Utakmice.
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#38026 Re: Utakmice.
Obuća vadi negativnu gol razliku od kloca,polahko. Ovaj rezultat je trebao biti jos u prvom poluvrenu. Danas puno bolja i smislenija, nadsve, organizovana igra, sa dosta raspolozenih pojedinaca. Tako da rezultat nije slučajan,još nas je govno sabotiralo debilnim odlukama. Ali moram treci put Andreja istaći, dva gola je zasluzan i jos koliko dobivenih duela na sredini iz kojih smo kreirali sanse. Dzafić je bio dobar,Dal ne treba počinjati narednu utakmicu da mu je babo Pape himself. A ni Tomasević,radije Musu lijevo.
Last edited by last mohicans on 30/10/2022 19:10, edited 1 time in total.
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#38027 Re: Utakmice.
Dzafic meni tek pokazuje zbog čega je doveden. Onu stoper sto je glavom uštopao bi u rašlje zabio. Ima izuzetno jak šut. Suljić danas nije bio loš, puno se i vraćao, nije bio bolikurac za razliku od nekih utakmica. Dal, klupa obavezno, radije kao svjez da ulazi zadnjih 20 min.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#38028 Re: Utakmice.
Ma Dzafic je odlican igrac i to je nesporno, samo treba da igra poziciju koja mu najvise lezi, vjerovatno kao neki poluspic.
-
svi u napad
- Posts: 2278
- Joined: 14/10/2012 14:40
#38029 Re: Utakmice.
Bravo Dino. ja to odavno govorim. Da nema tatu mali bi igrao negdje u Federalnoj. Da se Ramicu dalo u pola njegovih tekmi gdje bi mu bio kraj.
Djokanovic prekucao igricu. Golman odlican kao i obicno. Mustafic treba igrati pozadi sa Djokanovicem. obadvojica grizu imaju kondiciju a i znaju dati loptu. Mislim da trebamo igrati sa dva napadaca. Suljic usporava igru, ne ulazi u 16-rac kad lopta dolazi sa druge strane tako da bi trebao sjediti na klupi. ne znam sta je sa Salcinom. Momak ima tehniku al gledam crko nakon 10 minuta dise na skrge. No vazno je da su pobjedili. Bit ce tu napretka jer Obuca daje sansu nasoj djeci i to je dobro. Jer kad pogledas danasnju tekmu sva nasa djeca izuzev Varesanovica su odigrala dobro danas. Zivjeli.
- Dinostula
- Posts: 3788
- Joined: 30/04/2009 19:10
- Location: Sarajevo
- Contact:
#38030 Re: Utakmice.
Krilo je Dzafic 12 golova i 10 asistencija u Tuzli prosle sezone.Kad sam jos napisao da moramo igrati sa Ikicem i Dzaficem na krilima i Catakovic napad.Iza njih Avramovski i Mustafic a Djokanovic sam na zadnjem veznom.Pozadi Mulalic,Drobarov,Trako i Tomasevic i Sahin na golu.Mislim da je ovo najbolje sto trenutno imamo.Mozda jedino jos Musu na lijevog beka ali nisam siguran da bi mu to odgovaralo.
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#38031 Re: Utakmice.
Treba probati s Musom lijevo, ne vjerujem da moze biti gori od Tomaša. Premda,Musa je nazad slab, a naprijed izvrstan. Kako se mali od 18 ljeta pokazao, nije ni njemu zagarantovan desni bok. Koji promašaj dovođenje lohotnog Avdije od 36 ljeta( duplo starijeg) a naše dijete ti pred nosom. Samo da je ovaj potez uradio Obuca, treba ga nahvaliti. Mozda nama Emir bude i rjesenje do kraja sezone,ko zna.
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38032 Re: Utakmice.
Slabo je to jos uvijek, niti znaju bez lopte igrati niti se otvarati. Ima li neki statisticar da je prebrojao odnos vracenih/poslanih naprijed lopti od strane Tomasevica? Mislim da je barem 5:1. Dal mora na klupu, hajde sto ga nece, ali za onaj pokusaj karafeke petom, meni bi barem dvije presjedio. Za Suljica uopste ne mislim da je los bio. Sudjenje veze s vezom nema, a komentator ce mi cir nabiti. Pa usuti ponekad majstore, ne moras iste stvari milion puta ponoviti…
-
mond
- Posts: 3614
- Joined: 24/10/2010 20:45
#38033 Re: Utakmice.
Tanko. Svi u grču. Jebo nas je Fele Ferguson.
Sabliću halali.
Sabliću halali.
- Maharadza
- Posts: 17069
- Joined: 30/01/2013 15:13
#38034 Re: Utakmice.
Koliko je ove igrače ubila u pojam ona teleća glava Duduk, pa to je za psihologe i pedagoge da istražuju po univerzitetima... i neki ga još hvale kako eto nije uzeo još više love za ovu "ruševinu" koju je ostavio iza sebe... da je "poštenjačina" kako tvrdi, treba da vrati svaki FENING koji je uzeo dok nas je vodio, usta ga jebem rahljava a i onoga glavonju UFC sponzora što nam ga dovede.
- ZonFon
- Posts: 2276
- Joined: 17/11/2013 01:58
#38035 Re: Utakmice.
