FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
- sime_cipol
- Posts: 23433
- Joined: 20/12/2018 15:06
- Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
- Grijem se na: Zdrvima
- Vozim: Clio 1.2 43kw
#3176 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
OSA = Monty Python 
-
Giancarlo
- Posts: 584
- Joined: 26/12/2008 21:22
#3177 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Vjerovao ili ne, ali da
-
b_i_s
- Posts: 216
- Joined: 03/07/2019 09:32
#3178 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ima možda i 7-8 godina već kako tamo radi.
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
-
costacurta
- Posts: 3642
- Joined: 05/05/2005 08:25
#3180 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Sve što mu je Senad treba reći je da samo u Srebrenici ima 8763 razloga zašto se gnuša izgovriti RS,
1600 "malih" razloga u Sarsjevu, 71 "mladi" razlog u Tuzli......... i gdje ti je stric poginuo ebo ti on mamu? Jel na Klašnicama, Laktašima možda?
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#3182 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Bravocostacurta wrote: ↑12/11/2022 20:32Sve što mu je Senad treba reći je da samo u Srebrenici ima 8763 razloga zašto se gnuša izgovriti RS,
1600 "malih" razloga u Sarsjevu, 71 "mladi" razlog u Tuzli......... i gdje ti je stric poginuo ebo ti on mamu? Jel na Klašnicama, Laktašima možda?
I sa ovakvim okotima trebamo "relaksirati odnose"?
-
LSD
- Posts: 29910
- Joined: 24/07/2007 08:26
#3183 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Trebao je, ali pichak šuti....treba zato stisnuti cojonese, zayebati političku korektnost sa gostima iz RS pa reci takve stvari u eter... ovako ispada ko kujica koja nešto lajucka okolo i prijeti, a ništa zapravo.costacurta wrote: ↑12/11/2022 20:32
Sve što mu je Senad treba reći je da samo u Srebrenici ima 8763 razloga zašto se gnuša izgovriti RS,
1600 "malih" razloga u Sarsjevu, 71 "mladi" razlog u Tuzli......... i gdje ti je stric poginuo ebo ti on mamu? Jel na Klašnicama, Laktašima možda?
Papak umišljeni ne konta da je Draško iskoristio ovo gostovanje kod njega za svoju promociju, ovim pišanjem po Senadu na kraju je zaradio dosta plitičkih poena kod nacionalističke bagre iz šumske koja voli ovakve srbende koji odbruse balijama u sred Teherana.
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#3184 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Sačekaj da ti Puhalo, Žbanićka, Čmoljo i slični forumski poltroni ospore te podatke i cifrecostacurta wrote: ↑12/11/2022 20:32Sve što mu je Senad treba reći je da samo u Srebrenici ima 8763 razloga zašto se gnuša izgovriti RS,
1600 "malih" razloga u Sarsjevu, 71 "mladi" razlog u Tuzli......... i gdje ti je stric poginuo ebo ti on mamu? Jel na Klašnicama, Laktašima možda?
Last edited by guruguru95 on 12/11/2022 20:41, edited 2 times in total.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3185 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Aaaaaa peškir drasko haman

-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3187 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Zato ce mu bake komsic i sebija rec. Preko cakijasaLSD wrote: ↑12/11/2022 20:37Trebao je, ali pichak šuti....treba zato stisnuti cojonese, zayebati političku korektnost sa gostima iz RS pa reci takve stvari u eter... ovako ispada ko kujica koja nešto lajucka okolo i prijeti, a ništa zapravo.costacurta wrote: ↑12/11/2022 20:32
Sve što mu je Senad treba reći je da samo u Srebrenici ima 8763 razloga zašto se gnuša izgovriti RS,
1600 "malih" razloga u Sarsjevu, 71 "mladi" razlog u Tuzli......... i gdje ti je stric poginuo ebo ti on mamu? Jel na Klašnicama, Laktašima možda?
Papak umišljeni ne konta da je Draško iskoristio ovo gostovanje kod njega za svoju promociju, ovim pišanjem po Senadu na kraju je zaradio dosta plitičkih poena kod nacionalističke bagre iz šumske koja voli ovakve srbende koji odbruse balijama u sred Teherana.
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#3188 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Neka neka, borba za "otadžbinu"! Samo nastavite tako, smradovi
https://www.klix.ba/vijesti/bih/stanivu ... /221112072
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3189 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
ovo je neka istorijska linija haman opet pocetnik pesko 
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#3190 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
ne kontam pricu o rs-u i zrtvama ...
alija je potpisao rs, i to prije nego se ovaj rodio
, to je cinjenica, nazalost, pravno je dio ustava (kao i federacija na koju smo navikli) koji je potpisao uhljup koji je unistio bih i stvorio ovo opljackano ruglo od zemlje, sa sinom i snahom i njegovim nosacem kaputa, sefom osa-e i likovima iz menazerije koju ni alan ford ne bi mogao izmisliti
alija je potpisao rs, i to prije nego se ovaj rodio
Last edited by uglavnomja on 12/11/2022 20:51, edited 2 times in total.
