SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#63651 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

geoxx wrote: 15/01/2023 13:30
lavi wrote: 15/01/2023 13:26 pomilovanje?
Pa nije to moglo medijima promaknuti. Moze biti da je dopust, ali ni to ne moze kako ovaj rece biti jednomjesecni.

Iako je zakonski pogresno takvim osobama, sa toliko visokom sankcijom, bez minimum pola odradjene kazne davati ikakav dopust.
?
Majka ostecenog je pisala dopis i zalila se kako je dobio jednomjesecni dopust.
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#63652 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by PM72 »

trocadero wrote: 15/01/2023 13:36
hrasno38 wrote: 15/01/2023 12:56

Ovo je maslo pojedinih nadrogiranih pripadnika HZ-a koji su na ovaj nacin htjeeli da pokazu kako su kao oni zajebani. I jos kreteni posli sa obiljezijma Sarajeva!
:thumbup:
U naše vrijeme neki balavci da su obigravali oko dječijih turnira da junački maznu transparent i da se time pohvale....Sirko , Dzilda i ostali im bi ga u nos nabili.
Sve je tako i onda vođe navijača postali komadanti,ubice i psihopate
geoxx
Posts: 2493
Joined: 08/08/2015 23:39

#63653 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by geoxx »

vjeshalica wrote: 15/01/2023 13:48
geoxx wrote: 15/01/2023 13:30

Pa nije to moglo medijima promaknuti. Moze biti da je dopust, ali ni to ne moze kako ovaj rece biti jednomjesecni.

Iako je zakonski pogresno takvim osobama, sa toliko visokom sankcijom, bez minimum pola odradjene kazne davati ikakav dopust.
?
Majka ostecenog je pisala dopis i zalila se kako je dobio jednomjesecni dopust.
Ne znam iskreno, treba procesljati zakon o izvrsenju krivicnih sankcija. Sjecam se da ima odredba koja kaze da ima pravo na 6 dana u jednoj godini, odnosno na svaka dva mjeseca jedan dan dopusta

Mozda u nekim ekstremnim slucajevima mogu i do mjesec ici, medjutim kako rekoh, tolika kazna + nije izdrzao ni polovinu kazne, smijesno je ikakav dopust davati.
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#63654 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Pa kad je onakav Šerak mogao dobivati visednevne doouste da "nani cijepa drva" i pravi probleme onda nije se cuditi
mehoxy
Posts: 1123
Joined: 30/09/2012 20:26

#63655 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mehoxy »

meridiyan wrote: 15/01/2023 13:09
Bloo wrote: 15/01/2023 13:05

Silovana u toku dana? Na punoj pijaci?
Niko ni mukajet.
https://radiosarajevo.ba/vijesti/crna-h ... evu/480669
Ne vjerujem da su ovo ljudi vidjeli, sumnjam da bi mnogi mogli samo posmatrati zlostavljanje pogotovo jer je u pitanju starija zena.

Stvarno svakakvog nakota ima :(
Hakiz
Posts: 48406
Joined: 30/07/2015 20:01

#63656 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

mehoxy wrote: 15/01/2023 14:00
Ne vjerujem da su ovo ljudi vidjeli, sumnjam da bi mnogi mogli samo posmatrati zlostavljanje pogotovo jer je u pitanju starija zena.

Stvarno svakakvog nakota ima :(
Mogli bi. Denis Mrnjavac je dokaz.
smijesni_ste
Posts: 6322
Joined: 09/10/2009 16:46

#63657 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by smijesni_ste »

Ne mogu se porediti ubistvo nožem/bokserom koje nije trajalo duže od minute i silovanje :(
mehoxy
Posts: 1123
Joined: 30/09/2012 20:26

#63658 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mehoxy »

Hakiz wrote: 15/01/2023 14:09
mehoxy wrote: 15/01/2023 14:00

Ne vjerujem da su ovo ljudi vidjeli, sumnjam da bi mnogi mogli samo posmatrati zlostavljanje pogotovo jer je u pitanju starija zena.

Stvarno svakakvog nakota ima :(
Mogli bi. Denis Mrnjavac je dokaz.
Ne znam, Denis je bio mladji muskarac i tu je manje vjerovatno da ce se neko umijesati dok su zene opet slaba tacka muskarcima. Neko moje razmisljanje koje mozda i nije tacno ali mislim da ce muskarci prije pomoci zeni nego drugom muskarcu.
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#63659 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by avetinja »

Izgleda da neki ovdje nisu razumjeli/nisu upoznati ili ne žele shvatiti šta se dogodilo.

Navijači FK Zvezdara 1951 došli su organizovano sa svojim navijačkim transparentom na utakmicu. Nije klupski transparent, nego navijački transparent od navijačke grupe. Razlog zašto su došli je što su djeca od pojedinih navijača članovi podmlatka kluba, ali oni su odlučili doći u svojstvu navijačke grupe. To je isto kada bi, na primjer, Robijaši otišli u Beograd sa svojim transparentom. Vara se onaj ko misli da to nisu ozbiljni navijači. Srbija ima široku navijačku scenu, a manje grupe su obično ekstremnije od većih. Imala je Zvezdara nekoliko kriminalaca na tribini i jaku ekipu, bez obzira što im broj ne prelazi 50 ljudi. Na kraju su se hvalili kako su odbranili zastavu i pobijedili protivničku grupu, a sa slika se može prosuditi da osobe pripadaju navijačkom profilu.

Dakle, nije se desio napad huligana/navijača na roditelje, nego obračun dvije navijačke grupe. Da je neka naša navijačka grupa otišla u Beograd i bila napadnuta, garantujem da bi se pisalo u stilu šta će oni sa navijačkim transparentom na dječijem turniru. Odgovornost za incident snose obje strane. Jedni zato što su donijeli navijački transparent, a drugi zato što su pokušali oteti taj transparent na dječijem turniru. U navijačkom svijetu postoji pravilo da se transparent mora čuvati u bilo kojoj situaciji, a navijači/roditelji su znali da je navijački transparent meta drugim navijačima. Nisu ni oni promišljeno reagovali, jer nisu trebali nositi obilježja navijačke grupe kojoj pripadaju. Također, to ne osporava krivicu napadača, koji su pri tome koristili noževe.

Zaključak je da je neispravno ovaj incident podizati na nivo nacionalnih tenzija, jer ovaj događaj to sigurno nije.
trocadero
Posts: 2717
Joined: 14/03/2013 13:57

#63660 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by trocadero »

hrasno38 wrote: 15/01/2023 13:48

Ma iskren da budem cisto sumnjam da ovi narkomani imaju bas neke cvrsce veze sa pravim Hordama nego misle da ce se ovim dokazati a ucinili su medvjedju uslugu i toj navijackoj grupi i FK sarajevu i gradu Sarajevu i drzavi Bosni i Hercegovini koja moze biti svasta nesto ali nikada negostoljubiva.
Vjerovatno i nemaju veće veze sa pravim Hordašima, stoga nekakvo njihovo javno saopštenje o tome ne bi škodilo, jer koliko vidim predstavnici nekih sarajevskih klubova su se već javili i gostima ponudili pomoć.
trocadero
Posts: 2717
Joined: 14/03/2013 13:57

#63661 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by trocadero »

PM72 wrote: 15/01/2023 13:50

Sve je tako i onda vođe navijača postali komadanti,ubice i psihopate
Tako je Paša, i muzičari, doktori , profesori...neki jesu a neki i nisu.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22587
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#63662 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SmokingMan »

Mislim da bi i 'ordama bilo previše ofirno da izađu sa nekim saopštenjem. :lol:
User avatar
leki hz
Posts: 768
Joined: 09/09/2011 21:08

#63663 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by leki hz »

avetinja wrote: 15/01/2023 14:41 Izgleda da neki ovdje nisu razumjeli/nisu upoznati ili ne žele shvatiti šta se dogodilo.

