SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
pepeljara
Posts: 7362
Joined: 22/08/2003 00:00

#63526 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by pepeljara »

Samo privesti pocionice, krivicne, kazne sve sto ih sleduje.. :thumbup:
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#63527 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by gidra »

Turnir u Sarajevu na kojem ne ucestvuje nijedan tim iz Sarajeva, tako Kurir piše? Ko organizuje onda?
User avatar
SmokingMan
Posts: 22582
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#63528 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SmokingMan »

Šampion Junior, inače moj komšija je tu glavni. :mrgreen:
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#63529 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _Reds_ »

Ovaj turnir se organizuje vec nekoliko godina,a i mislim da je najveci na nasem području za ovu kategoriju.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#63530 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Spit_fire »

_Reds_ wrote: 14/01/2023 23:15 Ovaj turnir se organizuje vec nekoliko godina,a i mislim da je najveci na nasem području za ovu kategoriju.
Do mene onda..fkt nisam cuo :D
User avatar
konektovan
Posts: 51442
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#63531 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by konektovan »

_Reds_ wrote: 14/01/2023 23:06
pepeljara wrote: 14/01/2023 23:00 mediji i onda viralno ode.
Izgleda da je to sto kruzi neki stari snimak 7 godina star splicani uzvikivali navedeno.
Evo na sta naletih sad na tw

Na Ilidzi dovarane imaju Hoteli Hills, Hollywood i Malak.

Ako je ovo snimak iz bilo koje dovrane, ovo je za istrage, i neko treba robijati ko ovu djecu ovome uci.
Za 5 min mogu skontati gdje je..ako hoće..
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#63532 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Spit_fire »

konektovan wrote: 14/01/2023 23:16
_Reds_ wrote: 14/01/2023 23:06

Na Ilidzi dovarane imaju Hoteli Hills, Hollywood i Malak.

Ako je ovo snimak iz bilo koje dovrane, ovo je za istrage, i neko treba robijati ko ovu djecu ovome uci.
Za 5 min mogu skontati gdje je..ako hoće..
Mozda grijesim fkk, al Kazem cistog srca i obraza pa razapnite me al puno mi je lakse povjerovat da su splicani govorili ubiji srbina nego neki nasi..kod nas prosto taj uzvik nije rapaortnjen nez jesam likad cuo..jedini put vjeorvatno 2005 bih vs scg a oviso sam 30 stasiona u BiH
User avatar
MuaDib
Posts: 4056
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#63533 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by MuaDib »

Bal SDA vampira je započeo.
Cilj je očigledan stvoriti nesigurnost, sa primjesama rigidnih nacionalističkih ispada i targetiranja" starih novih neprijatelja", kreiranjem incidenata, kako bi se zdravorazumska kritika i osuda predstavile kao izdaja i slabost. Na sve su spremni da ostanu na vlasti. Fujjjj!
User avatar
sime_cipol
Posts: 23413
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#63534 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sime_cipol »

Gazda Hillsa je napravio biznis od ovog turnira. I ne zove ekipe iz Sarajeva jer od njih nema hajra. Zove ove okolo jer dodje hiljade djece i hiljade roditelja, puta 2-3 nocenja, milioni se uzmu.
zigzag
Posts: 9441
Joined: 18/04/2014 11:26

#63535 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigzag »

Spit_fire wrote: 14/01/2023 23:05
forumskivojnik wrote: 14/01/2023 22:59

Hrvati Skandirali U....., Bosnjaci se obracunali zbog zvezdarinog transparenta, ne zbog srbijanske zastave.
Lepo sve kurir obavestio: https://www.kurir.rs/region/bosna-i-her ... mo-zastavu
Ostatak je odlicno odradjena medijska propaganda autoimune bolesti nacionalizma.

Svemu tome prethodio je još jedan incident. Za vreme utakmice u sali hotela, grupa dečaka, učesnika turnira, skandirala je "Ubij Srbina".

Roditelj deteta iz FK Zvezdara M.M, koji je svemu tome svedočio, navodi za Kurir da ta dva incidenta nemaju nikakve veze jedan s drugim.

"Razlika je u tome što prvi incident nije bio organizovan, a drugi jeste", počinje naš sagovornik i pojašnjava:

"To skandiranje se dogodilo na utakmici beogradske Škole fudbala 'Nika T6'. Skandirala su deca iz Splita, 2015. godište, a njihov trener je bio korektan i odmah ih je umirio".

Nekoliko sati kasnije došlo je do haosa u hotelu i ispred njega.
Moze bit onda da je tako bilo

Ubiji srbina zaista nije specificno ni za nase navijacke grupe a kamol djecu..dol za hrvate itekako jeste
Ovo je tačno srednji vijek.

Djeci 7 godina i ono nešto skandira.
Moj nije znao kako se zove sa 7 godina.

Opravdajte pjevanje tompsona u reprezentaciji jebem vas zaostale počev od premijera države.
User avatar
Rothmans
Posts: 4651
Joined: 21/11/2019 21:32

#63536 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Rothmans »

tvojkomsija wrote: 14/01/2023 22:37 Jel jos nekom zanimljivo odkako SDA ide u opoziciju u zadnhe vrijeme bas cesto i ofirno incidenti (busenje guma, ostecivanje auta, napad na turniru) itd ??

