FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
sime_cipol
Posts: 23422
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Clio 1.2 43kw

#3176 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sime_cipol »

OSA = Monty Python :lol:
Giancarlo
Posts: 584
Joined: 26/12/2008 21:22

#3177 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Giancarlo »

last mohicans wrote: 12/11/2022 20:15
laik1981 wrote: 12/11/2022 20:01 Siljo, pluton, kalimero :lol: Koja smo mi smijurija :lol:
Kalimero, to onaj pjevač, peško? Njega Osmica zaposlio?
Vjerovao ili ne, ali da :-) :D
b_i_s
Posts: 216
Joined: 03/07/2019 09:32

#3178 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by b_i_s »

last mohicans wrote: 12/11/2022 20:15
laik1981 wrote: 12/11/2022 20:01 Siljo, pluton, kalimero :lol: Koja smo mi smijurija :lol:
Kalimero, to onaj pjevač, peško? Njega Osmica zaposlio?
Ima možda i 7-8 godina već kako tamo radi.
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#3179 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by LSD »

splinter wrote: 12/11/2022 12:58

Lafo sine, ja mogu tebe al neću :lol: pa što ne reće ublehašu :lol: išuta ga nacionalista početnik Draško nogama u glavu u njegovoj avliji , još ga sad zapišava sa ovim tvitom :lol:
costacurta
Posts: 3642
Joined: 05/05/2005 08:25

#3180 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by costacurta »

LSD wrote: 12/11/2022 20:27
splinter wrote: 12/11/2022 12:58

Lafo sine, ja mogu tebe al neću :lol: :lol: ubi ga nacionalista početnik Draško nogama u glavu u njegovoj avliji , još ga sad zapišava sa ovim tvitom :lol:
Sve što mu je Senad treba reći je da samo u Srebrenici ima 8763 razloga zašto se gnuša izgovriti RS,
1600 "malih" razloga u Sarsjevu, 71 "mladi" razlog u Tuzli......... i gdje ti je stric poginuo ebo ti on mamu? Jel na Klašnicama, Laktašima možda?
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#3181 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by guruguru95 »

LSD wrote: 12/11/2022 20:27
splinter wrote: 12/11/2022 12:58

Lafo sine, ja mogu tebe al neću :lol: pa što ne reće ublehašu :lol: išuta ga nacionalista početnik Draško nogama u glavu u njegovoj avliji , još ga sad zapišava sa ovim tvitom :lol:
"Dijete emisije" i "glasnik promjena" :gunjastajl:
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#3182 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by guruguru95 »

costacurta wrote: 12/11/2022 20:32
LSD wrote: 12/11/2022 20:27

Lafo sine, ja mogu tebe al neću :lol: :lol: ubi ga nacionalista početnik Draško nogama u glavu u njegovoj avliji , još ga sad zapišava sa ovim tvitom :lol:
Sve što mu je Senad treba reći je da samo u Srebrenici ima 8763 razloga zašto se gnuša izgovriti RS,
1600 "malih" razloga u Sarsjevu, 71 "mladi" razlog u Tuzli......... i gdje ti je stric poginuo ebo ti on mamu? Jel na Klašnicama, Laktašima možda?
Bravo :thumbup:

I sa ovakvim okotima trebamo "relaksirati odnose"? :run:
LSD
Posts: 29910
Joined: 24/07/2007 08:26

#3183 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by LSD »

costacurta wrote: 12/11/2022 20:32

Sve što mu je Senad treba reći je da samo u Srebrenici ima 8763 razloga zašto se gnuša izgovriti RS,
1600 "malih" razloga u Sarsjevu, 71 "mladi" razlog u Tuzli......... i gdje ti je stric poginuo ebo ti on mamu? Jel na Klašnicama, Laktašima možda?
Trebao je, ali pichak šuti....treba zato stisnuti cojonese, zayebati političku korektnost sa gostima iz RS pa reci takve stvari u eter... ovako ispada ko kujica koja nešto lajucka okolo i prijeti, a ništa zapravo.
Papak umišljeni ne konta da je Draško iskoristio ovo gostovanje kod njega za svoju promociju, ovim pišanjem po Senadu na kraju je zaradio dosta plitičkih poena kod nacionalističke bagre iz šumske koja voli ovakve srbende koji odbruse balijama u sred Teherana.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#3184 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by guruguru95 »

