#15807 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
a dobro, to je nekom presudno, nekom nije, meni daj jednostavno i da nema ekrana 
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#15808 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja evo vise puta gledam i trazim sta je ruzno unutra. Pa ovo je za megane john deere.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#15809 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ipak je onda Megane 4, a ne 3
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#15810 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa u tebe u mazdi 2 ekrana jedan kraj drugogEvolution_IV wrote: ↑26/01/2023 18:22 a dobro, to je nekom presudno, nekom nije, meni daj jednostavno i da nema ekrana![]()
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#15811 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
pajes, primitivni doduseThrottle wrote: ↑26/01/2023 23:17Pa u tebe u mazdi 2 ekrana jedan kraj drugogEvolution_IV wrote: ↑26/01/2023 18:22 a dobro, to je nekom presudno, nekom nije, meni daj jednostavno i da nema ekrana![]()
![]()
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#15812 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
U skladu Zgeneracijom kola 
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#15815 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
cenera za trojku 
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#15817 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
zaebaje i narod 
- skrbavi-admin
- Posts: 7109
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#15818 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
i po kile Kokosovog mljeka.....
....bo mu golf mater....
kanta 10 000 maraka
u pravu je bitanga kad je reko da jebe mater svim ovim emisijama sto restauriraju stara auta

....bo mu golf mater....
u pravu je bitanga kad je reko da jebe mater svim ovim emisijama sto restauriraju stara auta
- Vitezanin
- Posts: 3901
- Joined: 27/08/2009 21:53
- Location: https://angotrips.blog
#15819 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ford Mondeo, 2008. godište, i dalje na raspolaganju , 8.400 KM
https://www.olx.ba/artikal/51335376/ford-mondeo/

https://www.olx.ba/artikal/51335376/ford-mondeo/
- konektovan
- Posts: 51431
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#15820 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ovaj Mondeo se usere od zime, ako mu jedan grijač ne radi,...vergla li vergla 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#15821 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Sta ovo gori na tabli na ovom mondeu
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- konektovan
- Posts: 51431
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- Optimist
- Posts: 15524
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#15825 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
vala ta pahulja mi je tako iritantna, cim je 4 stepena ono nesto upozorava, hajde da je samo poruka nego kad jos ding odradi....