Previse mi je to u kratko vrijeme.. smrdi na Osu
OSA - busi gume :lol:
User avatar
Rothmans
Posts: 4651
Joined: 21/11/2019 21:32

#63537 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Rothmans »

MuaDib wrote: 14/01/2023 23:21 Bal SDA vampira je započeo.
Cilj je očigledan stvoriti nesigurnost, sa primjesama rigidnih nacionalističkih ispada i targetiranja" starih novih neprijatelja", kreiranjem incidenata, kako bi se zdravorazumska kritika i osuda predstavile kao izdaja i slabost. Na sve su spremni da ostanu na vlasti. Fujjjj!
:lol:
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#63538 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by HelaS »

Haris.ba wrote: 14/01/2023 22:30
HelaS wrote: 14/01/2023 22:29
Mislili smo da dječijem turniru ne trebaju zaštitari i policija :-)
Mora po zakonu. Barem zastitari. A, mislim i policija da daje ispomoc po njihovoj procjeni.
Zar nije bilo zaštitara :?

U svakom slučaju, srbijanska strana treba zatražiti krivičnu odgovornost organizatora turnira, ili će policija kroz odgovornost počinioca incidenta
User avatar
Haris.ba
Posts: 35296
Joined: 08/09/2005 20:08

#63539 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Haris.ba »

HelaS wrote: 14/01/2023 23:31
Haris.ba wrote: 14/01/2023 22:30

Mora po zakonu. Barem zastitari. A, mislim i policija da daje ispomoc po njihovoj procjeni.
Zar nije bilo zaštitara :?

U svakom slučaju, srbijanska strana treba zatražiti krivičnu odgovornost organizatora turnira, ili će policija kroz odgovornost počinioca incidenta
Pa izgleda mi nevjerovatno da se neko odvazi sa fantomkom uci u hotel i bosti ljude a da su tu zastitari.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#63540 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Spit_fire »

Evo sad vidim sliku utakmica pravi fudbal i navijaci na tribini sa zasrava i ovaj transparent...znaci nije bas bezw trans
User avatar
mk ultra
Posts: 24033
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#63541 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mk ultra »

Koji transparent
User avatar
JohnnyS
Posts: 17538
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#63542 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JohnnyS »

HelaS wrote: 14/01/2023 23:31
Haris.ba wrote: 14/01/2023 22:30

Mora po zakonu. Barem zastitari. A, mislim i policija da daje ispomoc po njihovoj procjeni.
Zar nije bilo zaštitara :?

U svakom slučaju, srbijanska strana treba zatražiti krivičnu odgovornost organizatora turnira, ili će policija kroz odgovornost počinioca incidenta
Meni su tu djeca bila lani na natjecanju u borilačkim sportovima, iz cijele federacije, masu djece i roditelja je bilo, nigdje nisam vidio ni policijca ni zaštitara.
Ja prvi ne bih nikad očekivao sranje na nekom natjecanju za djecu, ali eto, vazda postoji prvi put
User avatar
avetinja
Posts: 32228
Joined: 19/07/2014 13:31

#63543 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by avetinja »

Ima li neko informacije iz prve/druge ruke da nam prenese šta se zapravo dogodilo? Kakva zastava je u pitanju? Na Klixu ne piše ništa, a na Kuriru piše da je klupska zastava sa natpisom Zvezdara. Pojavio se snimak gdje djeca pozivaju na ubijanje pa se kasnije otkrilo da je to stari snimak iz Splita. Bez obzira šta je bilo, ovo je unaprijed organizovano. Samo ne znam ko je toliko lud da šalje maskirane huligane na dječiji turnir u hotelu.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#63544 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Spit_fire »

mk ultra wrote: 14/01/2023 23:34 Koji transparent
Ovaj zvedara..vidi na fb/imatagramu grupa bh tifo
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#63545 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Spit_fire »

Image
User avatar
konektovan
Posts: 51442
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#63546 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by konektovan »

Rothmans wrote: 14/01/2023 23:25
tvojkomsija wrote: 14/01/2023 22:37 Jel jos nekom zanimljivo odkako SDA ide u opoziciju u zadnhe vrijeme bas cesto i ofirno incidenti (busenje guma, ostecivanje auta, napad na turniru) itd ??

Previse mi je to u kratko vrijeme.. smrdi na Osu
OSA - busi gume :lol:
Pa šta drugo može Kalimero raditi? :lol:
User avatar
Sanjarko
Posts: 28437
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#63547 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sanjarko »

avetinja wrote: 14/01/2023 23:35 Ima li neko informacije iz prve/druge ruke da nam prenese šta se zapravo dogodilo? Kakva zastava je u pitanju? Na Klixu ne piše ništa, a na Kuriru piše da je klupska zastava sa natpisom Zvezdara. Pojavio se snimak gdje djeca pozivaju na ubijanje pa se kasnije otkrilo da je to stari snimak iz Splita. Bez obzira šta je bilo, ovo je unaprijed organizovano. Samo ne znam ko je toliko lud da šalje maskirane huligane na dječiji turnir u hotelu.
Cuj ko je lud. Ima ih uvijek zeljnih da se zakuha i zarati. Iznenadi me vijest. Tek ustao bio. Ovaj turnir kako znam ide godinama.
User avatar
SmokingMan
Posts: 22582
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#63548 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by SmokingMan »

I šta je sporno?
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#63549 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by oldtajmer »

User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51240
Joined: 29/06/2011 23:39

#63550 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dječak sa šibicama »

Koliko cujem, roditelji se hvale veceras da nisu ostali duzni ekipi sa fantomkama, ako je istina kakav blam, dodjes da bijes djecu zbog nekakvog transpoarenta i nalupaju te roditelji djece.
Post Reply