koliko ja znam auditorij u sarajevu vjeruje 100% u svaku rijec napisanu na blogu slobodana vaskovica, i sad dadose ministarstvo sigurnosti narko bossu ?
Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
Trappist
- Posts: 6088
- Joined: 12/09/2020 08:52
- dr_Evil
- Posts: 21782
- Joined: 01/07/2019 15:35
- Location: Gdje je proslost neizvjesnija od buducnosti!
#68202 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Najgluplje ministarstvo je ministarstvo odbrane, razlog, ministar se nista ne pita bez svojih zamjenika.
- SmokingMan
- Posts: 22575
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#68203 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Zar nisu mogli naći malo boljeg od Nešića, lik je u potpunosti nepouzdana ličnost.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#68204 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
I nepismen.SmokingMan wrote: ↑16/12/2022 12:45 Zar nisu mogli naći malo boljeg od Nešića, lik je u potpunosti nepouzdana ličnost.
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#68205 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Broji se samo koliko si pouzdan prema Dodiku.
-
palermo
- Posts: 25340
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#68206 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ma nemoj zajebavati zemo. Svako se pita onoliko kolika su mu muda. Jedno je proceduralna stvar, q drugo je stvarnost.
U tom kontekstu mozda Helez nije ni los, samo da nije, kako Prpa rece, oskudan sa osnovnim znanjem.
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#68207 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ma Zukan nek samo vice "Oo rajt! Oo rajt!" i bit ce sve dobro.
- dulekrele
- Posts: 4733
- Joined: 10/04/2014 18:25
#68208 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
I da dodam gradevinskoj mafiji. Ma bravo osmorko sunce vam žareno.
- dale cooper
- Posts: 31370
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#68209 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Treba ovima što primaju sendviče za....društveno koristan rad...uvesti i po jedan leksaurin.
Jeben im je posao odoše živci. 
- Janjicar
- Posts: 5605
- Joined: 04/08/2011 13:23
- Location: Tuzla :)
#68210 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Neće da se miješaju u izbor kadrova partnera
- Tananarive
- Posts: 1597
- Joined: 22/04/2021 14:45
#68211 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ma sredina jeste sređena i kulturna, to ne podrazumijeva i iste takve građane.....
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#68212 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ako na mene misliš,nit ih pljujem nit ih doživljavam.Samo se čudim odakle im volja da u sređenim i sretnim zemljama vise na internetu i srklete se nad dešavanjima u zemlji udaljenoj par hiljada kilometara
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#68213 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Nikšić: Siguran sam da će nakon formiranja ovog Vijeća ministara građani osjetiti poboljšanje
Kad ce vise to formiranje da narod osjeti poboljsanje.
Kad ce vise to formiranje da narod osjeti poboljsanje.
- SmokingMan
- Posts: 22575
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#68214 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Čak i onaj kaubojac Mektić izgleda ozbiljnije, iako je to lopov kosmičkih razmjera.Styling wrote: ↑16/12/2022 12:45I nepismen.SmokingMan wrote: ↑16/12/2022 12:45 Zar nisu mogli naći malo boljeg od Nešića, lik je u potpunosti nepouzdana ličnost.
-
mistek
- Posts: 3800
- Joined: 23/05/2010 15:16
#68215 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
U Čapljini živi 80% Hrvata: https://capljina.ba/wp-content/uploads/ ... Opcina.jpg
U Livnu živi 86% Hrvata: https://storage.bljesak.info/image/3078 ... -livno.jpg
U Tomislavgradu živi 92% Hrvata: https://www.dnevno.ba/wp-content/upload ... 00x413.jpg
U Domaljevcu živi 97% Hrvata: https://m.vecernji.ba/media/img/8d/3c/3 ... 87e66.jpeg
Dodam snimak da godišnjica HVO počinje himnom, svečane sjednice gradskih i općinskih vijeća i sl., ali ne valja. Valjda valja kad su "separatisti", jer onda je SDA svita u pravu, pa jel
Helem, našao Grude i Široki gdje nema na glavnom trgu zastave BiH i eto to je vrhunac
Problem je što se "sabiranje 2 i 2" vrši iz Skandinavije, a mi smo kao glupi. Namećete, namećete i ne možete sabrati 2 i 2 vi da to nekome samo stvara revolt? Nadam se da će nova vlast biti pametna, pa da potakne nošenje svih ovih zastava i na utakmice reprezentacije BiH. To bi bio pomak i pravo bogatstvo.
