Udariš ga mačem a on ti kaže "harder daddy".Chmoljo wrote: ↑13/12/2022 16:19Eki u igri ima gej zmajTito_i_Partija wrote: ↑13/12/2022 14:38 Pali su Capra Demon i Gaping Dragon. Šljaka ovo nekako, polako al' sigurno.![]()
![]()
Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moderator: Benq
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42826 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
- SanskiBiser
- Posts: 9154
- Joined: 14/05/2007 02:18
- Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton
#42827 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)


250-270 sati po treci put
novi spotovi i obrade OST uz next gen update:

- Tahta
- Posts: 896
- Joined: 22/01/2008 18:28
#42828 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
pozz za forumase. kako cu kupiti igru strategiju Blitzkrieg 3. ja nemam online racun, malo sam stariji ciko.Igra stara pravo, nekad nabavljao na DVD u proslom mileniju.
ako ko ima moze na PP hvala
ako ko ima moze na PP hvala
- Riddle
- Posts: 8503
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83400
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83400
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- vaučer
- Posts: 11536
- Joined: 04/08/2009 15:22
#42833 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Jel itko igrao Shadow Tactics: Blades of Shogun?
Mjerkao Desperados 3 neki dan jer mi se igra neki stealth pa tek otkrio da ova igra postoji, izgleda super zanimljivo.
Mjerkao Desperados 3 neki dan jer mi se igra neki stealth pa tek otkrio da ova igra postoji, izgleda super zanimljivo.
-
l33t
- Posts: 4786
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#42834 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
@SanskiBiser Ne znam kako mozes, igra predobra al jedva sam zavrsio koliko me panika uhvatila pred kraj. Oteglo se bas
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42835 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Davali su je skoro džaba na GOG, al' ako nisi im'o priliku da je pokupiš tad, na sniženju bude pravo jeftina. Nisam još stig'o da je probam, al' mnogi kažu da je super.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42836 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
@ferratilis Gotova Quelaag, 4-5 šotova sa Greater Heavy Soul Arrow u vugla i haj zdra'o. Najlakši boss dosad.
Pričaj ti šta hoćeš, pussy klase su najbolje. Jeb'o vas mač i štit.
Pričaj ti šta hoćeš, pussy klase su najbolje. Jeb'o vas mač i štit.
- geralt
- Posts: 6434
- Joined: 14/09/2017 12:45
#42837 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Moj trik za zavrsavanje tih ekstremno dugih igara je da lagano igras (ne vise od sat dnevno), uz povremene pauze, i da uporedo igras nesto drugo. Malo meza, malo rakija, i nece te boliti ni glava ni stomak
Ja recimo sada kombinujem Kingmakera sa Deus Ex Mankind Divided na drugom PC-u, i uzivam u obje igre.
-
l33t
- Posts: 4786
- Joined: 04/09/2011 22:15
- Location: Sarajevo
#42838 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ma ne drzi me nista poslije ME trilogije od SP igara...Metro Exodus mi je legao doduse. E cuj meza uz gaming 
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#42839 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Tito_i_Partija wrote: ↑15/12/2022 14:32 @ferratilis Gotova Quelaag, 4-5 šotova sa Greater Heavy Soul Arrow u vugla i haj zdra'o. Najlakši boss dosad.
Pričaj ti šta hoćeš, pussy klase su najbolje. Jeb'o vas mač i štit.![]()
Doduse, svaka cast za Capra Demona, to je anti-magic boss, nije lak ni za jedan build. Ali Quelaag kao mage, to je piknik. Za melee je jedan od tezih dok ne naucis kako se krece i napada. Ali mage uopce ne mora brinuto o lavi i onom sirokom napadu s macem.You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#42840 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Za mene 10/10, i jedna i druga. Malu prednost dajem Shadow Tactics jer vise volim Sengoku era Japan od Divljeg zapada. Ali su vrh obje. Mimimi je odlican developer.
Skoro sam ovdje nudio kljuc za ekspanziju Aiko's Choice, ali se niko nije javio, pa sam dao na drugom forumu.
-
skankhunt420
- Posts: 30
- Joined: 21/11/2019 18:12
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42842 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Hvala, bilo mi je opšte zadovoljstvo cheezat' taj fight sa bacanjem fire bombi preko ulaza.ferratilis wrote: ↑15/12/2022 15:46
Doduse, svaka cast za Capra Demona, to je anti-magic boss, nije lak ni za jedan build.
Seriously, fuck everything about that fight. Čitam da puno igrača mrzi tu bitku jer je jedina u koju ulaziš sa totalnim hendikepom bez ikakvog smisla i presedana. Stvarno mi se nije dalo zajebavat'.
Stray Demon bitka u Asylumu je slična, t.j. upadaš u bossovu sobu i ne možeš izać' dok ga ne pobjediš, al' je razlika u tome što ti igra daje trenutak da dođeš sebi, a ne da te opkoli neprijateljima onog momenta kad prođeš kroz vrata, dok ti sama vrata blokiraju vid i nemaš pojma šta se uopšte dešava.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42843 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
@n+1 Ništa od kapitalca za prvi dan. Epicova igra dana je Bloons TD6. 
- Chmoljo
- Administrativni siledžija u penziji
- Posts: 52670
- Joined: 05/06/2008 03:41
- Location: i vukove stid reći odakle sam...
#42844 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
kako možeš igrati tako jbt... pa nije džojstik pevaljka ispod šatora da se pipa masnim prstima...geralt wrote: ↑15/12/2022 14:47Moj trik za zavrsavanje tih ekstremno dugih igara je da lagano igras (ne vise od sat dnevno), uz povremene pauze, i da uporedo igras nesto drugo. Malo meza, malo rakija, i nece te boliti ni glava ni stomak![]()
Ja recimo sada kombinujem Kingmakera sa Deus Ex Mankind Divided na drugom PC-u, i uzivam u obje igre.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#42845 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ja sranja. Počeli su kriti naslove jer ih je stid reći šta daju.Tito_i_Partija wrote: ↑15/12/2022 16:27 @n+1 Ništa od kapitalca za prvi dan. Epicova igra dana je Bloons TD6.![]()
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42846 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Pa uzmeš viljušku i nabadaš sudžuku k'o gospodin, jeb'o ga ti. Jesi brate pravi casual, vidi se.Chmoljo wrote: ↑15/12/2022 16:28kako možeš igrati tako jbt... pa nije džojstik pevaljka ispod šatora da se pipa masnim prstima...geralt wrote: ↑15/12/2022 14:47
Moj trik za zavrsavanje tih ekstremno dugih igara je da lagano igras (ne vise od sat dnevno), uz povremene pauze, i da uporedo igras nesto drugo. Malo meza, malo rakija, i nece te boliti ni glava ni stomak![]()
Ja recimo sada kombinujem Kingmakera sa Deus Ex Mankind Divided na drugom PC-u, i uzivam u obje igre.
I ja volim štagod pit' dok igram. Viski sa ledom mi godi nekako najbolje.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#42847 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Ma zagrabiš sudžuke, obrišeš ruku od majicu, i nastaviš...
- ferratilis
- Posts: 8372
- Joined: 25/11/2013 16:48
#42848 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Sve go alkoholicar.
Kod mene su glavni crna kafa i caj od kamilice dok igram. 
@Tito_i_Partija Kad je u pitanju Capra Demon, cheese je potpuno opravdan. Ja sam se mucio dok nisam otkrio kako ga je lako ubit ako koristis one stepenice. Prvo namamis pse, rijesis ih jednog po jednog, onda navuces aggro na capru i ponavljas jump attack. I Miyazaki je to vjerovatno imao na umu cim je dizajnirao onako malu arenu sa hiperagresivnim protivnicima. Kako god, taj fight mi je jedan od najdrazih u serijalu jer je upecatljiv.
@Tito_i_Partija Kad je u pitanju Capra Demon, cheese je potpuno opravdan. Ja sam se mucio dok nisam otkrio kako ga je lako ubit ako koristis one stepenice. Prvo namamis pse, rijesis ih jednog po jednog, onda navuces aggro na capru i ponavljas jump attack. I Miyazaki je to vjerovatno imao na umu cim je dizajnirao onako malu arenu sa hiperagresivnim protivnicima. Kako god, taj fight mi je jedan od najdrazih u serijalu jer je upecatljiv.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42849 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Baš te zamišljam ovako.ferratilis wrote: ↑15/12/2022 16:43 Sve go alkoholicar.![]()
Kod mene su glavni crna kafa i caj od kamilice dok igram.
![]()