costacurta wrote: 12/11/2022 20:32
LSD wrote: 12/11/2022 20:27

Lafo sine, ja mogu tebe al neću :lol: :lol: ubi ga nacionalista početnik Draško nogama u glavu u njegovoj avliji , još ga sad zapišava sa ovim tvitom :lol:
Sve što mu je Senad treba reći je da samo u Srebrenici ima 8763 razloga zašto se gnuša izgovriti RS,
1600 "malih" razloga u Sarsjevu, 71 "mladi" razlog u Tuzli......... i gdje ti je stric poginuo ebo ti on mamu? Jel na Klašnicama, Laktašima možda?
Sačekaj da ti Puhalo, Žbanićka, Čmoljo i slični forumski poltroni ospore te podatke i cifre :mrgreen:
Last edited by guruguru95 on 12/11/2022 20:41, edited 2 times in total.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3185 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

Aaaaaa peškir drasko haman :lol: :lol:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3186 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

laik1981 wrote: 12/11/2022 20:01 Siljo, pluton, kalimero :lol: Koja smo mi smijurija :lol:
Evo i drasko peskir kazu :lol:
Pa to je to
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3187 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

LSD wrote: 12/11/2022 20:37
costacurta wrote: 12/11/2022 20:32

Sve što mu je Senad treba reći je da samo u Srebrenici ima 8763 razloga zašto se gnuša izgovriti RS,
1600 "malih" razloga u Sarsjevu, 71 "mladi" razlog u Tuzli......... i gdje ti je stric poginuo ebo ti on mamu? Jel na Klašnicama, Laktašima možda?
Trebao je, ali pichak šuti....treba zato stisnuti cojonese, zayebati političku korektnost sa gostima iz RS pa reci takve stvari u eter... ovako ispada ko kujica koja nešto lajucka okolo i prijeti, a ništa zapravo.
Papak umišljeni ne konta da je Draško iskoristio ovo gostovanje kod njega za svoju promociju, ovim pišanjem po Senadu na kraju je zaradio dosta plitičkih poena kod nacionalističke bagre iz šumske koja voli ovakve srbende koji odbruse balijama u sred Teherana.
Zato ce mu bake komsic i sebija rec. Preko cakijasa :lol:
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#3188 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by guruguru95 »

sumirprimus wrote: 12/11/2022 20:41
laik1981 wrote: 12/11/2022 20:01 Siljo, pluton, kalimero :lol: Koja smo mi smijurija :lol:
Evo i drasko peskir kazu :lol:
Pa to je to
Neka neka, borba za "otadžbinu"! Samo nastavite tako, smradovi :thumbup: :gunjastajl:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/stanivu ... /221112072
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3189 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

ovo je neka istorijska linija haman opet pocetnik pesko :lol:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#3190 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by uglavnomja »

ne kontam pricu o rs-u i zrtvama ...

alija je potpisao rs, i to prije nego se ovaj rodio :-) , to je cinjenica, nazalost, pravno je dio ustava (kao i federacija na koju smo navikli) koji je potpisao uhljup koji je unistio bih i stvorio ovo opljackano ruglo od zemlje, sa sinom i snahom i njegovim nosacem kaputa, sefom osa-e i likovima iz menazerije koju ni alan ford ne bi mogao izmisliti
Last edited by uglavnomja on 12/11/2022 20:51, edited 2 times in total.
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#3191 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by HelaS »