Navijači FK Zvezdara 1951 došli su organizovano sa svojim navijačkim transparentom na utakmicu. Nije klupski transparent, nego navijački transparent od navijačke grupe. Razlog zašto su došli je što su djeca od pojedinih navijača članovi podmlatka kluba, ali oni su odlučili doći u svojstvu navijačke grupe. To je isto kada bi, na primjer, Robijaši otišli u Beograd sa svojim transparentom. Vara se onaj ko misli da to nisu ozbiljni navijači. Srbija ima široku navijačku scenu, a manje grupe su obično ekstremnije od većih. Imala je Zvezdara nekoliko kriminalaca na tribini i jaku ekipu, bez obzira što im broj ne prelazi 50 ljudi. Na kraju su se hvalili kako su odbranili zastavu i pobijedili protivničku grupu, a sa slika se može prosuditi da osobe pripadaju navijačkom profilu.

Dakle, nije se desio napad huligana/navijača na roditelje, nego obračun dvije navijačke grupe. Da je neka naša navijačka grupa otišla u Beograd i bila napadnuta, garantujem da bi se pisalo u stilu šta će oni sa navijačkim transparentom na dječijem turniru. Odgovornost za incident snose obje strane. Jedni zato što su donijeli navijački transparent, a drugi zato što su pokušali oteti taj transparent na dječijem turniru. U navijačkom svijetu postoji pravilo da se transparent mora čuvati u bilo kojoj situaciji, a navijači/roditelji su znali da je navijački transparent meta drugim navijačima. Nisu ni oni promišljeno reagovali, jer nisu trebali nositi obilježja navijačke grupe kojoj pripadaju. Također, to ne osporava krivicu napadača, koji su pri tome koristili noževe.

Zaključak je da je neispravno ovaj incident podizati na nivo nacionalnih tenzija, jer ovaj događaj to sigurno nije.
:thumbup:
Ali neki ne žele da shvate.
User avatar
hrasno38
Posts: 34078
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#63664 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

avetinja wrote: 15/01/2023 14:41 Izgleda da neki ovdje nisu razumjeli/nisu upoznati ili ne žele shvatiti šta se dogodilo.

Navijači FK Zvezdara 1951 došli su organizovano sa svojim navijačkim transparentom na utakmicu. Nije klupski transparent, nego navijački transparent od navijačke grupe. Razlog zašto su došli je što su djeca od pojedinih navijača članovi podmlatka kluba, ali oni su odlučili doći u svojstvu navijačke grupe. To je isto kada bi, na primjer, Robijaši otišli u Beograd sa svojim transparentom. Vara se onaj ko misli da to nisu ozbiljni navijači. Srbija ima široku navijačku scenu, a manje grupe su obično ekstremnije od većih. Imala je Zvezdara nekoliko kriminalaca na tribini i jaku ekipu, bez obzira što im broj ne prelazi 50 ljudi. Na kraju su se hvalili kako su odbranili zastavu i pobijedili protivničku grupu, a sa slika se može prosuditi da osobe pripadaju navijačkom profilu.

Dakle, nije se desio napad huligana/navijača na roditelje, nego obračun dvije navijačke grupe. Da je neka naša navijačka grupa otišla u Beograd i bila napadnuta, garantujem da bi se pisalo u stilu šta će oni sa navijačkim transparentom na dječijem turniru. Odgovornost za incident snose obje strane. Jedni zato što su donijeli navijački transparent, a drugi zato što su pokušali oteti taj transparent na dječijem turniru. U navijačkom svijetu postoji pravilo da se transparent mora čuvati u bilo kojoj situaciji, a navijači/roditelji su znali da je navijački transparent meta drugim navijačima. Nisu ni oni promišljeno reagovali, jer nisu trebali nositi obilježja navijačke grupe kojoj pripadaju. Također, to ne osporava krivicu napadača, koji su pri tome koristili noževe.

