Pričaš sa likovima kojima je SDA najveće zlo u državi, veće i od četnika i od ustaša, a Alija glavni krivac za rat. To je prevladavajući narativ na ovom forumu. Stoga i ne čudi ova slavljenička i nadasve ekstatična atmosfera pri potpisivanju "epohalne" programske koalicije sa poglavnikom logora i negatorom genocida Draganom Čovićem.Athlon64 wrote: ↑29/11/2022 19:42Srce moje kako stvari stoje - uvijek ima gore i od najgore.zbunjola71sa wrote: ↑29/11/2022 19:34 sta to vise BIH moze izgubiti?sta je to sto smo izgubili a nije bilo dobro ....neki su igleda prespavali pola a neki cijeli svoj zivot u neznanju
Cuj sta se moze izgubiti, pa covjece prijetio nam je bioloski opstanak i izborili smo se za kakvu takvu drzavu, tako da se itekako ima sta izgubiti.![]()
Ciji si ti ?
Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#61451 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
CrveniKuk
- Posts: 3360
- Joined: 22/04/2022 21:54
#61452 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Odbranili svoj biološki opstanak i državu u ratu, a SDA poslije rata uredno radi na rastjerivanju onih koji su biološki opstali i ujedno su državu pretvorili u svoju privatnu prćiju i babovinu. Sa SDA na vlasti sigurno nam je zagortovan nestanak,dok sa drugim imamo i neku šansu da opstanemo. Ukratko,sto se krvlju branilo i odbranilo SDA je sve to lijepo i fino popišala.Athlon64 wrote: ↑29/11/2022 19:42Srce moje kako stvari stoje - uvijek ima gore i od najgore.zbunjola71sa wrote: ↑29/11/2022 19:34 sta to vise BIH moze izgubiti?sta je to sto smo izgubili a nije bilo dobro ....neki su igleda prespavali pola a neki cijeli svoj zivot u neznanju
Cuj sta se moze izgubiti, pa covjece prijetio nam je bioloski opstanak i izborili smo se za kakvu takvu drzavu, tako da se itekako ima sta izgubiti.![]()
Ciji si ti ?
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#61453 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
SDA u sadašnjoj formi mrzim iz dna duše, želim im sve najgore i da svi kriminalni govnari iz te stranke završe na dugogodišnjoj robiji. S druge strane, ježim se i povraća mi se od svih ovih bijednih pokušaja revizije istorije, karaktera rata, relativizacije, izjednačavanja krivice, licemjerstva i prodavanja magle koji su trenutno na djelu.
- Athlon64
- Posts: 2978
- Joined: 24/11/2022 17:51
#61454 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Niko ovdje ne amnestira SDA od aferima, ja svima kazem - kome se ne svidja vlast i prostor pod "SDA kontrolom" - zelim mu od sveg srca da preseli na podrucje pod kontrolom SNSD i HDZ - ako su oni vec bolji.CrveniKuk wrote: ↑29/11/2022 19:47Odbranili svoj biološki opstanak i državu u ratu, a SDA poslije rata uredno radi na rastjerivanju onih koji su biološki opstali i ujedno su državu pretvorili u svoju privatnu prćiju i babovinu. Sa SDA na vlasti sigurno nam je zagortovan nestanak,dok sa drugim imamo i neku šansu da opstanemo. Ukratko,sto se krvlju branilo i odbranilo SDA je sve to lijepo i fino popišala.
Ali glupo se stvarno o tome raspravljati jer ovdje HNS vodi glavnu rijec na forumu.
Ja licno imam poznanika koji je kupio stan 100m od "SDA Tiranije" - u I. Sarajevu, pa ne smij staviti prezime na interfon, djecu salje u skolu u "SDA Tiraniju", jer kaze glupo mu da dijete ide u skolu Sv. Sava i da slavi krsnu slavu, majka, koja je pokrivena, nema sanse da mu dodje u posjetu, ili eventrualno dodje ovako zimi, kad je slabija vidjljivost.
I nadje se neko da pita - sta to jos ima da se izgubi. Pitajte povratnike u RS ima li se sta izgubiti (iako se slazem da je za njihov los status kriva proBiH strana solidnim dijelom), ali svako treba da vidi kako izgleda praktican zivot i "vazna zivotna pitanja" pod upravom ovih koji su "bolji od SDA" za drzavu.
