Lupaš bezveze...Hakiz wrote: ↑29/11/2022 21:07To ti je kao pranje novca. Imaš novac zarađen dilanjem, reketarenjem ko zna čime sve, ali nelegalno i treba ti da taj novac prođe kroz legitimne i legalne tokove da bi ga mogao koristiti bez opasnosti. Treba ti, na primjer, banka.duh_sa_sjekirom wrote: ↑29/11/2022 20:57
U čemu se ogleda rehabilitacija uzp-? Zar oni nisu u najdužoj i najstabilnijoj koaliciji sa SDA? Znači, do sad su bili u ilegali pa ih osmorka rehabilitovala?
Jesi li ti ozbiljan?
Osmorka je ta banka HDZ-u i HNS-u. SDA nije mogao biti ta banka HDZ-u jer je bio isti. HDZ-u je trebao neko "čist" da primajući ga na njedra pokaže urbi et orbi kako je HDZ fino dijete, dok je ono SDA zločesto.
Dobio ga je.
Da, rehabilitovan je osmorkom.
30 godina u koaliciji i prvi put nema SDA i odmah neka priča o rehabilitaciji.
Deder nam ti sastavi vlast na nivou države, zamisli da nema osmorke?
