Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
User avatar
Laplace
Posts: 14706
Joined: 19/11/2012 18:37

#14376 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Laplace »

Evolution_IV wrote: 05/12/2022 17:43
citroen xm wrote: 05/12/2022 16:24 Bi, ali ovde na forumu. :mrgreen:

Interesantna mi je ova originalna TAS edicija sa oznakom GTD, kineskim dubokim karambolkama i "matealik sivi sprej" plastikama karoserije i interijera. Toliko mi je interesantno da sam odmah povjerovao u sve priče koje prodavač priča.
:lol: :lol: :lol:

serem se na to govno, cuj 8500 :run:


ima boljih auta, koja su i kao nova za ovo bila svemirski brod
Audi 80 B4 2.0 NOV AUTO (8.500 KM)
https://www.olx.ba/r/50781192/175297
Ovaj Avdija je puno bolji od onog Golfa, ali mi je interesantno da lik koji je objavi oglas od 13 fotografija nije uspio nijednu da uslika kako valja. Iskrivih vrat.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14377 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

puko ćoeku displau pa mu ne radi skrin rotejšn
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#14378 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Ma neće Audi nikada za te pare. Ali da je dobar, dobar je. Sa onim Golfom ne može u istu rečenicu, ma ni u isti post. :-D
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#14379 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

Mogao je vala nov okvir za tablicu staviti, a ne ovako vezicom vezati.
Odmah se pitam sta je jos improvizovano.
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#14380 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

Throttle wrote: 05/12/2022 19:51
EFD22 wrote: 05/12/2022 19:49 Zadnjih sedam auta koje sam uzeo su imali redom 45000, 0, 0, 75000, 0, 72000.
Ovo ti je sest Roki :D
Šest šest, sedmo je Passat B3 1.8 einspritz za 66kW i ko zna koliko km jer mu se tabla mijenjala dva puta :lol:
User avatar
mk ultra
Posts: 24036
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#14381 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by mk ultra »

Kiki_Musampa wrote: 05/12/2022 19:43 Šta je kod Vas maksimalna kilometraža za koju bi pare dali pri kupovini auta? Mnoga auta imaju ionako više kilometara na grbači nego što piše, ali šta bi ste tolerisali ako je iskrena kilometraža,a održavano auto?
350k
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 39560
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14382 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by bitanga_sa_otesa »

a sto si mijenjao tablu??? ispucala??
Image
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14383 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by omega369 »

EFD22 wrote: 05/12/2022 21:49
Throttle wrote: 05/12/2022 19:51

Ovo ti je sest Roki :D
Šest šest, sedmo je Passat B3 1.8 einspritz za 66kW i ko zna koliko km jer mu se tabla mijenjala dva puta :lol:
Prosjecni ford nepremiJum iz tog vakta imao je serijski vise opreme od tvog premiJum raspalog passata.
Just for note :mrgreen: nista licno :mrgreen:

Folcvagen i premiJum, ma hajte molim vas. Zar to moze u istu recenicu?! :skoljka:
User avatar
Idemedosumom
Posts: 8317
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#14384 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by Idemedosumom »

Kiki_Musampa wrote: 05/12/2022 19:43 Šta je kod Vas maksimalna kilometraža za koju bi pare dali pri kupovini auta? Mnoga auta imaju ionako više kilometara na grbači nego što piše, ali šta bi ste tolerisali ako je iskrena kilometraža,a održavano auto?
Ja kad' riktam one filtere na olxu, stavim do 150kkm. Trenutno auto koje vozim ima preko 350kkm na satu, ali je redovno održavano i nisam nikada imao nekih značajnih problema (kupljen sa 156kkm).
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#14385 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by B6Redhell »

Čuj ford :lol:

Mora da pjevaš često onu. “Moj ford stari nikad se ne kvari”.
User avatar
omega369
Posts: 9975
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#14386 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by omega369 »

A nije dzaba ni pjesma smisljena :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
ElRe
Posts: 16938
Joined: 12/12/2011 11:28

#14387 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ElRe »

Kiki_Musampa wrote: 05/12/2022 19:43 Šta je kod Vas maksimalna kilometraža za koju bi pare dali pri kupovini auta? Mnoga auta imaju ionako više kilometara na grbači nego što piše, ali šta bi ste tolerisali ako je iskrena kilometraža,a održavano auto?
4 god, cca 120k km
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#14388 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by B6Redhell »

Ma to su je šabani oko šabca i
Loznice smislili dok su vozali taunuse..
bratkoo :wink:
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#14389 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

omega369 wrote: 05/12/2022 21:59
EFD22 wrote: 05/12/2022 21:49

Šest šest, sedmo je Passat B3 1.8 einspritz za 66kW i ko zna koliko km jer mu se tabla mijenjala dva puta :lol:
Prosjecni ford nepremiJum iz tog vakta imao je serijski vise opreme od tvog premiJum raspalog passata.
Just for note :mrgreen: nista licno :mrgreen:

Folcvagen i premiJum, ma hajte molim vas. Zar to moze u istu recenicu?! :skoljka:
Slažem se u potpunosti.

