Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Locked
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#60826 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

laserShow wrote: 23/11/2022 13:11
Student_u_Ostavci wrote: 23/11/2022 13:09 Partneri su im između ostalog bili Zvizdić, Konaković, Ogrešević, Kasumović.....tko, ko još iz kriminalne hobotnice, nastavi niz
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jes, dobro. Oni su uzeli sapun, pa tek sada parfem. Ovi koji su ti ostali jos ne znaju za sapun.

Tako da cestitaj ovima pobrojanima sto su imali snage da napuste gnijezdo i da im stranka nije bitnija od naroda. Je li treba i taj ss da trazim? :lol:
Lokalne seoske varalice...nisu oni otisli jer im je smeto kriminal SDA, nego je bilo vecih krimosa od kojih nisu mogli doc do
izrazaja

Kad se sjetim Harzibajrica kod senada u gostima sa sestorkom..
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#60827 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by laserShow »

Spit_fire wrote: 23/11/2022 13:29 Lokalne seoske varalice
Image
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#60828 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

laserShow wrote: 23/11/2022 13:32
Spit_fire wrote: 23/11/2022 13:29 Lokalne seoske varalice
Image
Ako nista Zeljko nije lokalac
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#60829 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by guruguru95 »

Vaya wrote: 23/11/2022 13:17
Truba wrote: 23/11/2022 13:14

kakvo je ovo komuniciranje
uništili ste forum s ovim sranjima
Sa gospodom gospodski, sa prodanim stranackim botovima na dijalektu koji oni razumiju..

I ti HDZ-ovac nemoj glumiti mirotvorca ovdje...
Bravo :thumbup: Ma provokatore samo na ignore pa nek guslaju između sebe :thumbup:
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#60830 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by laserShow »

Onda jeste otisao s
Spit_fire wrote: 23/11/2022 13:29 nego je bilo vecih krimosa od kojih nisu mogli doc do
izrazaja
Ne znam sta je gore. Drazi mi je sdo nego licemjer :)
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#60831 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

laserShow wrote: 23/11/2022 13:33 Onda jeste otisao s
Spit_fire wrote: 23/11/2022 13:29 nego je bilo vecih krimosa od kojih nisu mogli doc do
izrazaja
Ne znam sta je gore. Drazi mi je sdo nego licemjer :)
Znam da se lozite na HDZ i Dragana, al jel bas morate podrzavati svaki aspker UZPa pa i fkn Borjanu?
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#60832 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by laserShow »

vise su me razocarali i kostali "moji", nego uzp i cetnikistan.

Ja malo zezam ove botčine. Svojim mozgom i rukama, nisam ovisan o vlasti, dok vidim vecina jeste. Ipak jedna stvar mi nije jasna, ako nece osmorka, onda MORA sdo i df.

Koji q? Osmorka ce izdati, ove dvije nece i eto, hajde da se ne igramo, neka nastave tradiciju od 30 godina? hehe
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#60833 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

laserShow wrote: 23/11/2022 13:40 vise su me razocarali i kostali "moji", nego uzp i cetnikistan.

Ja malo zezam ove botčine. Svojim mozgom i rukama, nisam ovisan o vlasti, dok vidim vecina jeste. Ipak jedna stvar mi nije jasna, ako nece osmorka, onda MORA sdo i df.

Koji q? Osmorka ce izdati, ove dvije nece i eto, hajde da se ne igramo, neka nastave tradiciju od 30 godina? hehe
Ne bih se slozio..nasi jesu izdavali al da nije UZP i centika ne bi imali kome izdat, tako da izdaja ne bi postojala. Tako da razocarali te mozda jesu al te kostali vise nisu

Dinin narativ nije vidjen od 93 i tadasnje SDA strutkure u Mostaru...al po tebi je znaci sasvim ok izdat jer kad su mogli ovi sto ne bi mogli i Dino i kompanija? Kakva logika...

iskreno popisham se i na jedne i na druge
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#60834 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by laserShow »

