General War wrote: ↑15/12/2022 23:11Ovo botovi osmorke ovako dozivljavaju:MarlboroGold wrote: ↑15/12/2022 23:09 Trebaš biti na pragu retardacije ako na svaku osnovanu kritiku upućena osmorci odgovaraš sa kreveljenjem o Bakiru, Asimu i ostaloj SDA ekipi.![]()
Ali fakat ne zna se čiji su botovi gori. Dvije strane iste kovanice.