Gled'o sam i taj video sa stepenicama. Prob'o bi sigurno da nije upalilo sa bombama. To ću ako ikad budem igr'o melee build.@Tito_i_Partija Kad je u pitanju Capra Demon, cheese je potpuno opravdan. Ja sam se mucio dok nisam otkrio kako ga je lako ubit ako koristis one stepenice. Prvo namamis pse, rijesis ih jednog po jednog, onda navuces aggro na capru i ponavljas jump attack. I Miyazaki je to vjerovatno imao na umu cim je dizajnirao onako malu arenu sa hiperagresivnim protivnicima. Kako god, taj fight mi je jedan od najdrazih u serijalu jer je upecatljiv.
- Tito_i_Partija
- Posts: 12402
- Joined: 11/03/2014 15:56
- Location: Kod Sebije na pregledu
#42850 Re: Vaše voljene PC igre (piraterija će rezultirati banom!)
Raja je već skužila i šta daju sutra, po jednom specifičnom simbolu sa postera. Horizon Chase Turbo, davali su ga i prije. Opet ništa od kapitalca.n+1 wrote: ↑15/12/2022 16:33Ja sranja. Počeli su kriti naslove jer ih je stid reći šta daju.Tito_i_Partija wrote: ↑15/12/2022 16:27 @n+1 Ništa od kapitalca za prvi dan. Epicova igra dana je Bloons TD6.![]()
![]()