Spit_fire wrote: 23/11/2022 13:43 Dinin narativ nije vidjen od 93 i tadasnje SDA strutkure u Mostaru...al po tebi je znaci sasvim ok izdat jer kad su mogli ovi sto ne bi mogli i Dino i kompanija?
spin na spin. Opet te pitam, osmorka ce izdati, sd0 i df nece? Je li to kazes? Kako ce dinokijo da nesto izda, kada niko nema kompletnu vlast?
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#60835 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by tandmand »

plavi_E wrote: 23/11/2022 13:28 Ne postoji obaveza na forumu da moras svakom odgovoriti ko ti nesto kaze. Svak moze iznijeti svoje argumente/misljenje bez svadje. A velika vecina koja prati a ne diskutuje ce sama ocijeniti ko je ciji bot a ko nije. Lazna je nada da argumeniti "ti si bot" "kme kme" utjecu na vecinu koja cita ovu raspravu. Ta iluzija se bazira na uvjerenju da su ostali budale i glupi i nista ne kontaju. Kao da mi ovdje raspravljamo zasto je E = m * c * c ne javnopoliticke teme u BiH.
Kako vrijeme prolazi, kod ljudi je sve kraći fitilj. Nekima je teško općenito a neki su u prilici da izgube privilegije.

Ako nekad iznesem neki stav koji se u par rečenica slaže sa onima koji ostrašćeno zastupaju neki iz SDA, to ne znači da sam automatski onaj bot Mulahasanović. Ili ako podržim nečiji stav iz SDP da sam odmah "komunjara, FGR" slično.

Meni je najjača konstatacija u svezi ovih stvaru na forumu bila, kada je jedan forumaš drugom uputio:
"Ja bi se zabrinuo .. kada bi oko toga imao isti stav kao Šešelj". :-)

Nisam član nijedne stranke, ne navijam za nikoga ali osudit ću svakoga ko podržava korupciju, izdaju države, uništava ljudska i građanska prava, ne osuđuje zločine .. i obratno. Mirko Šarović je kao ministar iz SDS (bio) radio svoj posao pošteno i u korist naroda i države BiH, bolje nego što je to ikada i jedan iz ovih probosanskih stranaka. Pa i Živko Budmir (HSP) može biti primjer nekima iz SDA-SDP.

Razumijem da je jedan dio forumaša interesno vezan i da po dužnosti brani i neodbranjive stavove.
E tu je rovovska borba - Mažino-linija. :D
Last edited by tandmand on 23/11/2022 13:55, edited 1 time in total.
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#60836 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Vaya »

laserShow wrote: 23/11/2022 13:45
Spit_fire wrote: 23/11/2022 13:43 Dinin narativ nije vidjen od 93 i tadasnje SDA strutkure u Mostaru...al po tebi je znaci sasvim ok izdat jer kad su mogli ovi sto ne bi mogli i Dino i kompanija?
spin na spin. Opet te pitam, osmorka ce izdati, sd0 i df nece? Je li to kazes? Kako ce dinokijo da nesto izda, kada niko nema kompletnu vlast?
@Spit_fire

Ti majketi i dalje vodis diskusiju sa njim?
Ti si veca budala, nego sto je on bot...

Hajd me zivo interesuje sta ces mu napisati kao odgovor na ovu glupost od posts?
Last edited by Vaya on 23/11/2022 13:54, edited 1 time in total.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#60837 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

laserShow wrote: 23/11/2022 13:45
Spit_fire wrote: 23/11/2022 13:43 Dinin narativ nije vidjen od 93 i tadasnje SDA strutkure u Mostaru...al po tebi je znaci sasvim ok izdat jer kad su mogli ovi sto ne bi mogli i Dino i kompanija?
spin na spin. Opet te pitam, osmorka ce izdati, sd0 i df nece? Je li to kazes? Kako ce dinokijo da nesto izda, kada niko nema kompletnu vlast?
Nisam reko da nece...niti da Dino hoce, al pricam o onom sto Di o najvljuje. Nije ni bitno hocel moc il nece bitno je sta zeli...

Kritikujem isto ko sto bi kritikovo i SDAiDF...nadam se da makar ima ljudi u tim kolacijima i jednoj i drugoj koji ce sprijeciti pokusaje izdaje

Sto se tice Dine:

Kao neko ko je od 2010 clan SDPa na kantonu sam prije 4 godine dao glas Dini jer sam ga vidio kao nekoga ko je otresit insposoban da se bori sa SDA bandom u politickom blatu BiH..a vjerujem da nisam jedini koji je ovako mislio

Svoj glas trojci nisam pozalio na kantonu i opet sam ga dao samo ovaj put kadrovima SDP.

