Pripremi lovu prodat cu ti ja volvaNightComer wrote: ↑29/11/2022 14:28 Pozdrav.
Sta mislite o ovom autu?
https://www.olx.ba/artikal/50436298/bmw ... odel-2019/
Gledao da uzmem novog Volva, ali kako god okrenem poskupo. Ovaj mi izgleda povoljna cijena za paket opreme koji nudi u poredjenju sa ostalim oglasima. U cemu je kvaka?
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#14326 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
-
NightComer
- Posts: 109
- Joined: 26/01/2011 22:46
#14327 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nisam upratio, kojeg Volvo-a voziš/bi prodao?Bullet Tooth Tony wrote: ↑02/12/2022 10:24Pripremi lovu prodat cu ti ja volvaNightComer wrote: ↑29/11/2022 14:28 Pozdrav.
Sta mislite o ovom autu?
https://www.olx.ba/artikal/50436298/bmw ... odel-2019/
Gledao da uzmem novog Volva, ali kako god okrenem poskupo. Ovaj mi izgleda povoljna cijena za paket opreme koji nudi u poredjenju sa ostalim oglasima. U cemu je kvaka?![]()
Btw, išao sam danas u Porsche, može se dobra ponuda sklopit za Audi Q3 a jeftinije od XC40.
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#14328 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
XC40NightComer wrote: ↑02/12/2022 16:24Nisam upratio, kojeg Volvo-a voziš/bi prodao?
Btw, išao sam danas u Porsche, može se dobra ponuda sklopit za Audi Q3 a jeftinije od XC40.
-
NightComer
- Posts: 109
- Joined: 26/01/2011 22:46
#14329 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Manje više može se na konfiguratoru sve vidjeti jer imaju izražene i cijene, plus imaju svoje finansiranje uz minimalne dodatne troškove što mi je super.Bullet Tooth Tony wrote: ↑02/12/2022 17:02XC40NightComer wrote: ↑02/12/2022 16:24
Nisam upratio, kojeg Volvo-a voziš/bi prodao?
Btw, išao sam danas u Porsche, može se dobra ponuda sklopit za Audi Q3 a jeftinije od XC40.Koja je ponuda
![]()
Audi Q3, Sportback, Dizel 2.0 150ks, AWD i još dodatne opreme za 82k. Po procjeni ne bi auto dobio do ljeta, dok bi ga Volvo dobavio za 2-3 mjeseca.
U Volvu su mi za to tražili 85k, s tim da bi morao ići preko banke što mi baš ne odgovara.
Šteta što je volvo izbacio dizelaše iz ponude skroz, jer mi je XC40 daleko najljepši u klasi. Nisam ljubitelj Audija, ali šta je tu je.
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#14330 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ih nista.. kod mene je benzin T5... Vidim da trazis dizelase


- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#14331 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
sto dizel, ja sam bio odusevljen 2.0 benzincem u XC90
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
- kabal1337
- Posts: 13449
- Joined: 11/02/2012 21:08
#14333 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma sto je najbitnije ima snage za pretizanja bez ikakvih problema. Mjenjac odlican. One 360 kamere, senzori u pragovima bas korisno.Bullet Tooth Tony wrote: ↑02/12/2022 17:40Ma hoce popit.. Nece ispod 10. 5-11 po graduali iskreno ja ne bi drugi motor da opet biram
![]()
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#14334 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
To si upravu.. Ja sam trazio taj motor namjenski Par tih sistema mi je iskljuceno... 360 kamera je bas korisna, covjek se navikne brzo... Samostalno parkiranje sam probao jedno da vidim kako izgledakabal1337 wrote: ↑02/12/2022 20:54Ma sto je najbitnije ima snage za pretizanja bez ikakvih problema. Mjenjac odlican. One 360 kamere, senzori u pragovima bas korisno.Bullet Tooth Tony wrote: ↑02/12/2022 17:40
Ma hoce popit.. Nece ispod 10. 5-11 po graduali iskreno ja ne bi drugi motor da opet biram
![]()
-
NightComer
- Posts: 109
- Joined: 26/01/2011 22:46
#14335 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ljepotan. Nije baš da sam protiv benzinca, vozim benzin već 9 godina i osjetim kako me ljudi sažaljevaju kad kažem benzin. Prijatelj kad vozi, na svakom semaforu misli da mu se auto ugasilo jer je toliko tih i miran. Da ne govorim koliko je startan i prima gas u momentu bez bilo kakvog kašnjenja i turbina... Ne razumijem se baš u auta, ali to sam primjetio kad sjednem u svog Forda nakon rentanja prosječnih turbo dizela. Potrošnja je 2x od ovih dizela koje spominjem.Bullet Tooth Tony wrote: ↑02/12/2022 17:16 Ih nista.. kod mene je benzin T5... Vidim da trazis dizelase
![]()
Malo sam staromodan, pa prvenstveno mislim na ove B4 benziske motore (blagi hibrid), ili B3 koji je trocilindraš mild hibrid, ili B2 koji je trocilindraš entry level. Imam osjećaj da mi s tim eko politikama nemamu neku korist ovdje, jer one u evropi podliježu benficijama zbog malog zagadjenja, a mi dobijemo auto koje će izgubit pola cijene za par godina (ako se uopšte bude mogao prodat), i sa upitnom pouzdanošću jer to je sve relativno novo. Volvo mild hibrid je tu tek godinu dana. Pregledavao sam naše polovne oglase, i nisam vidio nijedan XC40 da je benzin (T), još gora situacija će biti sa mild hibridima (B)
Što se tiče hibrida na Toyoti, to je sasvim druga priča.
