SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- Truba
- Posts: 93849
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#62626 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
rijetko ko dobije mare a da nije zaslužio
tako da mora postojati razlog zašto je mlaćen
jedno 99% ovakvih makljanja je opravdano
1% je slučajnost da najebeš u masi
tako da mora postojati razlog zašto je mlaćen
jedno 99% ovakvih makljanja je opravdano
1% je slučajnost da najebeš u masi
-
Klixuser02
- Posts: 154
- Joined: 29/05/2021 18:35
#62627 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Na kraju ćemo završiti kao Beograd, dolaziće ljudi iz Širi Lanke da voze buseve jer niko više od naših neće htjeti da radi.
- Truba
- Posts: 93849
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#62628 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
htjet će raditi samo im daj pravo da teleskopskim srokaju bahate putnike i nasilne manijake i jezičare i hamše 
ja bih kreno za vozača
ja bih kreno za vozača
- vjeshalica
- Posts: 20769
- Joined: 31/03/2019 14:56
#62629 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
prosla su vremena rada za 500KM u neurednoj drzaviKlixuser02 wrote: ↑15/12/2022 10:22 Na kraju ćemo završiti kao Beograd, dolaziće ljudi iz Širi Lanke da voze buseve jer niko više od naših neće htjeti da radi.
zato ce lola iz pakistada preparirat domaceg brudu i objesit ga za retrovizor ko hamajliju
- nepass1
- Posts: 14686
- Joined: 06/07/2017 07:35
#62630 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kakva sigurnost, mozes raditi sta hoces, mozes na sred vjecne vatre zbosti nekog i imas jedan sahatak da se sakrijes. Saobracajne prekrsaje i pred policijom mozes praviti.swanfilter wrote: ↑14/12/2022 22:04 A, neki dan prica kako se precerava kada su Saraj i sigurnost u pitanju. U Saraju ni javni saobracaj nije siguran za obicnog covjeka. A, tek grad sam po sebi.
Saraj nije zasao ni u tranziciju. Zaglibilo pokusavajuci se domaci iste ...
Vani zakon jaceg vazi, sto se tice policije, kantona, drzave mozes krepati.
Policiju sam i ja, a fakat sam imao neko postovanje prema njima, poceo da ne dozivljavam. Smijesni likovi
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#62631 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Policija je,nakon pravosuđa,najgora i najnesposobnija stvar u državi.Ovi iz sarajevskog kantona pogotovo.
-
zigson
- Posts: 4821
- Joined: 04/04/2015 22:17
#62632 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Zaboravila si na lezi da napises "lezhi"
Nema smisla stvarno.
A sad da tebe napadne da li bi ti ga bilo "zhao" dok ga gazaju nakon sto su te odbranili?
Last edited by zigson on 15/12/2022 11:35, edited 1 time in total.
- Tvrtko II Kotromanić
- Posts: 6563
- Joined: 15/03/2009 01:28
- Location: Rajvosa
- zateznistub
- Posts: 15528
- Joined: 29/07/2010 13:55
- Location: Down Under
#62634 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Na planeti nema gorih. To je lijeno, naviklo na besplatne obroke po rwtoranima i biregdzinicama,kafama pogotovo po dudlaonama, jer ih masovno drze ili aktivni ili bivsi srtovi kolege. Iz ove dobrinjske dudlaone ne izlaze.
-
Hakiz
- Posts: 48413
- Joined: 30/07/2015 20:01
#62635 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Da je vozač sam se suprotstavio nekome ko maltretira putnike, složio bih se sa tobom.Naslovnica wrote: ↑14/12/2022 23:44Svi treba da gledaju svoja posla, ha ja.
Isto kao i kada su proburazili Mrnjavca, vozač neka vozi, a postoji država i zakoni, nije naše da se obračunavamo sa šljamom.
Ovdje tačno treba početi uzimati pravdu u svoje ruke jer je očito da su obični građani prepušteni sami sebi. Naravno, pod uslovim da imaš damu.
Ali, lika su već izveli, rulja ga cipelari, i vozač je onda priletio da i on, onako hinjski kada su drugi već sve odradili, malo onjuši miris krvi, umjesto da brine o putnicima koji su ostali u autobusu.
- Qler
- Posts: 25839
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#62636 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pa brine se, pobrinuo se da ovom vise ne padne na pamet da udje u bus...