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#68216 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Kriteriji za kadrove za programersku koaliciju su drugaciji nego onda kad su se samo dijelile fotelje. Zato su mozda neki iznenadjeni izborom kadrova za VM.
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#68217 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
To kad je slikano boga pitaj, ja u Tomislavgrwdu bio u oktobru, zastave nema ni na opstini ni unutar opstine..al ima zato zadtava HVO..ne ne mislim HB nego HVOamistek wrote: ↑16/12/2022 13:07U Čapljini živi 80% Hrvata: https://capljina.ba/wp-content/uploads/ ... Opcina.jpg
U Livnu živi 86% Hrvata: https://storage.bljesak.info/image/3078 ... -livno.jpg
U Tomislavgradu živi 92% Hrvata: https://www.dnevno.ba/wp-content/upload ... 00x413.jpg
U Domaljevcu živi 97% Hrvata: https://m.vecernji.ba/media/img/8d/3c/3 ... 87e66.jpeg
Dodam snimak da godišnjica HVO počinje himnom, svečane sjednice gradskih i općinskih vijeća i sl., ali ne valja. Valjda valja kad su "separatisti", jer onda je SDA svita u pravu, pa jel![]()
Helem, našao Grude i Široki gdje nema na glavnom trgu zastave BiH i eto to je vrhunac![]()
Problem je što se "sabiranje 2 i 2" vrši iz Skandinavije, a mi smo kao glupi. Namećete, namećete i ne možete sabrati 2 i 2 vi da to nekome samo stvara revolt? Nadam se da će nova vlast biti pametna, pa da potakne nošenje svih ovih zastava i na utakmice reprezentacije BiH. To bi bio pomak i pravo bogatstvo.
Evo ja i ti u milju maraka odemo sad do svake opstine u ZHK i HNK dje su hrvati vecina
Ti meni hiljadu za svaku gdje ne bude ja tebi gdje bude?
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#68218 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
E ovo sad stvarno prelazi sve granice razuma..cuj Nesic haj sto je cetnik pocetnik nego je jos i narko diler..i on ce da se brine o sigurnosti gradjana BiH
Last edited by Spit_fire on 16/12/2022 13:23, edited 1 time in total.
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#68219 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
ne moze ni biti zastave bosne i hercegovine kad su je bosnjaci sebi prisvojili i sad je obiljezje bosnjakaSpit_fire wrote: ↑16/12/2022 13:15
To kad je slikano boga pitaj, ja u Tomislavgrwdu bio u oktobru, zastave nema ni na opstini ni unutar opstine..al ima zato zadtava HVO..ne ne mislim HB nego HVOa
Evo ja i ti u milju maraka odemo sad do svake opstine u ZHK i HNK dje su hrvati vecina
Ti meni hiljadu za svaku gdje ne bude ja tebi gdje bude?
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#68220 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Jedno je sigurno - usvojice budzet institucija BiH za 2023. godinu jer je njegovim nacrtom predvideno povecanje plata clanova Predsjednistva BiH, ministara i poslanika za čak 1.500 KM!
I to ce predstaviti kao veliki uspjeh a zaglupljena masa ce im aplaudirati.
Isti olos, sve face koje 20 i kusur godina ovu drzavu drze u stagnaciji.
Pokakim im se i na Dinu i Cavaru i Heleza i Nesica i Kristo i Tegeltiju i sve one koji ce nam krojiti kapu u narednom periodu.
I to ce predstaviti kao veliki uspjeh a zaglupljena masa ce im aplaudirati.
Isti olos, sve face koje 20 i kusur godina ovu drzavu drze u stagnaciji.
