SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Benq
Posts: 10497
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#63501 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Benq »

Logovan wrote: 14/01/2023 22:34 Naravno da ne smije, ali takvi smo mi, "neće se to nama desiti" i onda belaj.
Eh... pretpostavka je majka svih zajeba..
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1493
Joined: 21/04/2014 17:59

#63502 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by tvojkomsija »

Jel jos nekom zanimljivo odkako SDA ide u opoziciju u zadnhe vrijeme bas cesto i ofirno incidenti (busenje guma, ostecivanje auta, napad na turniru) itd ??

Previse mi je to u kratko vrijeme.. smrdi na Osu
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#63503 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zbunjola71sa »

tvojkomsija wrote: 14/01/2023 22:37 Jel jos nekom zanimljivo odkako SDA ide u opoziciju u zadnhe vrijeme bas cesto i ofirno incidenti (busenje guma, ostecivanje auta, napad na turniru) itd ??

Previse mi je to u kratko vrijeme.. smrdi na Osu
:thumbup: :wink:
boshniak
Posts: 2007
Joined: 20/04/2014 11:48

#63504 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by boshniak »

tvojkomsija wrote: 14/01/2023 22:37 Jel jos nekom zanimljivo odkako SDA ide u opoziciju u zadnhe vrijeme bas cesto i ofirno incidenti (busenje guma, ostecivanje auta, napad na turniru) itd ??

Previse mi je to u kratko vrijeme.. smrdi na Osu
Još je baš medijski popraćeno, nešto tu smrdi
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#63505 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by costacurta »

tvojkomsija wrote: 14/01/2023 22:37 Jel jos nekom zanimljivo odkako SDA ide u opoziciju u zadnhe vrijeme bas cesto i ofirno incidenti (busenje guma, ostecivanje auta, napad na turniru) itd ??

Previse mi je to u kratko vrijeme.. smrdi na Osu
:thumbup:
Ubijeđen sam da su kod nas na TK izgubili da bi petlja na Šićkom već bila blokirana
User avatar
armin071
Posts: 6552
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#63506 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by armin071 »

Čekaju se Av-do i Kali-mero agenti tajne službe da izađu sa “provjerenim imenima”. Ne bi me čudilo da je ovo djelo “Fortinog jeba.a” kojeg je lično Dino platio u kafani na Palama.
User avatar
sime_cipol
Posts: 23413
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#63507 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by sime_cipol »

Kažu na Balu Roma u Heci umrla žena koja je vodila program, neka voditeljica sa Kalmana Radija. Infarkt valjda.
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#63508 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hajvan »

ma bolim e qrac

empatija minus 100
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#63509 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by HelaS »

tvojkomsija wrote: 14/01/2023 22:37 Jel jos nekom zanimljivo odkako SDA ide u opoziciju u zadnhe vrijeme bas cesto i ofirno incidenti (busenje guma, ostecivanje auta, napad na turniru) itd ??

Previse mi je to u kratko vrijeme.. smrdi na SDA
"Očigledno je da su nas napali navijači Sarajeva, tako sam zaključio po bordo maskama koje su nosili. U hotel je upalo njih desetak sa ciljem da isprovociraju našu reakciju. Jeste zastava FK Zvezdare velika, ali klupski grb je cvet i nema nikakvih nacionalističkih obeležja, čak ni srpskih boja"
2014. godine, kad je zapaljena zgrada Općine Centar, nekoliko dana kasnije, navijači Sarajeva jajima su gađali tu istu zgradu i zgradu Predsjedništva BiH, sve po nalogu SDA, s ciljem destabilizacije stanja u državi. Tako je i danas bilo, nakon nedavnog incidenta s bušenjem guma na dva srbijanska automobila. To je ista matrica, namjera da se zakuha i destabilizira vlast Kantona Sarajevo i s njima i kompletna Osmorka, ne bi li razbila pregovore s Dodikom i spriječila formiranje vlasti u državi. Ne postoji veća pogan od SDA-ovaca
Last edited by HelaS on 14/01/2023 23:47, edited 1 time in total.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#63510 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Spit_fire »

Ja i dalje ne kontam otkud ovi navijaci tu..pa nisu delije il grobari dosli...pa svaki vikend vidim omladince u trnerakama klubova iz srbije i hrvatske kroz grad i niko ih ne pogleda..cla sam vidio i CZV kadete ..

Jeste sigurni da nije bilo provokacije? Mislim jbt pa nije liga prvaka ja nisam ni znao da ima ovaj turnir a ima svaki vikend neki u necemu

Mozda su levati kontali Zvezda od Zvezdara
Last edited by Spit_fire on 14/01/2023 22:55, edited 1 time in total.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#63511 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by meridiyan »

User avatar
PreWiBa
Posts: 12958
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Izvor i Srce Bosne - Hercegovina
Grijem se na: Plin i centralno
Horoskop: Lav
Contact:

#63512 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by PreWiBa »

Strašno, pogotovo uzimajući u obzir da se radi o DJEČIJEM turniru.

Čudno da nema nikog sa strane da posvjedoči šta je se desilo???
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51240
Joined: 29/06/2011 23:39

#63513 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dječak sa šibicama »

Najmanje sto ocekujem od maskirane ekipe sa nozevima, nakon ovog podviga, da odu na Sokolac i zapjevaju ovo je Bosna i ubij Srbina.

Pridruzice im se i ekipa ljiljana u zlatu, sa teme.
User avatar
emigrazione
Posts: 7800
Joined: 01/09/2010 13:40

#63514 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by emigrazione »

Ah sta da se radi, desilo se yebiga...ne mozemo biti ni bolji ni gori od komsiluka
User avatar
forumskivojnik
Posts: 592
Joined: 03/10/2014 14:13

#63515 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by forumskivojnik »

Spit_fire wrote: 14/01/2023 22:53 Ja i dalje ne kontam otkud ovi navijaci tu..pa nisu delije il grobari dosli...pa svaki vikend vidim omladince u trnerakama klubova iz srbije i hrvatske kroz grad i niko ih ne pogleda..cla sam vidio i CZV kadete ..

Jeste sigurni da nije bilo provokacije? Mislim jbt pa nije liga prvaka ja nisam ni znao da ima ovaj turnir a ima svaki vikend neki u necemu
Hrvati Skandirali U....., Bosnjaci se obracunali zbog zvezdarinog transparenta, ne zbog srbijanske zastave.
Lepo sve kurir obavestio: https://www.kurir.rs/region/bosna-i-her ... mo-zastavu
Ostatak je odlicno odradjena medijska propaganda autoimune bolesti nacionalizma.

Svemu tome prethodio je još jedan incident. Za vreme utakmice u sali hotela, grupa dečaka, učesnika turnira, skandirala je "Ubij Srbina".

Roditelj deteta iz FK Zvezdara M.M, koji je svemu tome svedočio, navodi za Kurir da ta dva incidenta nemaju nikakve veze jedan s drugim.

"Razlika je u tome što prvi incident nije bio organizovan, a drugi jeste", počinje naš sagovornik i pojašnjava:

"To skandiranje se dogodilo na utakmici beogradske Škole fudbala 'Nika T6'. Skandirala su deca iz Splita, 2015. godište, a njihov trener je bio korektan i odmah ih je umirio".

Nekoliko sati kasnije došlo je do haosa u hotelu i ispred njega.
splinter
Posts: 8721
Joined: 08/10/2011 12:28

#63516 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by splinter »

sime_cipol wrote: 14/01/2023 22:50 Kažu na Balu Roma u Heci umrla žena koja je vodila program, neka voditeljica sa Kalmana Radija. Infarkt valjda.
https://avaz.ba/vijesti/bih/801211/izne ... zic-sukalo
User avatar
pepeljara
Posts: 7362
Joined: 22/08/2003 00:00

#63517 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by pepeljara »

mediji i onda viralno ode.
Izgleda da je to sto kruzi neki stari snimak 7 godina stari splicani uzvikivali navedeno.
Evo na sta naletih sad na tw

Last edited by pepeljara on 14/01/2023 23:06, edited 3 times in total.
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#63518 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _Reds_ »

Ma ovo ima debelu pozadinu, ovaj se sa nekim debelo zamjerio, i ima debeli razlog da neko upadne u hotel ovako.

Lik je vjerovatno clan neke navijacke grupe ili neke organizacije pa se po drustvenim mrezama hvalio ili sta slicno.

Ne branim ove majmune, ali cista poslao nisu sa druge strane sigurno.
User avatar
PreWiBa
Posts: 12958
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Izvor i Srce Bosne - Hercegovina
Grijem se na: Plin i centralno
Horoskop: Lav
Contact:

#63519 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by PreWiBa »

forumskivojnik wrote: 14/01/2023 22:59
Spit_fire wrote: 14/01/2023 22:53 Ja i dalje ne kontam otkud ovi navijaci tu..pa nisu delije il grobari dosli...pa svaki vikend vidim omladince u trnerakama klubova iz srbije i hrvatske kroz grad i niko ih ne pogleda..cla sam vidio i CZV kadete ..

Jeste sigurni da nije bilo provokacije? Mislim jbt pa nije liga prvaka ja nisam ni znao da ima ovaj turnir a ima svaki vikend neki u necemu
Hrvati Skandirali U....., Bosnjaci se obracunali zbog zvezdarinog transparenta, ne zbog srbijanske zastave.
Lepo sve kurir obavestio: https://www.kurir.rs/region/bosna-i-her ... mo-zastavu
Ostatak je odlicno odradjena medijska propaganda autoimune bolesti nacionalizma.

Svemu tome prethodio je još jedan incident. Za vreme utakmice u sali hotela, grupa dečaka, učesnika turnira, skandirala je "Ubij Srbina".

Roditelj deteta iz FK Zvezdara M.M, koji je svemu tome svedočio, navodi za Kurir da ta dva incidenta nemaju nikakve veze jedan s drugim.

"Razlika je u tome što prvi incident nije bio organizovan, a drugi jeste", počinje naš sagovornik i pojašnjava:

"To skandiranje se dogodilo na utakmici beogradske Škole fudbala 'Nika T6'. Skandirala su deca iz Splita, 2015. godište, a njihov trener je bio korektan i odmah ih je umirio".

Nekoliko sati kasnije došlo je do haosa u hotelu i ispred njega.
Koji transparent???
U članku se samo spominje zastava kluba, a ona je 100% neutralna.

Image
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#63520 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Spit_fire »

forumskivojnik wrote: 14/01/2023 22:59
Spit_fire wrote: 14/01/2023 22:53 Ja i dalje ne kontam otkud ovi navijaci tu..pa nisu delije il grobari dosli...pa svaki vikend vidim omladince u trnerakama klubova iz srbije i hrvatske kroz grad i niko ih ne pogleda..cla sam vidio i CZV kadete ..

Jeste sigurni da nije bilo provokacije? Mislim jbt pa nije liga prvaka ja nisam ni znao da ima ovaj turnir a ima svaki vikend neki u necemu
Hrvati Skandirali U....., Bosnjaci se obracunali zbog zvezdarinog transparenta, ne zbog srbijanske zastave.
Lepo sve kurir obavestio: https://www.kurir.rs/region/bosna-i-her ... mo-zastavu
Ostatak je odlicno odradjena medijska propaganda autoimune bolesti nacionalizma.

Svemu tome prethodio je još jedan incident. Za vreme utakmice u sali hotela, grupa dečaka, učesnika turnira, skandirala je "Ubij Srbina".

Roditelj deteta iz FK Zvezdara M.M, koji je svemu tome svedočio, navodi za Kurir da ta dva incidenta nemaju nikakve veze jedan s drugim.

"Razlika je u tome što prvi incident nije bio organizovan, a drugi jeste", počinje naš sagovornik i pojašnjava:

"To skandiranje se dogodilo na utakmici beogradske Škole fudbala 'Nika T6'. Skandirala su deca iz Splita, 2015. godište, a njihov trener je bio korektan i odmah ih je umirio".

Nekoliko sati kasnije došlo je do haosa u hotelu i ispred njega.
Moze bit onda da je tako bilo

Ubiji srbina zaista nije specificno ni za nase navijacke grupe a kamol djecu..dol za hrvate itekako jeste
User avatar
Haris.ba
Posts: 35296
Joined: 08/09/2005 20:08

#63521 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Haris.ba »

pepeljara wrote: 14/01/2023 23:00 mediji i onda viralno ode.
Izgleda da je to sto kruzi neki stari snimak 7 godina star splicani uzvikivali navedeno.
Evo na sta naletih sad na tw

Ovo je hotel hills

Image
Last edited by Haris.ba on 14/01/2023 23:06, edited 1 time in total.
User avatar
Sanjarko
Posts: 28437
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#63522 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sanjarko »

Spit_fire wrote: 14/01/2023 22:53 Ja i dalje ne kontam otkud ovi navijaci tu..pa nisu delije il grobari dosli...pa svaki vikend vidim omladince u trnerakama klubova iz srbije i hrvatske kroz grad i niko ih ne pogleda..cla sam vidio i CZV kadete ..

Jeste sigurni da nije bilo provokacije? Mislim jbt pa nije liga prvaka ja nisam ni znao da ima ovaj turnir a ima svaki vikend neki u necemu

Mozda su levati kontali Zvezda od Zvezdara
Bozicni turnir upitanju bio ako sam dobro upratio, svake godine bude i nije dosad bilo incidenata, nikad kako znam. Budu i ovdje u Zenici svake godine. Reklamiralo ga je neki dan na televiziji.

Iznenadi me ovo kad sam ustao upalio vijesti kad javlja da je zboden neko i da su napadnuti. Nisam bas dobro vijesti upratio. Tek ustao jbga.
User avatar
konektovan
Posts: 51442
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#63523 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by konektovan »

Ne zna raja ćirilcu,..kontaju odmah da piše čiča draža . :lol:
User avatar
_Reds_
Posts: 9475
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#63524 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by _Reds_ »

pepeljara wrote: 14/01/2023 23:00 mediji i onda viralno ode.
Izgleda da je to sto kruzi neki stari snimak 7 godina star splicani uzvikivali navedeno.
Evo na sta naletih sad na tw

Na Ilidzi dovarane imaju Hoteli Hills, Hollywood i Malak.

Ako je ovo snimak iz bilo koje dovrane, ovo je za istrage, i neko treba robijati ko ovu djecu ovome uci.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#63525 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by meridiyan »

pepeljara wrote: 14/01/2023 23:00 mediji i onda viralno ode.
Izgleda da je to sto kruzi neki stari snimak 7 godina star splicani uzvikivali navedeno.
Evo na sta naletih sad na tw

Post Reply