Zaključak je da je neispravno ovaj incident podizati na nivo nacionalnih tenzija, jer ovaj događaj to sigurno nije.
Kakve bolan navijace grupe ova ekipa igra u cetvrtoj ligi ili tacnije u beogradskoj zoni. To je otprilike na nivou Vrbanjuse ako nije i jos nize. Drugo doveli su djecu a ne svoj prvi tim i normalno je da klub ima svoj transparent ili zastavu ili neki navijacki rekvizit. Svi mi koji imamo djecu koja su se bavila sportom smo isli da navijamo za njih i pravili majice, zastave, transparente itd itd pa nas niko nigdje nije napadao zabog toga ni u Srbiji ni u Hrvatskoj ni u Crnoj gori niti bilo gdje drugo. Ovo je djelo mentalno retradiranih momcica koji vape za zeljom da postanu huligani i na zalost u to svoje sranje su uvukli i grupu Horde zla kojima bi bilo ispod casti da ovako nesto urade
Ne kontam sta pokusavas da opravdas jer sto sto pokusavas nema veze sa pamecu.
Ambula
Posts: 378
Joined: 20/11/2020 14:41

#63665 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Ambula »

Ja podrzavam i radikalizaciju sa nase strane da nema bato vise zezancija u kost odmah ali samo nemoj da budemo supci :lol: Lafo mi nake mirodzije, multietnicari sve podrzavam osim licemjerja
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#63666 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by avetinja »

hrasno38 wrote: 15/01/2023 15:09 Kakve bolan navijace grupe ova ekipa igra u cetvrtoj ligi ili tacnije u beogradskoj zoni. To je otprilike na nivou Vrbanjuse ako nije i jos nize. Drugo doveli su djecu a ne svoj prvi tim i normalno je da klub ima svoj transparent ili zastavu ili neki navijacki rekvizit. Svi mi koji imamo djecu koja su se bavila sportom smo isli da navijamo za njih i pravili majice, zastave, transparente itd itd pa nas niko nigdje nije napadao zabog toga ni u Srbiji ni u Hrvatskoj ni u Crnoj gori niti bilo gdje drugo. Ovo je djelo mentalno retradiranih momcica koji vape za zeljom da postanu huligani i na zalost u to svoje sranje su uvukli i grupu Horde zla kojima bi bilo ispod casti da ovako nesto urade
Ne kontam sta pokusavas da opravdas jer sto sto pokusavas nema veze sa pamecu.
Nema veze što igraju nižu ligu, imaju navijače koji žive navijački život jednako kao i velike grupe. U Srbiji je drugačija situacija. Tamo imaš organizovanije navijače u nižim ligama nego kod nas u BiH. Uzet ću još jedan primjer, FK Voždovac. Navijačka grupa broji 50 ljudi, ali svi su nacistički skinhedsi. Ovdje je "problem" što je taj transparent od navijačke grupe. Taj transparent se ne računa kao transparent od roditelja ili kluba, nego od navijačke grupe, što zapravo i jeste. To bi bilo isto kao da 50 glavnih Hordaša ode u Beograd sa svojim navijačkim transparentom, transparentom od Hordi zla. Zbog toga je nastao problem. Ne pravdam ništa i nikoga, već sam to u prvom komentaru napisao, nego objašnjavam da ovo nije sukob roditelja i navijača, nego sukob navijača i navijača. Navijači su čudan tip ljudi koji će ti razbiti glavu jer navijaš za drugi tim. Nisam u toj priči i ne podržavam. Oni koji su donijeli transparent su to znali jer su i sami navijači, ali to ne opravdava one koji su ih napali.
trocadero
Posts: 2717
Joined: 14/03/2013 13:57

#63667 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by trocadero »

:lol:
Ja koliko vidim navijački transparent je identičan klubskom, grb i ime tima.
User avatar
JohnnyS
Posts: 17540
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#63668 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JohnnyS »

hrasno38 wrote: 15/01/2023 15:09
avetinja wrote: 15/01/2023 14:41 Izgleda da neki ovdje nisu razumjeli/nisu upoznati ili ne žele shvatiti šta se dogodilo.

