SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#63876 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

Hoda ko klosar
User avatar
drag_gost
Posts: 6417
Joined: 17/04/2010 19:09
Location: Tu, odmah :)

#63877 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drag_gost »

HelaS wrote: 20/01/2023 22:49
splinter wrote: 20/01/2023 15:55 "Omar Mehmedbašić u zadnje tri godine uzeo preko milion KM za zastupanje po službenoj dužnosti"
"Za odbranu po službenoj dužnosti za posljednje tri godine sarajevskim advokatima isplaćeni su višemilionski iznosi iz Budžeta KS, a neki od advokata od zastupanja su postali milioneri.
Advokatu Omaru Mehmedbašiću isplaćeno je 1.119.462 KM za posljednje tri godine za zastupanje po službenoj dužnosti."

https://cutt.ly/v9tVs5K

Samo uređena i jaka pravna država :bih:
Oko 4.000 KM dnevno, ako ne radi vikendima :D
Radio je i vikendima, ne znam sada.
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#63878 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by HelaS »

drag_gost wrote: 21/01/2023 01:01
HelaS wrote: 20/01/2023 22:49

Oko 4.000 KM dnevno, ako ne radi vikendima :D
Radio je i vikendima, ne znam sada.
Sve ok, ali zaista je pretjeran iznos 4.000 KM dnevno, pa i koja marka manje, što znači da gornja informacija o preko milion KM za 3 godine, nije baš uvjerljiva :-)
suspect_zero
Posts: 27983
Joined: 11/10/2008 21:45

#63879 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by suspect_zero »

Ne mogu ovi njegovi sabrati djela koliko on može prokockat'.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#63880 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vicious »

HelaS wrote: 21/01/2023 11:00
drag_gost wrote: 21/01/2023 01:01

Radio je i vikendima, ne znam sada.
Sve ok, ali zaista je pretjeran iznos 4.000 KM dnevno, pa i koja marka manje, što znači da gornja informacija o preko milion KM za 3 godine, nije baš uvjerljiva :-)
Kako dodje na 4000 dnevno? 3 godine, znaci oko 1100 dana, znaci dodje nesto preko 1000 po danu.
Ali svakako se ne obracunava po danu, tako da je cifra sasvim moguca i vjerovatno tacna. Svako rociste, svaki podnesak... jos on to nakiti na racunu, nabere se sati i sati.
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#63881 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by HelaS »

vicious wrote: 21/01/2023 16:46
HelaS wrote: 21/01/2023 11:00

Sve ok, ali zaista je pretjeran iznos 4.000 KM dnevno, pa i koja marka manje, što znači da gornja informacija o preko milion KM za 3 godine, nije baš uvjerljiva :-)
Kako dodje na 4000 dnevno? 3 godine, znaci oko 1100 dana, znaci dodje nesto preko 1000 po danu.
Ali svakako se ne obracunava po danu, tako da je cifra sasvim moguca i vjerovatno tacna. Svako rociste, svaki podnesak... jos on to nakiti na racunu, nabere se sati i sati.
Jeste, u pravu si, pogriješio sam, nenamjerno. Ne znam kako, izvinjavam se. Da, nešto malo preko 1.000 maraka dnevno je...
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#63882 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vicious »

HelaS wrote: 21/01/2023 22:00
vicious wrote: 21/01/2023 16:46
Kako dodje na 4000 dnevno? 3 godine, znaci oko 1100 dana, znaci dodje nesto preko 1000 po danu.
Ali svakako se ne obracunava po danu, tako da je cifra sasvim moguca i vjerovatno tacna. Svako rociste, svaki podnesak... jos on to nakiti na racunu, nabere se sati i sati.
Jeste, u pravu si, pogriješio sam, nenamjerno. Ne znam kako, izvinjavam se. Da, nešto malo preko 1.000 maraka dnevno je...
Jedva hiljadu... :lol:
A šta reći, klasično pljačkanje budžeta od strane korumpiranih sudija i advokata.
A najgore od svega je što se to sve zna, ali niko u ovoj septickoj jami ni da se počeše.
Advokati su inače posebno smeće, naravno čast izuzecima. Kroz posao sam imao kontakta i upoznao baš puno njih, i mogu slobodno reći da je ogromna većina obični šljam.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#63884 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

Vidio sam ovo danas i nije mi jasno nikako sta se dogodilo. Na tri auta tocak iscupan.
User avatar
muha_sa
Posts: 140414
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#63885 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by muha_sa »

drug_profi wrote: 22/01/2023 16:04 Vidio sam ovo danas i nije mi jasno nikako sta se dogodilo. Na tri auta tocak iscupan.
Na autobuskom stajalištu za one koji od Malte skrecu lijevo za Cvilu ima znak obavezan smjer lijevo ka Malti--što znaci da se ne mERE pravo za Bosmal--niko se toga ne pridržava--prvi ja pa ostali :-)
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39556
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#63886 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

drug_profi wrote: 22/01/2023 16:04 Vidio sam ovo danas i nije mi jasno nikako sta se dogodilo. Na tri auta tocak iscupan.
slabo pritego maIstor,garant nije imo momenAt kljuĆ :D
User avatar
nivla
Posts: 6570
Joined: 12/01/2008 23:44

