Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#61476 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Hajde ovo napisi jos 100x, molim te. Bice keksic od zahe
- Prpa.ba
- Posts: 15267
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#61477 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
duh_sa_sjekirom wrote: ↑29/11/2022 20:36 Ako sam dobro razumio ove analitiĆare:
Dok je SDA bila u koaliciji sa HDZ i dodikom (zadnjih 10tak godina), sve je bilo OK. Moralo se, bezbeli, i s jednima i sa drugima.
Kad neka druga stranka ili koalicija uđe u vlast sa HDZom i dodikom, e onda je to katastrofa, smak svijeta, izdaja i prodaja, potop, kataklizma, četnici niz Vraca, treći entitet itd.
![]()
Nisi dobro razumio. U koaliciju neka ide ko skupi ruke, ali javno rehabilitovati udruzeni zlocinacki poduhvat, i krivicu za trenutnu situaciju isporucivati u pravcu SDA i abolirati lidere ambasadorske koalicije (HDZ i SNSD) svake krivnje je stetno razumu, nasoj poziciji kao naroda u svakoj vrsti pregovora viseg nivoa i predstavlja kolaps nase politike po receptu iz non-papera.
Ko ce ozbiljno shvatiti bilo kakvu kritiku dejtonskog uredjenja s nase strane, kada ce se javiti nije fer Dino i kazati da je problem u Bosnjacima i da nas je SDA unazadila, a HDZ i SNSD samo cekaju adekvatnog partnera za savez za bolju buducnost..
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#61478 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Po tvom vokabularu i provokativnom nastupu mogu samo zaključiti da si nezaposleni ili plaćeni NIP/HDZ bot koji je pozvan u ispomoć u treću smjenuomega369 wrote: ↑29/11/2022 20:42 Po vremenu koje danas guru provodi na forumu otvarajuci pucanatvu oci daa se zakljuciti da je ili nezapsaleni ali placeni sda bot ili prosjecni sda uhljeb na budzetu koji svakako nista ne radi, pa je malo prpa.
Problem je sto oni kontaju da ispunjavaju neku misiju a ne kontaju da mi uzivamo citajuci ih danas. Od mene imaju svu podrsku da nastave. Ko je nama kriv sto smo fulili kad je zaha djelio pamet![]()
- kokakolas
- Posts: 1475
- Joined: 15/03/2008 21:35
#61479 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Cestitke novoj vladi i zelim im da budu najbolji dosad. Nikad prije nisam vidio ovoliko entuzijazma i optimizma nakon potpisivanja nekog koalicionog sporazuma, sto znaci da ce neko biti nag*zen ili da je doslo do novog momenta.
Ja cu biti prezadovoljan ako budu radili iskljucivo na stvarima oko kojih se mogu dogovoriti i pustili teske teme za nove generacije.
Ja cu biti prezadovoljan ako budu radili iskljucivo na stvarima oko kojih se mogu dogovoriti i pustili teske teme za nove generacije.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#61480 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Takoe, svih mi asima i genjaca. Bice keksicguruguru95 wrote: ↑29/11/2022 20:48Po tvom vokabularu i provokativnom nastupu mogu samo zaključiti da si nezaposleni ili plaćeni NIP/HDZ bot koji je pozvan u ispomoć u treću smjenuomega369 wrote: ↑29/11/2022 20:42 Po vremenu koje danas guru provodi na forumu otvarajuci pucanatvu oci daa se zakljuciti da je ili nezapsaleni ali placeni sda bot ili prosjecni sda uhljeb na budzetu koji svakako nista ne radi, pa je malo prpa.
Problem je sto oni kontaju da ispunjavaju neku misiju a ne kontaju da mi uzivamo citajuci ih danas. Od mene imaju svu podrsku da nastave. Ko je nama kriv sto smo fulili kad je zaha djelio pamet![]()
![]()
-
Hakiz
- Posts: 48386
- Joined: 30/07/2015 20:01
#61481 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Možda nam krene malo sada kada je HNS postao bogatiji za 8 novih stranaka.
