SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Truba
- Posts: 93805
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#63876 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Hoda ko klosar
- drag_gost
- Posts: 6417
- Joined: 17/04/2010 19:09
- Location: Tu, odmah :)
#63877 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Radio je i vikendima, ne znam sada.HelaS wrote: ↑20/01/2023 22:49Oko 4.000 KM dnevno, ako ne radi vikendimasplinter wrote: ↑20/01/2023 15:55 "Omar Mehmedbašić u zadnje tri godine uzeo preko milion KM za zastupanje po službenoj dužnosti"
"Za odbranu po službenoj dužnosti za posljednje tri godine sarajevskim advokatima isplaćeni su višemilionski iznosi iz Budžeta KS, a neki od advokata od zastupanja su postali milioneri.
Advokatu Omaru Mehmedbašiću isplaćeno je 1.119.462 KM za posljednje tri godine za zastupanje po službenoj dužnosti."
https://cutt.ly/v9tVs5K
Samo uređena i jaka pravna država![]()
![]()
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#63878 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sve ok, ali zaista je pretjeran iznos 4.000 KM dnevno, pa i koja marka manje, što znači da gornja informacija o preko milion KM za 3 godine, nije baš uvjerljiva
-
suspect_zero
- Posts: 27983
- Joined: 11/10/2008 21:45
#63879 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne mogu ovi njegovi sabrati djela koliko on može prokockat'.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#63880 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kako dodje na 4000 dnevno? 3 godine, znaci oko 1100 dana, znaci dodje nesto preko 1000 po danu.
Ali svakako se ne obracunava po danu, tako da je cifra sasvim moguca i vjerovatno tacna. Svako rociste, svaki podnesak... jos on to nakiti na racunu, nabere se sati i sati.
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#63881 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jeste, u pravu si, pogriješio sam, nenamjerno. Ne znam kako, izvinjavam se. Da, nešto malo preko 1.000 maraka dnevno je...vicious wrote: ↑21/01/2023 16:46Kako dodje na 4000 dnevno? 3 godine, znaci oko 1100 dana, znaci dodje nesto preko 1000 po danu.
Ali svakako se ne obracunava po danu, tako da je cifra sasvim moguca i vjerovatno tacna. Svako rociste, svaki podnesak... jos on to nakiti na racunu, nabere se sati i sati.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#63882 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jedva hiljadu...HelaS wrote: ↑21/01/2023 22:00Jeste, u pravu si, pogriješio sam, nenamjerno. Ne znam kako, izvinjavam se. Da, nešto malo preko 1.000 maraka dnevno je...vicious wrote: ↑21/01/2023 16:46
Kako dodje na 4000 dnevno? 3 godine, znaci oko 1100 dana, znaci dodje nesto preko 1000 po danu.
Ali svakako se ne obracunava po danu, tako da je cifra sasvim moguca i vjerovatno tacna. Svako rociste, svaki podnesak... jos on to nakiti na racunu, nabere se sati i sati.
A šta reći, klasično pljačkanje budžeta od strane korumpiranih sudija i advokata.
A najgore od svega je što se to sve zna, ali niko u ovoj septickoj jami ni da se počeše.
Advokati su inače posebno smeće, naravno čast izuzecima. Kroz posao sam imao kontakta i upoznao baš puno njih, i mogu slobodno reći da je ogromna većina obični šljam.
- muha_sa
- Posts: 140410
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- drug_profi
- Posts: 65411
- Joined: 16/07/2012 16:00
#63884 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Vidio sam ovo danas i nije mi jasno nikako sta se dogodilo. Na tri auta tocak iscupan.
- muha_sa
- Posts: 140410
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
#63885 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Na autobuskom stajalištu za one koji od Malte skrecu lijevo za Cvilu ima znak obavezan smjer lijevo ka Malti--što znaci da se ne mERE pravo za Bosmal--niko se toga ne pridržava--prvi ja pa ostalidrug_profi wrote: ↑22/01/2023 16:04 Vidio sam ovo danas i nije mi jasno nikako sta se dogodilo. Na tri auta tocak iscupan.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#63886 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
slabo pritego maIstor,garant nije imo momenAt kljuĆdrug_profi wrote: ↑22/01/2023 16:04 Vidio sam ovo danas i nije mi jasno nikako sta se dogodilo. Na tri auta tocak iscupan.
