https://www.olx.ba/r/50411607/397639
Za Alfu sam zakasnila dva sata, neko došao ranije i odvezao. Prežaliti ne mogu.
Sad ima crvena u ponudi, malo jači motor.
Moderators: _BataZiv_0809, anex
Probaj ti njega prebit' za 6700.banjaluka078 wrote: ↑10/01/2023 18:24
https://www.olx.ba/r/50411607/397639
Za Alfu sam zakasnila dva sata, neko došao ranije i odvezao. Prežaliti ne mogu.
Sad ima crvena u ponudi, malo jači motor.
A navlaka za volanel_bake007 wrote: ↑10/01/2023 19:51 auto golo ko pistolj, od opreme ima jelku
trazi ti dalje
https://www.olx.ba/artikal/50878348/kia ... -4-2009-g/
https://www.olx.ba/artikal/51250529/kia-ceed/
A i jelkica ako cemo posteno nije ona obicna nego AreonLeon16v wrote: ↑10/01/2023 20:22A navlaka za volanel_bake007 wrote: ↑10/01/2023 19:51 auto golo ko pistolj, od opreme ima jelku
trazi ti dalje
https://www.olx.ba/artikal/50878348/kia ... -4-2009-g/
https://www.olx.ba/artikal/51250529/kia-ceed/![]()
Kupiti alfubanjaluka078 wrote: ↑11/01/2023 12:14 Ma ništa, voziću bic.![]()
Ili poluditi i kupiti Alfu.
https://www.olx.ba/r/50513558/397639
Pogledaj ovo:banjaluka078 wrote: ↑11/01/2023 12:14 Ma ništa, voziću bic.![]()
Ili poluditi i kupiti Alfu.
https://www.olx.ba/r/50513558/397639
Svaki put kad je parkiraš, okrenut ćeš se za njom, razmisli o tome. Neces se sigurno okretat za nekim hyudaiem
Nije loše, hvala.Optimist wrote: ↑11/01/2023 14:04
Pogledaj ovo:
Hyundai i20 1.2 MPI 57 kW 2009. GOD (7.990 KM)
https://www.olx.ba/r/51235316/136978
Kao da radiš za vlasnika auto-placa!
cjenkaj se obavezno. sretno - mada kazu da voznja Mita nije neka sreca jer je to u biti Fiat Grande Punto..... al ti probaj sama pa vidjaj valjal ti.banjaluka078 wrote: ↑11/01/2023 14:39Kao da radiš za vlasnika auto-placa!Tako i on kaže.
Malo joj je otišao bezbojni lak, morala bih to raditi, popraviti par parnica na vozačevim vratima. I registraciju. Razmišljam da mu ponudim 7 milja i da je vozim i onda to rješavam.
Svi ovi pobrojani su uredu izbori. Mama vozi Corsu D i korektno je auto. Mada mislim da je ova sa oglasa precijenjena za pre-facelift verziju, poskupo je ovo.banjaluka078 wrote: ↑11/01/2023 14:37Nije loše, hvala.Optimist wrote: ↑11/01/2023 14:04
Pogledaj ovo:
Hyundai i20 1.2 MPI 57 kW 2009. GOD (7.990 KM)
https://www.olx.ba/r/51235316/136978
Gledam nešto u blizini BL, da ne moram po pola dana putovati samo da vidim auto, za slučaj da to nije to. Ali nije presudno. Da mogu birati, radije bih 4 vrata i opciju s plinom, ili da ga bar mogu ugraditi. Ono, radio bi se rebalans budžeta, da dodam još para, ako je baš bolja opcija.
Maloprije mi poslaše ove.
https://www.olx.ba/artikal/50377842/peu ... -facelift/
https://www.olx.ba/artikal/49914549/cit ... 2god-uvoz/
https://www.olx.ba/artikal/51200013/ope ... carinjena/
I ona Alfa, naravno.
Srećom cipele lakše biram, od ovog baš hoće glava zaboljeti.![]()
Svi su izbori korektni. Treba da probas koji ti vise pase, i kupis onaj koji ti najvise odgovara i bude u najboljem stanju.banjaluka078 wrote: ↑11/01/2023 14:37Nije loše, hvala.Optimist wrote: ↑11/01/2023 14:04
Pogledaj ovo:
Hyundai i20 1.2 MPI 57 kW 2009. GOD (7.990 KM)
https://www.olx.ba/r/51235316/136978
Gledam nešto u blizini BL, da ne moram po pola dana putovati samo da vidim auto, za slučaj da to nije to. Ali nije presudno. Da mogu birati, radije bih 4 vrata i opciju s plinom, ili da ga bar mogu ugraditi. Ono, radio bi se rebalans budžeta, da dodam još para, ako je baš bolja opcija.
Maloprije mi poslaše ove.
https://www.olx.ba/artikal/50377842/peu ... -facelift/
https://www.olx.ba/artikal/49914549/cit ... 2god-uvoz/
https://www.olx.ba/artikal/51200013/ope ... carinjena/
I ona Alfa, naravno.
Srećom cipele lakše biram, od ovog baš hoće glava zaboljeti.![]()