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
#3191 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Za 6 mj. nabio si 1720 postovaguruguru95 wrote: ↑12/11/2022 20:40Sačekaj da ti Puhalo, Žbanićka, Čmoljo i slični forumski poltroni ospore te podatke i cifrecostacurta wrote: ↑12/11/2022 20:32
Sve što mu je Senad treba reći je da samo u Srebrenici ima 8763 razloga zašto se gnuša izgovriti RS,
1600 "malih" razloga u Sarsjevu, 71 "mladi" razlog u Tuzli......... i gdje ti je stric poginuo ebo ti on mamu? Jel na Klašnicama, Laktašima možda?![]()
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#3192 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ne poznajemo se, dečko. Lagano u skokovimaHelaS wrote: ↑12/11/2022 20:48Za 6 mj. nabio si 1720 postovaguruguru95 wrote: ↑12/11/2022 20:40
Sačekaj da ti Puhalo, Žbanićka, Čmoljo i slični forumski poltroni ospore te podatke i cifre![]()
Pa spavaš li ti dijete drago
Idi nađi kakav posao, radi nešto korisno, ako si već zapustio školu
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3193 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Najbolja dokumentaristika zadnjih godina , namigivanje zviejzdama i lucidni maric. 
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#3194 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Legendarni Mišo Marićsumirprimus wrote: ↑12/11/2022 20:54 Najbolja dokumentaristika zadnjih godina , namigivanje zviejzdama i lucidni maric.![]()
- Hercegoviina
- Posts: 2861
- Joined: 14/02/2013 14:11
#3195 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Jbga, covjek bez sexxa ko ptica bez krilaHelaS wrote: ↑12/11/2022 20:48Za 6 mj. nabio si 1720 postovaguruguru95 wrote: ↑12/11/2022 20:40
Sačekaj da ti Puhalo, Žbanićka, Čmoljo i slični forumski poltroni ospore te podatke i cifre![]()
Pa spavaš li ti dijete drago
Idi nađi kakav posao, radi nešto korisno, ako si već zapustio školu
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#3196 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Last edited by guruguru95 on 12/11/2022 21:11, edited 1 time in total.
- Truba
- Posts: 93843
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#3197 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Konacno pravi bosnjacki politicar
Novi tito
Projekte narodu

Novi tito
Projekte narodu
-
zippoo87
- Posts: 19662
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#3198 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ovdje se neki cude da je Drasko peskiric
Jbte pa sta vi pratite od desavanja...to je prastara vijest?
Dodik i njegovi narkomani imaju svi snimke jedni drugih i tako se ucjenjuju i prepadaju a kada ne igras kako ti kazu,onda puste malo u javnost nesto
Drasko se taslaci haman sa drugom Begicem...to su sve omiljeni Senadovi gosti
Samo sto Senad nema muda da ih izreseta i odjebe za sva vremena...iskreno,meni se vise zgadili svi ovi iz RSa svaki vikend...neki i po dva puta za 2 sedmice i samo ih vrti a sve ista govna.
Svi Miletu lizu guzicu a neki haman i "pusu u frulu" i to je tamo tako...dok je Mile "bog i batina" u RSu...svi ostali su potrosna roba,ma kako se zvao i iz koje stranke dolazio.
Pratite malo blog Vaskovica...covjek ima sve informacije u trenutku nastajanja...sve poslije sto izadje i bude objavljeno je bajato
Jbte pa sta vi pratite od desavanja...to je prastara vijest?
Dodik i njegovi narkomani imaju svi snimke jedni drugih i tako se ucjenjuju i prepadaju a kada ne igras kako ti kazu,onda puste malo u javnost nesto
Drasko se taslaci haman sa drugom Begicem...to su sve omiljeni Senadovi gosti
Samo sto Senad nema muda da ih izreseta i odjebe za sva vremena...iskreno,meni se vise zgadili svi ovi iz RSa svaki vikend...neki i po dva puta za 2 sedmice i samo ih vrti a sve ista govna.
Svi Miletu lizu guzicu a neki haman i "pusu u frulu" i to je tamo tako...dok je Mile "bog i batina" u RSu...svi ostali su potrosna roba,ma kako se zvao i iz koje stranke dolazio.
Pratite malo blog Vaskovica...covjek ima sve informacije u trenutku nastajanja...sve poslije sto izadje i bude objavljeno je bajato
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3199 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ne ostajte ovde, ako mislite da ce vam biti bolje, grijace vas i sunce tudjeg neba. Lazu nas.
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
#3200 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Na kog mislis?
