imao isti problem sa continental ts850, preko 100 zujanje, koda avion polijece(misli mda je to taj zvuk)...sa novim ts870 odnedavno tog zvuka nema, nit se ikako cuju gume u autu
Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#22526 Re: Dolazi zima - zimske gume
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#22527 Re: Dolazi zima - zimske gume
ts870 nakon potrosenih ts850 ko nozevi danas, koda nije ni padala kisa

-
Me_again
- Posts: 2396
- Joined: 08/02/2016 20:34
#22528 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ne znam na kojeg "Dzelu" misliš, ali svakako svugdje ima stalnih klijenata (čitaj pacijenata) koji imaju blokadu u glavi da vide kada ih neko pravi budalom.topcam wrote: ↑19/11/2022 22:28Da su losi ne bi im Dzela bio stalni klijent.Me_again wrote: ↑17/11/2022 21:02
To su pravi stručnjaci, stežu šarafe na točku uz pomoč vodovodne cijevi dugačke jedno metar i kusur.... Valjda im ovi iz VIK-a daju poneku cijev besplatno![]()
Da ne pričam dalje, uglavnom u širokom luku ih zaobilazim. Što mi je zapravo žao, jer je blizu njih moja nekadašnja osnovna škola![]()
Ili su neke druge relacije u pitanju...
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#22529 Re: Dolazi zima - zimske gume
Čisto da dodam da je tu bila i cijena varijabilna
Pa cijena ide ovisno o raspolozenju i gledanju
Imali su jednog dobrog majstora gore na vrbanji, ne znam je li jos tu, zadnji put radio gume prije 5god tu bas jer su u to vrijeme jedini nedjeljom radili
Pa cijena ide ovisno o raspolozenju i gledanju
Imali su jednog dobrog majstora gore na vrbanji, ne znam je li jos tu, zadnji put radio gume prije 5god tu bas jer su u to vrijeme jedini nedjeljom radili
- undefined007
- Posts: 1087
- Joined: 13/05/2014 16:37
#22530 Re: Dolazi zima - zimske gume
Na jednom sluzbenom Vredestein Snowtrack i Wintrac rade odlican posao.
Na drugom perverzija, Uniroyal winter strašna.
Na drugom perverzija, Uniroyal winter strašna.
-
Qwerty1234
- Posts: 1277
- Joined: 27/05/2021 09:57
#22531 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jel vas nerviraju oni klipovi "kako spremiti auto za zimu" i slicna sranja?
Druze, stavi zimske gume i cao.
Ulje mjenjam na 10.000/6mj, kocnice i trap su mi uvijek dobri, brisace kao vidim da su tanki ali samo malo otanjali mjenjam ih pa makar bilo usred ljeta, ne cekam.
Antifriz ako si uradio veliki servis pri kupovini auta mora biti dobar 4-5 godina.
Ono mislim, nek je auto ispravno i utegnuto i miran si i ljeto i zimu.Nema mudrovanja.
Druze, stavi zimske gume i cao.
Ulje mjenjam na 10.000/6mj, kocnice i trap su mi uvijek dobri, brisace kao vidim da su tanki ali samo malo otanjali mjenjam ih pa makar bilo usred ljeta, ne cekam.
Antifriz ako si uradio veliki servis pri kupovini auta mora biti dobar 4-5 godina.
Ono mislim, nek je auto ispravno i utegnuto i miran si i ljeto i zimu.Nema mudrovanja.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#22532 Re: Dolazi zima - zimske gume
sve me nervira 
ja sam svoje spanerima utegao maksimalno
ja sam svoje spanerima utegao maksimalno
Last edited by Evolution_IV on 20/11/2022 17:13, edited 1 time in total.
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22533 Re: Dolazi zima - zimske gume
Moraju se nekako pare izbiti iz džepa. 25 KM pregled vozila i pregleda ti farove i stopke 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22534 Re: Dolazi zima - zimske gume
A zimski zrak u gume? Pneumix pičke materine…
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#22535 Re: Dolazi zima - zimske gume
A jbg, moraju nekako naplatiti. Ko pazi auto, pazit ce ga uvijek, a ne samo pred zimu.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#22536 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jbg, najlakše se pare zarađuju na prodavanju magle, a danas svi traže samo laku lovu pa ko koga zajebe.
-
noviclan
- Posts: 15008
- Joined: 31/10/2013 06:48
#22537 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ok da popusta sarafe sa cjevcugom ali da zatezeMe_again wrote: ↑17/11/2022 21:02To su pravi stručnjaci, stežu šarafe na točku uz pomoč vodovodne cijevi dugačke jedno metar i kusur.... Valjda im ovi iz VIK-a daju poneku cijev besplatno![]()
Da ne pričam dalje, uglavnom u širokom luku ih zaobilazim. Što mi je zapravo žao, jer je blizu njih moja nekadašnja osnovna škola![]()

- ElRe
- Posts: 16901
- Joined: 12/12/2011 11:28
#22538 Re: Dolazi zima - zimske gume

Pada li uBosni vako
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22540 Re: Dolazi zima - zimske gume
E mogao bih konačno sutra nabaciti zimske čizme


- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#22541 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja sam jucer nabacio. Dosta je bilo klizanja na Energy Saveru. 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#22542 Re: Dolazi zima - zimske gume
Cuj zimske gume a nije jos snijeg udario 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#22543 Re: Dolazi zima - zimske gume
ja jutros lance stavio na sva 4 tocka nek se vidi da imam
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#22544 Re: Dolazi zima - zimske gume
I prebacio sa 2H na 4H. 
Za pocetak.
Za pocetak.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#22545 Re: Dolazi zima - zimske gume
gdje se to prebaci?? nema umene toga 
- skrbavi-admin
- Posts: 7102
- Joined: 31/12/2021 17:16
- Location: Pakšobistan Wolfuckosia
- tramvajtrojka
- Posts: 17040
- Joined: 27/04/2021 22:52
#22547 Re: Dolazi zima - zimske gume
ima li gdje popusta za BF u vezi guma
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#22548 Re: Dolazi zima - zimske gume
ima u gumiM 175KM Michelin 195/65/r15
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22549 Re: Dolazi zima - zimske gume
131,50 KM, to što si vidio je 95T
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša

