prodji pored stare pravoslavne crkve na carsiji pa ces na laksi nacin saznati sta je svakodnevno uriniranje po zidu bogomolje. da se ne lazemo, to je svakodnevnica. pisanje nekog pijanca uporedjujes sa napadom na djecu? bolesno.escobar__ wrote: ↑14/01/2023 21:14Napadaju naše redovno čak i u Bosni, nije to već decenijama novost. Jutros nam i na džamiju pišaju i psuju.banjaluka078 wrote: ↑14/01/2023 21:10
Isprovocirala ih zastava Srbije koju su donijela djeca iz Srbije...pa, zapamtite taj izgovor kad male Bosance negdje vani napadnu zbog zastave BiH "jer provociraju".
Ovo danas je posljedica, ne uzrok.
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- okanomalo
- Posts: 1446
- Joined: 09/01/2015 16:10
#63476 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#63477 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
...
Last edited by il dottore on 15/01/2023 00:51, edited 1 time in total.
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#63478 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sve će ovo Forto i Katica riješiti, ne sekirajte se.
Fudbal treba zabraniti na balknu, i košarku, i rukomet..i odbojku, tenis,..
Fudbal treba zabraniti na balknu, i košarku, i rukomet..i odbojku, tenis,..
- skrtica
- Posts: 189
- Joined: 03/06/2021 23:32
#63479 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ovo je bas lose za nas grad. Djeciji turnir obiljezen skandalom. Kako sutra djecu iz Sarajeva poslati na neki turnir i biti spokojan. Porazno sve skupa.
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#63481 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Koskanja ce biti uvijek, gdje god
Ali da fasujes noz na djecijem turniru, to je posebna prica
Najbolji MUP ikada
Zolje i bombe u stanu normala
Nozevi djecije igracke
Ha ja
Ali da fasujes noz na djecijem turniru, to je posebna prica
Najbolji MUP ikada
Zolje i bombe u stanu normala
Nozevi djecije igracke
Ha ja
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#63482 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bitno je da sarajevska djeca nisu skanidirala ono što su prekodrinski mediji poletili da objave.
Ova akcijanja nabrijane balavurdije se povremeno otrgnu kontroli, što nije dobro ali to je tako u cijeloj EX Yu.
Vjerujem da je ovdje 80% bilo maloljetnika.
Generalno su ta akcijanja velike gluposti.
Ova akcijanja nabrijane balavurdije se povremeno otrgnu kontroli, što nije dobro ali to je tako u cijeloj EX Yu.
Vjerujem da je ovdje 80% bilo maloljetnika.
Generalno su ta akcijanja velike gluposti.
-
Naslovnica
- Posts: 35459
- Joined: 20/03/2013 15:38
#63483 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I meni je donekle laknulo kada sam čuo da nisu sarajevska djeca uzivikivala "ubij, ubij...".
Ali opet, sve skupa, naš nekakvo gadno vrijeme i događaji, slabo šta dobro čuti...
Ali opet, sve skupa, naš nekakvo gadno vrijeme i događaji, slabo šta dobro čuti...
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#63484 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
daj jedan razlog da dođeš sa nožem na djeĉiju utakmicu jer koliko vidim na snimku ovo su djeca dimenzije do 10god?
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#63485 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ne može covjeku laknuti...kad "dijete" bilo koje nacije, nešto tako ili slično izgovori...ne može, kad znaš da tamo negdje ima neko, ko je u stanju to izgovoriti a ima 7-8-9 godina....nažalostNaslovnica wrote: ↑14/01/2023 22:20 I meni je donekle laknulo kada sam čuo da nisu sarajevska djeca uzivikivala "ubij, ubij...".
Ali opet, sve skupa, naš nekakvo gadno vrijeme i događaji, slabo šta dobro čuti...
-
smijesni_ste
- Posts: 6322
- Joined: 09/10/2009 16:46
- Haris.ba
- Posts: 35296
- Joined: 08/09/2005 20:08
#63487 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Meni je jos nejasno da se nekakva sportska priredba odrzava bez zastitara i policije.smijesni_ste wrote: ↑14/01/2023 22:25Pa nije došao niko na utakmicu sa nožem kolikoo sam skontao već im upali u hotel?
-
Naslovnica
- Posts: 35459
- Joined: 20/03/2013 15:38
#63488 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma 100% si upravu, slažem se, ali opet kažem, neka nisu naša djeca.konektovan wrote: ↑14/01/2023 22:24Ne može covjeku laknuti...kad "dijete" bilo koje nacije, nešto tako ili slično izgovori...ne može, kad znaš da tamo negdje ima neko, ko je u stanju to izgovoriti a ima 7-8-9 godina....nažalostNaslovnica wrote: ↑14/01/2023 22:20 I meni je donekle laknulo kada sam čuo da nisu sarajevska djeca uzivikivala "ubij, ubij...".
