1/3 vlasti zajedno sa Ostalima, a i ta 1/3 kako Vožd kaže ko može, ko ne može
Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
patriot_bih
- Posts: 743
- Joined: 28/12/2020 17:03
#68426 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Bošnjaci od begova, paša i vladara BiH do podanika i kmetova.
1/3 vlasti zajedno sa Ostalima, a i ta 1/3 kako Vožd kaže ko može, ko ne može
1/3 vlasti zajedno sa Ostalima, a i ta 1/3 kako Vožd kaže ko može, ko ne može
- JohnnyS
- Posts: 17563
- Joined: 05/05/2007 12:03
- Location: Brijuni
#68427 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ja sam spreman prihvatiti tu ponuduSpit_fire wrote: ↑16/12/2022 13:15To kad je slikano boga pitaj, ja u Tomislavgrwdu bio u oktobru, zastave nema ni na opstini ni unutar opstine..al ima zato zadtava HVO..ne ne mislim HB nego HVOamistek wrote: ↑16/12/2022 13:07
U Čapljini živi 80% Hrvata: https://capljina.ba/wp-content/uploads/ ... Opcina.jpg
U Livnu živi 86% Hrvata: https://storage.bljesak.info/image/3078 ... -livno.jpg
U Tomislavgradu živi 92% Hrvata: https://www.dnevno.ba/wp-content/upload ... 00x413.jpg
U Domaljevcu živi 97% Hrvata: https://m.vecernji.ba/media/img/8d/3c/3 ... 87e66.jpeg
Dodam snimak da godišnjica HVO počinje himnom, svečane sjednice gradskih i općinskih vijeća i sl., ali ne valja. Valjda valja kad su "separatisti", jer onda je SDA svita u pravu, pa jel![]()
Helem, našao Grude i Široki gdje nema na glavnom trgu zastave BiH i eto to je vrhunac![]()
Problem je što se "sabiranje 2 i 2" vrši iz Skandinavije, a mi smo kao glupi. Namećete, namećete i ne možete sabrati 2 i 2 vi da to nekome samo stvara revolt? Nadam se da će nova vlast biti pametna, pa da potakne nošenje svih ovih zastava i na utakmice reprezentacije BiH. To bi bio pomak i pravo bogatstvo.
Evo ja i ti u milju maraka odemo sad do svake opstine u ZHK i HNK dje su hrvati vecina
Ti meni hiljadu za svaku gdje ne bude ja tebi gdje bude?
- Point.
- Posts: 33510
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#68428 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
- PreWiBa
- Posts: 12959
- Joined: 22/03/2018 16:37
- Location: Njemačka - Izvor i Srce Bosne - Hercegovina
- Grijem se na: Plin i centralno
- Horoskop: Lav
- Contact:
#68430 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Capljina toliko postuje BiH da su Bosnjacima cak uzeli i mjesto bezveznog predsjednika OVmistek wrote: ↑16/12/2022 13:07U Čapljini živi 80% Hrvata: https://capljina.ba/wp-content/uploads/ ... Opcina.jpg
U Livnu živi 86% Hrvata: https://storage.bljesak.info/image/3078 ... -livno.jpg
U Tomislavgradu živi 92% Hrvata: https://www.dnevno.ba/wp-content/upload ... 00x413.jpg
U Domaljevcu živi 97% Hrvata: https://m.vecernji.ba/media/img/8d/3c/3 ... 87e66.jpeg
Dodam snimak da godišnjica HVO počinje himnom, svečane sjednice gradskih i općinskih vijeća i sl., ali ne valja. Valjda valja kad su "separatisti", jer onda je SDA svita u pravu, pa jel![]()
Helem, našao Grude i Široki gdje nema na glavnom trgu zastave BiH i eto to je vrhunac![]()
Problem je što se "sabiranje 2 i 2" vrši iz Skandinavije, a mi smo kao glupi. Namećete, namećete i ne možete sabrati 2 i 2 vi da to nekome samo stvara revolt? Nadam se da će nova vlast biti pametna, pa da potakne nošenje svih ovih zastava i na utakmice reprezentacije BiH. To bi bio pomak i pravo bogatstvo.
U Livnu je koalicija SDA-HDZ. I 20% ne-Hrvata nije malo btw.
Nije to sabiranje "2 i 2" iz skandinavije, već ljudi koji su često iz tih krajeva protjerani. Ti ljudi su ipak makar na mjesec dana dole u svom rodnom mjestu, dok većina vas iz Sarajeva/Tuzle/Zenice zna većinsko-hrvatska ili većinsko-srpska mjesta samo sa razglednica.
