Kako može biti TCE 90 i 100 ks??Better Man wrote: ↑08/11/2022 14:59Vozim novog Captura godinu i malo više od mjesec dana. Isporučen mi krajem septembra prošle godine. Odlično auto i ima fino prostora. Prostor na zadnjoj klupi se može povećavati u zavisnosti da li ti treba veći gepek ili prostor za sjedenje. Dakle sjedišta na zadnjoj klupi se mogu pomicati i gepek ima duplo dno. kod mene je manuelac sa 6 brzina i motor je tce 90 100 KS. Paket opreme je Intense (srednji paket). Ima navigaciju, digitalnu klimu i da ne nabrajam razna pomagala za vožnju itd. Auto je udoban i fino ide. Nemam nikakve zamjerke. Cijena mu je bila 35.600 KM, a ja sam ga platio 34,600 KM, jer su mi dali 1000 KM popusta. Naručio sam ga u zadnji momenat, jer nedugo nakon toga su izbacili novi cjenovnik i cijena je bila veća za 500 KM, a danas je baš otišla mu cijena gore.
Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#13651 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
- konektovan
- Posts: 51391
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#13652 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Haj budi bar malo realan,....
Ja bi ti sad ban uručio za napisano...
-
izvrsni direktor
- Posts: 14711
- Joined: 20/12/2018 16:11
- Vozim: Premium
#13653 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ne bih ja imao nista protiv jednog kodiaqa vrs npr one plave boje njihove...kad smo vec kod skode 
- beco
- Posts: 5092
- Joined: 25/08/2004 14:22
#13654 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Superb i Octavia VRS nemaju konkurencije
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#13655 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
neka hvala, za 80 hiljada a5 sportback sa malo km 
-
Seawolf
- Posts: 9163
- Joined: 14/06/2012 22:59
#13656 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Je li pod malo kilometara podrazumijevaš do maksimalno 50.000 km?
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#13657 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
otprilike tako
cuj skoda buljava 80k
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... 47&ref=srp
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#13658 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nisam rekao da je Škoda ljepotan, totalno je nemaštovita, ali nije baš ni da ne da gledati u sebe. Možda je CX60 za Škodu mis svijeta, ali od svih novijih Mazdi najmanje mi je legao. Totalno mi je neproporcionalan.Evolution_IV wrote: ↑08/11/2022 16:32 za karoq je miss svijeta..ono nikakve inspiracije nicega, vise inapiracije su imali kad su feliciu pravili...hajmo napravit i rastegnut auto da bude najveci i to postujem, samo je cijena zadnjih godina bas bezobrazna za drugi brend vw![]()
Čekam uručenjekonektovan wrote: ↑08/11/2022 16:51
Haj budi bar malo realan,....
Ja bi ti sad ban uručio za napisano...![]()
Mazde su mi generalno dobro dizajnirane, ali CX60 i nije baš. Neproporcionalno naduvan CX5
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#13659 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
naravno, slazem se, usrali su sa maskom i farovimacitroen xm wrote: ↑08/11/2022 18:18
Nisam rekao da je Škoda ljepotan, totalno je nemaštovita, ali nije baš ni da ne da gledati u sebe. Možda je CX60 za Škodu mis svijeta, ali od svih novijih Mazdi najmanje mi je legao. Totalno mi je neproporcionalan.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#13660 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
I sa kojim motorom ta A5-ca za 80 kKM ?
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#13661 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Farovi su ono što su svi kritikovali kod prve serije AR166, premali za površinu, mada su meni na toj AR daleko bolje riješeni nego ovde. Bočno je ogromna ploha na kojoj se apsolutno ništa ne dešava. Pozadi, kada se gleda pravo u gepek je ormar, previše visoke limene površine i malo stakla, a spušta se ravno prema dnu opet bez ikakvog dizajnerskog detalja, bukvalno ormar.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13662 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Tačno tako.citroen xm wrote: ↑08/11/2022 18:25Farovi su ono što su svi kritikovali kod prve serije AR166, premali za površinu, mada su meni na toj AR daleko bolje riješeni nego ovde. Bočno je ogromna ploha na kojoj se apsolutno ništa ne dešava. Pozadi, kada se gleda pravo u gepek je ormar, previše visoke limene površine i malo stakla, a spušta se ravno prema dnu opet bez ikakvog dizajnerskog detalja, bukvalno ormar.
