SDA-All about

User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#81776 Re: SDA-All about

Post by Styling »

Billy The Pljuc wrote: 20/01/2023 07:33 Po njima med i mlijeko teče, nije da nisu upregli sve što imaju kako bi ostali na vlasti ali u ove bajke mislim da ni oni sami ne vjeruju.

Ono što je evidentno je da su počeli sa prijetnjama i nije da mi nema logike za isto, izgube li moć sasvim je realno da počnu odgovarati za sva zla koja su počinili. To je po mom mišljenju ono čega se najviše plaše mada ostaje činjenica da će biti vrlo teško poraziti sistem koji su decenijama gradili jer su naprosto infiltrirani u sve.

Najvažnija stvar koja se može napraviti jeste rušenje dinastije u kojoj se hanuma sama servirala svojom megalomanijom, ako padne ona onda možemo očekivati raspad sistema i nije više bitno hoće li ista odgovarati za svoja nedjela ili će se skloniti negdje na po nju sigurnu destinaciju. Bitno je da ih se natjera na uzmak, makne li se ona onda možemo očekivati da se sruše kao kula od karata jer će panika zavladati na nižim nivoima a bog sami zna da tamo maltene niko ne valja i da velika većina njih treba odgovarati za nešto.

Bošnjacima definitivno treba katarza i odmak od ovoga što se zove SDA, dođe li do nereda kako nam isti najavljuju eto prilike da se ista doživi i jednom za svagda pročisti ovo malo jada od naroda što je ostalo na ovim prostorima.
Raspad sistema je počeo. Na Predsjedništvu stranke dešavaju se ozbiljni sukobi. Mandra je napustio sjednicu jer je Bakir insistirao na javnom glasanju za Softića i Džaferovića, kako glasanje ne bi krenulo u krivom smijeru. Na tajnom glasanju ne bi prošli.
Otvoreni je verbalni sukob između Sebije i Alme Čolo koju su izradili maksimalno.
Nisu se birale riječi. Razmijenjene su i vrlo uvrijedljive poruke. Mislim da će i ta komunikacija uskoro izaći na vidjelo.
Edin Ramić zloupotrijebio sredstva ministarstva, oko 700 000 maraka i u Osmacima asfaltirao put do punicine kuće i još nekim svojim pulenima.

Sve će uskoro izaći na vidjelo. Samo patriotski :bih:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#81777 Re: SDA-All about

Post by Roccohljup »

Znaci nista novo u SDA :D :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22565
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#81778 Re: SDA-All about

Post by SmokingMan »

Styling wrote: 20/01/2023 06:48
SmokingMan wrote: 20/01/2023 06:45 :D

Image
A narod grca u inflaciji. :skoljka:
Ubacim tekst kasnije, nevjerovatno. :D
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#81779 Re: SDA-All about

Post by Roccohljup »

'Ta znaju dusmani.....sa fadilom amo zajebali i svicu 😂😂
made_in_sarajevo
Posts: 6960
Joined: 06/05/2013 23:05

#81780 Re: SDA-All about

Post by made_in_sarajevo »

ja ubacim karticu u bankomat, ukucam 20KM skromno da se zivi, kad bankomat izbaci jos 200KM i pise poruka "poslo ti fadil da imas za kafe, sutra dodji bit ce opet 200"

jebo druga tita, fadile u tebe se kunemo
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#81781 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

made_in_sarajevo wrote: 20/01/2023 11:19 ja ubacim karticu u bankomat, ukucam 20KM skromno da se zivi, kad bankomat izbaci jos 200KM i pise poruka "poslo ti fadil da imas za kafe, sutra dodji bit ce opet 200"

jebo druga tita, fadile u tebe se kunemo
Jesil ti siguran da je tvoja kartica? :lol:
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#81782 Re: SDA-All about

Post by tindbe »

znao sam da je dobro kod nas, al ovoliko :shock:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#81783 Re: SDA-All about

Post by Roccohljup »

Fadilu ni vučić nije ravan :D
Al tužno je što u ove nebuloze hejbet naroda povjeruje....još kad to Zlatnobradi Sultan na tv pohvali :-)
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#81784 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Toliko je dobro da ne možeš vise majstora ni za šta nafatat. Sve razgulilo. Ostali dunđeri i starci.
Radnih mjesta koliko hoćeš, ali za 800 mjesečno 10 sati dnevno 6 dana u sedmici.
made_in_sarajevo
Posts: 6960
Joined: 06/05/2013 23:05

#81785 Re: SDA-All about

Post by made_in_sarajevo »

jutros jedan drzi predavanje koji nikad od rata nije glasao jer "nema za koga", kako sda ima pravo i izvest ce 100 000 ljudi na ulicu, jer konakovic nije predstavnik bosnjaka, a dok bakir i sda jesu. usutio je kad nije znao objasniti kako predstavnik bosnjaka dovede zeta koji drzi kurve i takav se vjencao u begovoj dzamiji sa reisom. reko sto ti kao veliki bosnjak se nisi ozenio tamo. nastao je muk i ode svojim poslom :lol: .

