SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
Truba
Posts: 93850
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#62626 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

rijetko ko dobije mare a da nije zaslužio
tako da mora postojati razlog zašto je mlaćen
jedno 99% ovakvih makljanja je opravdano
1% je slučajnost da najebeš u masi
Klixuser02
Posts: 154
Joined: 29/05/2021 18:35

#62627 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Klixuser02 »

Na kraju ćemo završiti kao Beograd, dolaziće ljudi iz Širi Lanke da voze buseve jer niko više od naših neće htjeti da radi.
User avatar
Truba
Posts: 93850
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#62628 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

htjet će raditi samo im daj pravo da teleskopskim srokaju bahate putnike i nasilne manijake i jezičare i hamše :D
ja bih kreno za vozača :D
User avatar
vjeshalica
Posts: 20769
Joined: 31/03/2019 14:56

#62629 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vjeshalica »

Klixuser02 wrote: 15/12/2022 10:22 Na kraju ćemo završiti kao Beograd, dolaziće ljudi iz Širi Lanke da voze buseve jer niko više od naših neće htjeti da radi.
prosla su vremena rada za 500KM u neurednoj drzavi

zato ce lola iz pakistada preparirat domaceg brudu i objesit ga za retrovizor ko hamajliju :lol:
User avatar
nepass1
Posts: 14693
Joined: 06/07/2017 07:35

#62630 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by nepass1 »

swanfilter wrote: 14/12/2022 22:04 A, neki dan prica kako se precerava kada su Saraj i sigurnost u pitanju. U Saraju ni javni saobracaj nije siguran za obicnog covjeka. A, tek grad sam po sebi.

Saraj nije zasao ni u tranziciju. Zaglibilo pokusavajuci se domaci iste ...
Kakva sigurnost, mozes raditi sta hoces, mozes na sred vjecne vatre zbosti nekog i imas jedan sahatak da se sakrijes. Saobracajne prekrsaje i pred policijom mozes praviti.
Vani zakon jaceg vazi, sto se tice policije, kantona, drzave mozes krepati.

Policiju sam i ja, a fakat sam imao neko postovanje prema njima, poceo da ne dozivljavam. Smijesni likovi
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#62631 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by PM72 »

Policija je,nakon pravosuđa,najgora i najnesposobnija stvar u državi.Ovi iz sarajevskog kantona pogotovo.
zigson
Posts: 4825
Joined: 04/04/2015 22:17

#62632 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

moonca wrote: 15/12/2022 01:04
Hakiz wrote: 14/12/2022 23:22 Vozač, umjesto da vozi, premlaćuje nekoga koga već tuku. A autobus stoji dok motor radi. Sa putnicima unutra.

Otkaz mu treba dati.
. i koga su izbacili iz autobusa i nastavili ga mlatiti s shipkom. na stajalishtu... gdje se ne suprostavlja lezi na zemlji... to nije vishe samoodbrana.. :-)
video je uznemirujuchi.. .. :-)

..
Zaboravila si na lezi da napises "lezhi"
Nema smisla stvarno.

A sad da tebe napadne da li bi ti ga bilo "zhao" dok ga gazaju nakon sto su te odbranili?
Last edited by zigson on 15/12/2022 11:35, edited 1 time in total.
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 6563
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#62633 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tvrtko II Kotromanić »

zigson wrote: 15/12/2022 11:33
moonca wrote: 15/12/2022 01:04

. i koga su izbacili iz autobusa i nastavili ga mlatiti s shipkom. na stajalishtu... gdje se ne suprostavlja lezi na zemlji... to nije vishe samoodbrana.. :-)
video je uznemirujuchi.. .. :-)

..
Zaboravila si na lezi da napises "lezhi"
:lol:
User avatar
zateznistub
Posts: 15528
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#62634 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zateznistub »

PM72 wrote: 15/12/2022 11:29 Policija je,nakon pravosuđa,najgora i najnesposobnija stvar u državi.Ovi iz sarajevskog kantona pogotovo.
Na planeti nema gorih. To je lijeno, naviklo na besplatne obroke po rwtoranima i biregdzinicama,kafama pogotovo po dudlaonama, jer ih masovno drze ili aktivni ili bivsi srtovi kolege. Iz ove dobrinjske dudlaone ne izlaze.
Hakiz
Posts: 48413
Joined: 30/07/2015 20:01

#62635 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

Naslovnica wrote: 14/12/2022 23:44
Hakiz wrote: 14/12/2022 23:22 Vozač, umjesto da vozi, premlaćuje nekoga koga već tuku. A autobus stoji dok motor radi. Sa putnicima unutra.

Otkaz mu treba dati.
Svi treba da gledaju svoja posla, ha ja.
Isto kao i kada su proburazili Mrnjavca, vozač neka vozi, a postoji država i zakoni, nije naše da se obračunavamo sa šljamom.
Ovdje tačno treba početi uzimati pravdu u svoje ruke jer je očito da su obični građani prepušteni sami sebi. Naravno, pod uslovim da imaš damu.
Da je vozač sam se suprotstavio nekome ko maltretira putnike, složio bih se sa tobom.