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#61482 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Dakle, nisam ja SDA bot. VI ste botovi, kojima iz usta već mjesecima izlazi samo SDA. U vokabularu baratate sa samo 4 riječi - SDA, bot, sendvič, centrala. Čak i nakon izbora, na kojima je Bakir dotučen do koljena i SDA obezglavljena, sve što znate je doći na forum, izgovarati do granice orgazma riječ SDA i prozivati neistomišljenike SDA botovima, dok istovremeno kujete u zvijezde i stvarate kult obožavanja od, pazi sad, bivših SDA jurišnika Konakovića, Zvizdića, Čampare, Efendića i sličnih govnara.guruguru95 wrote: ↑29/11/2022 20:44 Kao što napisah - patetika na kvadrat. Foe je iz raja izašao![]()
![]()
Mjesecima nam ovdje palamudite o velikim promjenama. Revolucionarne parole u stilu: Ne s nacionalistima! Promjene kakve ova zemlja nije vidjela!
I šta se desi? Odoše u zagrljaj, još jači, još čvršći i još ljigaviji od svojih prethodnika, sa "nezaobilaznim faktorima" Čovićem i Dodikom pod izgovorom, pazi sad, da sve do sada nisu imali "prave sagovornike među Bošnjacima"![]()
![]()
I imate obraza da mantrate o nekakvim SDA botovima i skotovima, istovremeno braneći grčevito nikog drugog nego bivši okorjeli ozloglašeni SDA kadar![]()
Pathetic!
I ko je onda ovdje SDA botina, djeco draga
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#61483 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ima i zaha i keksic. Dodaj to na spisak rijeci
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#61484 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ti s e tolko uzbudio da si poco sam sebe citiratguruguru95 wrote: ↑29/11/2022 20:54Dakle, nisam ja SDA bot. VI ste botovi, kojima iz usta već mjesecima izlazi samo SDA. U vokabularu baratate sa samo 4 riječi - SDA, bot, sendvič, centrala. Čak i nakon izbora, na kojima je Bakir dotučen do koljena i SDA obezglavljena, sve što znate je doći na forum, izgovarati do granice orgazma riječ SDA i prozivati neistomišljenike SDA botovima, dok istovremeno kujete u zvijezde i stvarate kult obožavanja od, pazi sad, bivših SDA jurišnika Konakovića, Zvizdića, Čampare, Efendića i sličnih govnara.guruguru95 wrote: ↑29/11/2022 20:44 Kao što napisah - patetika na kvadrat. Foe je iz raja izašao![]()
![]()
Mjesecima nam ovdje palamudite o velikim promjenama. Revolucionarne parole u stilu: Ne s nacionalistima! Promjene kakve ova zemlja nije vidjela!
I šta se desi? Odoše u zagrljaj, još jači, još čvršći i još ljigaviji od svojih prethodnika, sa "nezaobilaznim faktorima" Čovićem i Dodikom pod izgovorom, pazi sad, da sve do sada nisu imali "prave sagovornike među Bošnjacima"![]()
![]()
I imate obraza da mantrate o nekakvim SDA botovima i skotovima, istovremeno braneći grčevito nikog drugog nego bivši okorjeli ozloglašeni SDA kadar![]()
Pathetic!
I ko je onda ovdje SDA botina, djeco draga![]()
![]()
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#61485 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Hipotetički, recimo nema osmorke, kako bi ti formirao vlast da na nivou države i entiteta? Ko s kim?Prpa.ba wrote: ↑29/11/2022 20:47duh_sa_sjekirom wrote: ↑29/11/2022 20:36 Ako sam dobro razumio ove analitiĆare:
Dok je SDA bila u koaliciji sa HDZ i dodikom (zadnjih 10tak godina), sve je bilo OK. Moralo se, bezbeli, i s jednima i sa drugima.
