sta su vrace??ucenik1234 wrote: ↑21/01/2023 11:59
Uz Vrace me izvukla fulda kristal montero bez ikakvih problema, stao uz Bjelasnicu zajedno sa gomilom auta, jebeno bas bilo, okrenuo se i nazad u grad. Cisti led kroz lukavicu, na ravnom te bocno pronosa kad kreces, nerealno kako nisu nista posuli a najavljeno
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#22951 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#22952 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne mogu ljudi da uprate da nisu Vrace nego Vraca.Meni to para uši
-
ucenik1234
- Posts: 1191
- Joined: 06/11/2012 22:10
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#22954 Re: Dolazi zima - zimske gume
vrataca
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#22955 Re: Dolazi zima - zimske gume
Poceo snijeg, jel mi vrijeme da i ja stavim zimske ili ce se brzo otopiti, da se ne peglam bezveze?
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
#22956 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dok ti vrate dozvolu otopice se. 
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
#22959 Re: Dolazi zima - zimske gume
Al' ga ciste, 'alal im v'era. 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#22960 Re: Dolazi zima - zimske gume
ja dvaput izlopato avliju,spremam se za treci put 
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
#22961 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja cekam da stane, za jedno 3-4 dana. 
Valja mi u ponedjeljak put krajine.
Valja mi u ponedjeljak put krajine.
- shape of despair
- Posts: 3989
- Joined: 09/04/2008 18:41
#22962 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nove zimske,Nexen,evo me na bjelasnici, 10 auta ke ostalo u snijegu.
- MedicinskiBrat
- Posts: 145
- Joined: 30/03/2017 02:29
#22963 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pratim u stopu, treće lopatanje
- konektovan
- Posts: 51453
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#22964 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sava hp2 jutros jako loše na ovom mokrom snijegu...
- vjeshalica
- Posts: 20768
- Joined: 31/03/2019 14:56
#22965 Re: Dolazi zima - zimske gume
3 sezona na Bridzston...truljesina,nije u stanju po zatrpanoj Dobrinji da ide, jos mucnije je sto sa blataricama moras opreznije...doduse svi voze sporo i da se najebem strucLJaku matere u diplomu, ko je nasarafio one lezece na Bulevaru pa ih je nekad kasno sinoc iscupala grtalica i ostalo nako razvaljeno da stoji da neko pocijepa gume...
- shape of despair
- Posts: 3989
- Joined: 09/04/2008 18:41
#22966 Re: Dolazi zima - zimske gume

Prosao 50km ovakvog puta
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#22967 Re: Dolazi zima - zimske gume
imal jos tih komada lezecih tamo?? trebaju mi 4 te polutkevjeshalica wrote: ↑21/01/2023 13:05 3 sezona na Bridzston...truljesina,nije u stanju po zatrpanoj Dobrinji da ide, jos mucnije je sto sa blataricama moras opreznije...doduse svi voze sporo i da se najebem strucLJaku matere u diplomu, ko je nasarafio one lezece na Bulevaru pa ih je nekad kasno sinoc iscupala grtalica i ostalo nako razvaljeno da stoji da neko pocijepa gume...
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#22968 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vjerovatno oni koji imaju michelin i conti, trebali su i oni nexen kupiti.shape of despair wrote: ↑21/01/2023 12:46 Nove zimske,Nexen,evo me na bjelasnici, 10 auta ke ostalo u snijegu.
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#22969 Re: Dolazi zima - zimske gume
Lopata na vikendici
Davno zavrsilo vrijeme lopatanja
Davno zavrsilo vrijeme lopatanja
-
ucenik1234
- Posts: 1191
- Joined: 06/11/2012 22:10
#22970 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kako si uspio, debili su zakrcili obje trake kad sam ja isaoshape of despair wrote: ↑21/01/2023 12:46 Nove zimske,Nexen,evo me na bjelasnici, 10 auta ke ostalo u snijegu.
-
shandrprcSA
- Posts: 10219
- Joined: 23/02/2013 08:16
#22971 Re: Dolazi zima - zimske gume
@Al'din like thisshape of despair wrote: ↑21/01/2023 12:46 Nove zimske,Nexen,evo me na bjelasnici, 10 auta ke ostalo u snijegu.
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#22972 Re: Dolazi zima - zimske gume
Treca sezona nexen ide elham 
- shape of despair
- Posts: 3989
- Joined: 09/04/2008 18:41
#22973 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma hej,raja klize ko ista,zastoja na desetine. Kupio nove gume prije 10 dana,drugacije nema sanse. Krenula auta na bjelasnicu i prvo brdo kapak. Od Sarajeva do Šabića dosao bez problema,jos grtalica prosla otprilike prije 2 sata,ko da i nije.ucenik1234 wrote: ↑21/01/2023 13:26Kako si uspio, debili su zakrcili obje trake kad sam ja isaoshape of despair wrote: ↑21/01/2023 12:46 Nove zimske,Nexen,evo me na bjelasnici, 10 auta ke ostalo u snijegu.
Nexen dvije prednje nove, zadnje neke druge solidne,stare 3 godine
-
dado_
- Posts: 747
- Joined: 25/12/2012 11:35
#22974 Re: Dolazi zima - zimske gume
I ja sam na toj savi, i cine mi se prilicno lose, dot20 je na njima, dobio ih na autu... haj pregurace ovu zimu, iducu ih skidam 100%
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
#22975 Re: Dolazi zima - zimske gume
Michko alpin 6 u koNbinaciji sa i-AWD, k'o po šinama ide "mađarsko-azijska nakaza". 