Ali, lika su već izveli, rulja ga cipelari, i vozač je onda priletio da i on, onako hinjski kada su drugi već sve odradili, malo onjuši miris krvi, umjesto da brine o putnicima koji su ostali u autobusu.
User avatar
Qler
Posts: 25840
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#62636 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Qler »

Pa brine se, pobrinuo se da ovom vise ne padne na pamet da udje u bus...
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#62637 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Hakiz wrote: 15/12/2022 12:53
Naslovnica wrote: 14/12/2022 23:44
Svi treba da gledaju svoja posla, ha ja.
Isto kao i kada su proburazili Mrnjavca, vozač neka vozi, a postoji država i zakoni, nije naše da se obračunavamo sa šljamom.
Ovdje tačno treba početi uzimati pravdu u svoje ruke jer je očito da su obični građani prepušteni sami sebi. Naravno, pod uslovim da imaš damu.
Da je vozač sam se suprotstavio nekome ko maltretira putnike, složio bih se sa tobom.

Ali, lika su već izveli, rulja ga cipelari, i vozač je onda priletio da i on, onako hinjski kada su drugi već sve odradili, malo onjuši miris krvi, umjesto da brine o putnicima koji su ostali u autobusu.
Samo čovjek obrisao cipele od klošara
User avatar
drug_profi
Posts: 65445
Joined: 16/07/2012 16:00

#62638 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by drug_profi »

vjeshalica wrote: 15/12/2022 10:50
Klixuser02 wrote: 15/12/2022 10:22 Na kraju ćemo završiti kao Beograd, dolaziće ljudi iz Širi Lanke da voze buseve jer niko više od naših neće htjeti da radi.
prosla su vremena rada za 500KM u neurednoj drzavi

zato ce lola iz pakistada preparirat domaceg brudu i objesit ga za retrovizor ko hamajliju :lol:
:kiss: :lol:
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#62639 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by PM72 »

zateznistub wrote: 15/12/2022 12:15
PM72 wrote: 15/12/2022 11:29 Policija je,nakon pravosuđa,najgora i najnesposobnija stvar u državi.Ovi iz sarajevskog kantona pogotovo.
Na planeti nema gorih. To je lijeno, naviklo na besplatne obroke po rwtoranima i biregdzinicama,kafama pogotovo po dudlaonama, jer ih masovno drze ili aktivni ili bivsi srtovi kolege. Iz ove dobrinjske dudlaone ne izlaze.
I ne izlaze iz golfova...kad je ko vidio patrolu da ide pješke,sem onih po Ferhadiji? Ni na posao ni s posla ne idu pješke već sa službenim autom ih razvoze,ko fol usput.Saobraćajca nećeš vidjet na raskrsnici sem da se semafor pokvario.
To nije policija,to su samo zapisničari.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#62640 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

zigson wrote: 15/12/2022 11:33
moonca wrote: 15/12/2022 01:04

. i koga su izbacili iz autobusa i nastavili ga mlatiti s shipkom. na stajalishtu... gdje se ne suprostavlja lezi na zemlji... to nije vishe samoodbrana.. :-)
video je uznemirujuchi.. .. :-)

..
Zaboravila si na lezi da napises "lezhi"
Nema smisla stvarno.

A sad da tebe napadne da li bi ti ga bilo "zhao" dok ga gazaju nakon sto su te odbranili?
:oops: uvijek naletite ko. mufhe
.. ono shto vidimo na yt. je da, ga mlate ..dok on lezi na zemlji.. shtiti glavu ..rukama...
. i odkud metalna shipka u autobusu ili je njegova ili od nekog putnika. itd...
.. da je opasan bio. niko mu prishao ne bi :wink: niti bi me iko odbranio..
Hakiz
Posts: 48413
Joined: 30/07/2015 20:01

#62641 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

Vidiš, to je interesantno. Spominju se muda kada treba udariti na klošara.

Kada treba udariti na vlast koja maltretira i njene institucije, uključujući policiju koju hrabro na forumu kritikujete, tada se muda ne spominju. Zaboravi se na njih.

:thumbup:
Hakiz
Posts: 48413
Joined: 30/07/2015 20:01

#62642 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

moonca wrote: 15/12/2022 13:37
zigson wrote: 15/12/2022 11:33

Zaboravila si na lezi da napises "lezhi"
Nema smisla stvarno.

A sad da tebe napadne da li bi ti ga bilo "zhao" dok ga gazaju nakon sto su te odbranili?
:oops: uvijek naletite ko. mufhe
.. ono shto vidimo na yt. je da, ga mlate ..dok on lezi na zemlji.. shtiti glavu ..rukama...
. i odkud metalna shipka u autobusu ili je njegova ili od nekog putnika. itd...
.. da je opasan bio. niko mu prishao ne bi :wink: niti bi me iko odbranio..
Bravo moonca, upravo to.
zigson
Posts: 4825
Joined: 04/04/2015 22:17

#62643 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

moonca wrote: 15/12/2022 13:37
zigson wrote: 15/12/2022 11:33

Zaboravila si na lezi da napises "lezhi"
Nema smisla stvarno.