guruguru95 wrote: 12/11/2022 20:40
costacurta wrote: 12/11/2022 20:32

Sve što mu je Senad treba reći je da samo u Srebrenici ima 8763 razloga zašto se gnuša izgovriti RS,
1600 "malih" razloga u Sarsjevu, 71 "mladi" razlog u Tuzli......... i gdje ti je stric poginuo ebo ti on mamu? Jel na Klašnicama, Laktašima možda?
Sačekaj da ti Puhalo, Žbanićka, Čmoljo i slični forumski poltroni ospore te podatke i cifre :mrgreen:
Za 6 mj. nabio si 1720 postova :shock: Pa spavaš li ti dijete drago :-) Idi nađi kakav posao, radi nešto korisno, ako si već zapustio školu
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#3192 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by guruguru95 »

HelaS wrote: 12/11/2022 20:48
guruguru95 wrote: 12/11/2022 20:40

Sačekaj da ti Puhalo, Žbanićka, Čmoljo i slični forumski poltroni ospore te podatke i cifre :mrgreen:
Za 6 mj. nabio si 1720 postova :shock: Pa spavaš li ti dijete drago :-) Idi nađi kakav posao, radi nešto korisno, ako si već zapustio školu
Ne poznajemo se, dečko. Lagano u skokovima :thumbup:
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3193 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

Najbolja dokumentaristika zadnjih godina , namigivanje zviejzdama i lucidni maric. :kiss:
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#3194 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by guruguru95 »

sumirprimus wrote: 12/11/2022 20:54 Najbolja dokumentaristika zadnjih godina , namigivanje zviejzdama i lucidni maric. :kiss:
Legendarni Mišo Marić :kiselavoda:
User avatar
Hercegoviina
Posts: 2861
Joined: 14/02/2013 14:11

#3195 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Hercegoviina »

HelaS wrote: 12/11/2022 20:48
guruguru95 wrote: 12/11/2022 20:40

Sačekaj da ti Puhalo, Žbanićka, Čmoljo i slični forumski poltroni ospore te podatke i cifre :mrgreen:
Za 6 mj. nabio si 1720 postova :shock: Pa spavaš li ti dijete drago :-) Idi nađi kakav posao, radi nešto korisno, ako si već zapustio školu
Jbga, covjek bez sexxa ko ptica bez krila
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#3196 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by guruguru95 »

:gunjastajl: :faraon1:
Last edited by guruguru95 on 12/11/2022 21:11, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 93839
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#3197 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Truba »

Konacno pravi bosnjacki politicar
Novi tito
Projekte narodu :bih: :sax:
zippoo87
Posts: 19660
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#3198 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zippoo87 »

Ovdje se neki cude da je Drasko peskiric :-) :-)
Jbte pa sta vi pratite od desavanja...to je prastara vijest?

Dodik i njegovi narkomani imaju svi snimke jedni drugih i tako se ucjenjuju i prepadaju a kada ne igras kako ti kazu,onda puste malo u javnost nesto :D

Drasko se taslaci haman sa drugom Begicem...to su sve omiljeni Senadovi gosti :D

Samo sto Senad nema muda da ih izreseta i odjebe za sva vremena...iskreno,meni se vise zgadili svi ovi iz RSa svaki vikend...neki i po dva puta za 2 sedmice i samo ih vrti a sve ista govna.

Svi Miletu lizu guzicu a neki haman i "pusu u frulu" i to je tamo tako...dok je Mile "bog i batina" u RSu...svi ostali su potrosna roba,ma kako se zvao i iz koje stranke dolazio.

Pratite malo blog Vaskovica...covjek ima sve informacije u trenutku nastajanja...sve poslije sto izadje i bude objavljeno je bajato :D
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3199 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

Ne ostajte ovde, ako mislite da ce vam biti bolje, grijace vas i sunce tudjeg neba. Lazu nas.
sumirprimus
Posts: 88917
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#3200 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by sumirprimus »

Black swan wrote: 12/11/2022 21:02 Konacno pravi bosnjacki politicar
Novi tito
Projekte narodu :bih: :sax:
Na kog mislis?
Locked