Navijači FK Zvezdara 1951 došli su organizovano sa svojim navijačkim transparentom na utakmicu. Nije klupski transparent, nego navijački transparent od navijačke grupe. Razlog zašto su došli je što su djeca od pojedinih navijača članovi podmlatka kluba, ali oni su odlučili doći u svojstvu navijačke grupe. To je isto kada bi, na primjer, Robijaši otišli u Beograd sa svojim transparentom. Vara se onaj ko misli da to nisu ozbiljni navijači. Srbija ima široku navijačku scenu, a manje grupe su obično ekstremnije od većih. Imala je Zvezdara nekoliko kriminalaca na tribini i jaku ekipu, bez obzira što im broj ne prelazi 50 ljudi. Na kraju su se hvalili kako su odbranili zastavu i pobijedili protivničku grupu, a sa slika se može prosuditi da osobe pripadaju navijačkom profilu.

Dakle, nije se desio napad huligana/navijača na roditelje, nego obračun dvije navijačke grupe. Da je neka naša navijačka grupa otišla u Beograd i bila napadnuta, garantujem da bi se pisalo u stilu šta će oni sa navijačkim transparentom na dječijem turniru. Odgovornost za incident snose obje strane. Jedni zato što su donijeli navijački transparent, a drugi zato što su pokušali oteti taj transparent na dječijem turniru. U navijačkom svijetu postoji pravilo da se transparent mora čuvati u bilo kojoj situaciji, a navijači/roditelji su znali da je navijački transparent meta drugim navijačima. Nisu ni oni promišljeno reagovali, jer nisu trebali nositi obilježja navijačke grupe kojoj pripadaju. Također, to ne osporava krivicu napadača, koji su pri tome koristili noževe.

Zaključak je da je neispravno ovaj incident podizati na nivo nacionalnih tenzija, jer ovaj događaj to sigurno nije.
Kakve bolan navijace grupe ova ekipa igra u cetvrtoj ligi ili tacnije u beogradskoj zoni. To je otprilike na nivou Vrbanjuse ako nije i jos nize. Drugo doveli su djecu a ne svoj prvi tim i normalno je da klub ima svoj transparent ili zastavu ili neki navijacki rekvizit. Svi mi koji imamo djecu koja su se bavila sportom smo isli da navijamo za njih i pravili majice, zastave, transparente itd itd pa nas niko nigdje nije napadao zabog toga ni u Srbiji ni u Hrvatskoj ni u Crnoj gori niti bilo gdje drugo. Ovo je djelo mentalno retradiranih momcica koji vape za zeljom da postanu huligani i na zalost u to svoje sranje su uvukli i grupu Horde zla kojima bi bilo ispod casti da ovako nesto urade
Ne kontam sta pokusavas da opravdas jer sto sto pokusavas nema veze sa pamecu.
Sve što si napisao je savršeno jasno i logično, ali zdrav razum i logika ne žive u mozgovima tzv.navijačkih grupa
User avatar
vjeshalica
Posts: 20768
Joined: 31/03/2019 14:56

#63669 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

mehoxy wrote: 15/01/2023 14:00
Ne vjerujem da su ovo ljudi vidjeli, sumnjam da bi mnogi mogli samo posmatrati zlostavljanje pogotovo jer je u pitanju starija zena.

Stvarno svakakvog nakota ima :(
Direktor pijace je izjavio da je zena silovana u nekom objektu pored pijace sto nije njihovo vlasnistvo, na Avazu je bila slika toga,neka stracara pored
User avatar
Isner
Posts: 1921
Joined: 07/02/2012 15:23
Location: Under the bridge

#63670 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Isner »