Kad neka druga stranka ili koalicija uđe u vlast sa HDZom i dodikom, e onda je to katastrofa, smak svijeta, izdaja i prodaja, potop, kataklizma, četnici niz Vraca, treći entitet itd.
![]()
Nisi dobro razumio. U koaliciju neka ide ko skupi ruke, ali javno rehabilitovati udruzeni zlocinacki poduhvat, i krivicu za trenutnu situaciju isporucivati u pravcu SDA i abolirati lidere ambasadorske koalicije (HDZ i SNSD) svake krivnje je stetno razumu, nasoj poziciji kao naroda u svakoj vrsti pregovora viseg nivoa i predstavlja kolaps nase politike po receptu iz non-papera.
Ko ce ozbiljno shvatiti bilo kakvu kritiku dejtonskog uredjenja s nase strane, kada ce se javiti nije fer Dino i kazati da je problem u Bosnjacima i da nas je SDA unazadila, a HDZ i SNSD samo cekaju adekvatnog partnera za savez za bolju buducnost..![]()
U čemu se ogleda rehabilitacija uzp-? Zar oni nisu u najdužoj i najstabilnijoj koaliciji sa SDA? Znači, do sad su bili u ilegali pa ih osmorka rehabilitovala?
Jesi li ti ozbiljan?
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#61486 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Netačno. Dok je SDA bila u koaliciji sa HDZ i dodikom (zadnjih 10tak godina), bilo je žešće sranje. Kad neka druga stranka ili koalicija uđe u vlast sa HDZom i Dodikom, i dalje je žešće sranje. Isto sranje, drugo pakovanjeduh_sa_sjekirom wrote: ↑29/11/2022 20:36 Ako sam dobro razumio ove analitiĆare:
Dok je SDA bila u koaliciji sa HDZ i dodikom (zadnjih 10tak godina), sve je bilo OK. Moralo se, bezbeli, i s jednima i sa drugima.
Kad neka druga stranka ili koalicija uđe u vlast sa HDZom i dodikom, e onda je to katastrofa, smak svijeta, izdaja i prodaja, potop, kataklizma, četnici niz Vraca, treći entitet itd.
![]()
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#61487 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ljudi moji, pa je li to moguće...ludnica, šta je ovo...
-
palermo
- Posts: 25332
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#61488 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
ha...to je tako jednostavno za shvatiti......al eto.....Prpa.ba wrote: ↑29/11/2022 20:47duh_sa_sjekirom wrote: ↑29/11/2022 20:36 Ako sam dobro razumio ove analitiĆare:
Dok je SDA bila u koaliciji sa HDZ i dodikom (zadnjih 10tak godina), sve je bilo OK. Moralo se, bezbeli, i s jednima i sa drugima.
Kad neka druga stranka ili koalicija uđe u vlast sa HDZom i dodikom, e onda je to katastrofa, smak svijeta, izdaja i prodaja, potop, kataklizma, četnici niz Vraca, treći entitet itd.
![]()
Nisi dobro razumio. U koaliciju neka ide ko skupi ruke, ali javno rehabilitovati udruzeni zlocinacki poduhvat, i krivicu za trenutnu situaciju isporucivati u pravcu SDA i abolirati lidere ambasadorske koalicije (HDZ i SNSD) svake krivnje je stetno razumu, nasoj poziciji kao naroda u svakoj vrsti pregovora viseg nivoa i predstavlja kolaps nase politike po receptu iz non-papera.
