Ovaj Avdija je puno bolji od onog Golfa, ali mi je interesantno da lik koji je objavi oglas od 13 fotografija nije uspio nijednu da uslika kako valja. Iskrivih vrat.Evolution_IV wrote: ↑05/12/2022 17:43citroen xm wrote: ↑05/12/2022 16:24 Bi, ali ovde na forumu.![]()
Interesantna mi je ova originalna TAS edicija sa oznakom GTD, kineskim dubokim karambolkama i "matealik sivi sprej" plastikama karoserije i interijera. Toliko mi je interesantno da sam odmah povjerovao u sve priče koje prodavač priča.![]()
![]()
![]()
serem se na to govno, cuj 8500![]()
ima boljih auta, koja su i kao nova za ovo bila svemirski brod
Audi 80 B4 2.0 NOV AUTO (8.500 KM)
https://www.olx.ba/r/50781192/175297
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Laplace
- Posts: 14706
- Joined: 19/11/2012 18:37
#14376 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#14377 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
puko ćoeku displau pa mu ne radi skrin rotejšn
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14378 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma neće Audi nikada za te pare. Ali da je dobar, dobar je. Sa onim Golfom ne može u istu rečenicu, ma ni u isti post. 
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
#14379 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Mogao je vala nov okvir za tablicu staviti, a ne ovako vezicom vezati.
Odmah se pitam sta je jos improvizovano.
Odmah se pitam sta je jos improvizovano.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14381 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
350kKiki_Musampa wrote: ↑05/12/2022 19:43 Šta je kod Vas maksimalna kilometraža za koju bi pare dali pri kupovini auta? Mnoga auta imaju ionako više kilometara na grbači nego što piše, ali šta bi ste tolerisali ako je iskrena kilometraža,a održavano auto?
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39562
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#14382 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
a sto si mijenjao tablu??? ispucala??


- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#14383 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Prosjecni ford nepremiJum iz tog vakta imao je serijski vise opreme od tvog premiJum raspalog passata.
Just for note
Folcvagen i premiJum, ma hajte molim vas. Zar to moze u istu recenicu?!
- Idemedosumom
- Posts: 8318
- Joined: 15/11/2012 12:42
- Location: ..
#14384 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ja kad' riktam one filtere na olxu, stavim do 150kkm. Trenutno auto koje vozim ima preko 350kkm na satu, ali je redovno održavano i nisam nikada imao nekih značajnih problema (kupljen sa 156kkm).Kiki_Musampa wrote: ↑05/12/2022 19:43 Šta je kod Vas maksimalna kilometraža za koju bi pare dali pri kupovini auta? Mnoga auta imaju ionako više kilometara na grbači nego što piše, ali šta bi ste tolerisali ako je iskrena kilometraža,a održavano auto?
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#14385 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Čuj ford
Mora da pjevaš često onu. “Moj ford stari nikad se ne kvari”.
Mora da pjevaš često onu. “Moj ford stari nikad se ne kvari”.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#14386 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A nije dzaba ni pjesma smisljena

- ElRe
- Posts: 16941
- Joined: 12/12/2011 11:28
#14387 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
4 god, cca 120k kmKiki_Musampa wrote: ↑05/12/2022 19:43 Šta je kod Vas maksimalna kilometraža za koju bi pare dali pri kupovini auta? Mnoga auta imaju ionako više kilometara na grbači nego što piše, ali šta bi ste tolerisali ako je iskrena kilometraža,a održavano auto?
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#14388 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma to su je šabani oko šabca i
Loznice smislili dok su vozali taunuse..
bratkoo
Loznice smislili dok su vozali taunuse..
bratkoo
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14389 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Slažem se u potpunosti.
Moj prvi i zadnji VW je bio taj Passat. I realno je to dobar auto, svakako mnogo bolji nego jedno govno B6/7 itd.
Ja sam gore u postu bio sarkastičan, jer vozam (sam vozio) sva ta “lijeva” auta kontra svih, nakon tog Passata.
Počevši sa Mazdom, pa jedna Dacia, pa Volvo, pa druga Dacia, pa Fiat, pa Ford (ne jedno po jedno, mnoga se preklapaju u timeline-u)
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#14390 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
A koji je to ford iz tog vakta bio tako dobar i pun opreme..???
Moze i prije a i poslije generacije b3 pasata sveznalci..??
Moze i prije a i poslije generacije b3 pasata sveznalci..??
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14391 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nemam pojma, ja Forda vozim od 2019. godine, a i njega nisam novog uzeo.
Al’ Crown Victoria mi je limuzina
Šalu na stranu, prvo Mondeo je po voznim svojstvima bio svijet iznad Passata. Ne znam za kvalitetu i opremu. Ali znam da su im oni Ghia modeli bili a la sad Vignale.
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#14392 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Valjda je siera bila u rangu pasata b3. tad ne znam.
Ustvari jeli ford imao ista tad u tom segmentu.
Krovn viktorija tabut na tockovima i smece od kvalitete
Ustvari jeli ford imao ista tad u tom segmentu.
Krovn viktorija tabut na tockovima i smece od kvalitete
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14394 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Prvi Mondeo se pojavio na kraju karijere Pasata B3. Ja sam davno, prije 15-ak godina gledao da kupim jednog Mondea mk2, možda ću slagati ali mislim da je bio 98-99 godište. Znam da je bio mk2 i da je kompletno auto ostavilo tako loš utisak na mene da nisam imao želju uopšte više da razmatram Forda. Posle se svašta nešto promjenilo i već naredni Mondeo mi je bio privlačan, ali ako ga poredim sa Pasatom 5+ opet mi je za par stepenica ispod.
- B6Redhell
- Posts: 7819
- Joined: 25/12/2010 04:56
#14395 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Vazda je i bio.. nikad mi ford nije pasao kao auto.
Vozim sluzbenog forda ali je veca i teska kategorija..
Vozim sluzbenog forda ali je veca i teska kategorija..
- SpecialOffer
- Posts: 2687
- Joined: 16/05/2015 12:49
#14396 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Realno ovaj novi ford mondeo je top izgledom.




- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#14397 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Šteta što je samo za Aziju.
A i moglo je bez ovih dvospratnih farova.
- SpecialOffer
- Posts: 2687
- Joined: 16/05/2015 12:49
#14398 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- drug_profi
- Posts: 65441
- Joined: 16/07/2012 16:00
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#14400 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Prelijep Mondeo. Mada su i meni viška ovi odvojeni farovi, ne znam šta su se počeli ložit na to. Eno i BMW sa sedmicom, nikako se ne slaže
