eto i ti si isao kod djeda bozicnjaka po poklon, a ne kod deda mraza. Svi nakacise Colu jucer, a covjek je 100% upravu bio.
SDA-All about
- dr_Evil
- Posts: 21759
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
- pici
- Posts: 46361
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#81378 Re: SDA-All about
Ma ne laz u smislu da nije rekao, nego laz da nije istina sto je izjavio. Kome prodaje ovu pricu i ko u ovo moze povjerovati ja ne znam.Novak20 wrote: ↑27/12/2022 12:18 Nije laž. Ima audio zapis. A možda se javi i dotični forumaš da ovo demantira.![]()
https://www.dnevnik.ba/vijesti/advent-u ... lo-2619700
"Ja kao Bošnjak ne mogu svoju djecu odvesti na Advent gdje će ih dočekati sv. Nikola i pomaziti ih i staviti križ na čelo", kazao je između ostalog novinar FTV- Sanel Kajan u napadu, u pauzi sjednice Gradskog vijeća, na mostarskog gradonačelnika Mostara Marija Kordića.
"Sve mi možete spočitavati, a ovo ne možete! Da dijelim grad Mostar na Bošnjake, Hrvate i Srbe, nemojte mi to raditi!", kazao je u odgovoru gradonačelnik Mostara Mario Kordić.
"Zimski grad o kojem vi pričate će biti u skopu Adventa kako je priča osmišljena. Park Zrinjevac će biti osvijetljen kao zimska bajka, da imamo jedan prelijepi ugođaj, a na Šetnici imamo ugostiteljski dio. Zato vas molim sve da stanete na loptu i pusite nas da napravimo kako jest, a naziva ste se uhvatili bez ikakvog razloga", kazao je Kordić.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#81380 Re: SDA-All about
Tačno, bilo im u interesu. a da je sistem branio, nije.
Ali, što neko reče, ko god želi u politiku pa malo jeftinih poena u startu, izvali takvu glupost, pa taman da je i Čola lično.
Ali, što neko reče, ko god želi u politiku pa malo jeftinih poena u startu, izvali takvu glupost, pa taman da je i Čola lično.
-
konami666
- Posts: 3693
- Joined: 11/05/2015 21:57
#81381 Re: SDA-All about
Frajer je glup ko noć, pravi alijin bosnjak ‘92. Zato i jeste stanje u državi kakvo je od ovakvihNovak20 wrote: ↑27/12/2022 12:18Nije laž. Ima audio zapis. A možda se javi i dotični forumaš da ovo demantira.![]()
https://www.dnevnik.ba/vijesti/advent-u ... lo-2619700
"Ja kao Bošnjak ne mogu svoju djecu odvesti na Advent gdje će ih dočekati sv. Nikola i pomaziti ih i staviti križ na čelo", kazao je između ostalog novinar FTV- Sanel Kajan u napadu, u pauzi sjednice Gradskog vijeća, na mostarskog gradonačelnika Mostara Marija Kordića.
"Sve mi možete spočitavati, a ovo ne možete! Da dijelim grad Mostar na Bošnjake, Hrvate i Srbe, nemojte mi to raditi!", kazao je u odgovoru gradonačelnik Mostara Mario Kordić.
"Zimski grad o kojem vi pričate će biti u skopu Adventa kako je priča osmišljena. Park Zrinjevac će biti osvijetljen kao zimska bajka, da imamo jedan prelijepi ugođaj, a na Šetnici imamo ugostiteljski dio. Zato vas molim sve da stanete na loptu i pusite nas da napravimo kako jest, a naziva ste se uhvatili bez ikakvog razloga", kazao je Kordić.
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#81382 Re: SDA-All about
eh cuj pomaziti i staviti križ na čelo

-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#81383 Re: SDA-All about
Primjecujem da se Baketova familija malo otela kontroli...ove zemskinje...nema ni traga cestitim bosnjakinjama,ono dzamija samija...Sebija hoda po dzamijama gologlava, ne smije niko da joj zucne,ni reis...sta ce jadan,bolje glava na ramenima....ove mladje, nista kuhanje iftara za stranku,nista udruzenje zena SDO, hodanje po arabiji..to se nesto vucara sa krstasima,to se razvodi,kiti jelku..slabo bgm. Mogao bi ih njihov fan club po gubitku vlasti ugasiti na dugme,cim nadju novu zvijezdu vodilju.