Moj prvi i zadnji VW je bio taj Passat. I realno je to dobar auto, svakako mnogo bolji nego jedno govno B6/7 itd.

Ja sam gore u postu bio sarkastičan, jer vozam (sam vozio) sva ta “lijeva” auta kontra svih, nakon tog Passata.

Počevši sa Mazdom, pa jedna Dacia, pa Volvo, pa druga Dacia, pa Fiat, pa Ford (ne jedno po jedno, mnoga se preklapaju u timeline-u)
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#14390 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by B6Redhell »

A koji je to ford iz tog vakta bio tako dobar i pun opreme..??? :D
Moze i prije a i poslije generacije b3 pasata sveznalci..?? :-)
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#14391 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

B6Redhell wrote: 05/12/2022 22:30 A koji je to ford iz tog vakta bio tako dobar i pun opreme..??? :D
Moze i prije a i poslije generacije b3 pasata sveznalci..?? :-)
Nemam pojma, ja Forda vozim od 2019. godine, a i njega nisam novog uzeo.

Al’ Crown Victoria mi je limuzina :mrgreen:

Šalu na stranu, prvo Mondeo je po voznim svojstvima bio svijet iznad Passata. Ne znam za kvalitetu i opremu. Ali znam da su im oni Ghia modeli bili a la sad Vignale.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#14392 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by B6Redhell »

Valjda je siera bila u rangu pasata b3. tad ne znam.
Ustvari jeli ford imao ista tad u tom segmentu.
Krovn viktorija tabut na tockovima i smece od kvalitete :-D
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#14393 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

B6Redhell wrote: 05/12/2022 22:40 Valjda je siera bila u rangu pasata b3. tad ne znam.
Ustvari jeli ford imao ista tad u tom segmentu.
Krovn viktorija tabut na tockovima i smece od kvalitete :-D
Uh Sierra Cosworth
citroen xm
Posts: 20441
Joined: 17/04/2012 22:57

#14394 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by citroen xm »

Prvi Mondeo se pojavio na kraju karijere Pasata B3. Ja sam davno, prije 15-ak godina gledao da kupim jednog Mondea mk2, možda ću slagati ali mislim da je bio 98-99 godište. Znam da je bio mk2 i da je kompletno auto ostavilo tako loš utisak na mene da nisam imao želju uopšte više da razmatram Forda. Posle se svašta nešto promjenilo i već naredni Mondeo mi je bio privlačan, ali ako ga poredim sa Pasatom 5+ opet mi je za par stepenica ispod.
User avatar
B6Redhell
Posts: 7819
Joined: 25/12/2010 04:56

#14395 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by B6Redhell »

Vazda je i bio.. nikad mi ford nije pasao kao auto.
Vozim sluzbenog forda ali je veca i teska kategorija..
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2687
Joined: 16/05/2015 12:49

#14396 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by SpecialOffer »

Realno ovaj novi ford mondeo je top izgledom.

Image
Image
User avatar
ZoomZoomKiwi
Posts: 17649
Joined: 10/03/2022 22:16

#14397 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by ZoomZoomKiwi »

SpecialOffer wrote: 05/12/2022 23:10 Realno ovaj novi ford mondeo je top izgledom.

Image
Image
Šteta što je samo za Aziju.
A i moglo je bez ovih dvospratnih farova.
User avatar
SpecialOffer
Posts: 2687
Joined: 16/05/2015 12:49

#14398 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by SpecialOffer »

EFD22 wrote: 05/12/2022 23:12
SpecialOffer wrote: 05/12/2022 23:10 Realno ovaj novi ford mondeo je top izgledom.

Image
Image
Šteta što je samo za Aziju.
A i moglo je bez ovih dvospratnih farova.
Meni su po izgkedu lijepi i ovi noviji modeli kod nas sto se vozaju. 2019/20 i sl. Pogotovo kad ih gledas sa strane.
User avatar
drug_profi
Posts: 65440
Joined: 16/07/2012 16:00

#14399 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by drug_profi »

SpecialOffer wrote: 05/12/2022 23:10 Realno ovaj novi ford mondeo je top izgledom.

Image
Image
Ufff....
:thumbup:
User avatar
canvra888
Posts: 9174
Joined: 09/07/2021 15:03

#14400 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2

Post by canvra888 »

Prelijep Mondeo. Mada su i meni viška ovi odvojeni farovi, ne znam šta su se počeli ložit na to. Eno i BMW sa sedmicom, nikako se ne slaže
Post Reply