?
Majka ostecenog je pisala dopis i zalila se kako je dobio jednomjesecni dopust.
?
Ne znam iskreno, treba procesljati zakon o izvrsenju krivicnih sankcija. Sjecam se da ima odredba koja kaze da ima pravo na 6 dana u jednoj godini, odnosno na svaka dva mjeseca jedan dan dopustavjeshalica wrote: ↑15/01/2023 13:48?
Majka ostecenog je pisala dopis i zalila se kako je dobio jednomjesecni dopust.
Ne vjerujem da su ovo ljudi vidjeli, sumnjam da bi mnogi mogli samo posmatrati zlostavljanje pogotovo jer je u pitanju starija zena.meridiyan wrote: ↑15/01/2023 13:09Niko ni mukajet.
https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... evu/480669
Mogli bi. Denis Mrnjavac je dokaz.mehoxy wrote: ↑15/01/2023 14:00Ne vjerujem da su ovo ljudi vidjeli, sumnjam da bi mnogi mogli samo posmatrati zlostavljanje pogotovo jer je u pitanju starija zena.meridiyan wrote: ↑15/01/2023 13:09
Niko ni mukajet.
https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... evu/480669
Stvarno svakakvog nakota ima![]()
Ne znam, Denis je bio mladji muskarac i tu je manje vjerovatno da ce se neko umijesati dok su zene opet slaba tacka muskarcima. Neko moje razmisljanje koje mozda i nije tacno ali mislim da ce muskarci prije pomoci zeni nego drugom muskarcu.
Vjerovatno i nemaju veće veze sa pravim Hordašima, stoga nekakvo njihovo javno saopštenje o tome ne bi škodilo, jer koliko vidim predstavnici nekih sarajevskih klubova su se već javili i gostima ponudili pomoć.hrasno38 wrote: ↑15/01/2023 13:48
Ma iskren da budem cisto sumnjam da ovi narkomani imaju bas neke cvrsce veze sa pravim Hordama nego misle da ce se ovim dokazati a ucinili su medvjedju uslugu i toj navijackoj grupi i FK sarajevu i gradu Sarajevu i drzavi Bosni i Hercegovini koja moze biti svasta nesto ali nikada negostoljubiva.
avetinja wrote: ↑15/01/2023 14:41 Izgleda da neki ovdje nisu razumjeli/nisu upoznati ili ne žele shvatiti šta se dogodilo.
Navijači FK Zvezdara 1951 došli su organizovano sa svojim navijačkim transparentom na utakmicu. Nije klupski transparent, nego navijački transparent od navijačke grupe. Razlog zašto su došli je što su djeca od pojedinih navijača članovi podmlatka kluba, ali oni su odlučili doći u svojstvu navijačke grupe. To je isto kada bi, na primjer, Robijaši otišli u Beograd sa svojim transparentom. Vara se onaj ko misli da to nisu ozbiljni navijači. Srbija ima široku navijačku scenu, a manje grupe su obično ekstremnije od većih. Imala je Zvezdara nekoliko kriminalaca na tribini i jaku ekipu, bez obzira što im broj ne prelazi 50 ljudi. Na kraju su se hvalili kako su odbranili zastavu i pobijedili protivničku grupu, a sa slika se može prosuditi da osobe pripadaju navijačkom profilu.
Dakle, nije se desio napad huligana/navijača na roditelje, nego obračun dvije navijačke grupe. Da je neka naša navijačka grupa otišla u Beograd i bila napadnuta, garantujem da bi se pisalo u stilu šta će oni sa navijačkim transparentom na dječijem turniru. Odgovornost za incident snose obje strane. Jedni zato što su donijeli navijački transparent, a drugi zato što su pokušali oteti taj transparent na dječijem turniru. U navijačkom svijetu postoji pravilo da se transparent mora čuvati u bilo kojoj situaciji, a navijači/roditelji su znali da je navijački transparent meta drugim navijačima. Nisu ni oni promišljeno reagovali, jer nisu trebali nositi obilježja navijačke grupe kojoj pripadaju. Također, to ne osporava krivicu napadača, koji su pri tome koristili noževe.
Zaključak je da je neispravno ovaj incident podizati na nivo nacionalnih tenzija, jer ovaj događaj to sigurno nije.
Kakve bolan navijace grupe ova ekipa igra u cetvrtoj ligi ili tacnije u beogradskoj zoni. To je otprilike na nivou Vrbanjuse ako nije i jos nize. Drugo doveli su djecu a ne svoj prvi tim i normalno je da klub ima svoj transparent ili zastavu ili neki navijacki rekvizit. Svi mi koji imamo djecu koja su se bavila sportom smo isli da navijamo za njih i pravili majice, zastave, transparente itd itd pa nas niko nigdje nije napadao zabog toga ni u Srbiji ni u Hrvatskoj ni u Crnoj gori niti bilo gdje drugo. Ovo je djelo mentalno retradiranih momcica koji vape za zeljom da postanu huligani i na zalost u to svoje sranje su uvukli i grupu Horde zla kojima bi bilo ispod casti da ovako nesto uradeavetinja wrote: ↑15/01/2023 14:41 Izgleda da neki ovdje nisu razumjeli/nisu upoznati ili ne žele shvatiti šta se dogodilo.