Pokakim im se i na Dinu i Cavaru i Heleza i Nesica i Kristo i Tegeltiju i sve one koji ce nam krojiti kapu u narednom periodu.
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#68221 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Na Palama i Sokocu stoje na jarbolu i zastave BiH.Bilo je i po Lukavici dok za gradonačelnika nije izabran onaj kratki frljavi Ćosić koji hoće da je veći Srbin od Mileta i poskidao zastave BiH.
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#68222 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Jel to ironija?Quaresma wrote: ↑16/12/2022 13:19ne moze ni biti zastave bosne i hercegovine kad su je bosnjaci sebi prisvojili i sad je obiljezje bosnjakaSpit_fire wrote: ↑16/12/2022 13:15
To kad je slikano boga pitaj, ja u Tomislavgrwdu bio u oktobru, zastave nema ni na opstini ni unutar opstine..al ima zato zadtava HVO..ne ne mislim HB nego HVOa
Evo ja i ti u milju maraka odemo sad do svake opstine u ZHK i HNK dje su hrvati vecina
Ti meni hiljadu za svaku gdje ne bude ja tebi gdje bude?
- Quaresma
- Posts: 7932
- Joined: 19/07/2010 16:37
#68223 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
nadovezivanje na komentar nekog forumasa da su ljiljani obiljezje bosnjaka, s toga se drugi narodi ne mogu poistovjecivati sa tim obiljezjima danas.
ironija naravno
-
Spit_fire
- Posts: 3325
- Joined: 27/07/2022 00:06
#68224 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Sve sto je vezano za BiH su odbili zato ko god prihvati kazu da je prisvojio
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#68225 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ovdje vlada zakon jaceg, drcnijeg. Mi smo 30 godina preblagi, bez stava, razjedinjeni + ovo gore popusi kurac, zavrsi, gdje sam ja tu, daj mi danas 100 KM jebo sta ce biti za 3-5 godina.sajber87 wrote: ↑16/12/2022 12:00Ovako se gradi podjela i nestanak drzave, to mozemo kad hocemo to je najlaksi put, ne sumnjam da i medju bosnjacima ima solidan dio koji bi i pristao na to. Drugi je par cipela sto ti ne vide dalje od svog nosa koje su posljedice takve politike po same bosnjake. Evo recimo da se slazem sa tvojim misljenjem, samo me zanima na koji nacin da dodjemo do drzave koju sanjamo sa kako kazes katolicima i pravoslavcima koji je mrze. Problem smo detektovali sad trazimo rjesenje, evo ti ponudi nekoDr. Kuca wrote: ↑16/12/2022 11:39
eh, da smo mi ovako drzavu gradili gdje bi nam kraj bio? Ali jok. I dan danas podanicki mentalitet, popusi kurac pravoslavcima, katolicima, naguzi im se, povali bosnju gdje stignes, prodaj sta stignes, nadji svoj sitni interes. Nisu nas djaba ubijali u pojam 47 godina. Mujo nosi sjeno, marko cita.
Plus, ne znamo napraviti drzavu. Evo, od kantona do kantona sela su napravili. Jedan grad kao tuzla do prije 5 godina nije imao redovnu vodu, zenica nema grijanja, sarajevo imalo problema sa vodom (doduse vjestackih), samo opstine npr imaju budjete da svaki grad moze biti las vegas, pa gdje je gradski budjet pa kantonalni, mi se vozimo u tramvajima od prije 90 godina. Vidi kanton sarajevo i sigurnosne situacije zadnjih 5 godina? Vidi nam sporta, vidi nam kulture. Da smo gradili drzavu gdje smo mogli, da smo napravili gradove uredjene sa dobrom plateznom moci i pravoslavci i katolici bi ti dosli sami, jer bolje zivimo. Ovako smo svi gladni na sve 3 strane pa on devera daj rs, hb. A svi su bili dio vlasti poslije rata, sda,sdp, pa i sve stranke koje su naste iz sda i sdp-a kao evo nip koji prodaje muda pod bubrege sa pricom o novoj politickoj snazi i novim licima sa rukovodecim kadrom iz sda koji je vodio drzavu 27 godina.
