sto mu nisi i ti trazio 2300 da ti da kad je vec tako radodajan
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
- Ateista
- Posts: 51690
- Joined: 18/01/2009 00:29
- Location: rajvosa-x.com
#15352 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nisu svi za cjenkanje, dzaba, cak i kad znas da je neko dobio bolju ponudu ne znaci da ce neko drugi to uspjeti, cak i da kaze mom prijatelju ste spustili na toliko dobar trgovac ako vidi da musterija nije iskusna u cjenkanju ce nesto smutiti zasto njemu ne moze toliko i probati mu prodati za vise, pogotovo kad vidi da je zagrijan za nesto.EasyMan wrote: ↑13/01/2023 09:27 Kad sam kupovao svog sportagea prije 4-5 godina, u Kia salonu u Rajlovcu gledao jedan primjerak, cijena bila 30.000KM, meni ga davali za 27.000KM, a mogao sam jos spustiti bar 1000KM. Uglavnom ne kupim ga jer mi se vise svidio moj koji sam kupio na drugom mjestu. Komsiji se svidi moj sportage i odluci se i on da kupi, poslije par dana pokazuje mi ovog sto sam ja gledao Kia salonu, kaze rekli mi spustiti cijenu na 29.500KM.Kazem mu da sam ga ja mogao za 27.000KM kupiti i da obavezno sputi cijenu, kaze hocu zahvaljuje se itd... Sretnem ga jutros i pitam kako sluzi auto, pitam jel uspio spustiti cijenu ispod 27.000KM, kaze ma bilo me sramota, ja pitao moze li ista nize cijena i oni spustili na 29.300KM
Kakav lik moras biti jbt da bacis najmanje 2.300KM kokosarima i svercerima u dzep jer te stid dati ponudu
![]()
Ni ja se bas ne volim cjenkati, ako mi odgovara kupim, ako ne onda ne kupim, rijetko se cjenkam.
Sjecam se ekskurzije u osnovnoj skoli u madjarskoj, kod ulicnih trgovaca kupujemo neke sitnice i jedan lik pita moze li za manje, nekako se sporazumiju i ova pristane, i ja kontam hajd mogao bih i ja kad je spustila cijenu i dajem joj toliko koliko je ovaj prvi a ona meni pokazuje koja je redovna cijena. Pokusavam joj objasniti da je sad prije par sekundi spustila nekom, ali nista, pravi se luda i pokazuje cijenu.
Koliko se sjecam na kraju sam odustao.
-
Qwerty1234
- Posts: 1278
- Joined: 27/05/2021 09:57
#15353 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Samo za dusmane.
Jucer poslom do Bihaca odem.
Ne moram ni reci ko je uradio full pregled i dijagnostiku avdije.
Avdija je ko pracka!
Cijena je 25 tisuca KM sad.
Hvala
Jucer poslom do Bihaca odem.
Ne moram ni reci ko je uradio full pregled i dijagnostiku avdije.
Avdija je ko pracka!
Cijena je 25 tisuca KM sad.
Hvala
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39560
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#15354 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
ne pika se ako nije snimljen neki influenserski video,svrati sutra i kod asima tice i ide on na 30 ljami 
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#15355 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Lafo poslom otisao da uradi veliki servis 
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#15357 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Dobro je, izdrzao avdija do Bihaca i nazad 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#15358 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Intersantna je pojava da kada prodaja ide slabo, cijena raste. 
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
-
Qwerty1234
- Posts: 1278
- Joined: 27/05/2021 09:57
#15360 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma avdija je sve.
Jedina mana sijalica za tablicu, radi uredno al gresku izbaci s vremena na vrijeme.
Jedina mana sijalica za tablicu, radi uredno al gresku izbaci s vremena na vrijeme.
-
Qwerty1234
- Posts: 1278
- Joined: 27/05/2021 09:57
#15361 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moram te razocarati, ja kad sam kupio auto sam uradio instant veliki i mali servis, sve plocice i diskove, sve ostale tekucine (antifriz, kocionu, ulja u difovima i haldexu) te mikroremenje sa svim rolerima i spanerima.
Kupio 8 guma i set dodatnih alu felgi.
Pola od toga je moglo jos kolko hoces...ali jbg.
Po nekima ovde me je audi izuo iz cipela i sad hocu da ga se rijesim...
-
NediM17
- Posts: 26451
- Joined: 05/11/2009 11:49
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#15363 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Najpotcjenjeniji auto na nasem trzistu, izmislio komfor i udobnost za PassataVitezanin wrote: ↑13/01/2023 10:12 Ford Mondeo: kolegica prodaje pa nošalantno advertajziram![]()
https://www.olx.ba/artikal/51335376/ford-mondeo/
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#15364 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ali svima je referenca pasat 
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#15365 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma naguraj ti to do triše, malo ti je 25Qwerty1234 wrote: ↑13/01/2023 17:41 Samo za dusmane.![]()
Jucer poslom do Bihaca odem.
Ne moram ni reci ko je uradio full pregled i dijagnostiku avdije.
Avdija je ko pracka!
Cijena je 25 tisuca KM sad.