Ko ce ozbiljno shvatiti bilo kakvu kritiku dejtonskog uredjenja s nase strane, kada ce se javiti nije fer Dino i kazati da je problem u Bosnjacima i da nas je SDA unazadila, a HDZ i SNSD samo cekaju adekvatnog partnera za savez za bolju buducnost..![]()
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#61489 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
guruguru95 wrote: ↑29/11/2022 20:59Netačno. Dok je SDA bila u koaliciji sa HDZ i dodikom (zadnjih 10tak godina), bilo je žešće sranje. Kad neka druga stranka ili koalicija uđe u vlast sa HDZom i Dodikom, i dalje je žešće sranje. Isto sranje, drugo pakovanjeduh_sa_sjekirom wrote: ↑29/11/2022 20:36 Ako sam dobro razumio ove analitiĆare:
Dok je SDA bila u koaliciji sa HDZ i dodikom (zadnjih 10tak godina), sve je bilo OK. Moralo se, bezbeli, i s jednima i sa drugima.
Kad neka druga stranka ili koalicija uđe u vlast sa HDZom i dodikom, e onda je to katastrofa, smak svijeta, izdaja i prodaja, potop, kataklizma, četnici niz Vraca, treći entitet itd.
![]()
![]()
Pa u čemu je onda problem, nesretniče?
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#61490 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Zamjena teza, relativizacija, revizija istorije, gušenje kritike, omalovažavanje i vrijeđanje sagovornika, etiketiranje neistomišljenika. Samo tako nastavite.sumirprimus wrote: ↑29/11/2022 20:57Ti s e tolko uzbudio da si poco sam sebe citiratguruguru95 wrote: ↑29/11/2022 20:54
Dakle, nisam ja SDA bot. VI ste botovi, kojima iz usta već mjesecima izlazi samo SDA. U vokabularu baratate sa samo 4 riječi - SDA, bot, sendvič, centrala. Čak i nakon izbora, na kojima je Bakir dotučen do koljena i SDA obezglavljena, sve što znate je doći na forum, izgovarati do granice orgazma riječ SDA i prozivati neistomišljenike SDA botovima, dok istovremeno kujete u zvijezde i stvarate kult obožavanja od, pazi sad, bivših SDA jurišnika Konakovića, Zvizdića, Čampare, Efendića i sličnih govnara.
I ko je onda ovdje SDA botina, djeco draga![]()
![]()
![]()
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#61491 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Nece se lako SDA predati. Udri Mehaga!
Zahiragić prijeti Osmorci i Čoviću: Raspalili ste roštilj, a zec vam je u šumi
Podcijenili ste, svi zajedno, ovaj narod, ali i Stranku kojoj je taj narod dao skoro 300.000 glasova. Saznat ćete to. Saznat ćete, sigurno.
https://ba.n1info.com/vijesti/zahiragic ... 2GbRS-rLRU
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#61492 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Pa dobro, možda i nije pošteno da stranka koja osvoji najviše glasova ne bude dio vlasti. Ali, jebiga, takav je sistem...A i oni bi se trebali zapitati zašto niko neće s njima, od toliko stranaka u tzv probih dijelu...meridiyan wrote: ↑29/11/2022 21:02 Nece se lako SDA predati. Udri Mehaga!![]()
Zahiragić prijeti Osmorci i Čoviću: Raspalili ste roštilj, a zec vam je u šumi
Podcijenili ste, svi zajedno, ovaj narod, ali i Stranku kojoj je taj narod dao skoro 300.000 glasova. Saznat ćete to. Saznat ćete, sigurno.
https://ba.n1info.com/vijesti/zahiragic ... 2GbRS-rLRU
-
Hakiz
- Posts: 48386
- Joined: 30/07/2015 20:01
#61493 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
To ti je kao pranje novca. Imaš novac zarađen dilanjem, reketarenjem ko zna čime sve, ali nelegalno i treba ti da taj novac prođe kroz legitimne i legalne tokove da bi ga mogao koristiti bez opasnosti. Treba ti, na primjer, banka.duh_sa_sjekirom wrote: ↑29/11/2022 20:57
U čemu se ogleda rehabilitacija uzp-? Zar oni nisu u najdužoj i najstabilnijoj koaliciji sa SDA? Znači, do sad su bili u ilegali pa ih osmorka rehabilitovala?
