Treca sezona pocinje. Televisa presenta
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83440
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#22701 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vani kao da je proljece, ali nema veze, jos malo pa nova godina i El Tigre Riken je pusten vani
Treca sezona pocinje. Televisa presenta
Treca sezona pocinje. Televisa presenta
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
#22702 Re: Dolazi zima - zimske gume
Obavezno sta prouci svaki put kad sjednes u auto_BataZiv_0809 wrote: ↑10/12/2022 10:32 Vani kao da je proljece, ali nema veze, jos malo pa nova godina i El Tigre Riken je pusten vani![]()
Treca sezona pocinje. Televisa presenta![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83440
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#22703 Re: Dolazi zima - zimske gume
EasyMan wrote: ↑10/12/2022 11:02Obavezno sta prouci svaki put kad sjednes u auto_BataZiv_0809 wrote: ↑10/12/2022 10:32 Vani kao da je proljece, ali nema veze, jos malo pa nova godina i El Tigre Riken je pusten vani![]()
Treca sezona pocinje. Televisa presenta![]()
![]()
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22704 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sutra rekose snijeg, pa pravac na Bjelasnicu na test
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83440
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#22705 Re: Dolazi zima - zimske gume
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#22706 Re: Dolazi zima - zimske gume
uporedo vozim nove michelin a6 na sluzbenom i conti ts870 na svom, ista dimenzija i indexi...
ono sto mogu reci, conti je bolji u svemu, udobnost, buka i drzanje na mokrom, cak je i jeftiniji par KM..
mislim da ce conti i po snijegu bolji bit, jer mu je sara jebenija
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22707 Re: Dolazi zima - zimske gume
Zato je PA6 druga priča.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22708 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sutra svi forumasi da se iskupimo na Bjelasnici i radimo tyre review, da se zna na čemu smo konačno 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83440
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22710 Re: Dolazi zima - zimske gume
Napravit ćemo počasni krug za tebe, predvode premiumi
-
Seawolf
- Posts: 9164
- Joined: 14/06/2012 22:59
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83440
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#22713 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
Seawolf
- Posts: 9164
- Joined: 14/06/2012 22:59
#22714 Re: Dolazi zima - zimske gume
Vidjet ćemo kad se pojavim sutra na Bjelašnici
U svakom slučaju se Pilot Alpin 5 ponašaju na mokrom bolje od ljetnih GoodYear koje su došle tvornički na autu.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22715 Re: Dolazi zima - zimske gume
EfficientGrip?
Ja sam sa ljetnim Eagle F1 Asymmetric 3 prezadovoljan (na temperaturama iznad 6°, bez obzira na podlogu i ostale vremenske uslove).
-
Seawolf
- Posts: 9164
- Joined: 14/06/2012 22:59
#22716 Re: Dolazi zima - zimske gume
A naravno.
Šta bi drugo tvornica ugradila na auto.
U stvari je Efficient Grip Performance, jer se radi o malo "sportskijoj" dimenziji.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22717 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sranje od gume, svaka ta eco zelena verzija.
Nego, je l’ danas vrijeme da se vrate ljetne?
19°C
Nego, je l’ danas vrijeme da se vrate ljetne?
19°C
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22720 Re: Dolazi zima - zimske gume
Loša nego šta je.
Govno od gume. I EfficientGrip i EnergySaver i N’blue i EcoContact i svaka ta koja “štedi gorivo” i proizvodi manje buke.
- kabal1337
- Posts: 13446
- Joined: 11/02/2012 21:08
#22721 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne mogu se sloziti, imaju thread ware oko 320 ako se ne varam. Ja sam imao te gume 3-4 godine. Koce odlicno, gripa imaju po krivinama da ih vozis preko ogranicenja pofino dok ne krenu da cvile. Ne znam po cemu su lose. Koce i po mokrom bez problema ( 1.5t vozilo)
Najblize cemu bi ih uporedio je hankook k125
Najblize cemu bi ih uporedio je hankook k125
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- ElRe
- Posts: 16914
- Joined: 12/12/2011 11:28
#22723 Re: Dolazi zima - zimske gume
Energy Saver strašno sranje od gume. Kvalitet na nivou kineskih guma iz Robota. Na mokrom pogibija.
-
EasyMan
- Posts: 2033
- Joined: 30/11/2020 16:31
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#22725 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja sam jos na ljetnim, mogu biti ona referenca u odnosu na ljetne
Samo ko će me šljepat? Imali ko tuarega
Samo ko će me šljepat? Imali ko tuarega