Mejdutim Dinina bolesna ambicija, ego i njegovi privatni sukobi sa pojedincima iz SDA prelaze sve granice i mjere zdravog razuma...nakon ovakvih zelja i izlaganja kakva propagira od pocetka price o IZ on je za mene zavrsio svoje van KS, a eto zivi bili pa vidjeli kako ce proc na iducim izborima. Slobodno spasi ovaj post. Mislite da ste svu pamet sviejta pokupili i da je raja glupa...mislite da je svima peioritet pruga u sarajevu

Da se nije gurao dje mu nije mjesto tipa u Neum i kad se vec gurao da makar nije ono pricao garantujem ti da bi imal bar 50k glaosva vise na ovim izborima.

Ovako evo u milju maraka smijem da su danas izbori da ne bi pola glasova koje je dobio prosli put...zavrsice ko SBB a njegovi veliki borci protiv korpucije ce se vratit u SDA sa pricom da su bili zavedeni...
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#60838 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Dr. Kuca »

Da je to sve ista kriminogena hobotnica pokazao je slucaj gadzun. Nije borba protiv sda, vec da oni i njihovu budu sda. Kraj price, a vi ljubitelji sutlija sa donje pipe razvlacite pamet koliko god hocete. neprincipjelna bagra.
Nebozemlja
Posts: 846
Joined: 04/10/2020 17:20

#60839 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Nebozemlja »

Spit_fire wrote: 23/11/2022 13:54
laserShow wrote: 23/11/2022 13:45

spin na spin. Opet te pitam, osmorka ce izdati, sd0 i df nece? Je li to kazes? Kako ce dinokijo da nesto izda, kada niko nema kompletnu vlast?
Nisam reko da nece...niti da Dino hoce, al pricam o onom sto Di o najvljuje. Nije ni bitno hocel moc il nece bitno je sta zeli...

Kritikujem isto ko sto bi kritikovo i SDAiDF...nadam se da makar ima ljudi u tim kolacijima i jednoj i drugoj koji ce sprijeciti pokusaje izdaje

Sto se tice Dine:

Kao neko ko je od 2010 clan SDPa na kantonu sam prije 4 godine dao glas Dini jer sam ga vidio kao nekoga ko je otresit insposoban da se bori sa SDA bandom u politickom blatu BiH..a vjerujem da nisam jedini koji je ovako mislio

Svoj glas trojci nisam pozalio na kantonu i opet sam ga dao samo ovaj put kadrovima SDP.

Mejdutim Dinina bolesna ambicija, ego i njegovi privatni sukobi sa pojedincima iz SDA prelaze sve granice i mjere zdravog razuma...nakon ovakvih zelja i izlaganja kakva propagira od pocetka price o IZ on je za mene zavrsio svoje van KS, a eto zivi bili pa vidjeli kako ce proc na iducim izborima. Slobodno spasi ovaj post. Mislite da ste svu pamet sviejta pokupili i da je raja glupa...mislite da je svima peioritet pruga u sarajevu

Da se nije gurao dje mu nije mjesto tipa u Neum i kad se vec gurao da makar nije ono pricao garantujem ti da bi imal bar 50k glaosva vise na ovim izborima.

Ovako evo u milju maraka smijem da su danas izbori da ne bi pola glasova koje je dobio prosli put...zavrsice ko SBB a njegovi veliki borci protiv korpucije ce se vratit u SDA sa pricom da su bili zavedeni...
:-)

Evo malo da se informišeš ti i tebi slični: https://www.youtube.com/watch?v=SFhJCG0L6QI
User avatar
agnostic_front
Posts: 6336
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#60840 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by agnostic_front »

Svi postovi zastitnika nacionalnih interesa otkako su poceli pregovori osmorke i hdz-a se mogu skratiti i da se jednostavno napise: “svi su isti, svi ce krasti, zasto mijenjati nesto u bosnjackom korpusu, kad sda vec zna kako sve funkcionise. Trebamo podrzati jedni druge”
Nebozemlja
Posts: 846
Joined: 04/10/2020 17:20

#60841 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Nebozemlja »

agnostic_front wrote: 23/11/2022 13:58 Svi postovi zastitnika nacionalnih interesa otkako su poceli pregovori osmorke i hdz-a se mogu skratiti i da se jednostavno napise: “svi su isti, svi ce krasti, zasto mijenjati nesto u bosnjackom korpusu, kad sda vec zna kako sve funkcionise. Trebamo podrzati jedni druge”
Zbiti redove.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#60842 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Student_u_Ostavci »

