Pitamo Mehanicare ?
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Naslovnica
- Posts: 35469
- Joined: 20/03/2013 15:38
#44901 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ja nedavno kupio onaj podguz što se ušteka u upaljač i grije leđa i guzicu
Danas sa posla, da otključam, krepo Seyo. Ostao upaljen podguz, nisam ni obraćao pažnju. Jbmu, zar ne bi trebalo automatski da se gasi kada se ugasi auto?!
Sva sreća uvijek su tu kablovi, preklemao me kolega.
Koliko može štete nanijeti ovakvo pražnjenje?
Kasnije sam ga vozao, palio, gasio, sve OK.
Vidjećemo ujutro.
Danas sa posla, da otključam, krepo Seyo. Ostao upaljen podguz, nisam ni obraćao pažnju. Jbmu, zar ne bi trebalo automatski da se gasi kada se ugasi auto?!
Sva sreća uvijek su tu kablovi, preklemao me kolega.
Koliko može štete nanijeti ovakvo pražnjenje?
Kasnije sam ga vozao, palio, gasio, sve OK.
Vidjećemo ujutro.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#44902 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hoces da ti plane seyad sa tom kineskom max full opremom?
-
Naslovnica
- Posts: 35469
- Joined: 20/03/2013 15:38
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#44904 Re: Pitamo Mehanicare ?
E pa ondaK drugi put pamet u glavu.
-
Naslovnica
- Posts: 35469
- Joined: 20/03/2013 15:38
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#44906 Re: Pitamo Mehanicare ?
Hebote i tehnologija,...pa zar nema eco mode da ugasi potrošače?! 
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#44907 Re: Pitamo Mehanicare ?
Bice to dobro.
- konektovan
- Posts: 51454
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#44908 Re: Pitamo Mehanicare ?
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#44909 Re: Pitamo Mehanicare ?
Rekoh, bice dobro ako nadje za 150 kmica.
-
Naslovnica
- Posts: 35469
- Joined: 20/03/2013 15:38
#44910 Re: Pitamo Mehanicare ?
Eno sad?!
Ne furajte me bezz, stariji sam čoek, nie mi yaebancie drugari.

Ne furajte me bezz, stariji sam čoek, nie mi yaebancie drugari.
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#44911 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma prvi put mu nece skoditi, samo nemoj da ti to postane praksa.
-
Naslovnica
- Posts: 35469
- Joined: 20/03/2013 15:38
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#44913 Re: Pitamo Mehanicare ?
rodijak odi kod nekog avtoelektronićara panek ti sta vi neki pre kidaĆ da mores to gasit poyyyNaslovnica wrote: ↑20/01/2023 19:01 Eno sad?!
Ne furajte me bezz, stariji sam čoek, nie mi yaebancie drugari.
![]()
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#44914 Re: Pitamo Mehanicare ?
Nekad mi se davno isto desilo.Naslovnica wrote: ↑20/01/2023 18:29 Ja nedavno kupio onaj podguz što se ušteka u upaljač i grije leđa i guzicu
Danas sa posla, da otključam, krepo Seyo. Ostao upaljen podguz, nisam ni obraćao pažnju. Jbmu, zar ne bi trebalo automatski da se gasi kada se ugasi auto?!
Sva sreća uvijek su tu kablovi, preklemao me kolega.
Koliko može štete nanijeti ovakvo pražnjenje?
Kasnije sam ga vozao, palio, gasio, sve OK.
Vidjećemo ujutro.
Za takve stvari,ovo je zakon :

- hopi
- Posts: 7261
- Joined: 05/03/2009 23:03
- Location: zemlja moja
#44915 Re: Pitamo Mehanicare ?
meni se isto desilo, tj nije meni ali jeste na mojim kolima
ostala pozicija jedna strane upaljena i skroz istrošila komulator
ondio kombulator do električara, napunio i vozio tako još godinu- dvije tj. s tim amburatorom
elem, ja ne bi ništa radio nastavio bi voziti tako
ostala pozicija jedna strane upaljena i skroz istrošila komulator
ondio kombulator do električara, napunio i vozio tako još godinu- dvije tj. s tim amburatorom
elem, ja ne bi ništa radio nastavio bi voziti tako
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#44916 Re: Pitamo Mehanicare ?
meni ljeti oatalo u krovu upaljeno, ujutru ugaseno svjetlo iako je pritisnuto bilo, mozda ima neki relej...znam da renoli imaju kad izvadis kljuc iz brave...
taj 12v vazda izvuce
taj 12v vazda izvuce
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#44917 Re: Pitamo Mehanicare ?
najbolje starohane mezit - jebo mladjariju nije ti cejf....
-
Naslovnica
- Posts: 35469
- Joined: 20/03/2013 15:38
#44918 Re: Pitamo Mehanicare ?
nailakšese sa stariim čoekom yaebavati sinko
-
Naslovnica
- Posts: 35469
- Joined: 20/03/2013 15:38
#44919 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ma ima ono prekidač na sebi, ali valja se sjetiti pa isključiti.bitanga_sa_otesa wrote: ↑20/01/2023 20:06rodijak odi kod nekog avtoelektronićara panek ti sta vi neki pre kidaĆ da mores to gasit poyyyNaslovnica wrote: ↑20/01/2023 19:01 Eno sad?!
Ne furajte me bezz, stariji sam čoek, nie mi yaebancie drugari.
![]()
Jbga, meni na pameti betoni i armature, da nisam šta fulio...

To je taj, ima šteker za upaljač, a i prekidač.
Last edited by Naslovnica on 20/01/2023 21:22, edited 1 time in total.
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#44920 Re: Pitamo Mehanicare ?
nedajse staruga ljubi bruda
-
Naslovnica
- Posts: 35469
- Joined: 20/03/2013 15:38
#44921 Re: Pitamo Mehanicare ?
Ne treba gubiti vjeru u mlade, nisu svi isti, svaka čast momak i hvala na lijepim riječima!
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#44922 Re: Pitamo Mehanicare ?
Pitanje za voyaće diyela
Nakon reparacije turbine fordov 2.0 tdci sa 103kW ima izrazenu turbo rupu. Vecu nego prije, bas se osjeti. Sutra ce ovaj pajdo ic galamit, pa da ga ne veslaju tamo-ovamo, sta su zeznuli
Nakon reparacije turbine fordov 2.0 tdci sa 103kW ima izrazenu turbo rupu. Vecu nego prije, bas se osjeti. Sutra ce ovaj pajdo ic galamit, pa da ga ne veslaju tamo-ovamo, sta su zeznuli
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#44923 Re: Pitamo Mehanicare ?
ne puse dobro,svasta se tu moglo zeznuti,mozda su i oni ,a mozda i maistor koji je montirao nazad negdje ofulo.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#44925 Re: Pitamo Mehanicare ?
Sreca pa je sve isti servis radio, i reparaciju i zamjenu. Sutra ce otici na reklamaciju. Uzbrdo se tusi trecom gdje je prije normalno isao.