Jesi li ti ozbiljan?
Osmorka je ta banka HDZ-u i HNS-u. SDA nije mogao biti ta banka HDZ-u jer je bio isti. HDZ-u je trebao neko "čist" da primajući ga na njedra pokaže urbi et orbi kako je HDZ fino dijete, dok je ono SDA zločesto.
Dobio ga je.
Da, rehabilitovan je osmorkom.
Last edited by Hakiz on 29/11/2022 21:07, edited 1 time in total.
-
plavi_E
- Posts: 7613
- Joined: 18/10/2021 19:47
#61494 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Sad kad SDA krene izbacivati prljavi ves iz vremena decenijske ljubavi. Bi ce tesko ovim peracima oprati Covica od kriminala.
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#61495 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Pa ni u čemuduh_sa_sjekirom wrote: ↑29/11/2022 21:01guruguru95 wrote: ↑29/11/2022 20:59
Netačno. Dok je SDA bila u koaliciji sa HDZ i dodikom (zadnjih 10tak godina), bilo je žešće sranje. Kad neka druga stranka ili koalicija uđe u vlast sa HDZom i Dodikom, i dalje je žešće sranje. Isto sranje, drugo pakovanje![]()
![]()
Pa u čemu je onda problem, nesretniče?
Ponavljam po hiljaditi put. Koalicija sa HDZ I SNSD je "neizbježna". Okej, nemojte nam onda vrijeđati inteligenciju i pričati o jebenim "epohalnim promjenama" i kako su Čović i Dodik ustvari fini momci s kojima se može razgovarati, ali su "umorni od laži i prevara zlih Bošnjaka".
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#61496 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Kako ja vidim sve je bolje od malina respirstora, diploma i potvrda grafitnom olovkom pisanih, i kalimera tajnih agenata rado vidjenihguruguru95 wrote: ↑29/11/2022 21:02Zamjena teza, relativizacija, revizija istorije, gušenje kritike, omalovažavanje i vrijeđanje sagovornika, etiketiranje neistomišljenika. Samo tako nastavite.![]()
-
DonieBrasco
- Posts: 20068
- Joined: 31/08/2016 16:09
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#61498 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Slažem sesumirprimus wrote: ↑29/11/2022 21:08Kako ja vidim sve je bolje od malina respirstora, diploma i potvrda grafitnom olovkom pisanih, i kalimera tajnih agenata rado vidjenihguruguru95 wrote: ↑29/11/2022 21:02
Zamjena teza, relativizacija, revizija istorije, gušenje kritike, omalovažavanje i vrijeđanje sagovornika, etiketiranje neistomišljenika. Samo tako nastavite.![]()
![]()
-
CrveniKuk
- Posts: 3360
- Joined: 22/04/2022 21:54
#61499 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Da,i zato se ne treba ništa mijenjati. Rahat patnja i kokice u ruke do konačnog nestanka. Sve je isto pakovanju i sranje.guruguru95 wrote: ↑29/11/2022 21:07Pa ni u čemuSve ovo vrijeme govorim upravo to - isto sranje drugo pakovanje. Nije moja stvar što se na to zakače potkapacitirani ostrašćeni forumaši, stranački botovi i plaćenici koji se vode logikom napad je najbolja odbrana, pa sve koji imaju drugačije mišljenje od njihovog nazivaju botovima.
Ponavljam po hiljaditi put. Koalicija sa HDZ I SNSD je "neizbježna". Okej, nemojte nam onda vrijeđati inteligenciju i pričati o jebenim "epohalnim promjenama" i kako su Čović i Dodik ustvari fini momci s kojima se može razgovarati, ali su "umorni od laži i prevara zlih Bošnjaka".![]()
![]()
Kada je već toliko pričaš o istim pakovanjima,molim te,možeš li nam reci,po tvom ličnom sudu,koje je pravo rješenje!? Sta treba učiniti!?
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