prvo je bilo da se kladimo da ce sda izvesti 100 000 ljudi, reko hajde da se kladimo sda ako izvede 100 000, na kontra strani ce duplo biti medju kojima cu ja prvi biti. odgovor je ja sam musliman, mi se ne kladimo :lol:
User avatar
Dozer
Posts: 32997
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#81786 Re: SDA-All about

Post by Dozer »

drug_profi wrote: 19/01/2023 15:23
Dozer wrote: 19/01/2023 15:07 To bi bila jedinstvena prilika da se mnogi medju njima nadju u bolnici, a mozda i dalje od toga. Gomile ljudi samo cekaju taj momenat bezvlasca, pa da se obracunaju s njima i naplate im 3 decenije otetih zivota.

Zato - GO, SDA! GO! :D
Kako li bi se Poljine provele u nekoj zamišljenoj anarhičnoj epizodi?
Vrhunski :D
Vjerovatno bi imali ugodjaj sprinta na 1.000m, s preskakanjem prepona u vidu zivih i nezzivih ograda :D
Malo tjelovjezbe na cistom poljinskom zraku im svakako treba. :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22565
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#81787 Re: SDA-All about

Post by SmokingMan »

Kao što sam obećao.

Idemo redoslijedom. :D


Image

Image

Drugi prilog :oops:

Image

Image
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#81788 Re: SDA-All about

Post by Roccohljup »

ovo boldirano o korupciji :-) :-) :-) :-) :-)

A po zadnjem rankiranju.....men se čini da smo 110 od 180 zemalja na svijetu :-)
doktor78
Posts: 3939
Joined: 14/09/2006 11:02

#81789 Re: SDA-All about

Post by doktor78 »

Kada Stranka demokratske akcije optužuje Nermina Nikšića, Dinu Konakovića i Edina Fortu za izdaju, to je kao da Radovan Karadžić okrivi Željka Komšića za opsadu Sarajeva. Ipak, od prvog jutra poslije oktobarskih izbora u Bosni i Hercegovini, pa do evo ove minute, SDA ne radi ništa drugo osim što od non do stop distribuira optužbe adresirane na lidere Socijaldemokratske partije, Naroda i pravde i Naše stranke.
https://bljesak.info/kolumna/kolumne/re ... ica/407129
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#81790 Re: SDA-All about

Post by Roccohljup »

nego jel nam se to onaj jurišnik iz luxemburga ušutio na društvenim mrežama, ili ga samo više niko ne "prenosi" na forumu? Da nije kupio uniformu i krenuo u džihad ovamo? :D
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#81791 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

Roccohljup wrote: 20/01/2023 15:13 nego jel nam se to onaj jurišnik iz luxemburga ušutio na društvenim mrežama, ili ga samo više niko ne "prenosi" na forumu? Da nije kupio uniformu i krenuo u džihad ovamo? :D
Naklanjava propusteno dok je botovao prekovremeno u kampanji i nakon...nece ga biti neko vrijeme :lol: :lol:
Sveo se na sporadicne napade na Seju Brajlovica u pauzi izmedju rucka i molitve :lol:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17048
Joined: 27/04/2021 22:52

#81792 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

Roccohljup wrote: 20/01/2023 15:13 nego jel nam se to onaj jurišnik iz luxemburga ušutio na društvenim mrežama, ili ga samo više niko ne "prenosi" na forumu? Da nije kupio uniformu i krenuo u džihad ovamo? :D
nije nego je vecina sda fb stranica dobila ban , tako da nema nista na društvenim mrežama nego samo luksemburški bot i njegov pajdas iz komunalnog samo jos oni nisu shvatili da im je ugaseno svjetlo :lol:
The BEN10
Posts: 7674
Joined: 19/09/2011 09:03

#81793 Re: SDA-All about

Post by The BEN10 »

tramvajtrojka wrote: 20/01/2023 21:10
Roccohljup wrote: 20/01/2023 15:13 nego jel nam se to onaj jurišnik iz luxemburga ušutio na društvenim mrežama, ili ga samo više niko ne "prenosi" na forumu? Da nije kupio uniformu i krenuo u džihad ovamo? :D
nije nego je vecina sda fb stranica dobila ban , tako da nema nista na društvenim mrežama nego samo luksemburški bot i njegov pajdas iz komunalnog samo jos oni nisu shvatili da im je ugaseno svjetlo :lol:
Kakvi bolesnici uređuju te stranice da ne povjeruješ. Posebna priča je i stoka koja to prati i podržava - krezavi, polupismeni i neostvareni stalež kasne srednje i treće dobi.