Dr. Kuca wrote: 23/11/2022 13:56 Da je to sve ista kriminogena hobotnica pokazao je slucaj gadzun. Nije borba protiv sda, vec da oni i njihovu budu sda. Kraj price, a vi ljubitelji sutlija sa donje pipe razvlacite pamet koliko god hocete. neprincipjelna bagra.
Je li iko odgovarao za tu smrt?
Nije. Kao što nije odgovarao ni za onu drugu curicu koju su ubili na KCUS. Puca njima neka stvar za tim slučajevima. Samo je bitno lajati na ove druge. Uvijek će se naći neko ko će ih braniti.
User avatar
Str0nz
Posts: 1270
Joined: 27/10/2021 00:45
Grijem se na: Hodza > marfi

#60843 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Str0nz »

dr_Evil wrote: 23/11/2022 09:39
Vaya wrote: 23/11/2022 09:35
Nista nije sporno...medjutim sada su druge okolnosti na 2014...jel sada neko stvarno misli da ce Covic pustiti Dodika i uzeti Nebojsu Vuksnovica za partnera u vlasti?
U osnovi nece, ali da se to prevrnuti uz jake kontakte u MZ, odustajao je Covic i od krupnijih stvari kada bi ga stisli.

Ja ne znam kakvu mastu ima Vukanovic kada kaze da je moguce napraviti VM bez HDZ-a i SNDS-a. DObro za sada je to fantazija. Ali valja imati asa u rukavu za nedobog(sve zajedno, onoko sto cuvaju nene limun u kuci).

A tu je i stvar principa, SDP je optuzivao SDA citav prosli mandat za ova 4. I sta sad, hoce li iko izaci i reci da je sve bila prevara, da ta 4 nisu bitna?
Interesantno, uopste nije fantazije. Potrebna je prosta vecina u PD(22),enitetska vecina u PD: FBiH(10), GT(5), entitetska vecina u DN: FBiH (5), GT(2), i mandatara. SDP+DF+SDA + opozicija u GT sve uslove popunjava, ako SNSD ne osigura cetvrtog delegata u DN onda nema entitetske vecine i propada.
laik1981 wrote: 23/11/2022 11:41
Vaya wrote: 23/11/2022 11:07
Sustinski nece nista znaciti, jer ce Dodik biti u vlasti...Da je Covic spreman uzeti opoziciju RS za za partnera u vlasti, ta da bi taj 2 imao smisla...ovako i moze, a i ne mora...
Dodik ne mora biti u vlasti ili moze biti izbacen iz vlasti ako ne bude imao potpunu kontrolu u domu naroda.. Sa cetiri postaje nezaobilazan faktor, kao sto je to HDZ..
HDZ nije nezaobilizan, bilo bi fino da prestanete supljirati. SNSD je nezaobilazan sa cetiri delegata zbog entitetske vecine u GT koja je dva i ne bi se mogla ispuniti bez SNSDa ako osiguraju cetvrtog. Entitetska vecina u DN za FBIH je 5, HDZ ima 4.

To se moze promjeniti ako osmorka nastavi isporucivati Bosnjacke i Hrvatske poslanike u DN FBIH NIPu, moguce da osiguraju jednog Bosnjaka za drzavni DN ali jos vaznije ako "njihova" Hrvatica bude izabrana u TK da nece podrzati pro-BiH Hrvata u DN FBIH, onda jesu nezaobilazni i mogu blokirati kao SNSD.
sajber87
Posts: 4325
Joined: 25/07/2008 13:14

#60844 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

Spit_fire wrote: 23/11/2022 13:54
laserShow wrote: 23/11/2022 13:45

spin na spin. Opet te pitam, osmorka ce izdati, sd0 i df nece? Je li to kazes? Kako ce dinokijo da nesto izda, kada niko nema kompletnu vlast?
Nisam reko da nece...niti da Dino hoce, al pricam o onom sto Di o najvljuje. Nije ni bitno hocel moc il nece bitno je sta zeli...

Kritikujem isto ko sto bi kritikovo i SDAiDF...nadam se da makar ima ljudi u tim kolacijima i jednoj i drugoj koji ce sprijeciti pokusaje izdaje

Sto se tice Dine:

Kao neko ko je od 2010 clan SDPa na kantonu sam prije 4 godine dao glas Dini jer sam ga vidio kao nekoga ko je otresit insposoban da se bori sa SDA bandom u politickom blatu BiH..a vjerujem da nisam jedini koji je ovako mislio

Svoj glas trojci nisam pozalio na kantonu i opet sam ga dao samo ovaj put kadrovima SDP.