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#61455 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
posto si bot al evo da ti postavim pitanje,daj mi postotak povratnika 96 97 98 i sad poslije 30g sda...i sta kazes pro BiH strana kriva?
ja sam uvijek ljude dijelio na hajvane i insane ,a ti si i sda na istoj strani
ja sam uvijek ljude dijelio na hajvane i insane ,a ti si i sda na istoj strani
-
CrveniKuk
- Posts: 3360
- Joined: 22/04/2022 21:54
#61456 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
I sta onda!? To nije nikakva tajna. Svi znamo,sta je bio i ostao cilj istih onih koji su devedesetih pokrenuli rat i agresiju na BiH. Ja i ne raspravljam o tome. Znam ih,kao sto znam i govnare iz SDA. Sta je SDA činila na te sve činjenice koje nisu bila nikakva tajna!? Da li je napravila bilo kakvu strategiju ili plan da se organizovano bore protiv istih!? Ne,oni su samo te činjenice koristili kao paravan za opstu pljačku i uništavanje cijelog jednog naroda i građana koji nose BiH u svome srcu. Ja nikad ne pričam o njima iz RS ili ovih iz HNS,jer znam ko su i sta su. Da se razumijemo,u osnovu su i oni veliki lopovi i kriminalci,ali iza njih itekako stoje jaki centri moći u Srbiji i Hrvatskoj koji nisu nikad odustali od uništavanja BiH. SDA nas uporno prca zadnjih 30 godina i sta danas imamo!? Društvo koje je u svakom segmentu unisteno i nažalost mi jesmo na mnogim aspektima izgubili državu. Politika SDA nas je dovela da nestajemo gdje dijete prije nego sto je rođeno želi pobjeći iz ove države. Ja sam za varijantu ili da nestanemo sa dostojanstvom ili da pokušamo da opstanemo i sačuvamo BiH,jer ona sa SDA definitivno nema nikakvu šansu.Athlon64 wrote: ↑29/11/2022 19:56Niko ovdje ne amnestira SDA od aferima, ja svima kazem - kome se ne svidja vlast i prostor pod "SDA kontrolom" - zelim mu od sveg srca da preseli na podrucje pod kontrolom SNSD i HDZ - ako su oni vec bolji.CrveniKuk wrote: ↑29/11/2022 19:47
Odbranili svoj biološki opstanak i državu u ratu, a SDA poslije rata uredno radi na rastjerivanju onih koji su biološki opstali i ujedno su državu pretvorili u svoju privatnu prćiju i babovinu. Sa SDA na vlasti sigurno nam je zagortovan nestanak,dok sa drugim imamo i neku šansu da opstanemo. Ukratko,sto se krvlju branilo i odbranilo SDA je sve to lijepo i fino popišala.
Ali glupo se stvarno o tome raspravljati jer ovdje HNS vodi glavnu rijec na forumu.
Ja licno imam poznanika koji je kupio stan 100m od "SDA Tiranije" - u I. Sarajevu, pa ne smij staviti prezime na interfon, djecu salje u skolu u "SDA Tiraniju", jer kaze glupo mu da dijete ide u skolu Sv. Sava i da slavi krsnu slavu, majka, koja je pokrivena, nema sanse da mu dodje u posjetu, ili eventrualno dodje ovako zimi, kad je slabija vidjljivost.
I nadje se neko da pita - sta to jos ima da se izgubi. Pitajte povratnike u RS ima li se sta izgubiti (iako se slazem da je za njihov los status kriva proBiH strana solidnim dijelom), ali svako treba da vidi kako izgleda praktican zivot i "vazna zivotna pitanja" pod upravom ovih koji su "bolji od SDA" za drzavu.
- Prpa.ba
- Posts: 15268
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#61457 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Zelim novoj vlasti HDZ-a, SNSD-a i manjih bosnjackih satelita da bude paralizovana i nesposobna, kako nam se ne bi nanijela veca steta od onih koje smo vec pretrpjeli, kroz vladavine Alijanse za potjere, Brankovica, Platforme i Novalica.
I naravno, da im ledja vidimo bez tradicionalnih paljevina koje "spontano izbiju" svaki put kad ambasadorcad lete iz fotelja.
I naravno, da im ledja vidimo bez tradicionalnih paljevina koje "spontano izbiju" svaki put kad ambasadorcad lete iz fotelja.
Last edited by Prpa.ba on 29/11/2022 20:23, edited 1 time in total.