#63887 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nivla »

pisu da je imao epi napad,ako je imao epi napad, onog sto mu je izdao ljekarsko uvjerenje da je sposoban odmah u zatvor i oduzeti ljekarsku licencu
ljudi imaju dioptriju pa svakih 5 godina moraju vadit vozacku i ljekarako uvjerenje,a osoba sa epilepsijom uredno vozi bez problema
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#63888 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by PM72 »

Ljudi izganjaju invalidsku penziju s tim da moraju ležati u Jagomiru na "posmatranju".Kad dobiju papir da je budala-niko da mu uzme vozačku,bio on "prava" ili dalabu samo radi papira.Još vozi taksi...
amko761
Posts: 1213
Joined: 06/06/2012 17:40

#63889 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amko761 »

Gledam smrtovnicu ove djevojke što je upala u Miljacku, lijepa :(

How the fuck upadneš u Miljacku, pijano, napušeno, šta? S obzirom da je u sitne sate.
User avatar
thekupus
Posts: 7387
Joined: 25/06/2011 22:38

#63890 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by thekupus »

amko761 wrote: 22/01/2023 18:19 Gledam smrtovnicu ove djevojke što je upala u Miljacku, lijepa :(

How the fuck upadneš u Miljacku, pijano, napušeno, šta? S obzirom da je u sitne sate.
Nije upala, skočila je nažalost.
amko761
Posts: 1213
Joined: 06/06/2012 17:40

#63891 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amko761 »

Oh, ok, thx.
User avatar
Truba
Posts: 93806
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#63892 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

I Ilinka studentica se na tromedji srbije bih i cene gore iz drugog pokusaja ubila skokom u rijeku
17 dana je trazili
Znaci cura je prototip izgleda kojeg volim

Mozak je najvazniji organ
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#63893 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

amko761 wrote: 22/01/2023 18:19 Gledam smrtovnicu ove djevojke što je upala u Miljacku, lijepa :(

How the fuck upadneš u Miljacku, pijano, napušeno, šta? S obzirom da je u sitne sate.
Nije pjana,ni napusena, nego se dovezla taksijem, ostavila 10KM na sicu,izasla i bacila se u Miljacku. Boga pitaj sta joj se stendžerilo. Ostadose ucviljeni roditelji i dijete.
suspect_zero
Posts: 27983
Joined: 11/10/2008 21:45

#63894 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by suspect_zero »

vjeshalica wrote: 22/01/2023 19:05
amko761 wrote: 22/01/2023 18:19 Gledam smrtovnicu ove djevojke što je upala u Miljacku, lijepa :(

How the fuck upadneš u Miljacku, pijano, napušeno, šta? S obzirom da je u sitne sate.
Nije pjana,ni napusena, nego se dovezla taksijem, ostavila 10KM na sicu,izasla i bacila se u Miljacku. Boga pitaj sta joj se stendžerilo. Ostadose ucviljeni roditelji i dijete.

Tuga i prestrašno.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20766
Joined: 31/03/2019 14:56

#63895 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

nivla wrote: 22/01/2023 16:10 pisu da je imao epi napad,ako je imao epi napad, onog sto mu je izdao ljekarsko uvjerenje da je sposoban odmah u zatvor i oduzeti ljekarsku licencu
ljudi imaju dioptriju pa svakih 5 godina moraju vadit vozacku i ljekarako uvjerenje,a osoba sa epilepsijom uredno vozi bez problema
Lik u selu ima vozacku 10 godina, ima drvenu nogu. Ja licno gledala. Muz ima oko - 0,5 nosi durbin, 5 godina vozacka.
Tako da te to ne sokira. Pricao mi instruktor jedan imao je na obuci neku zensku, nazor dosla, babo je poslao da polaze, ima SCH, ispade samo kakve SCH dijagnoza ima, kaze ja ne zelim da vozam al me otac tjera jer pije pa mu treba sofer da ga voza. Dobila regularno ljekarsko.
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#63896 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by citroen xm »

Strašna je brojka mladih koji se odlučuju na čin samoubistva. :(
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#63897 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mk ultra »

Kad vidim aktivirane USA žmigavce na VW AUDI ne dopada mi se al nikako :skoljka:

Čuneri
NediM17
Posts: 26440
Joined: 05/11/2009 11:49

#63898 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by NediM17 »

Tehnicki i murija ne rade pos'o.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#63899 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by karanana »

kad sam vidio sa 25 dijete, bez muza....ne znam, nagadjam....neki pritisak familije, da li je dijete vanbracno, da li je muz bio pa otisao pa se neka stigma zbog toga stvorila i pritisak...da li je muz ziv.....potpuno nagadjanje, ali opet ne znam kako te bilo sta moze na skok u miljacku natjerati. pa upravo zbog tog djeteta ako ni zbog ceg drugog.
amko761
Posts: 1213
Joined: 06/06/2012 17:40

#63900 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by amko761 »

citroen xm wrote: 22/01/2023 19:09 Strašna je brojka mladih koji se odlučuju na čin samoubistva. :(
Meni nije to čudno, već kad vidim one bogataše koji se ubiju zbog nekih problema (ne zdravstvenih) :-)

Bar oni sve mogu riješiti. Novac rješava sve probleme :)

Edit: Bar na ovom svijetu, za onaj ne znam, to pitati ove koji vjeruju u to. Ja vjerujem ono što vidim svojim očima.
Post Reply