Ali opet, sve skupa, naš nekakvo gadno vrijeme i događaji, slabo šta dobro čuti...
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- mk ultra
- Posts: 24033
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#63490 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Uđeš u hotel sa 10 spratova i kuda onda?
Neko nesto petlja tu
Kako god djeciji jebeni turnir
Neko nesto petlja tu
Kako god djeciji jebeni turnir
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#63492 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mislili smo da dječijem turniru ne trebaju zaštitari i policijaHaris.ba wrote: ↑14/01/2023 22:27Meni je jos nejasno da se nekakva sportska priredba odrzava bez zastitara i policije.smijesni_ste wrote: ↑14/01/2023 22:25
Pa nije došao niko na utakmicu sa nožem kolikoo sam skontao već im upali u hotel?
- forumskivojnik
- Posts: 592
- Joined: 03/10/2014 14:13
#63493 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
banjaluka078 wrote: ↑14/01/2023 21:17Zbog džamije djeca djeci pjevaju "ubij Srbina"? Ma daj.
Meni je posljedica i uzorka na Balkanu previše za pet života.
Sta lupas k´o Maksim po diviziji? Hrvati Skandirali, Bosnjaci se obracunali zbog zvezdarinog transparenta.
Autoimuna bolest nacionalizma u poodmaklom stadiju, neizljecivo
Prouci Fatihu, prekrsti se 3 puta,..., otidji popu da ti izbroji 99x bogorodicu ili ´odzi da ti napise 100 metarski zapis a mozes i ovdje na forumu da ti saliju stravu.
Nego evo ti sa kurira najnovija vest: https://www.kurir.rs/region/bosna-i-her ... mo-zastavu
Svemu tome prethodio je još jedan incident. Za vreme utakmice u sali hotela, grupa dečaka, učesnika turnira, skandirala je "Ubij Srbina".
Roditelj deteta iz FK Zvezdara M.M, koji je svemu tome svedočio, navodi za Kurir da ta dva incidenta nemaju nikakve veze jedan s drugim.
"Razlika je u tome što prvi incident nije bio organizovan, a drugi jeste", počinje naš sagovornik i pojašnjava:
"To skandiranje se dogodilo na utakmici beogradske Škole fudbala 'Nika T6'. Skandirala su deca iz Splita, 2015. godište, a njihov trener je bio korektan i odmah ih je umirio".
Nekoliko sati kasnije došlo je do haosa u hotelu i ispred njega.
- Haris.ba
- Posts: 35296
- Joined: 08/09/2005 20:08
#63494 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja tamo idem ne bas pocesto. Ima bazen, ima djecija igraona, hotel je ogroman.
Kad je bio ona Eyof, bila je policija ispred hotela. Svakako nista policija ne radi na Ilidzi, mogli su jednu patrolu poslati da je ispred hotela.
Mora po zakonu. Barem zastitari. A, mislim i policija da daje ispomoc po njihovoj procjeni.
Last edited by Haris.ba on 14/01/2023 22:31, edited 2 times in total.
- Benq
- Posts: 10497
- Joined: 16/11/2009 18:00
- Location: Sarajevo
#63495 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To ne smije biti izgovor, terorizam ne poznaje je li dijete ili odrasla osoba, jedna usijana glava je dovoljna da se haos napravi...
- konektovan
- Posts: 51442
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#63496 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Meni je onaj hils prava katakomba,..od neke neuredjenosti, lošeg i nadrkanog osoblja i gazde koji štedi na svemu i svačemu, ali koji nekim čudom dobije priliku da se u njegovom objektu organizuju ovakve manifestacije, loše organizirane manifestacije..
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#63497 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
U onom mračnom prolazu pišalo se još od @Muhina vremena
- Logovan
- Posts: 102816
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- skrtica
- Posts: 189
- Joined: 03/06/2021 23:32
#63499 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nije bas da je jednostavno. Cilj djeteta, ukljucenog u sport, nije puko treniranje u dnevnom boravku za roditelje. Takmicenja su dio razvoja mladih sportasa a ujedno i reklama za klubove, trenere, na kraju i za grad. Lakse je sve gledati kroz prizmu politike i ograniciti se u cetiri coska, pogotovo ako nas se licno ne tice, za druge nas bas briga
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#63500 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa jel' ih napao organizator, nisam upratio?il dottore wrote: ↑14/01/2023 21:43 Znaci pozoves djecu fudbalskog kluba iz Srbije da ti dodju u Sarajevo na turnir. Oni dodju iz Srbije i donesu zastavu Srbije i ti napadnes roditelje koji su dosli s tom djecom![]()
Pa sto ste ih zvali da dodju?
Kako vidim sda kerovi se raduju ovoj "hrabroj" akciji
Stvarno ste mudonje
