Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
kabal1337
Posts: 13449
Joined: 11/02/2012 21:08

#15551 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by kabal1337 »

I pored svih pokazanih, dokazanih prevara opet trcite da kupite od njih
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#15552 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by gidra »

Golf je tito/kralj/šah u Bosni. Prodao sam sedmicu za 5 dana preko Olx-a na kućnom pragu za 15 minuta, niđe išao nisam, nikakvim majstorima, osim da sklopim kupoprodajni :D
User avatar
drug_profi
Posts: 65429
Joined: 16/07/2012 16:00

#15553 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

ticmaaa wrote: 19/01/2023 09:16 razgovor sa auto kucom euro centar

Image
I to ga je izgleda u stub složio krakom.
User avatar
emotivac
Posts: 1612
Joined: 01/03/2013 14:24

#15554 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by emotivac »

Ljudi bježite što dalje od euro centar salona, iz iskustva SVOG i KOLEGE vam govorim, nikad više za NIKAD. LOPOVI i PREVARANTI
Peryton_
Posts: 1241
Joined: 04/11/2011 21:23
Location: Tuzla

#15555 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Peryton_ »

Ljudi nisu nista slagali, auto nije ogrebano









Skrseno je :mrgreen:
User avatar
konektovan
Posts: 51446
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#15556 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by konektovan »

:lol:
User avatar
anex
Nindža revizor
Posts: 5105
Joined: 20/02/2007 13:25
Grijem se na: čumur
Vozim: Scott i Kuga
Horoskop: imam

#15557 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by anex »

Odlično, sad ću im postaviti na FB stranicu ovo što su pisali...🤣
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#15559 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

Al fkt na oglasu plavi a na slikama sa carvertical-a crni. Zasto je to tako?
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15560 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Ofarban poslije udesa? E sad zašto u drugu boju, ko će ga znat...
ticmaaa
Posts: 90
Joined: 07/04/2011 21:14

#15561 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ticmaaa »

EFD22 wrote: 19/01/2023 11:42 Ofarban poslije udesa? E sad zašto u drugu boju, ko će ga znat...
drugo auto?
na oglasu automatik, a na carv sa mjenjacem.

kaze uvezen prije 3god, na verticalu 2021.
Last edited by ticmaaa on 19/01/2023 11:44, edited 1 time in total.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#15562 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Onda je Carvertical ipak pogriješio? Fake report?
Ili je ovaj poslao pogrešan broj šasije?

Šta se dešava :lol:
ticmaaa
Posts: 90
Joined: 07/04/2011 21:14

#15563 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ticmaaa »

EFD22 wrote: 19/01/2023 11:44 Onda je Carvertical ipak pogriješio? Fake report?
Ili je ovaj poslao pogrešan broj šasije?

Šta se dešava :lol:
a bas da se desi da posalje krivi broj i izbaci mi slican audi?

a nije htio poslat dokaz da je uvezen prije tri god.
User avatar
Optimist
Posts: 15528
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#15564 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Optimist »

EFD22 wrote: 19/01/2023 11:42 Ofarban poslije udesa? E sad zašto u drugu boju, ko će ga znat...
Ne vjerujem da je farban citav, jer je oko stokova i sa unutrasnje strane lima isto plava boja.
S druge strane prednji pojasevi mijenjani, jer su vjerovatno originalni zakovali.
Haj ga znaj....
Definitivno je neka muljaza.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#15565 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by RagibUzoriti »

Nije da branim lika Boga mi, ne mogu da garantujem za nikoga osim za sebe samoga, ali istinu je rekao da carvertical nije pouzdan.

Ne znam odakle crpi informacije taj CarVertical ali znam 1000% da u nekim zemljama osiguravajuca drustva po zakonu ne smiju davati trecim osobama bilo kakve informacije/desavanja oko vozila

I frajer ti je dobro rekao. Odj...deb...

Odes pogledas auto,neke sumnje ili ne svidja ti se,okrenes se i vozdra.

Svidja ti se, odvezi vozilo na pregled kod ovlastenog distributera,platis ko hadzija pregled i savjest mirna a oni pravno stoje iza servisnog izvjestaja.