Navijači FK Zvezdara 1951 došli su organizovano sa svojim navijačkim transparentom na utakmicu. Nije klupski transparent, nego navijački transparent od navijačke grupe. Razlog zašto su došli je što su djeca od pojedinih navijača članovi podmlatka kluba, ali oni su odlučili doći u svojstvu navijačke grupe. To je isto kada bi, na primjer, Robijaši otišli u Beograd sa svojim transparentom. Vara se onaj ko misli da to nisu ozbiljni navijači. Srbija ima široku navijačku scenu, a manje grupe su obično ekstremnije od većih. Imala je Zvezdara nekoliko kriminalaca na tribini i jaku ekipu, bez obzira što im broj ne prelazi 50 ljudi. Na kraju su se hvalili kako su odbranili zastavu i pobijedili protivničku grupu, a sa slika se može prosuditi da osobe pripadaju navijačkom profilu.
Dakle, nije se desio napad huligana/navijača na roditelje, nego obračun dvije navijačke grupe. Da je neka naša navijačka grupa otišla u Beograd i bila napadnuta, garantujem da bi se pisalo u stilu šta će oni sa navijačkim transparentom na dječijem turniru. Odgovornost za incident snose obje strane. Jedni zato što su donijeli navijački transparent, a drugi zato što su pokušali oteti taj transparent na dječijem turniru. U navijačkom svijetu postoji pravilo da se transparent mora čuvati u bilo kojoj situaciji, a navijači/roditelji su znali da je navijački transparent meta drugim navijačima. Nisu ni oni promišljeno reagovali, jer nisu trebali nositi obilježja navijačke grupe kojoj pripadaju. Također, to ne osporava krivicu napadača, koji su pri tome koristili noževe.
Zaključak je da je neispravno ovaj incident podizati na nivo nacionalnih tenzija, jer ovaj događaj to sigurno nije.
Nema veze što igraju nižu ligu, imaju navijače koji žive navijački život jednako kao i velike grupe. U Srbiji je drugačija situacija. Tamo imaš organizovanije navijače u nižim ligama nego kod nas u BiH. Uzet ću još jedan primjer, FK Voždovac. Navijačka grupa broji 50 ljudi, ali svi su nacistički skinhedsi. Ovdje je "problem" što je taj transparent od navijačke grupe. Taj transparent se ne računa kao transparent od roditelja ili kluba, nego od navijačke grupe, što zapravo i jeste. To bi bilo isto kao da 50 glavnih Hordaša ode u Beograd sa svojim navijačkim transparentom, transparentom od Hordi zla. Zbog toga je nastao problem. Ne pravdam ništa i nikoga, već sam to u prvom komentaru napisao, nego objašnjavam da ovo nije sukob roditelja i navijača, nego sukob navijača i navijača. Navijači su čudan tip ljudi koji će ti razbiti glavu jer navijaš za drugi tim. Nisam u toj priči i ne podržavam. Oni koji su donijeli transparent su to znali jer su i sami navijači, ali to ne opravdava one koji su ih napali.hrasno38 wrote: ↑15/01/2023 15:09 Kakve bolan navijace grupe ova ekipa igra u cetvrtoj ligi ili tacnije u beogradskoj zoni. To je otprilike na nivou Vrbanjuse ako nije i jos nize. Drugo doveli su djecu a ne svoj prvi tim i normalno je da klub ima svoj transparent ili zastavu ili neki navijacki rekvizit. Svi mi koji imamo djecu koja su se bavila sportom smo isli da navijamo za njih i pravili majice, zastave, transparente itd itd pa nas niko nigdje nije napadao zabog toga ni u Srbiji ni u Hrvatskoj ni u Crnoj gori niti bilo gdje drugo. Ovo je djelo mentalno retradiranih momcica koji vape za zeljom da postanu huligani i na zalost u to svoje sranje su uvukli i grupu Horde zla kojima bi bilo ispod casti da ovako nesto urade
Ne kontam sta pokusavas da opravdas jer sto sto pokusavas nema veze sa pamecu.
