Nije da mi smeta, nego cisto empirijski podatak mi je trebao, da li da ocekujem da zica iskoci kroz 2 danaEvolution_IV wrote: ↑19/11/2022 23:16imao isti problem sa continental ts850, preko 100 zujanje, koda avion polijece(misli mda je to taj zvuk)...sa novim ts870 odnedavno tog zvuka nema, nit se ikako cuju gume u autu![]()
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
Treg7L
- Posts: 32
- Joined: 25/12/2020 16:41
#22551 Re: Dolazi zima - zimske gume
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#22552 Re: Dolazi zima - zimske gume
tek nakon sedmog dana iskacu zice 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22553 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dobro gdje je sad ta prtina


-
Peryton_
- Posts: 1241
- Joined: 04/11/2011 21:23
- Location: Tuzla
#22554 Re: Dolazi zima - zimske gume
Michelin, nove gume, isti problem, jako bucne na vecim brzinama. Ja sam cak mislio da nije kakav lezaj ili da nisu balansirane, medjutim sve uredno.
Edit:ovo gore je Dunlop. Cini mi se da je to ta šara
Edit:ovo gore je Dunlop. Cini mi se da je to ta šara
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22555 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sve zavisi od asfalta, na autoputu nisu ni blizu bučne kao po gradu
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22556 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nije Dunlop, ali je ista porodica
GY UltraGrip Performance+
Ovo im je treća sezona, cca 20000km po sezoni pređu. Ali ih baš kasno stavim, ovako krajem novembra, i skidam odmah poslije Čimburijade
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#22557 Re: Dolazi zima - zimske gume
-
Peryton_
- Posts: 1241
- Joined: 04/11/2011 21:23
- Location: Tuzla
#22558 Re: Dolazi zima - zimske gume
Moje prijašnje su Dunlop, cini mi se identicna sara. Dobra guma, kod mene jednostavno ostarila a šara je bila dobra.
- tramvajtrojka
- Posts: 17040
- Joined: 27/04/2021 22:52
#22559 Re: Dolazi zima - zimske gume


nekako hankook ispade best buy u ovoj velicini
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#22560 Re: Dolazi zima - zimske gume
kakva sava, preskupa, sve sto si okacio je dobro 
- tramvajtrojka
- Posts: 17040
- Joined: 27/04/2021 22:52
#22561 Re: Dolazi zima - zimske gume
ma sava mi je trenutno na fobiji , nabacio ih nedavno isto kao opanci svega mi
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#22562 Re: Dolazi zima - zimske gume
Hankook je zadnjih godina maltene rame uz rame s premium gumama, puno su se digli i sa ljetnom Ventus Prime 4 i sa ovom zimskom RS3. Uzmi Hankook, ta cijena je odlicna.tramvajtrojka wrote: ↑23/11/2022 00:00ma sava mi je trenutno na fobiji , nabacio ih nedavno isto kao opanci svega mi![]()
a uzete u novembru 2020 nisu presle zimi ni 12 milja al haj kad je dernek nek i hala gori , hankook mi se i sa ljetnim dobro pokazao valjda im je i zimska dobra
-
Batt-x
- Posts: 34
- Joined: 04/03/2013 01:46
#22563 Re: Dolazi zima - zimske gume
Moze li preporuka za gume 205/55/16
Ne idem na snijeg, auto se vozi iskljucivo po Hercegovini, dakle dosta kise i ponekad mozda ujutro malo poledice. Koja bi bila najbolja guma za takve vecinom kišovite i suncane uslove?
Ne idem na snijeg, auto se vozi iskljucivo po Hercegovini, dakle dosta kise i ponekad mozda ujutro malo poledice. Koja bi bila najbolja guma za takve vecinom kišovite i suncane uslove?
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
-
Batt-x
- Posts: 34
- Joined: 04/03/2013 01:46
#22565 Re: Dolazi zima - zimske gume
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#22566 Re: Dolazi zima - zimske gume
A jebogati sta zajebavas.
Ta je dobra za svaku zimu.
Ta je dobra za svaku zimu.
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#22567 Re: Dolazi zima - zimske gume
Kao što se moglo očekivati, Guma M opet daje veliki popust za Black Friday.




- Optimist
- Posts: 15521
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#22568 Re: Dolazi zima - zimske gume
Koji dan ce ovo biti?Dzontra_Volta wrote: ↑24/11/2022 15:49 Kao što se moglo očekivati, Guma M opet daje veliki popust za Black Friday.
![]()
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8001
- Joined: 20/01/2011 11:10
#22569 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pretpostavljam sutra. OnlineOptimist wrote: ↑24/11/2022 17:43Koji dan ce ovo biti?Dzontra_Volta wrote: ↑24/11/2022 15:49 Kao što se moglo očekivati, Guma M opet daje veliki popust za Black Friday.
![]()
- konektovan
- Posts: 51395
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#22570 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ovo su top cijene fakat.....
Hebote sailun ide za ove pare...i sad kad ovo vidiš smuči ti se kad vidiš koliko se love traži za neke slabije brendove.
Hebote sailun ide za ove pare...i sad kad ovo vidiš smuči ti se kad vidiš koliko se love traži za neke slabije brendove.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#22571 Re: Dolazi zima - zimske gume
o tome trubim jedno pola godine 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#22573 Re: Dolazi zima - zimske gume
Goodyear i Michelin - odlicne gume i jedna i druga. Prosle godine michelin bio 109 KM, ali koliko je ove godine sve poskupilo, ovo je odlicna cijena.
- konektovan
- Posts: 51395
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#22574 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ti trubiš kako si se registrovao na forum.
- Filadendron96
- Posts: 711
- Joined: 23/02/2019 16:53
#22575 Re: Dolazi zima - zimske gume
Preporuka za 165/65/r14:
https://www.majagume.ba/proizvod/472722 ... -container
https://www.majagume.ba/proizvod/472722 ... -container
https://www.majagume.ba/proizvod/472722 ... -container
50/50 tj. gradska vožnja+duže relacije van grada, kontam uzeti komplet sve 4 gume, pa realno koja se isplati i zašto? Da li je recimo Hankook Winter i cept RS2 toliko bolji od Rikena/Save/Tigar da opravda razliku u cijeni?
https://www.majagume.ba/proizvod/472722 ... -container
https://www.majagume.ba/proizvod/472722 ... -container
https://www.majagume.ba/proizvod/472722 ... -container
50/50 tj. gradska vožnja+duže relacije van grada, kontam uzeti komplet sve 4 gume, pa realno koja se isplati i zašto? Da li je recimo Hankook Winter i cept RS2 toliko bolji od Rikena/Save/Tigar da opravda razliku u cijeni?
Last edited by Filadendron96 on 30/11/2022 00:50, edited 1 time in total.