- Athlon64
- Posts: 2978
- Joined: 24/11/2022 17:51
#61458 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ne razumijem sta zelis da kazes - da SDA, SDP i njihove dosadasnje koalicije ne snose dio krivice za stanje povratnika ?zbunjola71sa wrote: ↑29/11/2022 20:16 posto si bot al evo da ti postavim pitanje,daj mi postotak povratnika 96 97 98 i sad poslije 30g sda...i sta kazes pro BiH strana kriva?
ja sam uvijek ljude dijelio na hajvane i insane ,a ti si i sda na istoj strani
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#61459 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Fino sto svojim.intelaktualnim izlivima danas zabavljas forumski puk. Nadam se da ces ostati tu i naredne 4 godine. Valjda ce nesto ostati od te dzigerice za to vrijemeguruguru95 wrote: ↑29/11/2022 19:43 Zar će ovo biti mantra na ovom forumu narednih godina?
SDA nas je zavila u crno. 30 godina kriminala i izdaje države. Gore od ovoga ne može. Šta god da urade, ovi ne mogu biti gori od njih. Šta fali, ako je mogla SDA, možemo i mi. Bitno je da smo skinuli SDA, ali jebajiga već je kasno, već su nas uništili, sve je gotovo...![]()
![]()
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#61460 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
I vi mene kvalitetno zabavljate. Osjećaj je obostranomega369 wrote: ↑29/11/2022 20:25Fino sto svojim.intelaktualnim izlivima danas zabavljas forumski puk. Nadam se da ostati tu i naredne 4 godine. Valjda ce nesto ostati od te dzigerice za to vrijemeguruguru95 wrote: ↑29/11/2022 19:43 Zar će ovo biti mantra na ovom forumu narednih godina?
SDA nas je zavila u crno. 30 godina kriminala i izdaje države. Gore od ovoga ne može. Šta god da urade, ovi ne mogu biti gori od njih. Šta fali, ako je mogla SDA, možemo i mi. Bitno je da smo skinuli SDA, ali jebajiga već je kasno, već su nas uništili, sve je gotovo...![]()
![]()
![]()
Živjele promjene! Sa HDZ-om i SNSD-om u "nezaobilaznu" budućnost
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#61461 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Yasmin beze, de ti nama raci kolika je dnevnica?
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#61462 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
iskreni povratnici vise nisu ni zivi ni u BiH ,ovo sto je ostalo povratnika i za njihovo stanje pitaj one u mehmeda spahe. jer ovi za iste odgovaraju i pregovaraju i odredjuju sta je bolje za njiHa
- Prpa.ba
- Posts: 15268
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#61463 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Gacani unose novu energiju u institucije, Zvizdic na drzavnom nivou sa nevidjenim aktivnostima, a tek Campara kada preuzme federalni MUP pa krene u borbu protiv javasluka svog prethodnika. 
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#61464 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Sve što sam želio napisati, već sam napisao. Ko zna čitati, shvatiće. Ko je ostrašćeni bot, ne treba trošiti slova i riječi. Ranije bih reagovao na ovakve infantilne doskočice, sada mi je jednostavno patetično i jadno
- Athlon64
- Posts: 2978
- Joined: 24/11/2022 17:51
#61465 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Zanimljiva je ova forumska paranoja sa tkz. "botovima" - doslovno ko god se ne slaze s narativom - bot je.
Ko god ne da da se relativizira i revizira historija - teski je SDA-bot
Iskreno ja mislim da je barem 50% ovog foruma na HNS spisku, neki jesu, a da to ni ne znaju ni oni sami...
Ko god ne da da se relativizira i revizira historija - teski je SDA-bot
Iskreno ja mislim da je barem 50% ovog foruma na HNS spisku, neki jesu, a da to ni ne znaju ni oni sami...
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#61466 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Radno danas i Prpa je tu… 
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#61467 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Ako sam dobro razumio ove analitiĆare:
Dok je SDA bila u koaliciji sa HDZ i dodikom (zadnjih 10tak godina), sve je bilo OK. Moralo se, bezbeli, i s jednima i sa drugima.
Kad neka druga stranka ili koalicija uđe u vlast sa HDZom i dodikom, e onda je to katastrofa, smak svijeta, izdaja i prodaja, potop, kataklizma, četnici niz Vraca, treći entitet itd.

