Isprovocirala ih zastava Srbije koju su donijela djeca iz Srbije...pa, zapamtite taj izgovor kad male Bosance negdje vani napadnu zbog zastave BiH "jer provociraju".
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- banjaluka078
- Posts: 13201
- Joined: 16/01/2007 23:38
#63451 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Haris.ba
- Posts: 35296
- Joined: 08/09/2005 20:08
#63452 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Citam i ne vjerujem. Postajmo ko oni.
-
smijesni_ste
- Posts: 6322
- Joined: 09/10/2009 16:46
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#63454 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Upravo to.
Ovih par pojedinaca na forumu izgleda da nije ni svjesno koliko ovo štete nanosi BiH.
Nema nikakvog ppravdavanja za napad na ekipe kao i ova užasna skandiranja.
Ovo se nije smjelo desiti, a kamo li opravdavati ovakve idiotske postupke.
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
- banjaluka078
- Posts: 13201
- Joined: 16/01/2007 23:38
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#63457 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Po čemu si to zaključio? Koje dokaze imaš za navedeno?
Ili onako iz glave lupaš ili ne želiš prihvatiti činjenicu da balavci skandiraju "ubij Srbina"?
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#63458 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Da, posljedica višedecenijskog velikosrbovanja i ponižavanja bosanske države, naroda, kulture, tradicije, negiranja identiteta, fizičkog nasilja i tako dalje.banjaluka078 wrote: ↑14/01/2023 21:17Zbog džamije djeca djeci pjevaju "ubij Srbina"? Ma daj.
Meni je posljedica i uzorka na Balkanu previše za pet života.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#63459 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Dovoljno su tenzije podignute...na čitavom Balkanu ali uvijek su u glavnoj ulozi Srbi,zastave,tri prsta,barikade...banjaluka078 wrote: ↑14/01/2023 21:17Zbog džamije djeca djeci pjevaju "ubij Srbina"? Ma daj.
Meni je posljedica i uzorka na Balkanu previše za pet života.
Ti kao stanovnik BL to najbolje vidiš.
Niko ovo ne podržava,nisam luđak a imam i djecu.
- shbc
- Posts: 3770
- Joined: 20/07/2012 12:13
#63460 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
Naslovnica
- Posts: 35460
- Joined: 20/03/2013 15:38
#63461 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Me znam kakve se zastave očekuju na internacionalnom turniru ako ne državne i zastave klubova?
Internacionalni Nogometni Turnir
"Šampion Junior"
https://djecijiturniri.ba/Turniri/%C5%A ... #portfolio
Na linku je spisak ekipa.
Po nekima bi bilo normalno da su djeca sa klupe skandirala i "gazi, gazi, gazi ustaše..."?
Last edited by Naslovnica on 14/01/2023 21:27, edited 1 time in total.
- Vitezanin
- Posts: 3901
- Joined: 27/08/2009 21:53
- Location: https://angotrips.blog
#63462 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Stomak me boli od komentara whataboutista ovdje, je li moguće da do te mjere ne kontate jadnost kojom objasnjavate ili pravdate ovo što se dogodilo i koliko je ovo štetno za ovaj grad i koliko ste vi štetni za ovaj grad s takvim pristupom?
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#63463 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Naravno.Igraj lopte,košarke,tenisa...zbog čega si i došao
- shbc
- Posts: 3770
- Joined: 20/07/2012 12:13
- studiorum_tuzlaensis
- Posts: 6230
- Joined: 08/07/2015 11:06
- Location: dogodine u Mariupolju
#63465 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Na zadnjem dzudo turniru (djeca) prije mjesec u Bos. Gradisci uopce nije pustena himna BiH već Srbije. Zastabe BiH nije bilo.
Pokupio dijete i otiso.
Pisao Judo savezu svakog nivoa vise puta. Nema odgovora.
Pokupio dijete i otiso.
Pisao Judo savezu svakog nivoa vise puta. Nema odgovora.
- darius_maximus
- Posts: 4485
- Joined: 22/01/2007 02:18
- Location: Sarajevo
#63466 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ovako nesto na djecijem turniru i jos da su djeca akteri (iako su ovo od odraslih culi) je najpogubnija stvar. I da je bila provokacija u pitanju, nauciti dijete da se to rjesava vrijedjanjem, tucama i nozevima, je dno
- banjaluka078
- Posts: 13201
- Joined: 16/01/2007 23:38
#63467 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bome ovdje ima žestokih navijača.