Nikada se na tom nivou nije vodio rat protiv političkih suparnika.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#81794 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Fascinantno mi je kako SDO uporno ponavlja kako osmorka ne postoji,imat će SDO vlast u FBiH, ništa oni-samo mi,narod će se pobuniti...hej pa u kojem oni kosmosu žive? Paralelno s tim, vlast se sastavlja ko da ih i nema. SDO zaista misli da oni imaju neku božansko,nadnaravno pravo da budu vlast ; i kad je imaju,da se trebaju ponašati krajnje bahato,bezobrazno i primitivno,kao i uvijek. Paralelni univerzumi,pa to ti je.
User avatar
Truba
Posts: 93823
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#81795 Re: SDA-All about

Post by Truba »

made_in_sarajevo wrote: 20/01/2023 13:04 jutros jedan drzi predavanje koji nikad od rata nije glasao jer "nema za koga", kako sda ima pravo i izvest ce 100 000 ljudi na ulicu, jer konakovic nije predstavnik bosnjaka, a dok bakir i sda jesu. usutio je kad nije znao objasniti kako predstavnik bosnjaka dovede zeta koji drzi kurve i takav se vjencao u begovoj dzamiji sa reisom. reko sto ti kao veliki bosnjak se nisi ozenio tamo. nastao je muk i ode svojim poslom :lol: .

prvo je bilo da se kladimo da ce sda izvesti 100 000 ljudi, reko hajde da se kladimo sda ako izvede 100 000, na kontra strani ce duplo biti medju kojima cu ja prvi biti. odgovor je ja sam musliman, mi se ne kladimo :lol:
Dje ih iskopavate :mrgreen:
User avatar
Truba
Posts: 93823
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#81796 Re: SDA-All about

Post by Truba »

drug_profi wrote: 20/01/2023 12:33 Toliko je dobro da ne možeš vise majstora ni za šta nafatat. Sve razgulilo. Ostali dunđeri i starci.
Radnih mjesta koliko hoćeš, ali za 800 mjesečno 10 sati dnevno 6 dana u sedmici.
Kad nestane vode kapa mi iza ves masine

Znoj me oblije kad moram nekog zvat majstora
User avatar
drug_profi
Posts: 65419
Joined: 16/07/2012 16:00

#81797 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Truba wrote: 21/01/2023 00:55
drug_profi wrote: 20/01/2023 12:33 Toliko je dobro da ne možeš vise majstora ni za šta nafatat. Sve razgulilo. Ostali dunđeri i starci.
Radnih mjesta koliko hoćeš, ali za 800 mjesečno 10 sati dnevno 6 dana u sedmici.
Kad nestane vode kapa mi iza ves masine

Znoj me oblije kad moram nekog zvat majstora
Zato mene familija smori.
Ja sam onako handy man, znam štošta popravit, napravit, a u suštini samouk, tj. dunđer.
I svaki vikend nekom nešto, hajd molim te... Dobro, ručak, piće, kolač, sve to ide. Nemam ja problem pomoći svojima. Pare neću da uzimam, jer je to onda drugi odnos koji ja ne želim. Ali je zaista učestalo, zadnja dva vikenda proveo po tuđim banjama.
User avatar
Truba
Posts: 93823
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#81798 Re: SDA-All about

Post by Truba »

Dje si rode imal vode :mrgreen:
User avatar
zubi
Posts: 6228
Joined: 16/07/2009 00:27

#81799 Re: SDA-All about

Post by zubi »

Truba wrote: 21/01/2023 01:08 Dje si rode imal vode :mrgreen:
:lol:
Avis
Posts: 85
Joined: 07/12/2022 16:44

#81800 Re: SDA-All about

Post by Avis »

Image

Ko god dirne u Izrael, kaze istinu o Izraelu, moze ocekivati da ce krenuti ocrnjivanje, lazi, napadi.Vjerujem da vec svima poznati da Amerika ima desetine miliona dolara koje dijeli kao pomoc medijima, a zauzvrat, ti mediji trebaju pisati o americi pozitivno, a o americkim neprijateljima negativno. I zato uvijek kad se mediji obruse na nekog, uvijek treba misliti svojom glavom, pogledati siru sliku, pogledati kome se zamjerio, jer vec svim znamo da Amerika hoce slagati, hoce lagati. Sjetimo se lazi o hemijskom oruzju u Iraku.
Ma sta mislio o Bakiru, bez obzira na njegove brojne greske, ipak je imao hrabrosti da kaze da je Izrael ajkula, koja jede sardine, ubija Palestince i zbog toga je i on i supruga mu, na udaru medija, kao i placenika na klix forumu.
Izrael bi htio da Bosnjake predstavlja neko ko ce njegovati dobre odnose sa Izraelom, a Bakir to nije, i zato kroz medije treba Bakira ocrniti. Izrael,koji je zasticen kao medvjed, tlaci, terorise, ubija, vrsi genocid i enticko ciscenje ocekuje da svi u svijetu, cijeli svijet prihvati te izraelske zlocine kao nesto legitimno. Izrael ocekuje da cijeli svijet pogazi svoja moralna nacela i prihvati Izrael. A oni koji mu se suprotstave, tu je Mossad, tu su placeni mediji, da ih ocrne tako sto ce izmisljati lazi o njima.
Mnogo toga se moze zamjeriti Bakiru, ali za ovo o Izraelu svaka mu cast.
Post Reply