Mejdutim Dinina bolesna ambicija, ego i njegovi privatni sukobi sa pojedincima iz SDA prelaze sve granice i mjere zdravog razuma...nakon ovakvih zelja i izlaganja kakva propagira od pocetka price o IZ on je za mene zavrsio svoje van KS, a eto zivi bili pa vidjeli kako ce proc na iducim izborima. Slobodno spasi ovaj post. Mislite da ste svu pamet sviejta pokupili i da je raja glupa...mislite da je svima peioritet pruga u sarajevu

Da se nije gurao dje mu nije mjesto tipa u Neum i kad se vec gurao da makar nije ono pricao garantujem ti da bi imal bar 50k glaosva vise na ovim izborima.

Ovako evo u milju maraka smijem da su danas izbori da ne bi pola glasova koje je dobio prosli put...zavrsice ko SBB a njegovi veliki borci protiv korpucije ce se vratit u SDA sa pricom da su bili zavedeni...
Mozes li reci sta konakovic to zeli a sto tebi smeta uporno postavljam ta pitanja a odgovore ne dobijam
User avatar
laserShow
Posts: 4719
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#60845 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by laserShow »

Str0nz wrote: 23/11/2022 14:05 HDZ nije nezaobilizan, bilo bi fino da prestanete supljirati.
Ko umjesto hdz-a? Daj nabroj te?
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#60846 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

sajber87 wrote: 23/11/2022 14:07
Spit_fire wrote: 23/11/2022 13:54

Nisam reko da nece...niti da Dino hoce, al pricam o onom sto Di o najvljuje. Nije ni bitno hocel moc il nece bitno je sta zeli...

Kritikujem isto ko sto bi kritikovo i SDAiDF...nadam se da makar ima ljudi u tim kolacijima i jednoj i drugoj koji ce sprijeciti pokusaje izdaje

Sto se tice Dine:

Kao neko ko je od 2010 clan SDPa na kantonu sam prije 4 godine dao glas Dini jer sam ga vidio kao nekoga ko je otresit insposoban da se bori sa SDA bandom u politickom blatu BiH..a vjerujem da nisam jedini koji je ovako mislio

Svoj glas trojci nisam pozalio na kantonu i opet sam ga dao samo ovaj put kadrovima SDP.

Mejdutim Dinina bolesna ambicija, ego i njegovi privatni sukobi sa pojedincima iz SDA prelaze sve granice i mjere zdravog razuma...nakon ovakvih zelja i izlaganja kakva propagira od pocetka price o IZ on je za mene zavrsio svoje van KS, a eto zivi bili pa vidjeli kako ce proc na iducim izborima. Slobodno spasi ovaj post. Mislite da ste svu pamet sviejta pokupili i da je raja glupa...mislite da je svima peioritet pruga u sarajevu

Da se nije gurao dje mu nije mjesto tipa u Neum i kad se vec gurao da makar nije ono pricao garantujem ti da bi imal bar 50k glaosva vise na ovim izborima.

Ovako evo u milju maraka smijem da su danas izbori da ne bi pola glasova koje je dobio prosli put...zavrsice ko SBB a njegovi veliki borci protiv korpucije ce se vratit u SDA sa pricom da su bili zavedeni...
Mozes li reci sta konakovic to zeli a sto tebi smeta uporno postavljam ta pitanja a odgovore ne dobijam
Odgvoorio sam ti na tri teme...al ti spinujes pa te ne zanima. Cak si u jednoj raspravi sa mnom iznio jednu bas opasnu izjavu koja se sve cesce peovlaci...parafraziram "Jeste da je to na stetu BiH al drugog rjesenja nema"...

Osoba koju hvale pobornici UZP politike i koja pere HDZ od grijeha moze zeljeti sta hoce al to sigurno nije dobro...

Po mom misljenju hoce da bude novi Abdic al na vecem teriotirju, sto je njagore vjerovatno nije ni svjestan toga...hoce da zaokruzi ono gdje sto je njegova sfera interesa tj tamo gdje su Bosnjaci vecina. On se nece mjesat u RS i HB oni ce njega pustit da lokalno radi sta hoce sve dok njih ne bihuzuri u razhebavanju drzave.