Ne znam bas da li je Obuca kapacitet i dovoljno skolovan da uigra i postavi ekipu ikako, a pogotovo za ove dvije sedmice. Doveli da smo se do toga da se trebamo nogama u guzicu udarati od srece za svaku pobjedu koju ostvarimo do kraja polusezone.GandalfSivi wrote: ↑30/10/2022 19:49 Slabo je to jos uvijek, niti znaju bez lopte igrati niti se otvarati.
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38036 Re: Utakmice.
Sve u redu, ja super sretan, ali ne bi valjalo sada da ih dizemo u zvijezde, daleko je to od toga…ZonFon wrote: ↑30/10/2022 20:18Ne znam bas da li je Obuca kapacitet i dovoljno skolovan da uigra i postavi ekipu ikako, a pogotovo za ove dvije sedmice. Doveli da smo se do toga da se trebamo nogama u guzicu udarati od srece za svaku pobjedu koju ostvarimo do kraja polusezone.GandalfSivi wrote: ↑30/10/2022 19:49 Slabo je to jos uvijek, niti znaju bez lopte igrati niti se otvarati.
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#38037 Re: Utakmice.
Meni je isto dobar igrač, ali ovo što je pokazao do sada je jako tanko, slabo. Jeste jednim dijelom zbog pozicije, ali ima i do njega samog. Koristiti ga tamo gdje treba pa bi trebao biti bolji.
Varešanoviću ako se ne igra, neka kaže da mu se ne igra.
Enedin Mulalić! Bravo momak. Svaka čast. Obuća
- GandalfSivi
- Posts: 22750
- Joined: 09/09/2006 00:38
- Contact:
#38038 Re: Utakmice.
Je li vrijeme da Enedina prozovemo limunom, ne valja mu prezime? 
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#38039 Re: Utakmice.
Ja čuo da ga neki zovu Mula.GandalfSivi wrote: ↑30/10/2022 20:30 Je li vrijeme da Enedina prozovemo limunom, ne valja mu prezime?![]()
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#38040 Re: Utakmice.
Hamza Čataković je na današnjoj utakmici postigao svoj deseti pogodak u bordo dresu! Bravo @hamza_catakovic
Hamza je u dresu našeg tima ubilježio 36 nastupa, a svoj prvijenac upisao je još u prvom mandatu kao igrač FK Sarajevo u duelu protiv Slavije u sezoni 2015/16 kada smo slavili rezultatom 3:0 postigavši treći pogodak na utakmici u 87 minuti.
- vicious
- Posts: 7660
- Joined: 05/03/2006 15:41
- Location: zrakopraz
#38041 Re: Utakmice.
Vidiš da piše klix da smo preporođeniGandalfSivi wrote: ↑30/10/2022 20:25Sve u redu, ja super sretan, ali ne bi valjalo sada da ih dizemo u zvijezde, daleko je to od toga…
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#38042 Re: Utakmice.
U ova tri kola spustiti razliku na tri boda za zrinjskim i onda se pobiti u Februaru prvo kolo na Hasetu za prvo mjesto 
-
Registarska tablica
- Posts: 499
- Joined: 09/08/2022 10:07
#38043 Re: Utakmice.
Samo da nije Sablja.Logovan wrote: ↑30/10/2022 20:31Ja čuo da ga neki zovu Mula.GandalfSivi wrote: ↑30/10/2022 20:30 Je li vrijeme da Enedina prozovemo limunom, ne valja mu prezime?![]()
![]()
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- Logovan
- Posts: 102750
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#38045 Re: Utakmice.
Sutra treća pobjeda zaredom ako Bog da.


-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#38046 Re: Utakmice.
Kako je krenulo danas, ako ovo u Tuzli bude ličilo na fudbal bit će dobro
-
il dottore
- Posts: 1691
- Joined: 12/04/2014 20:35
#38047 Re: Utakmice.
Danas ako bod donesemo elham
-
mirza_15
- Posts: 11064
- Joined: 19/01/2015 09:26
#38048 Re: Utakmice.
Izgleda Obuća čita forum
Mulalić i Musa zajedno u timu. Tu je Mustafić. Nema Varešanovića i Tomaševića u prvih 11.
Mulalić i Musa zajedno u timu. Tu je Mustafić. Nema Varešanovića i Tomaševića u prvih 11.
-
last mohicans
- Posts: 18201
- Joined: 09/08/2012 23:19
#38049 Re: Utakmice.
Da se repliciram. Emir me poslušaolast mohicans wrote: ↑30/10/2022 19:06 Obuća vadi negativnu gol razliku od kloca,polahko. Ovaj rezultat je trebao biti jos u prvom poluvrenu. Danas puno bolja i smislenija, nadsve, organizovana igra, sa dosta raspolozenih pojedinaca. Tako da rezultat nije slučajan,još nas je govno sabotiralo debilnim odlukama. Ali moram treci put Andreja istaći, dva gola je zasluzan i jos koliko dobivenih duela na sredini iz kojih smo kreirali sanse. Dzafić je bio dobar,Dal ne treba počinjati narednu utakmicu da mu je babo Pape himself. A ni Tomasević,radije Musu lijevo.
-
gold'n'brown
- Posts: 1960
- Joined: 20/02/2007 16:20
#38050 Re: Utakmice.
Ovaj Musa bas nema puno mozga.