- nivla
- Posts: 6570
- Joined: 12/01/2008 23:44
#63887 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pisu da je imao epi napad,ako je imao epi napad, onog sto mu je izdao ljekarsko uvjerenje da je sposoban odmah u zatvor i oduzeti ljekarsku licencu
ljudi imaju dioptriju pa svakih 5 godina moraju vadit vozacku i ljekarako uvjerenje,a osoba sa epilepsijom uredno vozi bez problema
ljudi imaju dioptriju pa svakih 5 godina moraju vadit vozacku i ljekarako uvjerenje,a osoba sa epilepsijom uredno vozi bez problema
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#63888 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ljudi izganjaju invalidsku penziju s tim da moraju ležati u Jagomiru na "posmatranju".Kad dobiju papir da je budala-niko da mu uzme vozačku,bio on "prava" ili dalabu samo radi papira.Još vozi taksi...
-
amko761
- Posts: 1213
- Joined: 06/06/2012 17:40
#63889 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Gledam smrtovnicu ove djevojke što je upala u Miljacku, lijepa
How the fuck upadneš u Miljacku, pijano, napušeno, šta? S obzirom da je u sitne sate.
How the fuck upadneš u Miljacku, pijano, napušeno, šta? S obzirom da je u sitne sate.
- thekupus
- Posts: 7387
- Joined: 25/06/2011 22:38
-
amko761
- Posts: 1213
- Joined: 06/06/2012 17:40
#63891 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Oh, ok, thx.
- Truba
- Posts: 93805
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#63892 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I Ilinka studentica se na tromedji srbije bih i cene gore iz drugog pokusaja ubila skokom u rijeku
17 dana je trazili
Znaci cura je prototip izgleda kojeg volim
Mozak je najvazniji organ
17 dana je trazili
Znaci cura je prototip izgleda kojeg volim
Mozak je najvazniji organ
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#63893 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nije pjana,ni napusena, nego se dovezla taksijem, ostavila 10KM na sicu,izasla i bacila se u Miljacku. Boga pitaj sta joj se stendžerilo. Ostadose ucviljeni roditelji i dijete.
-
suspect_zero
- Posts: 27983
- Joined: 11/10/2008 21:45
#63894 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vjeshalica wrote: ↑22/01/2023 19:05Nije pjana,ni napusena, nego se dovezla taksijem, ostavila 10KM na sicu,izasla i bacila se u Miljacku. Boga pitaj sta joj se stendžerilo. Ostadose ucviljeni roditelji i dijete.
Tuga i prestrašno.
- vjeshalica
- Posts: 20766
- Joined: 31/03/2019 14:56
#63895 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Lik u selu ima vozacku 10 godina, ima drvenu nogu. Ja licno gledala. Muz ima oko - 0,5 nosi durbin, 5 godina vozacka.nivla wrote: ↑22/01/2023 16:10 pisu da je imao epi napad,ako je imao epi napad, onog sto mu je izdao ljekarsko uvjerenje da je sposoban odmah u zatvor i oduzeti ljekarsku licencu
ljudi imaju dioptriju pa svakih 5 godina moraju vadit vozacku i ljekarako uvjerenje,a osoba sa epilepsijom uredno vozi bez problema
Tako da te to ne sokira. Pricao mi instruktor jedan imao je na obuci neku zensku, nazor dosla, babo je poslao da polaze, ima SCH, ispade samo kakve SCH dijagnoza ima, kaze ja ne zelim da vozam al me otac tjera jer pije pa mu treba sofer da ga voza. Dobila regularno ljekarsko.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#63896 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Strašna je brojka mladih koji se odlučuju na čin samoubistva. 
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#63897 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kad vidim aktivirane USA žmigavce na VW AUDI ne dopada mi se al nikako
Čuneri
Čuneri
-
NediM17
- Posts: 26440
- Joined: 05/11/2009 11:49
#63898 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Tehnicki i murija ne rade pos'o.
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#63899 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
kad sam vidio sa 25 dijete, bez muza....ne znam, nagadjam....neki pritisak familije, da li je dijete vanbracno, da li je muz bio pa otisao pa se neka stigma zbog toga stvorila i pritisak...da li je muz ziv.....potpuno nagadjanje, ali opet ne znam kako te bilo sta moze na skok u miljacku natjerati. pa upravo zbog tog djeteta ako ni zbog ceg drugog.
-
amko761
- Posts: 1213
- Joined: 06/06/2012 17:40
#63900 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Meni nije to čudno, već kad vidim one bogataše koji se ubiju zbog nekih problema (ne zdravstvenih)
Bar oni sve mogu riješiti. Novac rješava sve probleme
Edit: Bar na ovom svijetu, za onaj ne znam, to pitati ove koji vjeruju u to. Ja vjerujem ono što vidim svojim očima.