Pitaj ljude povratnike po Stocu ili toj Čapljini koju reklamiraš kako im je, pa onda prosipaj te meni stvarno jeftine priče.
- PreWiBa
- Posts: 12959
- Joined: 22/03/2018 16:37
- Location: Njemačka - Izvor i Srce Bosne - Hercegovina
- Grijem se na: Plin i centralno
- Horoskop: Lav
- Contact:
#68431 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Zato sto je begovima vazda samo bilo vazno da imaju nesto dobro za pojesti i lijep zivot.patriot_bih wrote: ↑16/12/2022 22:05 Bošnjaci od begova, paša i vladara BiH do podanika i kmetova.![]()
1/3 vlasti zajedno sa Ostalima, a i ta 1/3 kako Vožd kaže ko može, ko ne može
Tada kao i danas.
-
noviforumas
- Posts: 3187
- Joined: 12/08/2016 22:28
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#68433 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Zar dogovor ne znaci da npr obe strane budu zadovoljne, stoga zato dogovor ne bi bio da te investicije budu 50%-50%, kad su vec osjetljive prirode?
- tramvajtrojka
- Posts: 17061
- Joined: 27/04/2021 22:52
#68434 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
jarane begovi paše i ostala feudalna cuda su izumrla prije 120 godina ,sta sad se trebamo vracati do ameba kao srbipatriot_bih wrote: ↑16/12/2022 22:05 Bošnjaci od begova, paša i vladara BiH do podanika i kmetova.![]()
1/3 vlasti zajedno sa Ostalima, a i ta 1/3 kako Vožd kaže ko može, ko ne može
bas me zanima jesu li u prošlom mandatu df i sbb bili bosnjacke stranke il bosanske jer po toj vasoj logici ispada da su i u proslom mandatu bosnjaci bili ugrozeni jer su svoju kvotu dali sbb-u i df-u
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#68435 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Kazu da ce je vrnuti cim krenu uplate EU milijardi.
Adis Nadarević
@Ridjobrki
Juče postavili zastavu EU od jedno 20 kvadrata, danas je odmah skinuli. Ni 24 h nije trajalo simboličko slavlje radi ove opsjene.
- tramvajtrojka
- Posts: 17061
- Joined: 27/04/2021 22:52
#68436 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
mogao bi bivsi clan ovog foruma upitati svoju zenu koju pere po Twitteru sto cuva svog babu od sudskog postupka zbog ubistva covjeka
- Styling
- Posts: 15028
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#68437 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Izgleda da bi mogao Lukač biti ministar sigurnosti.
- Point.
- Posts: 33510
- Joined: 28/10/2008 00:24
- Location: Bagni di Lucca
#68438 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Još samo fali ono prase iz crvenog kombija, Stevandić. Oh, happy times
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#68439 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Slazem se u potpunostitramvajtrojka wrote: ↑16/12/2022 22:45
mogao bi bivsi clan ovog foruma upitati svoju zenu koju pere po Twitteru sto cuva svog babu od sudskog postupka zbog ubistva covjeka![]()
najveci ljigavac bosanske Twitter scene i za to mu se mora odati priznanje u kakvoj konkurenciji je to uspio postici
![]()
Nisko je pao
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#68441 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ti si fakat upucen, koji ti je prije nik bio jesmo li se svajdali?tramvajtrojka wrote: ↑16/12/2022 22:45mogao bi bivsi clan ovog foruma upitati svoju zenu koju pere po Twitteru sto cuva svog babu od sudskog postupka zbog ubistva covjeka![]()
najveci ljigavac bosanske Twitter scene i za to mu se mora odati priznanje u kakvoj konkurenciji je to uspio postici
![]()
Ako moze malo opsirnijemo ovome
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#68442 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ko? Pojasni ako mozemeridiyan wrote: ↑16/12/2022 22:53Slazem se u potpunostitramvajtrojka wrote: ↑16/12/2022 22:45
mogao bi bivsi clan ovog foruma upitati svoju zenu koju pere po Twitteru sto cuva svog babu od sudskog postupka zbog ubistva covjeka![]()
najveci ljigavac bosanske Twitter scene i za to mu se mora odati priznanje u kakvoj konkurenciji je to uspio postici
![]()
![]()
Nisko je pao
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#68443 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ridjobrki...Nekadasnji uveseljivac na forumu
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52752
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#68444 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#68445 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
- BHCluster
- Posts: 23465
- Joined: 13/09/2007 18:41
- Location: Time to get schwifty in here!
- Contact:
#68446 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#68450 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Onaj gaf Niksicasumirprimus wrote: ↑16/12/2022 23:43
Blokiro me je o cemu se radi.
Ko ima vise blokova od mene boca pica po slobodnom izobru![]()