[/quote]
Nema veze što igraju nižu ligu, imaju navijače koji žive navijački život jednako kao i velike grupe. U Srbiji je drugačija situacija. Tamo imaš organizovanije navijače u nižim ligama nego kod nas u BiH. Uzet ću još jedan primjer, FK Voždovac. Navijačka grupa broji 50 ljudi, ali svi su nacistički skinhedsi. Ovdje je "problem" što je taj transparent od navijačke grupe. Taj transparent se ne računa kao transparent od roditelja ili kluba, nego od navijačke grupe, što zapravo i jeste. To bi bilo isto kao da 50 glavnih Hordaša ode u Beograd sa svojim navijačkim transparentom, transparentom od Hordi zla. Zbog toga je nastao problem. Ne pravdam ništa i nikoga, već sam to u prvom komentaru napisao, nego objašnjavam da ovo nije sukob roditelja i navijača, nego sukob navijača i navijača. Navijači su čudan tip ljudi koji će ti razbiti glavu jer navijaš za drugi tim. Nisam u toj priči i ne podržavam. Oni koji su donijeli transparent su to znali jer su i sami navijači, ali to ne opravdava one koji su ih napali.
[/quote]

Voždovac, to su oni što imaju stadion na krovu, oni nisu iz te price. Mislim da se zovu zmajevi ili tako nešto. Vjerovatno si mislio na FK Rad, oni su poznati po tim skinheds i naci sranjima, znam da su krajem devedesetih na smrt pretukli nekog njihovog glumca samo zato što su mislili da je Rom, jbg znao sam mu i ime.
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 25328
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
Grijem se na: Toplane
Vozim: Peugeot
Contact:

#63671 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by teskeredzic_22 »

Isner wrote: 15/01/2023 16:14
Voždovac, to su oni što imaju stadion na krovu, oni nisu iz te price. Mislim da se zovu zmajevi ili tako nešto. Vjerovatno si mislio na FK Rad, oni su poznati po tim skinheds i naci sranjima, znam da su krajem devedesetih na smrt pretukli nekog njihovog glumca samo zato što su mislili da je Rom, jbg znao sam mu i ime.
Dragan Maksimović.
Glumac s bradom i naočalama u "Lepa sela , lepo gore".


Ubili su i jedno romsko dijete , 11 ili 12 godina staro.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39558
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#63672 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by bitanga_sa_otesa »

Isner wrote: 15/01/2023 16:14 znam da su krajem devedesetih na smrt pretukli nekog njihovog glumca samo zato što su mislili da je Rom, jbg znao sam mu i ime.
dragan maksimovic ,taj s jaknom preko ramena

Image
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 25328
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
Grijem se na: Toplane
Vozim: Peugeot
Contact:

#63673 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by teskeredzic_22 »

bitanga_sa_otesa wrote: 15/01/2023 16:18
Isner wrote: 15/01/2023 16:14 znam da su krajem devedesetih na smrt pretukli nekog njihovog glumca samo zato što su mislili da je Rom, jbg znao sam mu i ime.
dragan maksimovic ,taj s jaknom preko ramena

Image
Odlična serija , mesar "Pufta" idol , Tanja Bošković u najljepšim godinama je "pala" :lol: :thumbup:

Ironično da je od svih glumaca sa slike živa samo Mira Banjac :sad: :(
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#63674 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by PM72 »

teskeredzic_22 wrote: 15/01/2023 16:16
Isner wrote: 15/01/2023 16:14
Voždovac, to su oni što imaju stadion na krovu, oni nisu iz te price. Mislim da se zovu zmajevi ili tako nešto. Vjerovatno si mislio na FK Rad, oni su poznati po tim skinheds i naci sranjima, znam da su krajem devedesetih na smrt pretukli nekog njihovog glumca samo zato što su mislili da je Rom, jbg znao sam mu i ime.
Dragan Maksimović.
Glumac s bradom i naočalama u "Lepa sela , lepo gore".


Ubili su i jedno romsko dijete , 11 ili 12 godina staro.
Petrijin vijenac...
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#63675 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by splinter »

Ne shvatam mozak akademika koji na dječiji turnir gdje nastupa kinderčad od 7, 8 godina dođu s obilježjima grupe i još u drugu državu.
To su mala djeca, nije bitno koji su klub treba ih sve podržati, svaki potez nagraditi aplauzom.
A ne da likovi sa po 40, 50 kuka prave atmosferu ko da igraju ligu prvaka.
Post Reply