- GandalfSivi
- Posts: 22737
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#81384 Re: SDA-All about
Ali zato Tigar kandidat za gradonacelnika Bihaca. Gdje si sada SDA dusebriznici da pricaju o kriminalu?
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#81385 Re: SDA-All about
to je čak i dobro...da više završimo sa ovim ratnim kadrovimaGandalfSivi wrote: ↑27/12/2022 20:48 Ali zato Tigar kandidat za gradonacelnika Bihaca. Gdje si sada SDA dusebriznici da pricaju o kriminalu?
- GandalfSivi
- Posts: 22737
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#81386 Re: SDA-All about
Kod tebe casa bas ono dopola punaJoseMujica wrote: ↑27/12/2022 20:56to je čak i dobro...da više završimo sa ovim ratnim kadrovimaGandalfSivi wrote: ↑27/12/2022 20:48 Ali zato Tigar kandidat za gradonacelnika Bihaca. Gdje si sada SDA dusebriznici da pricaju o kriminalu?
Gdje je ba dobro, bez obzira na koji ce rezultat biti, Tigar je predstavnik likova koji jos uvijek upravljaju strankom. Nikada sa njima ni blizu zelene grane…
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#81387 Re: SDA-All about
biće dobro kad izgubi izbore jer će to značiti da je njihovo vrijeme prošloGandalfSivi wrote: ↑27/12/2022 20:59Kod tebe casa bas ono dopola puna
Gdje je ba dobro, bez obzira na koji ce rezultat biti, Tigar je predstavnik likova koji jos uvijek upravljaju strankom. Nikada sa njima ni blizu zelene grane…
ne zaboravi da se Don Neonko samo oslanja na ovakve likove
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#81388 Re: SDA-All about
Ja odavno debilniji izbor nisam vidio.GandalfSivi wrote: ↑27/12/2022 20:48 Ali zato Tigar kandidat za gradonacelnika Bihaca. Gdje si sada SDA dusebriznici da pricaju o kriminalu?
Lik se predstavlja kao neki univerzalni vojnik, najpoznatiji po tome što je navodno zajebo Fikreta za neke pare i oružje sa pričom da će 502. pripojiti babi. 502. činila djeca okolnih sela dok se komandanti kurcili po gradu sa vojnom policijom i zelenim kombijem.
Lik ne zna pricati, ali doslovno. Treba mu logoped. U ratu uzimao reket, npr. Bajriću iz Stijene. Ostavili ga pored puta jer su mislili da su ga ubili jer nije dao reket.
Poslije rata kupio hotel Bosna u centru i nekadašnji kafić bondeno za certifikate koje je kupio za 3% vrijednosti od svojih suboraca. Prodao hotel bosna Raiffeisen banci za 2 miliona. Renovirao bondeno, i opet propao navodno zbog rashoda za opijate. Izdao taj prostor dm-u za 10k mjesečno i "unišao" u SDA. Njegovi suborci su rasuti diljem Europe, dok je on svoj staž masno naplatio. Nije jedini. Ima i nipovac Halil Bajramović. Isto govno.
- tranquil
- Posts: 6638
- Joined: 11/08/2007 00:55
- Location: Mare Tranquillitatis
#81389 Re: SDA-All about
"Navodno"hladan.preminger wrote: ↑27/12/2022 21:13Ja odavno debilniji izbor nisam vidio.GandalfSivi wrote: ↑27/12/2022 20:48 Ali zato Tigar kandidat za gradonacelnika Bihaca. Gdje si sada SDA dusebriznici da pricaju o kriminalu?
Lik se predstavlja kao neki univerzalni vojnik, najpoznatiji po tome što je navodno zajebo Fikreta za neke pare i oružje sa pričom da će 502. pripojiti babi. 502. činila djeca okolnih sela dok se komandanti kurcili po gradu sa vojnom policijom i zelenim kombijem.
Lik ne zna pricati, ali doslovno. Treba mu logoped. U ratu uzimao reket, npr. Bajriću iz Stijene. Ostavili ga pored puta jer su mislili da su ga ubili jer nije dao reket.
Poslije rata kupio hotel Bosna u centru i nekadašnji kafić bondeno za certifikate koje je kupio za 3% vrijednosti od svojih suboraca. Prodao hotel bosna Raiffeisen banci za 2 miliona. Renovirao bondeno, i opet propao navodno zbog rashoda za opijate. Izdao taj prostor dm-u za 10k mjesečno i "unišao" u SDA. Njegovi suborci su rasuti diljem Europe, dok je on svoj staž masno naplatio. Nije jedini. Ima i nipovac Halil Bajramović. Isto govno.