Dok je SDA bila u koaliciji sa HDZ i dodikom (zadnjih 10tak godina), sve je bilo OK. Moralo se, bezbeli, i s jednima i sa drugima.
Kad neka druga stranka ili koalicija uđe u vlast sa HDZom i dodikom, e onda je to katastrofa, smak svijeta, izdaja i prodaja, potop, kataklizma, četnici niz Vraca, treći entitet itd.
- Prpa.ba
- Posts: 15268
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#61468 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Dadose li vam da makar stolice poredate, je li legao neki sebic sa Predsjednikom Draganom ili nekim od osam patuljaka?
- Tananarive
- Posts: 1597
- Joined: 22/04/2021 14:45
#61469 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
prijetio nam je valjda biološki nestanak, alaj ste se pogubili otkako ga je sdoooo popušilaguruguru95 wrote: ↑29/11/2022 19:47Pričaš sa likovima kojima je SDA najveće zlo u državi, veće i od četnika i od ustaša, a Alija glavni krivac za rat. To je prevladavajući narativ na ovom forumu. Stoga i ne čudi ova slavljenička i nadasve ekstatična atmosfera pri potpisivanju "epohalne" programske koalicije sa poglavnikom logora i negatorom genocida Draganom Čovićem.
-
palermo
- Posts: 25333
- Joined: 23/07/2007 21:46
- Location: BiH
#61470 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Nisam ja džaba tebe hvalio.
Neviđen entuzijazam i radna etika. Respekt
Last edited by palermo on 29/11/2022 20:41, edited 1 time in total.
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#61471 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
pa zavisi sa koje strane gledas ,po sda je opstanak ,u pet deka je toTananarive wrote: ↑29/11/2022 20:37 ]
prijetio nam je valjda biološki nestanak, alaj ste se pogubili otkako ga je sdoooo popušila
Last edited by zbunjola71sa on 29/11/2022 20:43, edited 1 time in total.
- omega369
- Posts: 9975
- Joined: 17/10/2012 22:28
- Location: ... sta se desilo?
#61472 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Po vremenu koje danas guru provodi na forumu otvarajuci pucanatvu oci daa se zakljuciti da je ili nezapsaleni ali placeni sda bot ili prosjecni sda uhljeb na budzetu koji svakako nista ne radi, pa je malo prpa.
Problem je sto oni kontaju da ispunjavaju neku misiju a ne kontaju da mi uzivamo citajuci ih danas. Od mene imaju svu podrsku da nastave. Ko je nama kriv sto smo fulili kad je zaha djelio pamet
Problem je sto oni kontaju da ispunjavaju neku misiju a ne kontaju da mi uzivamo citajuci ih danas. Od mene imaju svu podrsku da nastave. Ko je nama kriv sto smo fulili kad je zaha djelio pamet
- PreWiBa
- Posts: 12958
- Joined: 22/03/2018 16:37
- Location: Njemačka - Izvor i Srce Bosne - Hercegovina
- Grijem se na: Plin i centralno
- Horoskop: Lav
- Contact:
#61473 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#61474 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)
Kao što napisah - patetika na kvadrat. Foe je iz raja izašao
Mjesecima nam ovdje palamudite o velikim promjenama. Revolucionarne parole u stilu: Ne s nacionalistima! Promjene kakve ova zemlja nije vidjela!
I šta se desi? Odoše u zagrljaj, još jači, još čvršći i još ljigaviji od svojih prethodnika, sa "nezaobilaznim faktorima" Čovićem i Dodikom pod izgovorom, pazi sad, da sve do sada nisu imali "prave sagovornike među Bošnjacima"
I imate obraza da mantrate o nekakvim SDA botovima i skotovima, istovremeno braneći grčevito nikog drugog nego bivši okorjeli ozloglašeni SDA kadar
Pathetic!
Mjesecima nam ovdje palamudite o velikim promjenama. Revolucionarne parole u stilu: Ne s nacionalistima! Promjene kakve ova zemlja nije vidjela!
I šta se desi? Odoše u zagrljaj, još jači, još čvršći i još ljigaviji od svojih prethodnika, sa "nezaobilaznim faktorima" Čovićem i Dodikom pod izgovorom, pazi sad, da sve do sada nisu imali "prave sagovornike među Bošnjacima"
I imate obraza da mantrate o nekakvim SDA botovima i skotovima, istovremeno braneći grčevito nikog drugog nego bivši okorjeli ozloglašeni SDA kadar
Pathetic!
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