Ja to vidim da, a vidim isto tako i masu turnira za djecu u BL na kojima se djeca fantastično druže i niko nikome ne skače za vrat. Vidim djevojčice (Srpkinje, ako se moraju djeci prebrojati zrnca) iz BL koje predstavljaju BiH na međunarodnim takmičenjima koje nemaju problem da su na svakoj slici sa BiH zastavom... Ali neće to u vijesti. Nije interesantno, ne prodaje se i ne dolijeva ulje na vatru.
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#63468 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jedno pitanje..vec sam rekao da osudujem ovaj postupak al otkud huligani tu..pa nisu delije dosle da ih cekaju..ja eo
nisam znao ni da ima ovaj turnir? Jel bilo sta prije?
nisam znao ni da ima ovaj turnir? Jel bilo sta prije?
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#63469 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Na svim stranama masa tesko oboljelih retarda..
Ne bjezi se vise odavde zbog para, vec zbog bolesnika s kojima dijelimo zrak..
Ne bjezi se vise odavde zbog para, vec zbog bolesnika s kojima dijelimo zrak..
-
vrbas1979
- Posts: 1456
- Joined: 27/06/2012 13:34
#63470 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I tebi OK da roditelji uče svoju djecu i da ovi sa 5-6 godina na javnim događajima skandiraju "ubij Srbina"escobar__ wrote: ↑14/01/2023 21:21Da, posljedica višedecenijskog velikosrbovanja i ponižavanja bosanske države, naroda, kulture, tradicije, negiranja identiteta, fizičkog nasilja i tako dalje.banjaluka078 wrote: ↑14/01/2023 21:17
Zbog džamije djeca djeci pjevaju "ubij Srbina"? Ma daj.
Meni je posljedica i uzorka na Balkanu previše za pet života.
Fuj. To je fašizam.
Ovo nije Sarajevo niti BiH i ovo nije i ne smije biti normalna pojava.
Ovo se ne smije opravdavati na bilo koji način.
-
NediM17
- Posts: 26448
- Joined: 05/11/2009 11:49
#63471 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sto li niko ne napada Slovence, Makedonce..., vazda po srpskoj nejaci.PM72 wrote: ↑14/01/2023 21:21Dovoljno su tenzije podignute...na čitavom Balkanu ali uvijek su u glavnoj ulozi Srbi,zastave,tri prsta,barikade...banjaluka078 wrote: ↑14/01/2023 21:17
Zbog džamije djeca djeci pjevaju "ubij Srbina"? Ma daj.
Meni je posljedica i uzorka na Balkanu previše za pet života.
Ti kao stanovnik BL to najbolje vidiš.
Niko ovo ne podržava,nisam luđak a imam i djecu.
- Haris.ba
- Posts: 35296
- Joined: 08/09/2005 20:08
#63472 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nismo isti. Ali, izgleda postajemo.
Jer sam bio u situacijama da nasa necivilizacijska ponasanja se ne opravdavaju votabautizmima, i nikome u drustvu ne bi ni palo na pamet koristiti tu bolesnu logiku.
- escobar__
- Posts: 9983
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#63473 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Koliko ste uvjereni da su skandirala sarajevska ili bošnjačka djeca?
-
splinter
- Posts: 8721
- Joined: 08/10/2011 12:28
#63474 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa i nije Sarajevo. Mislim da je Ilidža u pitanju.
Niko ne opravdana ovaj događaj, ali polako. Valjda će istražni organi riješiti slučaj. Stvari će se ispraviti.
No šta ćemo kad se uzor hiljada djece, izvjesni tenisač Nole nasmijan slika ispred fašističke zastave, kakvu on poruku šalje svoj toj djeci?
Kako riješiti tu anomaliju?
- dacha bosanac
- Posts: 808
- Joined: 14/11/2013 10:09
#63475 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Hokejaši Crvene zvezde, kao i drugi srpski i hrvatski klubovi, dolaze redovno u Sarajevo na turnire u Zetri. Nikad se ništa loše nije desilo. Fudbal? Iako sam strastveni navijač i volim taj sport, treba ga zabraniti kada dolazimo do toga da nam se ovakve stvari dešavaju. Posebna sramota za bilo koga (bilo koja strana) ko podržava bilo kakvo nasilje i pjevanje ovakvih bljuvotina.