Sjećam se tih dana kada se odvijala ta akcija, "Tigar - Sloboda 94" čini mi se. Kakav je to kompletan multifuck Abdićevaca bio, nevjerovatno. Nadam se da će jednog dana biti snimljen dobar film na ovu temu.
Na stranu njegov kriminal, nepismenost, SDA angažman, ali ta akcija je bila beton.
-
ford transit
- Posts: 122
- Joined: 12/04/2022 15:47
#81390 Re: SDA-All about
Konačno da ode najveća prevara u istoriji Bihaća, vječiti funkcioner, namještenik,čivijaš, savjetnik, komesar Šuki. Čitavi šest godina u vjetar ode mome gradu, angažman, investicije, ulaganja, razvoj čista nula. U dugoj povijesti Bihaća većeg zgubireda nije bilo na tako velikoj poziciji. Jedino što mu je Ćenin pokrenuo par odličnih manifestacija u gradu, ostalo niže od nule. Svojom bježanijom u skupštinu, ostavio na cjedilu stranku.
Ne znam što ovo u opće treba komadantu Hamdi, u parlamentu već drugi mandat, sigurica. Već je u godinama i narusena zdravlja, povukao je par odličnih poteza u paramentu za kanton, pare za dom zdravlja, struja na GP Lohovo, treća traka uz klanac. Međutim kad sam vidio sa koliko zara je pristupio kandidaturi i koliko mu je stalo, PODRŠKA I to 100%
Muče me svajetnici, Budimlić je kao i Šuki namještenik, karijerista, administracija, Biban mlad ispravan, ali što je postigao je čista Šemsina zasluga.
Zna to i Tigar, siguran sam da u glavi već ima rješenja.
Samo ko lično ne zna komadanta ne zna da je iznad prosječno inteligentan, čovjek kome mozak radi 200%.
Oponenti ga često podcjenjuju, pa ostanu popišani i zasrani puni čudjenja u najbolju ruku.
Zna za granice u svemu, zato je i poduljio ovoliko.
Dobro za moj grad je što mu je jako stalo do ovog, probat ću na kafi da dokučim od kud ovolika energija, zašto iz svog rahatluka ulazi u ovu dubiozu.
Ostali.
Habibija ispred sdp je OK. Znam koliko voli grad, i nije ni loših mogućnosti.
Halil ispred NIP a je mašina, ispravan sigurno, sa dobrim idejama, malo je "zapeo" ali izčupaće se i on.
Amarildo, direktor NP Una, dobar.
Nadam se da će komadant uzeti, i da će se Bihać vratiti na mjesto koje mu pripada.
Živjeli!
Ne znam što ovo u opće treba komadantu Hamdi, u parlamentu već drugi mandat, sigurica. Već je u godinama i narusena zdravlja, povukao je par odličnih poteza u paramentu za kanton, pare za dom zdravlja, struja na GP Lohovo, treća traka uz klanac. Međutim kad sam vidio sa koliko zara je pristupio kandidaturi i koliko mu je stalo, PODRŠKA I to 100%
Muče me svajetnici, Budimlić je kao i Šuki namještenik, karijerista, administracija, Biban mlad ispravan, ali što je postigao je čista Šemsina zasluga.
Zna to i Tigar, siguran sam da u glavi već ima rješenja.
Samo ko lično ne zna komadanta ne zna da je iznad prosječno inteligentan, čovjek kome mozak radi 200%.
Oponenti ga često podcjenjuju, pa ostanu popišani i zasrani puni čudjenja u najbolju ruku.
Zna za granice u svemu, zato je i poduljio ovoliko.
Dobro za moj grad je što mu je jako stalo do ovog, probat ću na kafi da dokučim od kud ovolika energija, zašto iz svog rahatluka ulazi u ovu dubiozu.
Ostali.
Habibija ispred sdp je OK. Znam koliko voli grad, i nije ni loših mogućnosti.
Halil ispred NIP a je mašina, ispravan sigurno, sa dobrim idejama, malo je "zapeo" ali izčupaće se i on.
Amarildo, direktor NP Una, dobar.
Nadam se da će komadant uzeti, i da će se Bihać vratiti na mjesto koje mu pripada.
