Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#15551 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I pored svih pokazanih, dokazanih prevara opet trcite da kupite od njih
-
gidra
- Posts: 4106
- Joined: 17/11/2011 16:11
- Location: Sarajevo
#15552 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Golf je tito/kralj/šah u Bosni. Prodao sam sedmicu za 5 dana preko Olx-a na kućnom pragu za 15 minuta, niđe išao nisam, nikakvim majstorima, osim da sklopim kupoprodajni 
- drug_profi
- Posts: 65436
- Joined: 16/07/2012 16:00
- emotivac
- Posts: 1612
- Joined: 01/03/2013 14:24
#15554 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ljudi bježite što dalje od euro centar salona, iz iskustva SVOG i KOLEGE vam govorim, nikad više za NIKAD. LOPOVI i PREVARANTI
-
Peryton_
- Posts: 1241
- Joined: 04/11/2011 21:23
- Location: Tuzla
#15555 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ljudi nisu nista slagali, auto nije ogrebano
Skrseno je
Skrseno je
- konektovan
- Posts: 51448
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- anex
- Nindža revizor
- Posts: 5105
- Joined: 20/02/2007 13:25
- Grijem se na: čumur
- Vozim: Scott i Kuga
- Horoskop: imam
#15557 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Odlično, sad ću im postaviti na FB stranicu ovo što su pisali...
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#15559 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Al fkt na oglasu plavi a na slikama sa carvertical-a crni. Zasto je to tako?
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#15560 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ofarban poslije udesa? E sad zašto u drugu boju, ko će ga znat...
-
ticmaaa
- Posts: 90
- Joined: 07/04/2011 21:14
#15561 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
drugo auto?
na oglasu automatik, a na carv sa mjenjacem.
kaze uvezen prije 3god, na verticalu 2021.
Last edited by ticmaaa on 19/01/2023 11:44, edited 1 time in total.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#15562 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Onda je Carvertical ipak pogriješio? Fake report?
Ili je ovaj poslao pogrešan broj šasije?
Šta se dešava
Ili je ovaj poslao pogrešan broj šasije?
Šta se dešava
-
ticmaaa
- Posts: 90
- Joined: 07/04/2011 21:14
- Optimist
- Posts: 15528
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#15564 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne vjerujem da je farban citav, jer je oko stokova i sa unutrasnje strane lima isto plava boja.
S druge strane prednji pojasevi mijenjani, jer su vjerovatno originalni zakovali.
Haj ga znaj....
Definitivno je neka muljaza.
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#15565 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nije da branim lika Boga mi, ne mogu da garantujem za nikoga osim za sebe samoga, ali istinu je rekao da carvertical nije pouzdan.
Ne znam odakle crpi informacije taj CarVertical ali znam 1000% da u nekim zemljama osiguravajuca drustva po zakonu ne smiju davati trecim osobama bilo kakve informacije/desavanja oko vozila
I frajer ti je dobro rekao. Odj...deb...
Odes pogledas auto,neke sumnje ili ne svidja ti se,okrenes se i vozdra.
Svidja ti se, odvezi vozilo na pregled kod ovlastenog distributera,platis ko hadzija pregled i savjest mirna a oni pravno stoje iza servisnog izvjestaja.
Ha ja
Ne znam odakle crpi informacije taj CarVertical ali znam 1000% da u nekim zemljama osiguravajuca drustva po zakonu ne smiju davati trecim osobama bilo kakve informacije/desavanja oko vozila
I frajer ti je dobro rekao. Odj...deb...
Odes pogledas auto,neke sumnje ili ne svidja ti se,okrenes se i vozdra.
Svidja ti se, odvezi vozilo na pregled kod ovlastenog distributera,platis ko hadzija pregled i savjest mirna a oni pravno stoje iza servisnog izvjestaja.
Ha ja
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38008
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#15566 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pravo nije ogreban
, ma ovo baba vidi da je razdrndano 


-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38008
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#15567 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ko je BenjoRicky od vas
?