Sve što si napisao je savršeno jasno i logično, ali zdrav razum i logika ne žive u mozgovima tzv.navijačkih grupahrasno38 wrote: ↑15/01/2023 15:09Kakve bolan navijace grupe ova ekipa igra u cetvrtoj ligi ili tacnije u beogradskoj zoni. To je otprilike na nivou Vrbanjuse ako nije i jos nize. Drugo doveli su djecu a ne svoj prvi tim i normalno je da klub ima svoj transparent ili zastavu ili neki navijacki rekvizit. Svi mi koji imamo djecu koja su se bavila sportom smo isli da navijamo za njih i pravili majice, zastave, transparente itd itd pa nas niko nigdje nije napadao zabog toga ni u Srbiji ni u Hrvatskoj ni u Crnoj gori niti bilo gdje drugo. Ovo je djelo mentalno retradiranih momcica koji vape za zeljom da postanu huligani i na zalost u to svoje sranje su uvukli i grupu Horde zla kojima bi bilo ispod casti da ovako nesto uradeavetinja wrote: ↑15/01/2023 14:41 Izgleda da neki ovdje nisu razumjeli/nisu upoznati ili ne žele shvatiti šta se dogodilo.
Navijači FK Zvezdara 1951 došli su organizovano sa svojim navijačkim transparentom na utakmicu. Nije klupski transparent, nego navijački transparent od navijačke grupe. Razlog zašto su došli je što su djeca od pojedinih navijača članovi podmlatka kluba, ali oni su odlučili doći u svojstvu navijačke grupe. To je isto kada bi, na primjer, Robijaši otišli u Beograd sa svojim transparentom. Vara se onaj ko misli da to nisu ozbiljni navijači. Srbija ima široku navijačku scenu, a manje grupe su obično ekstremnije od većih. Imala je Zvezdara nekoliko kriminalaca na tribini i jaku ekipu, bez obzira što im broj ne prelazi 50 ljudi. Na kraju su se hvalili kako su odbranili zastavu i pobijedili protivničku grupu, a sa slika se može prosuditi da osobe pripadaju navijačkom profilu.
Dakle, nije se desio napad huligana/navijača na roditelje, nego obračun dvije navijačke grupe. Da je neka naša navijačka grupa otišla u Beograd i bila napadnuta, garantujem da bi se pisalo u stilu šta će oni sa navijačkim transparentom na dječijem turniru. Odgovornost za incident snose obje strane. Jedni zato što su donijeli navijački transparent, a drugi zato što su pokušali oteti taj transparent na dječijem turniru. U navijačkom svijetu postoji pravilo da se transparent mora čuvati u bilo kojoj situaciji, a navijači/roditelji su znali da je navijački transparent meta drugim navijačima. Nisu ni oni promišljeno reagovali, jer nisu trebali nositi obilježja navijačke grupe kojoj pripadaju. Također, to ne osporava krivicu napadača, koji su pri tome koristili noževe.
Zaključak je da je neispravno ovaj incident podizati na nivo nacionalnih tenzija, jer ovaj događaj to sigurno nije.
Ne kontam sta pokusavas da opravdas jer sto sto pokusavas nema veze sa pamecu.
Direktor pijace je izjavio da je zena silovana u nekom objektu pored pijace sto nije njihovo vlasnistvo, na Avazu je bila slika toga,neka stracara poredmehoxy wrote: ↑15/01/2023 14:00Ne vjerujem da su ovo ljudi vidjeli, sumnjam da bi mnogi mogli samo posmatrati zlostavljanje pogotovo jer je u pitanju starija zena.meridiyan wrote: ↑15/01/2023 13:09
Niko ni mukajet.
https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... evu/480669
Stvarno svakakvog nakota ima![]()
Dragan Maksimović.Isner wrote: ↑15/01/2023 16:14
Voždovac, to su oni što imaju stadion na krovu, oni nisu iz te price. Mislim da se zovu zmajevi ili tako nešto. Vjerovatno si mislio na FK Rad, oni su poznati po tim skinheds i naci sranjima, znam da su krajem devedesetih na smrt pretukli nekog njihovog glumca samo zato što su mislili da je Rom, jbg znao sam mu i ime.
Odlična serija , mesar "Pufta" idol , Tanja Bošković u najljepšim godinama je "pala"
Petrijin vijenac...teskeredzic_22 wrote: ↑15/01/2023 16:16Dragan Maksimović.Isner wrote: ↑15/01/2023 16:14
Voždovac, to su oni što imaju stadion na krovu, oni nisu iz te price. Mislim da se zovu zmajevi ili tako nešto. Vjerovatno si mislio na FK Rad, oni su poznati po tim skinheds i naci sranjima, znam da su krajem devedesetih na smrt pretukli nekog njihovog glumca samo zato što su mislili da je Rom, jbg znao sam mu i ime.
Glumac s bradom i naočalama u "Lepa sela , lepo gore".
Ubili su i jedno romsko dijete , 11 ili 12 godina staro.