Hvala![]()
- mk ultra
- Posts: 24036
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#15366 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I obavezno okvir tablica bagrameli
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#15367 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nemas se sta ti cjenkati, ja sam se iscjenkao, tvoje je da odes i das im te pare. Meni da se svidio ja bi ga spustio jos hiljadu.Ateista wrote: ↑13/01/2023 14:17Nisu svi za cjenkanje, dzaba, cak i kad znas da je neko dobio bolju ponudu ne znaci da ce neko drugi to uspjeti, cak i da kaze mom prijatelju ste spustili na toliko dobar trgovac ako vidi da musterija nije iskusna u cjenkanju ce nesto smutiti zasto njemu ne moze toliko i probati mu prodati za vise, pogotovo kad vidi da je zagrijan za nesto.EasyMan wrote: ↑13/01/2023 09:27 Kad sam kupovao svog sportagea prije 4-5 godina, u Kia salonu u Rajlovcu gledao jedan primjerak, cijena bila 30.000KM, meni ga davali za 27.000KM, a mogao sam jos spustiti bar 1000KM. Uglavnom ne kupim ga jer mi se vise svidio moj koji sam kupio na drugom mjestu. Komsiji se svidi moj sportage i odluci se i on da kupi, poslije par dana pokazuje mi ovog sto sam ja gledao Kia salonu, kaze rekli mi spustiti cijenu na 29.500KM.Kazem mu da sam ga ja mogao za 27.000KM kupiti i da obavezno sputi cijenu, kaze hocu zahvaljuje se itd... Sretnem ga jutros i pitam kako sluzi auto, pitam jel uspio spustiti cijenu ispod 27.000KM, kaze ma bilo me sramota, ja pitao moze li ista nize cijena i oni spustili na 29.300KM
Kakav lik moras biti jbt da bacis najmanje 2.300KM kokosarima i svercerima u dzep jer te stid dati ponudu
![]()
Ni ja se bas ne volim cjenkati, ako mi odgovara kupim, ako ne onda ne kupim, rijetko se cjenkam.
Sjecam se ekskurzije u osnovnoj skoli u madjarskoj, kod ulicnih trgovaca kupujemo neke sitnice i jedan lik pita moze li za manje, nekako se sporazumiju i ova pristane, i ja kontam hajd mogao bih i ja kad je spustila cijenu i dajem joj toliko koliko je ovaj prvi a ona meni pokazuje koja je redovna cijena. Pokusavam joj objasniti da je sad prije par sekundi spustila nekom, ali nista, pravi se luda i pokazuje cijenu.![]()
Koliko se sjecam na kraju sam odustao.
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#15368 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Eh, tačno 280.000 na satu.MehmedPasaMoric wrote: ↑13/01/2023 18:29Najpotcjenjeniji auto na nasem trzistu, izmislio komfor i udobnost za PassataVitezanin wrote: ↑13/01/2023 10:12 Ford Mondeo: kolegica prodaje pa nošalantno advertajziram![]()
https://www.olx.ba/artikal/51335376/ford-mondeo/
Nije li malo ofirno vracen?
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#15370 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Digni joj cijenu, vidis da dizu i ovi sto im se auta kvareskrbavi-admin wrote: ↑13/01/2023 17:57u alfi je onda mercedesov neki motorosla u mitelojropa jedno 25x po 1000km i vratila se citava
![]()
placena citavih 25000 pardon 2500 marakeša
- MehmedPasaMoric
- Posts: 2743
- Joined: 14/06/2017 17:07
#15371 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
drug_profi wrote: ↑13/01/2023 21:10Eh, tačno 280.000 na satu.MehmedPasaMoric wrote: ↑13/01/2023 18:29
Najpotcjenjeniji auto na nasem trzistu, izmislio komfor i udobnost za Passata
Nije li malo ofirno vracen?
To nema nikakve veze sa tim sta ovaj model nudi i za koliko para, ne postoji dizelas u BiH kojem nije vracena kilometraza
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#15372 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
bezbeli bi treboThrottle wrote: ↑13/01/2023 21:13Digni joj cijenu, vidis da dizu i ovi sto im se auta kvareskrbavi-admin wrote: ↑13/01/2023 17:57
u alfi je onda mercedesov neki motorosla u mitelojropa jedno 25x po 1000km i vratila se citava
![]()
placena citavih 25000 pardon 2500 marakeša![]()
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#15373 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja nedavno uzeo Mondeo 2011. 1.6 tdci 85 kw. Komforan, udoban fina oprema. Nije ni toliko lijen koliko raja piseMehmedPasaMoric wrote: ↑13/01/2023 18:29Najpotcjenjeniji auto na nasem trzistu, izmislio komfor i udobnost za PassataVitezanin wrote: ↑13/01/2023 10:12 Ford Mondeo: kolegica prodaje pa nošalantno advertajziram![]()
https://www.olx.ba/artikal/51335376/ford-mondeo/
- drug_profi
- Posts: 65437
- Joined: 16/07/2012 16:00
#15374 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ali, ali...MehmedPasaMoric wrote: ↑13/01/2023 21:26
To nema nikakve veze sa tim sta ovaj model nudi i za koliko para, ne postoji dizelas u BiH kojem nije vracena kilometraza
Zašto pristajete da je normalno da vas neko prevari?
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#15375 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nije tacno. Postoji.MehmedPasaMoric wrote: ↑13/01/2023 21:26
To nema nikakve veze sa tim sta ovaj model nudi i za koliko para, ne postoji dizelas u BiH kojem nije vracena kilometraza
Evo mom nije vracena kilometraza