I tako sve do konacnog raspada...
kontrasviju
Posts: 34
Joined: 02/03/2018 21:35

#60847 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by kontrasviju »

laserShow wrote: 23/11/2022 14:21
Str0nz wrote: 23/11/2022 14:05 HDZ nije nezaobilizan, bilo bi fino da prestanete supljirati.
Ko umjesto hdz-a? Daj nabroj te?
Ma nebitno je to. Moraš da shvatiš da je HDZ nezaobilazan bio samo u 25 godina SDA vladavine, sada kada oni više neće biti u vlasti može se bez HDZ-a. :lol:
Last edited by kontrasviju on 23/11/2022 14:37, edited 1 time in total.
sajber87
Posts: 4325
Joined: 25/07/2008 13:14

#60848 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

Spit_fire wrote: 23/11/2022 14:31
sajber87 wrote: 23/11/2022 14:07
Mozes li reci sta konakovic to zeli a sto tebi smeta uporno postavljam ta pitanja a odgovore ne dobijam
Odgvoorio sam ti na tri teme...al ti spinujes pa te ne zanima. Cak si u jednoj raspravi sa mnom iznio jednu bas opasnu izjavu koja se sve cesce peovlaci...parafraziram "Jeste da je to na stetu BiH al drugog rjesenja nema"...

Osoba koju hvale pobornici UZP politike i koja pere HDZ od grijeha moze zeljeti sta hoce al to sigurno nije dobro...

Po mom misljenju hoce da bude novi Abdic al na vecem teriotirju, sto je njagore vjerovatno nije ni svjestan toga...hoce da zaokruzi ono gdje sto je njegova sfera interesa tj tamo gdje su Bosnjaci vecina. On se nece mjesat u RS i HB oni ce njega pustit da lokalno radi sta hoce sve dok njih ne bihuzuri u razhebavanju drzave.

I tako sve do konacnog raspada...
E takvi su ti odgovori i bili hoce da bude novi abdic. Ovo sto pricas ili je posljedica totalnog neznanja ili zlonamjernosti.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#60849 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by Spit_fire »

sajber87 wrote: 23/11/2022 14:37
Spit_fire wrote: 23/11/2022 14:31

Odgvoorio sam ti na tri teme...al ti spinujes pa te ne zanima. Cak si u jednoj raspravi sa mnom iznio jednu bas opasnu izjavu koja se sve cesce peovlaci...parafraziram "Jeste da je to na stetu BiH al drugog rjesenja nema"...

Osoba koju hvale pobornici UZP politike i koja pere HDZ od grijeha moze zeljeti sta hoce al to sigurno nije dobro...

Po mom misljenju hoce da bude novi Abdic al na vecem teriotirju, sto je njagore vjerovatno nije ni svjestan toga...hoce da zaokruzi ono gdje sto je njegova sfera interesa tj tamo gdje su Bosnjaci vecina. On se nece mjesat u RS i HB oni ce njega pustit da lokalno radi sta hoce sve dok njih ne bihuzuri u razhebavanju drzave.

I tako sve do konacnog raspada...
E takvi su ti odgovori i bili hoce da bude novi abdic. Ovo sto pricas ili je posljedica totalnog neznanja ili zlonamjernosti.
Nijeno ni drugo, posljedica Dininog blebetanja po medijima
sajber87
Posts: 4325
Joined: 25/07/2008 13:14

#60850 Re: Politicko desavanje u BiH (all inklusive)

Post by sajber87 »

Spit_fire wrote: 23/11/2022 15:06
sajber87 wrote: 23/11/2022 14:37

E takvi su ti odgovori i bili hoce da bude novi abdic. Ovo sto pricas ili je posljedica totalnog neznanja ili zlonamjernosti.
Nijeno ni drugo, posljedica Dininog blebetanja po medijima
I onda kad te pitam sta je to rekao u medijima sto ti toliko smeta ti kazes hoce da bude novi abdic, hoce da zaokruzi tamo gdje su bosnjaci vecina :lol: ( on govori sve kontra cak kaze da ce nip osnivati odbore po hercegovini gdje su hrvati vecina) itd. Cinjenica da ga neces citirati nego prepricavati njegove rijeci onako kako bi ti volio da je rekao a na tvoju zalost nije. Sve sto podmeces drugome radio je sda uz podrsku df a nazalost, ali naravno ti o tome neces pricati nego samo podmetati spinovati i mutiti vodu uzdajuci se u nepoznavanje situacije ljudi koji citaju tvoje postove
Locked