Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
ima li ko kakav savjet, pokusavam da utisnem poliuretanske selene u lafetu. Nema teorije, podmazem sve sa mascobom sto sam dobio, ali nikako konus da mi se utisne ravno. Uvijek ode na bok, bukvalno iskrivi mi 3 mm celik i m10 sarf. Pokusavam da ga utisnem sa dvije ploce, saraf i matica. Probam cvingama malo privuc, nece.
koliki je konus??daj sliku neku selena.nisam imao nikad problem ni sa crnim ni sa ljubicastim powerflexom.stavljao sam i neke kineske crvene i zute na honde isto nije bilo problema..
zajebani su ovi seleni njega kad nabijas s kontra strane moras staviti cijev ili gedoru,jer mora proc kroz lafetu da konus izadje dobro na drugu stranu...obrusi mu slobodno taj konus na veci ugao da lakse udje,bez da diras taj ravni dio (granicnik)
p.s to moras u veliki skrip ili na presu.
Odnjet cu ja ovo sutra na presu da mi ubace. 5 sati se bakcem oko jednog selena. Onaj mali oem sam utisno bez problema. Ma ne bi da brusim, imaju "dozivotnu" garanciju pa cemo vidimo. Jeb. sam i mater englesku
ne moze se vadit, samo klasicno ona metalna kosuljica/piksna se utisne i tjt
Evo gledam im video za instalaciju i njemu pobjegne na stranu, ali korsti presu ima snage da je proguli do kraja
Evo ga majstori, sa presom bez pola muke, Cak je uletilo ravno gore sa 38 mm gedorom, dole ispod cjevcina cini mi se unutrasnji fi 66/67 mm
Izmerio duzinu od blatobrana do centra tocka, poslije kad sam vratio lafetu stego kuglu, podigo dizalicom ispod diska na duzinu. Stego 70Nm+90 stepeni. Lemforder nove male selene ubacio. Vidjet cemo kako ce biti.
Da, onaj u Grand automotive bio presao nesto oko 150k km.
Mada me fascinira stanje i sjedista ovog crnog nakon 320 hiljada.
Sta fali sto je benzin, trebalo bi da na ovaj 3.0 moze plin.
Da, onaj u Grand automotive bio presao nesto oko 150k km.
Mada me fascinira stanje i sjedista ovog crnog nakon 320 hiljada.
Sta fali sto je benzin, trebalo bi da na ovaj 3.0 moze plin.
Nije DI, evo upravo gledam
Mislio sam da je ovo onaj 2.9 biturbo, to je los motor
Ovo je 3.0t kao u Xc60, to je dobra masina
Onaj 3.2benz zamalo sam XC90 takav kupio
2011, 3.2 R design plavi tacho, dobar auto bio...
Da, onaj u Grand automotive bio presao nesto oko 150k km.
Mada me fascinira stanje i sjedista ovog crnog nakon 320 hiljada.
Sta fali sto je benzin, trebalo bi da na ovaj 3.0 moze plin.
Nije DI, evo upravo gledam
Mislio sam da je ovo onaj 2.9 biturbo, to je los motor
Ovo je 3.0t kao u Xc60, to je dobra masina
Onaj 3.2benz zamalo sam XC90 takav kupio
2011, 3.2 R design plavi tacho, dobar auto bio...
0-100 6.9 sec
210kw 286ks
Max 250
Tezina 2300kg
Pogon 4x4
Automatski mjenjac
Sta ti jos treba u zivotu.
Pitanje jedno. Imam Škodu Octaviu 2013 A7 . Primijetio sam da mi u posljednje vrijeme pošto je u pitanju dvozonska klima,na desnoj strani apsolutno ne grije tj na koliku god temperaturu na desnoj strani podesim, samo puše hladan zrak. Provjeravao sam i na način da zatvorim sve otvore ventilacije i naprijed i nazad i ostavim otvoreno samo skroz desni do prozora, ali i dalje samo hladan zrak. Čitao sam na raznim forumima i kao negdje pišu da bi mogla biti taj neki motoric i njegova "klapna". Je li imao ko iskustva s ovim ???
rename wrote: ↑19/12/2022 23:19
Pitanje jedno. Imam Škodu Octaviu 2013 A7 . Primijetio sam da mi u posljednje vrijeme pošto je u pitanju dvozonska klima,na desnoj strani apsolutno ne grije tj na koliku god temperaturu na desnoj strani podesim, samo puše hladan zrak. Provjeravao sam i na način da zatvorim sve otvore ventilacije i naprijed i nazad i ostavim otvoreno samo skroz desni do prozora, ali i dalje samo hladan zrak. Čitao sam na raznim forumima i kao negdje pišu da bi mogla biti taj neki motoric i njegova "klapna". Je li imao ko iskustva s ovim ???