AR 166 prije facelifta bljak, poslije facelifta sex sexova.
Mazda CX-60, ali i CX-50, najružnije Mazde ikad.
Pa ljepši mi je (ko zna koji po redu) posljednji facelift BT-50 kad su mu presadili Kodo dizajn na šasiju staru 20 godina.
-
Seawolf
- Posts: 9163
- Joined: 14/06/2012 22:59
#13663 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Za 80.000 KM bi se sa do 50.000 km pređenih, mogao kupiti A5 Sportback sa 1.0 TSI motorom, kad bi postojao.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13664 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Voliš i ti pretjerati nekad
https://link.mobile.de/YbZ3TeMMmDWkWDT66
https://link.mobile.de/Gb9eLpBcT8jB82bj7
Ima ih još 40 komada TDI do 30000€ sa MwSt sa pređenih maksimalno 50k km
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#13665 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ovaj što je Amar postavio je 2.0 TFSI Quattro.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13666 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
https://link.mobile.de/RmhLnoyTSAVbjEwe9
Al’ je ovo drvo unutra katastrofa.
Ima ih deset do 35000€ quattro TFSI, a da su prešli manje od 50000km. Kad bi tolerirao do 80k km (što je moja neka psihološka granica) ima ih 38.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#13667 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
To je F5 model sto je on postavio sad sam vidio ali nije facelift model
Fl model je nesto skuplji. Taj fl model koji ide od kraja 2019. godine, po povrsnom gledanju na mobile.de, dok se plati porez i carina izasao bi najvjerovatnije preko 80 hiljada taj benzinac kod nas. Najvjerovatnije cak i oko 90 hiljada mrsko mi racunati
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13668 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Meni je ljepši milion puta prije facelifta.
Facelift mi prava dječija igračka. Ledice ekrani pičke materine, nekakvih viška linija posvuda.
Ista stvar i sa A4 zadnjom, prije FL baš skladan auto. FL prenađiđan glupostima.
Facelift mi prava dječija igračka. Ledice ekrani pičke materine, nekakvih viška linija posvuda.
Ista stvar i sa A4 zadnjom, prije FL baš skladan auto. FL prenađiđan glupostima.
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#13669 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Oa A5 priznajem samo prvi model kao baš lijepo auto. Ovo sve posle mi može proći, ali nije to to. Ista stvar i sa Q5, prvi model mi je najljepši od poslije.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#13670 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Meni se svidja pravo nova izvedba farova kod aktuelnog A5 fl modela, dobar mi je nacin kako radi coming/leaving home funkcija.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#13671 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Kad ovaj sad model bude imao 10+ godina pitat cu te kakav ti je...ako ne zaboravimcitroen xm wrote: ↑08/11/2022 19:09 Oa A5 priznajem samo prvi model kao baš lijepo auto. Ovo sve posle mi može proći, ali nije to to. Ista stvar i sa Q5, prvi model mi je najljepši od poslije.
-
Seawolf
- Posts: 9163
- Joined: 14/06/2012 22:59
#13672 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Nevjerovatno je da na podforumu na kojem bi se trebali okupljati ljudi koji se kao razumiju u aute, toliko njih ocjenjuje i uspoređuje aute samo na osnovu njihovog izgleda.
Izvinite što moram tako reći, ali vidi se da više gledate aute, nego što ih vozite.
Izvinite što moram tako reći, ali vidi se da više gledate aute, nego što ih vozite.
-
artur morgan
- Posts: 3705
- Joined: 30/04/2020 19:47
#13673 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Ma znaju oni, samo se malo kofrce 
-
citroen xm
- Posts: 20441
- Joined: 17/04/2012 22:57
#13674 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Da li bi kupio auto koje je tehnički odlično na svakom polju, ali te estetski nimalo ne privlači? Ja ne bih, meni je dizajn auta jedan od najbitnijih faktora, pored još dosta stvari.
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#13675 Re: Pomoć oko kupovine auta Vol.2
Upravo tako.citroen xm wrote: ↑08/11/2022 19:34Da li bi kupio auto koje je tehnički odlično na svakom polju, ali te estetski nimalo ne privlači? Ja ne bih, meni je dizajn auta jedan od najbitnijih faktora, pored još dosta stvari.
