Dolazi zima - zimske gume
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
- ElRe
- Posts: 16893
- Joined: 12/12/2011 11:28
- beco
- Posts: 5092
- Joined: 25/08/2004 14:22
#22378 Re: Dolazi zima - zimske gume
Samo ću reći eko guma
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#22379 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ma inace sve te nazovi "zelene" i "plave" gume su qrac od ovce.
- Optimist
- Posts: 15519
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#22380 Re: Dolazi zima - zimske gume
A bile su zaiata ok.
Do prve kise i temperature od 10 stepeni.
Do prve kise i temperature od 10 stepeni.
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#22381 Re: Dolazi zima - zimske gume
Imao na jednom autu, dosle fabricki, valjaju samo kad je vani 30-40 stepeni.
Prva kisa k'o na ledu, kad padne temp. k'o da su od kamena.
Zamijenio ih sa Hankook ventus prime 3, urahatio se.
Prva kisa k'o na ledu, kad padne temp. k'o da su od kamena.
Zamijenio ih sa Hankook ventus prime 3, urahatio se.
- nitro_90
- Posts: 1115
- Joined: 28/09/2020 21:48
- Location: Eau Rouge
- Grijem se na: Dizel
- Vozim: Na benzin
#22382 Re: Dolazi zima - zimske gume
Jedina guma koja moze preci preci 100000 km a sara bude ko i prvog dana
-
Al'din
- Posts: 1649
- Joined: 06/03/2011 21:43
- Location: https://maps.app.goo.gl/D8HtdgLyMDYMm8x5A
- Contact:
-
ivmilicevic
- Posts: 15
- Joined: 22/08/2014 17:09
#22384 Re: Dolazi zima - zimske gume
Dobio sam promo kod na ekupi, "10% popusta te čeka i možeš ga iskoristiti na SVE* na eKupi!". Ne planiram koristiti pa ako nekome treba neka se javi u PM - po principu tko prvi njegovo
Npr. TS870 205/55R16 ispadne 170KM/kom

EDIT: vrijedi do 14.11. 23:59:59
Npr. TS870 205/55R16 ispadne 170KM/kom

EDIT: vrijedi do 14.11. 23:59:59
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#22385 Re: Dolazi zima - zimske gume
U Zenici montaza 18ki na SUVa, 60 maca lagano 
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
#22386 Re: Dolazi zima - zimske gume
Neki dan ja platih za Fiata 500 montažu i balans 4 gume, doduše uz skladištenje (“hotel”) za set ljetnih, ukupno 70 KM.
A 15”
A 15”
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83402
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
- kabal1337
- Posts: 13444
- Joined: 11/02/2012 21:08
#22388 Re: Dolazi zima - zimske gume
jbte ja prije ljeta za alu 15" donio ih ciste, bez ventila da mi nabaci gume, ventile i balansira 50 KM 
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#22389 Re: Dolazi zima - zimske gume
Nije moj, nemam ja to namjeru kupit, i dalje vozim truhlu opelcinu
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#22390 Re: Dolazi zima - zimske gume
U Zenici kod normalnih starih majstora mozes rijesit putnicko auto za 28KM. Ovo gore je cijena u Unionkomercu. Po meni, previse za 20min posla. Dosta njih vise naplati ako su od SUVa il nekog terenca gume al mislim da je cijena pretjerana. Pogotovo za Zenicu
-
tap3ah75
- Posts: 7593
- Joined: 07/09/2009 14:14
#22391 Re: Dolazi zima - zimske gume
Imaš poruku
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39551
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#22392 Re: Dolazi zima - zimske gume
to mi nikad nije bilo jasno
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#22393 Re: Dolazi zima - zimske gume
A moraju po nekom osnovu dizat cijenu
Sad valjda dizu jer je ukrajina najveci izvoznik tegova za felge
dovezes auto sa 16kama, jedna cijena, dovezes Suva na 16kama, duplo vise a guma u principu ista, malo viša 
Sad valjda dizu jer je ukrajina najveci izvoznik tegova za felge
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83402
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#22394 Re: Dolazi zima - zimske gume
Sabic kod kapije 2 Bolnice ili Batista kod ex Perche su meni zakon. Ima i onaj u Blatushi.
-
Throttle
- Posts: 14680
- Joined: 10/06/2016 12:35
#22395 Re: Dolazi zima - zimske gume
Ja mijenjam kod Ekrema u Blatusi. U maju bilo 25KM, sad mi otac rece da je 28. Ok cijena, fino rade, malo prilaz los kad zaguzva jedino_BataZiv_0809 wrote: ↑07/11/2022 22:04Sabic kod kapije 2 Bolnice ili Batista kod ex Perche su meni zakon. Ima i onaj u Blatushi.
- Evolution_IV
- Posts: 20832
- Joined: 29/08/2020 22:58
- Location: Tahiti
- Vozim: 3 Leša
#22396 Re: Dolazi zima - zimske gume
ma hajdete, to je jednom 2xgodisnje
ukrajina je kriva i nedostatak cipova...
ukrajina je kriva i nedostatak cipova...
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#22397 Re: Dolazi zima - zimske gume
Pa kad ostavljas u hotelu, kod vecine je ceh ukupno 50. Ide otrpilike ovako - 17" sa TPMS senzorima 40 maraka, a 20 cuvanje guma, ako drzis kod njih i moniras onda sve zajedno 50.
I varijacije na temu, ali sve u pet deka.
-
F&N
- Posts: 5276
- Joined: 17/10/2010 23:24
- Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...
#22398 Re: Dolazi zima - zimske gume
Naisao na neki Hankook na olx, nove gume, dobra cijena, ali dot 19.
Uzimati ili ne. Jedni kazu da ako je dobro cuvana guma da nema veze sto je do 19. Drugi opet govore da je oplasticila.
Pa mi sad treba neko strucnije misljenje ako zna neko. Ili da li je neko kupovao nesto slicno pa da ima iskustvo.
Hvalaa
Uzimati ili ne. Jedni kazu da ako je dobro cuvana guma da nema veze sto je do 19. Drugi opet govore da je oplasticila.
Pa mi sad treba neko strucnije misljenje ako zna neko. Ili da li je neko kupovao nesto slicno pa da ima iskustvo.
Hvalaa
- nivla
- Posts: 6570
- Joined: 12/01/2008 23:44
#22399 Re: Dolazi zima - zimske gume
ako je dobra cijena kupis, ne kupujes drugim nego sebi
-
Leon16v
- Posts: 7019
- Joined: 02/04/2015 13:27
- Location: Ilidza إليدزا
- Vozim: Staro željezo
#22400 Re: Dolazi zima - zimske gume
To je RS2 model vjerovatno, pristojna guma za sve uslove, ali što je bučna brale moj na nekim podlogama, uzas 
