Dolazi zima - zimske gume

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22951 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

ucenik1234 wrote: 21/01/2023 11:59

Uz Vrace me izvukla fulda kristal montero bez ikakvih problema, stao uz Bjelasnicu zajedno sa gomilom auta, jebeno bas bilo, okrenuo se i nazad u grad. Cisti led kroz lukavicu, na ravnom te bocno pronosa kad kreces, nerealno kako nisu nista posuli a najavljeno
sta su vrace??
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#22952 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by PM72 »

Ne mogu ljudi da uprate da nisu Vrace nego Vraca.Meni to para uši
ucenik1234
Posts: 1191
Joined: 06/11/2012 22:10

#22953 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by ucenik1234 »

PM72 wrote: 21/01/2023 12:03 Ne mogu ljudi da uprate da nisu Vrace nego Vraca.Meni to para uši
Onda uz Vracu
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22954 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

ucenik1234 wrote: 21/01/2023 12:04
PM72 wrote: 21/01/2023 12:03 Ne mogu ljudi da uprate da nisu Vrace nego Vraca.Meni to para uši
Onda uz Vracu
vrataca
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#22955 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Ateista »

Poceo snijeg, jel mi vrijeme da i ja stavim zimske ili ce se brzo otopiti, da se ne peglam bezveze?
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#22956 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Dok ti vrate dozvolu otopice se. :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#22957 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Truba »

nlt wrote: 21/01/2023 12:00 Komšija kupio djetetu skupo baš auto
Jutros gledam ljetne gume na njemu :lol:
ljude boli kurac generalno za sve

ali ja ne razumijem ljude koji vole kola i vozaju se i imaju skupa kola da ne razmisljaju o gumam i tako tim stvarima

al zato peru svaki dan

nepojmljivo
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#22958 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Ateista »

NediM17 wrote: 21/01/2023 12:21 Dok ti vrate dozvolu otopice se. :mrgreen:
Kakve to veze ima sa dozvolom? Ko da mi treba dozvola da bih vozio. :D
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#22959 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Al' ga ciste, 'alal im v'era. :mrgreen:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22960 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

ja dvaput izlopato avliju,spremam se za treci put :D
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#22961 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Ja cekam da stane, za jedno 3-4 dana. :D
Valja mi u ponedjeljak put krajine.
User avatar
shape of despair
Posts: 3989
Joined: 09/04/2008 18:41

#22962 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by shape of despair »

Nove zimske,Nexen,evo me na bjelasnici, 10 auta ke ostalo u snijegu.
User avatar
MedicinskiBrat
Posts: 145
Joined: 30/03/2017 02:29

#22963 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by MedicinskiBrat »

bitanga_sa_otesa wrote: 21/01/2023 12:39 ja dvaput izlopato avliju,spremam se za treci put :D
Pratim u stopu, treće lopatanje :skoljka:
User avatar
konektovan
Posts: 51450
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#22964 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by konektovan »

Sava hp2 jutros jako loše na ovom mokrom snijegu...
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#22965 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by vjeshalica »

3 sezona na Bridzston...truljesina,nije u stanju po zatrpanoj Dobrinji da ide, jos mucnije je sto sa blataricama moras opreznije...doduse svi voze sporo i da se najebem strucLJaku matere u diplomu, ko je nasarafio one lezece na Bulevaru pa ih je nekad kasno sinoc iscupala grtalica i ostalo nako razvaljeno da stoji da neko pocijepa gume...
User avatar
shape of despair
Posts: 3989
Joined: 09/04/2008 18:41

#22966 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by shape of despair »

Image
Prosao 50km ovakvog puta
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39559
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#22967 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by bitanga_sa_otesa »

vjeshalica wrote: 21/01/2023 13:05 3 sezona na Bridzston...truljesina,nije u stanju po zatrpanoj Dobrinji da ide, jos mucnije je sto sa blataricama moras opreznije...doduse svi voze sporo i da se najebem strucLJaku matere u diplomu, ko je nasarafio one lezece na Bulevaru pa ih je nekad kasno sinoc iscupala grtalica i ostalo nako razvaljeno da stoji da neko pocijepa gume...
imal jos tih komada lezecih tamo?? trebaju mi 4 te polutke :D
User avatar
Ateista
Posts: 51690
Joined: 18/01/2009 00:29
Location: rajvosa-x.com

#22968 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Ateista »

shape of despair wrote: 21/01/2023 12:46 Nove zimske,Nexen,evo me na bjelasnici, 10 auta ke ostalo u snijegu.
Vjerovatno oni koji imaju michelin i conti, trebali su i oni nexen kupiti. :D
User avatar
Truba
Posts: 93843
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#22969 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by Truba »

Lopata na vikendici
Davno zavrsilo vrijeme lopatanja
ucenik1234
Posts: 1191
Joined: 06/11/2012 22:10

#22970 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by ucenik1234 »

shape of despair wrote: 21/01/2023 12:46 Nove zimske,Nexen,evo me na bjelasnici, 10 auta ke ostalo u snijegu.
Kako si uspio, debili su zakrcili obje trake kad sam ja isao
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#22971 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by shandrprcSA »

shape of despair wrote: 21/01/2023 12:46 Nove zimske,Nexen,evo me na bjelasnici, 10 auta ke ostalo u snijegu.
@Al'din like this
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#22972 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by mk ultra »

Treca sezona nexen ide elham :mrgreen:
User avatar
shape of despair
Posts: 3989
Joined: 09/04/2008 18:41

#22973 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by shape of despair »

ucenik1234 wrote: 21/01/2023 13:26
shape of despair wrote: 21/01/2023 12:46 Nove zimske,Nexen,evo me na bjelasnici, 10 auta ke ostalo u snijegu.
Kako si uspio, debili su zakrcili obje trake kad sam ja isao
Ma hej,raja klize ko ista,zastoja na desetine. Kupio nove gume prije 10 dana,drugacije nema sanse. Krenula auta na bjelasnicu i prvo brdo kapak. Od Sarajeva do Šabića dosao bez problema,jos grtalica prosla otprilike prije 2 sata,ko da i nije.
Nexen dvije prednje nove, zadnje neke druge solidne,stare 3 godine
dado_
Posts: 747
Joined: 25/12/2012 11:35

#22974 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by dado_ »

konektovan wrote: 21/01/2023 13:01 Sava hp2 jutros jako loše na ovom mokrom snijegu...
I ja sam na toj savi, i cine mi se prilicno lose, dot20 je na njima, dobio ih na autu... haj pregurace ovu zimu, iducu ih skidam 100%
NediM17
Posts: 26450
Joined: 05/11/2009 11:49

#22975 Re: Dolazi zima - zimske gume

Post by NediM17 »

Michko alpin 6 u koNbinaciji sa i-AWD, k'o po šinama ide "mađarsko-azijska nakaza". :-D
Post Reply