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
-
Bobi
- Forum administrator
- Posts: 38008
- Joined: 30/10/2002 00:00
- Location: http://www.klix.ba
- Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
- Vozim: TDI sve crveno
- Contact:
#15569 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Benjo bolan, skupa ti ona burgija..cuj 15 kerma..lele
.
- xoklix
- Posts: 3391
- Joined: 16/01/2018 16:07
#15570 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Meni izbacuje na drugoj stranici da je Audi S5 Coupe i kao da auto ima historiju prijavljene štete ,ali da platim ako želim detaljnije informacije.RagibUzoriti wrote: ↑19/01/2023 12:05 Nije da branim lika Boga mi, ne mogu da garantujem za nikoga osim za sebe samoga, ali istinu je rekao da carvertical nije pouzdan.
Ne znam odakle crpi informacije taj CarVertical ali znam 1000% da u nekim zemljama osiguravajuca drustva po zakonu ne smiju davati trecim osobama bilo kakve informacije/desavanja oko vozila
I frajer ti je dobro rekao. Odj...deb...
Odes pogledas auto,neke sumnje ili ne svidja ti se,okrenes se i vozdra.
Svidja ti se, odvezi vozilo na pregled kod ovlastenog distributera,platis ko hadzija pregled i savjest mirna a oni pravno stoje iza servisnog izvjestaja.
Ha ja
- RagibUzoriti
- Posts: 2658
- Joined: 05/12/2018 14:07
- Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
- Vozim: Vozim se na struju
#15571 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
CarVertical i ostale fore ,na to samo padaju ove shisa brude i Dragon garage raja.xoklix wrote: ↑19/01/2023 12:53Meni izbacuje na drugoj stranici da je Audi S5 Coupe i kao da auto ima historiju prijavljene štete ,ali da platim ako želim detaljnije informacije.RagibUzoriti wrote: ↑19/01/2023 12:05 Nije da branim lika Boga mi, ne mogu da garantujem za nikoga osim za sebe samoga, ali istinu je rekao da carvertical nije pouzdan.
Ne znam odakle crpi informacije taj CarVertical ali znam 1000% da u nekim zemljama osiguravajuca drustva po zakonu ne smiju davati trecim osobama bilo kakve informacije/desavanja oko vozila
I frajer ti je dobro rekao. Odj...deb...
Odes pogledas auto,neke sumnje ili ne svidja ti se,okrenes se i vozdra.
Svidja ti se, odvezi vozilo na pregled kod ovlastenog distributera,platis ko hadzija pregled i savjest mirna a oni pravno stoje iza servisnog izvjestaja.
Ha ja
Evo ako neko hoce da se opkladi, ja tvrdim da je CarVertical stranica za uzimanje para na prevaru.
- sime_cipol
- Posts: 23422
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#15573 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Prilikom zamjene sijalice se uglavnom vadi far kod Audi vozila, osim ako mehaničar ima šlifa pa može provući ruku i bez gledanja zamjeniti sijalicu. Prilikom vraćanja fara može se desiti da se ne postavi najpreciznije i da se dobije ovo. Vrlo vjerovatno da je ovo u pitanju. Dio fara gdje je žmigavac je trebao ići malo niže i otišao je malo dublje, a na drugoj strani je otišao isto preduboku unutra. Neprecizno vraćen i tako stegnut. Prilikom stezanja imaju dijelovi gdje se može štelovati pozicija. Na svakom faru ima godina proizvodnje, koja se treba poklopiti sa godinom proizvodnje auta
-
Peryton_
- Posts: 1241
- Joined: 04/11/2011 21:23
- Location: Tuzla
#15574 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Jel to Eurocentar sad dobar?
Koje raspoloženje, od stranice do stranice.
Koje raspoloženje, od stranice do stranice.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#15575 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pravo pitanje je jeli auto dobro
Nema stvarne garancije niti kod jednog salona polovnih auta da auto nije imalo možda neku štetu koja je popravljena.
Nema stvarne garancije niti kod jednog salona polovnih auta da auto nije imalo možda neku štetu koja je popravljena.