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#62637 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Samo čovjek obrisao cipele od klošaraHakiz wrote: ↑15/12/2022 12:53Da je vozač sam se suprotstavio nekome ko maltretira putnike, složio bih se sa tobom.Naslovnica wrote: ↑14/12/2022 23:44
Svi treba da gledaju svoja posla, ha ja.
Isto kao i kada su proburazili Mrnjavca, vozač neka vozi, a postoji država i zakoni, nije naše da se obračunavamo sa šljamom.
Ovdje tačno treba početi uzimati pravdu u svoje ruke jer je očito da su obični građani prepušteni sami sebi. Naravno, pod uslovim da imaš damu.
Ali, lika su već izveli, rulja ga cipelari, i vozač je onda priletio da i on, onako hinjski kada su drugi već sve odradili, malo onjuši miris krvi, umjesto da brine o putnicima koji su ostali u autobusu.
- drug_profi
- Posts: 65444
- Joined: 16/07/2012 16:00
#62638 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
vjeshalica wrote: ↑15/12/2022 10:50prosla su vremena rada za 500KM u neurednoj drzaviKlixuser02 wrote: ↑15/12/2022 10:22 Na kraju ćemo završiti kao Beograd, dolaziće ljudi iz Širi Lanke da voze buseve jer niko više od naših neće htjeti da radi.
zato ce lola iz pakistada preparirat domaceg brudu i objesit ga za retrovizor ko hamajliju![]()
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#62639 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I ne izlaze iz golfova...kad je ko vidio patrolu da ide pješke,sem onih po Ferhadiji? Ni na posao ni s posla ne idu pješke već sa službenim autom ih razvoze,ko fol usput.Saobraćajca nećeš vidjet na raskrsnici sem da se semafor pokvario.zateznistub wrote: ↑15/12/2022 12:15Na planeti nema gorih. To je lijeno, naviklo na besplatne obroke po rwtoranima i biregdzinicama,kafama pogotovo po dudlaonama, jer ih masovno drze ili aktivni ili bivsi srtovi kolege. Iz ove dobrinjske dudlaone ne izlaze.
To nije policija,to su samo zapisničari.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#62640 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
.. ono shto vidimo na yt. je da, ga mlate ..dok on lezi na zemlji.. shtiti glavu ..rukama...
. i odkud metalna shipka u autobusu ili je njegova ili od nekog putnika. itd...
.. da je opasan bio. niko mu prishao ne bi
-
Hakiz
- Posts: 48413
- Joined: 30/07/2015 20:01
#62641 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Vidiš, to je interesantno. Spominju se muda kada treba udariti na klošara.
Kada treba udariti na vlast koja maltretira i njene institucije, uključujući policiju koju hrabro na forumu kritikujete, tada se muda ne spominju. Zaboravi se na njih.

Kada treba udariti na vlast koja maltretira i njene institucije, uključujući policiju koju hrabro na forumu kritikujete, tada se muda ne spominju. Zaboravi se na njih.
-
Hakiz
- Posts: 48413
- Joined: 30/07/2015 20:01
#62642 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bravo moonca, upravo to.
-
zigson
- Posts: 4821
- Joined: 04/04/2015 22:17
#62643 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Prica se o ovoj situaciji konkretno a ne nasiroko
-
Naslovnica
- Posts: 35481
- Joined: 20/03/2013 15:38
#62644 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To je rušenje ustavnog poretka rođo.
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#62645 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
zigson
- Posts: 4821
- Joined: 04/04/2015 22:17
#62646 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ok pitao sam te u hipotetickoj situaciji, vezano za ovu direktno i nisi dala odgovor nego pametujes samo i ides nasiroko.
Pardon nashiroko
-
PM72
- Posts: 19933
- Joined: 30/04/2012 16:54
#62647 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Šta predlažeš,da miniramo koju stanicu policije i zgradu kantona? Jesu li to ta muda? Jel to anarhija,revolucija,ustanak?
-
moonca
- Posts: 88063
- Joined: 20/12/2016 20:16
#62648 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
. shuti . nemoj da zovem raju da te..
-
Hakiz
- Posts: 48413
- Joined: 30/07/2015 20:01
#62649 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Lakše je na klošara, tačno.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