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
NediM17
- Posts: 26452
- Joined: 05/11/2009 11:49
#14337 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Cuj valja li, presvlake su najjace.
Samo ne kontam sto je ovako jeftin, mora da mu sta fali.
Samo ne kontam sto je ovako jeftin, mora da mu sta fali.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#14338 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Malo je jaka cijena al vrijedi 
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#14339 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Prije bi za njega dao pare nego za sve one gdje pise
NOV NOV NOV NOV NOV NOV
NOV NOV NOV NOV NOV NOV
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14340 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Bi, ali ovde na forumu.
Interesantna mi je ova originalna TAS edicija sa oznakom GTD, kineskim dubokim karambolkama i "matealik sivi sprej" plastikama karoserije i interijera. Toliko mi je interesantno da sam odmah povjerovao u sve priče koje prodavač priča.
Interesantna mi je ova originalna TAS edicija sa oznakom GTD, kineskim dubokim karambolkama i "matealik sivi sprej" plastikama karoserije i interijera. Toliko mi je interesantno da sam odmah povjerovao u sve priče koje prodavač priča.
- canvra888
- Posts: 9174
- Joined: 09/07/2021 15:03
#14341 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
'fabričko stanje'citroen xm wrote: ↑05/12/2022 16:24 Bi, ali ovde na forumu.![]()
Interesantna mi je ova originalna TAS edicija sa oznakom GTD, kineskim dubokim karambolkama i "matealik sivi sprej" plastikama karoserije i interijera. Toliko mi je interesantno da sam odmah povjerovao u sve priče koje prodavač priča.
- Bullet Tooth Tony
- Posts: 21032
- Joined: 06/09/2007 12:15
- Location: Carsija at naJt
#14342 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Pa ja... Gdje drugo
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14343 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
klašcĆan hajfiš
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14344 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
citroen xm wrote: ↑05/12/2022 16:24 Bi, ali ovde na forumu.![]()
Interesantna mi je ova originalna TAS edicija sa oznakom GTD, kineskim dubokim karambolkama i "matealik sivi sprej" plastikama karoserije i interijera. Toliko mi je interesantno da sam odmah povjerovao u sve priče koje prodavač priča.
serem se na to govno, cuj 8500
ima boljih auta, koja su i kao nova za ovo bila svemirski brod
Audi 80 B4 2.0 NOV AUTO (8.500 KM)
https://www.olx.ba/r/50781192/175297
- mk ultra
- Posts: 24037
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#14345 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nije dicel
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#14346 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Stavis mu dizel rodjo 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#14347 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma pusti budalaštine, čuj za izmiksanu dvicu golaća 8500 KM.Evolution_IV wrote: ↑05/12/2022 17:43
![]()
![]()
![]()
serem se na to govno, cuj 8500![]()
ima boljih auta, koja su i kao nova za ovo bila svemirski brod
Audi 80 B4 2.0 NOV AUTO (8.500 KM)
https://www.olx.ba/r/50781192/175297
Ovaj Audi je odličan i po stanju, a i kao model. Ali neće ni on dobiti ovoliko, ni blizu. Možda 6000 KM.
- skrbavi-admin
- Posts: 7124
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
#14348 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
samo tedeshi rodiak i to tri crvena i
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#14349 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
samo bencin, nista plin nista dizlo
- konektovan
- Posts: 51455
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#14350 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kod mene bivši kolega imao taj B4, 2.0 "poluajnšpric"
čovjek u jagomiru završio kako je to dobro auto. 