Živjeli!
Last edited by ford transit on 27/12/2022 22:06, edited 1 time in total.
-
ford transit
- Posts: 122
- Joined: 12/04/2022 15:47
#81391 Re: SDA-All about
Samo ko nije učestvovao ne zna o kakvoj se genijalnosti radi. Sami poćetak, tok, završetak, NESTVARNO.tranquil wrote: ↑27/12/2022 21:33"Navodno"hladan.preminger wrote: ↑27/12/2022 21:13
Ja odavno debilniji izbor nisam vidio.
Lik se predstavlja kao neki univerzalni vojnik, najpoznatiji po tome što je navodno zajebo Fikreta za neke pare i oružje sa pričom da će 502. pripojiti babi. 502. činila djeca okolnih sela dok se komandanti kurcili po gradu sa vojnom policijom i zelenim kombijem.
Lik ne zna pricati, ali doslovno. Treba mu logoped. U ratu uzimao reket, npr. Bajriću iz Stijene. Ostavili ga pored puta jer su mislili da su ga ubili jer nije dao reket.
Poslije rata kupio hotel Bosna u centru i nekadašnji kafić bondeno za certifikate koje je kupio za 3% vrijednosti od svojih suboraca. Prodao hotel bosna Raiffeisen banci za 2 miliona. Renovirao bondeno, i opet propao navodno zbog rashoda za opijate. Izdao taj prostor dm-u za 10k mjesečno i "unišao" u SDA. Njegovi suborci su rasuti diljem Europe, dok je on svoj staž masno naplatio. Nije jedini. Ima i nipovac Halil Bajramović. Isto govno.
Sjećam se tih dana kada se odvijala ta akcija, "Tigar - Sloboda 94" čini mi se. Kakav je to kompletan multifuck Abdićevaca bio, nevjerovatno. Nadam se da će jednog dana biti snimljen dobar film na ovu temu.
Na stranu njegov kriminal, nepismenost, SDA angažman, ali ta akcija je bila beton.
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#81392 Re: SDA-All about
Ja sam rat proveo u Bihaću i znam sve oko te akcije. Akcija je bila nestvarna, ali nije to samo tigrova zasluga, iako su njegove zasluge velike. Poslije rata sve dobro je poništio.tranquil wrote: ↑27/12/2022 21:33"Navodno"hladan.preminger wrote: ↑27/12/2022 21:13
Ja odavno debilniji izbor nisam vidio.
Lik se predstavlja kao neki univerzalni vojnik, najpoznatiji po tome što je navodno zajebo Fikreta za neke pare i oružje sa pričom da će 502. pripojiti babi. 502. činila djeca okolnih sela dok se komandanti kurcili po gradu sa vojnom policijom i zelenim kombijem.
Lik ne zna pricati, ali doslovno. Treba mu logoped. U ratu uzimao reket, npr. Bajriću iz Stijene. Ostavili ga pored puta jer su mislili da su ga ubili jer nije dao reket.
Poslije rata kupio hotel Bosna u centru i nekadašnji kafić bondeno za certifikate koje je kupio za 3% vrijednosti od svojih suboraca. Prodao hotel bosna Raiffeisen banci za 2 miliona. Renovirao bondeno, i opet propao navodno zbog rashoda za opijate. Izdao taj prostor dm-u za 10k mjesečno i "unišao" u SDA. Njegovi suborci su rasuti diljem Europe, dok je on svoj staž masno naplatio. Nije jedini. Ima i nipovac Halil Bajramović. Isto govno.
Sjećam se tih dana kada se odvijala ta akcija, "Tigar - Sloboda 94" čini mi se. Kakav je to kompletan multifuck Abdićevaca bio, nevjerovatno. Nadam se da će jednog dana biti snimljen dobar film na ovu temu.
Na stranu njegov kriminal, nepismenost, SDA angažman, ali ta akcija je bila beton.
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#81393 Re: SDA-All about
Čega se pametan stidi, time se budala ponosi. Ili zaokruži ?"Sa, ako Bog da, budućim gradonačelnikom Bihaća - legendarnim komandantom i mojim velikim prijateljem Hamdijom Abdićem Tigrom", napisao je Novalić na Facebooku, a priložio je i fotografiju na kojoj su on i Abdić.
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#81394 Re: SDA-All about
Tigar inteligentan, a jebote luk. S kim se dijeli životni prostor, nije ni čudan ovoliki odlazak sa USK.