Ha ja
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#15566 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Bobi »

Pravo nije ogreban :D, ma ovo baba vidi da je razdrndano :D
Image
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#15567 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Bobi »

Ko je BenjoRicky od vas :D ?
zigson
Posts: 4818
Joined: 04/04/2015 22:17

#15568 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by zigson »

Bobi wrote: 19/01/2023 12:27 Ko je BenjoRicky od vas :D ?
Cuj to ti neki mangup :lol:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38006
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#15569 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Bobi »

Benjo bolan, skupa ti ona burgija..cuj 15 kerma..lele :D.
User avatar
xoklix
Posts: 3391
Joined: 16/01/2018 16:07

#15570 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by xoklix »

RagibUzoriti wrote: 19/01/2023 12:05 Nije da branim lika Boga mi, ne mogu da garantujem za nikoga osim za sebe samoga, ali istinu je rekao da carvertical nije pouzdan.

Ne znam odakle crpi informacije taj CarVertical ali znam 1000% da u nekim zemljama osiguravajuca drustva po zakonu ne smiju davati trecim osobama bilo kakve informacije/desavanja oko vozila

I frajer ti je dobro rekao. Odj...deb...

Odes pogledas auto,neke sumnje ili ne svidja ti se,okrenes se i vozdra.

Svidja ti se, odvezi vozilo na pregled kod ovlastenog distributera,platis ko hadzija pregled i savjest mirna a oni pravno stoje iza servisnog izvjestaja.

Ha ja
Meni izbacuje na drugoj stranici da je Audi S5 Coupe i kao da auto ima historiju prijavljene štete ,ali da platim ako želim detaljnije informacije.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#15571 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by RagibUzoriti »

xoklix wrote: 19/01/2023 12:53
RagibUzoriti wrote: 19/01/2023 12:05 Nije da branim lika Boga mi, ne mogu da garantujem za nikoga osim za sebe samoga, ali istinu je rekao da carvertical nije pouzdan.

Ne znam odakle crpi informacije taj CarVertical ali znam 1000% da u nekim zemljama osiguravajuca drustva po zakonu ne smiju davati trecim osobama bilo kakve informacije/desavanja oko vozila

I frajer ti je dobro rekao. Odj...deb...

Odes pogledas auto,neke sumnje ili ne svidja ti se,okrenes se i vozdra.

Svidja ti se, odvezi vozilo na pregled kod ovlastenog distributera,platis ko hadzija pregled i savjest mirna a oni pravno stoje iza servisnog izvjestaja.

Ha ja
Meni izbacuje na drugoj stranici da je Audi S5 Coupe i kao da auto ima historiju prijavljene štete ,ali da platim ako želim detaljnije informacije.
CarVertical i ostale fore ,na to samo padaju ove shisa brude i Dragon garage raja.

Evo ako neko hoce da se opkladi, ja tvrdim da je CarVertical stranica za uzimanje para na prevaru.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23422
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#15572 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by sime_cipol »

ticmaaa wrote: 19/01/2023 09:16...
Što si izbrisao razgovor :D
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#15573 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by artur morgan »

Bobi wrote: 19/01/2023 12:23 Pravo nije ogreban :D, ma ovo baba vidi da je razdrndano :D
Image
Prilikom zamjene sijalice se uglavnom vadi far kod Audi vozila, osim ako mehaničar ima šlifa pa može provući ruku i bez gledanja zamjeniti sijalicu. Prilikom vraćanja fara može se desiti da se ne postavi najpreciznije i da se dobije ovo. Vrlo vjerovatno da je ovo u pitanju. Dio fara gdje je žmigavac je trebao ići malo niže i otišao je malo dublje, a na drugoj strani je otišao isto preduboku unutra. Neprecizno vraćen i tako stegnut. Prilikom stezanja imaju dijelovi gdje se može štelovati pozicija. Na svakom faru ima godina proizvodnje, koja se treba poklopiti sa godinom proizvodnje auta :) .
Peryton_
Posts: 1241
Joined: 04/11/2011 21:23
Location: Tuzla

#15574 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Peryton_ »

Jel to Eurocentar sad dobar?
Koje raspoloženje, od stranice do stranice.
artur morgan
Posts: 3705
Joined: 30/04/2020 19:47

#15575 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by artur morgan »

Pravo pitanje je jeli auto dobro :-D

Nema stvarne garancije niti kod jednog salona polovnih auta da auto nije imalo možda neku štetu koja je popravljena.
Post Reply