Sve što si nabrojao stoji i treba uraditi. Zagađenje je najveći problem i teško će biti riješen na brzinu, pogotovo kada trenutno imaš globalnu energetsku krizu.HD_2015 wrote: ↑21/11/2022 13:28Sve je to na krilima priče da se skine SDA. Tako je i mutavi Denis dobio 300k glasova. Ali neka, treba dati priliku. Da vidimo dokle će se stići.A_A_AKCIJA wrote: ↑21/11/2022 13:17
Kanton Sarajevo je bez SDA od 2018.
Grad Zenica, ne znam ni ja od kada.
I nisu se vratili na SDA.
Jer imaju rezultat, dovoljan da ostanu na vlasti i učvrste pozicije.
Upravo tako, rezultat je ključ svega i taj rezultat postoji.
Evo šta meni treba u KS, a mali dio je urađen:
- smanjenje zagađenja;
- poboljšanje gradskog prevoza;
- smanjenje broja automobila na ulicama;
- regulisanje izgradnje, a ne da se igrališta pretvaraju u parkinge i parcele za nove zgrade;
- regulisanje kafana - svako otvara baštu gdje hoće i pušta muziku kako hoće;
- zdravstvo i obrazovanje;
- itd...
I to je samo kantonalni nivo, da nivo BiH i FBiH sada ne nabrajam.
Od ovoga je urađeno da obnavljaju tramvajsku prugu i to je samo početak priče o gradskom prevozu.
Ipak, ogroman posao je urađen. Ima na temi o Vladi KS.
Ono što je najvažnije, prvi put u istoriji države, oformila se programska koalicija koja je apsolutno transparentna kada je program u pitanju.
Sve su javno objavili i svako može pratiti da li ispunjavaju obećano ili ne.
U odnosu na SDA vladavinu, ovo je svjetlosna godina napretka.