SDA 3 zagarantirana u federaciji da ovnove stavi.
SDA 3 zagarantirana u federaciji da ovnove stavi.
-
ford transit
- Posts: 122
- Joined: 12/04/2022 15:47
#81395 Re: SDA-All about
hladan.preminger wrote: ↑27/12/2022 22:27 Tigar inteligentan, a jebote luk. S kim se dijeli životni prostor, nije ni čudan ovoliki odlazak sa USK.
Tebi sa takvom pameću je čudan odlazak, meni recimo u opšte nije, ali nije ti ni zamjeriti, za tebe je to viša matematika
I samo rođenjem u ovom gradu djeliš životni prostor sa mnom, na žalost, inače ako si iz Bihaća, sigurno da ne dijeliš moje društvo.
Hamdo, Tigar, ostaće zapisan u istoriji, a tebi se za klicu nece znati, i nije to slučajno, i nije to "onako". To je zato što je Hamdo mašina a ti si od ovce jalovice. Ukratko, ako skužiš, ali hoćeš ja mislim, možeš ti to.
- Tananarive
- Posts: 1597
- Joined: 22/04/2021 14:45
#81396 Re: SDA-All about
ford transit wrote: ↑27/12/2022 22:39hladan.preminger wrote: ↑27/12/2022 22:27 Tigar inteligentan, a jebote luk. S kim se dijeli životni prostor, nije ni čudan ovoliki odlazak sa USK.
Tebi sa takvom pameću je čudan odlazak, meni recimo u opšte nije, ali nije ti ni zamjeriti, za tebe je to viša matematika
I samo rođenjem u ovom gradu djeliš životni prostor sa mnom, na žalost, inače ako si iz Bihaća, sigurno da ne dijeliš moje društvo.
Hamdo, Tigar, ostaće zapisan u istoriji, a tebi se za klicu nece znati, i nije to slučajno, i nije to "onako". To je zato što je Hamdo mašina a ti si od ovce jalovice. Ukratko, ako skužiš, ali hoćeš ja mislim, možeš ti to.
odavno više krkanluka neko ne napisa ovdje ali najžešće je "izčupaće" hahahaha, izviri malo tigriću iz prkna uzmi zraka vidiš da ti fali
-
ford transit
- Posts: 122
- Joined: 12/04/2022 15:47
#81397 Re: SDA-All about
Jašta, bolje sa Nikšom sa kraljom jezicina da se "sliko", eeeeeee drug moj Nikša pet ijada glasova NABERE,Novak20 wrote: ↑27/12/2022 22:27![]()
Čega se pametan stidi, time se budala ponosi. Ili zaokruži ?"Sa, ako Bog da, budućim gradonačelnikom Bihaća - legendarnim komandantom i mojim velikim prijateljem Hamdijom Abdićem Tigrom", napisao je Novalić na Facebooku, a priložio je i fotografiju na kojoj su on i Abdić.![]()
-
ford transit
- Posts: 122
- Joined: 12/04/2022 15:47
#81398 Re: SDA-All about
Tananarive wrote: ↑27/12/2022 22:42Kad vidim tebe, i tvoje pisanje, ja sam sretan, ti ćeš presiliti, a na ovaj nivo doći nećeš. Ako si ti po prknima nisu drugi, neka te tamo, čim izviris sve zasmrdi. Ćehra "taka". Brzo u kakav "pakač" uguši raju ovdje.ford transit wrote: ↑27/12/2022 22:39
odavno više krkanluka neko ne napisa ovdje ali najžešće je "izčupaće" hahahaha, izviri malo tigriću iz prkna uzmi zraka vidiš da ti fali![]()
![]()
- Truba
- Posts: 93779
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#81399 Re: SDA-All about
Lik brka sakrament krizme u 8.razredu i obicaj pepeljanja na pocetku korizme pred uskrs s vremenom dosasca tojest advent pred bozic
Ima tu malo istine vidi se da je ucio ali je pobrkao gradivo
Mada mozda je samo gledao obicnu misu gdje mala djeca oce pricest pa ih svecenik samo po celu znakom kriza
Ima tu istine
-
hladan.preminger
- Posts: 4455
- Joined: 24/02/2011 12:06
#81400 Re: SDA-All about
Dupli.
Last edited by hladan.preminger on 27/12/2022 23:11, edited 1 time in total.