A sad da tebe napadne da li bi ti ga bilo "zhao" dok ga gazaju nakon sto su te odbranili?
:oops: uvijek naletite ko. mufhe
.. ono shto vidimo na yt. je da, ga mlate ..dok on lezi na zemlji.. shtiti glavu ..rukama...
. i odkud metalna shipka u autobusu ili je njegova ili od nekog putnika. itd...
.. da je opasan bio. niko mu prishao ne bi :wink: niti bi me iko odbranio..
Prica se o ovoj situaciji konkretno a ne nasiroko
Naslovnica
Posts: 35481
Joined: 20/03/2013 15:38

#62644 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Naslovnica »

Hakiz wrote: 15/12/2022 13:38 Vidiš, to je interesantno. Spominju se muda kada treba udariti na klošara.

Kada treba udariti na vlast koja maltretira i njene institucije, uključujući policiju koju hrabro na forumu kritikujete, tada se muda ne spominju. Zaboravi se na njih.

:thumbup:
To je rušenje ustavnog poretka rođo.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#62645 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

zigson wrote: 15/12/2022 13:47
moonca wrote: 15/12/2022 13:37

:oops: uvijek naletite ko. mufhe
.. ono shto vidimo na yt. je da, ga mlate ..dok on lezi na zemlji.. shtiti glavu ..rukama...
. i odkud metalna shipka u autobusu ili je njegova ili od nekog putnika. itd...
.. da je opasan bio. niko mu prishao ne bi :wink: niti bi me iko odbranio..
Prica se o ovoj situaciji konkretno a ne nasiroko
..da. i shta se konkretno zna.. :-) razlog .......
Oni su se, prema riječima očevidaca, posvađali zbog Svjetskog prvenstva i večerašnje utakmice.
zigson
Posts: 4825
Joined: 04/04/2015 22:17

#62646 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by zigson »

moonca wrote: 15/12/2022 13:53
zigson wrote: 15/12/2022 13:47

Prica se o ovoj situaciji konkretno a ne nasiroko
..da. i shta se konkretno zna.. :-) razlog .......
Oni su se, prema riječima očevidaca, posvađali zbog Svjetskog prvenstva i večerašnje utakmice.
Ok pitao sam te u hipotetickoj situaciji, vezano za ovu direktno i nisi dala odgovor nego pametujes samo i ides nasiroko.
Pardon nashiroko
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#62647 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by PM72 »

Hakiz wrote: 15/12/2022 13:38 Vidiš, to je interesantno. Spominju se muda kada treba udariti na klošara.

Kada treba udariti na vlast koja maltretira i njene institucije, uključujući policiju koju hrabro na forumu kritikujete, tada se muda ne spominju. Zaboravi se na njih.

:thumbup:
Šta predlažeš,da miniramo koju stanicu policije i zgradu kantona? Jesu li to ta muda? Jel to anarhija,revolucija,ustanak?
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#62648 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by moonca »

zigson wrote: 15/12/2022 13:54
moonca wrote: 15/12/2022 13:53

..da. i shta se konkretno zna.. :-) razlog .......
Ok pitao sam te u hipotetickoj situaciji, vezano za ovu direktno i nisi dala odgovor nego pametujes samo i ides nasiroko.
Pardon nashiroko
. shuti . nemoj da zovem raju da te.. :amazonka: hipotetichki
Hakiz
Posts: 48413
Joined: 30/07/2015 20:01

#62649 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Hakiz »

Naslovnica wrote: 15/12/2022 13:52
Hakiz wrote: 15/12/2022 13:38 Vidiš, to je interesantno. Spominju se muda kada treba udariti na klošara.

Kada treba udariti na vlast koja maltretira i njene institucije, uključujući policiju koju hrabro na forumu kritikujete, tada se muda ne spominju. Zaboravi se na njih.

:thumbup:
To je rušenje ustavnog poretka rođo.
Lakše je na klošara, tačno.
Leon16v
Posts: 7019
Joined: 02/04/2015 13:27
Location: Ilidza إليدزا
Vozim: Staro željezo

#62650 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Leon16v »

PM72 wrote: 15/12/2022 13:55
Hakiz wrote: 15/12/2022 13:38 Vidiš, to je interesantno. Spominju se muda kada treba udariti na klošara.

Kada treba udariti na vlast koja maltretira i njene institucije, uključujući policiju koju hrabro na forumu kritikujete, tada se muda ne spominju. Zaboravi se na njih.

:thumbup:
Šta predlažeš,da miniramo koju stanicu policije i zgradu kantona? Jesu li to ta muda? Jel to anarhija,revolucija,ustanak?
Da ishtuchemo policajce na ulici :D
Post Reply