pa i ako bi mu sta trebalo tu je SDA da mu dostavi,na njihov racunStudent_u_Ostavci wrote: ↑29/10/2022 21:52 Koja je granica dna do koje može otići Senad i njegova bljuvotina od televizije? Možda da uradi intervju sa Karadžićem iz zatvora? Da ga pita kakvi su uslovi, trebal mu šta?
FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#2851 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#2852 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Pišam se i na SDA i FBLjuvotinuTV. U narodnoj skupštini RS, Jelena Trivić kaže da se ponosi četništvom. I sa takvim spodobama pričati i nešto dogovarati, razgovarati?zbunjola71sa wrote: ↑29/10/2022 21:55pa i ako bi mu sta trebalo tu je SDA da mu dostavi,na njihov racunStudent_u_Ostavci wrote: ↑29/10/2022 21:52 Koja je granica dna do koje može otići Senad i njegova bljuvotina od televizije? Možda da uradi intervju sa Karadžićem iz zatvora? Da ga pita kakvi su uslovi, trebal mu šta?
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#2853 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Jedva oni to cekaju, a provociraju nas vec decenijama da bi nas doveli do tog stava..guruguru95 wrote: ↑29/10/2022 21:50Upravo se tako ponašaju političari iz entiteta rs i njihovi glasači, kao da ovo nije njihova država i domovina. Dok tu ne dođe do bilo kakve promjene, potpuno se slažem sa Mohikancem![]()
![]()
-
LSD
- Posts: 29906
- Joined: 24/07/2007 08:26
#2854 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ako su realnost ti dušmani države, ne treba ih bar dovoditi u emisije, pogotovu ne onu četničku zmiju Trivićku koja obožava čiča Dražu. U pravu je Mohika za ovolaserShow wrote: ↑29/10/2022 20:45Je li vi shvatate da su ti ljudi realnost, da ne mozes zamiriti i puff nestali? Je li shvatas da se s njima mora zivjeti? Je li shvatas da ih ne mozes izolovati na nacin na koji neki potencirate? Eto necemo smrdulaj trivic, nece dodick, ko hoce, da nece mozda vojin potrcko? KOGA DA DOVEDE=?last mohicans wrote: ↑29/10/2022 20:12 Mislim da ovdje nisam ni jedan negativan post sročio na Senada, a sad kažem jebala te Trivicka usta. Apsolutno bespotrebno gostovanje na jednom mediju u FBiH.
Je li shvatate da svako udaljavanje i manjak pokusaja saradnje dovodi do "legitimnosti" oCepljenja tog dijela drzave, gdje zive te i takve osbe s takvim nacinima razmisljanja?
Senad mi se počinje gaditi polako.
Nema razumijevanja i saradnje za otvorenim neprijateljima države. NEMA
-
zbunjola71sa
- Posts: 918
- Joined: 28/02/2020 18:33
#2855 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Naravno, da to hoce SDA ,oni su ti koji su uvijek to cinili ,oni se specijalisti za unisiti od drzave pa do svega sto se dohvateStudent_u_Ostavci wrote: ↑29/10/2022 21:57 I sa takvim spodobama pričati i nešto dogovarati, razgovarati?![]()
- -Chesterfield-
- Posts: 6916
- Joined: 04/08/2020 19:22
#2856 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ne plaćate mu pretplatu za televiziju. Njegova televizija i neka dovede bilo koga ko će mu platiti i popraviti gledanost.
A činjenica je da opozicija u RS nema svoje medije osim BN i možda još nekih lokalnih.
Dodo poklopio sve...
Jednostavno je... kada vam se ne sviđa gost nađete nešto drugo.
Evo i ja šaltam nekakve filmove već pola sata i ne mogu se odlučiti šta gledati...
A činjenica je da opozicija u RS nema svoje medije osim BN i možda još nekih lokalnih.
Dodo poklopio sve...
Jednostavno je... kada vam se ne sviđa gost nađete nešto drugo.
Evo i ja šaltam nekakve filmove već pola sata i ne mogu se odlučiti šta gledati...
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#2857 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ako se iko prilagođavao i nudio "ruku pomirenja", to smo bili mi. Na kraju krajeva, odrekli smo se i svoje zastave i himne radi "mira u kući". 27 godina je prošlo, u tom entitetu se ne mijenja apsolutno ništa kada je u pitanju odnos i sentiment prema državi Bosni i Hercegovini. Čak bi se reklo da su ove nove generacije, predvođene Trivićkom i Stanivukovićem, još radikalnije u ispoljavanju četništva i velikosrpskih fašističkih ideologija.laik1981 wrote: ↑29/10/2022 22:00Jedva oni to cekaju, a provociraju nas vec decenijama da bi nas doveli do tog stava..guruguru95 wrote: ↑29/10/2022 21:50
Upravo se tako ponašaju političari iz entiteta rs i njihovi glasači, kao da ovo nije njihova država i domovina. Dok tu ne dođe do bilo kakve promjene, potpuno se slažem sa Mohikancem![]()
![]()
Prema tome, zaista nema potrebe da ih gledam na nekoj sarajevskoj televiziji dok god oni isto to Sarajevo ne smatraju svojim glavnim gradom, a rs nazivaju državom i koriste svaku priliku da obezvrijede i obesmisle postojanje države Bosne i Hercegovine.
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#2858 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
LSD wrote: ↑29/10/2022 22:01Ako su realnost ti dušmani države, ne treba ih bar dovoditi u emisije, pogotovu ne onu četničku zmiju Trivićku koja obožava čiča Dražu. U pravu je Mohika za ovolaserShow wrote: ↑29/10/2022 20:45
Je li vi shvatate da su ti ljudi realnost, da ne mozes zamiriti i puff nestali? Je li shvatas da se s njima mora zivjeti? Je li shvatas da ih ne mozes izolovati na nacin na koji neki potencirate? Eto necemo smrdulaj trivic, nece dodick, ko hoce, da nece mozda vojin potrcko? KOGA DA DOVEDE=?
Je li shvatate da svako udaljavanje i manjak pokusaja saradnje dovodi do "legitimnosti" oCepljenja tog dijela drzave, gdje zive te i takve osbe s takvim nacinima razmisljanja?
![]()
Senad mi se počinje gaditi polako.
Nema razumijevanja i saradnje za otvorenim neprijateljima države. NEMA![]()
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#2859 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Niti im trebamo pruzati neku ruku pomirenja, niti se trebamo odricati nasih interesa.. Njihov narativ nece nista promijeniti, ali opet je taj narativ pola nase drzave.. Mi kad pocnemo na njihove provokacije odgovarati istom mjerom to ce i biti i kraj ove drzave jer na taj nacin pristajemo na podjele.. U dvije trecine ove drzave zive ljudi koji ovu drzavu mrze.. Uredjenje drzave je tako kako je.. Ja mislim da bi cenzura realnosti donijela vise stete nego koristi.. Mi po ustavu i zakonu moramo saradjivati sa njima.. Negiranjem ustava i zakona negiramo i drzavu..guruguru95 wrote: ↑29/10/2022 22:08Ako se iko prilagođavao i nudio "ruku pomirenja", to smo bili mi. Na kraju krajeva, odrekli smo se i svoje zastave i himne radi "mira u kući". 27 godina je prošlo, u tom entitetu se ne mijenja apsolutno ništa kada je u pitanju odnos i sentiment prema državi Bosni i Hercegovini. Čak bi se reklo da su ove nove generacije, predvođene Trivićkom i Stanivukovićem, još radikalnije u ispoljavanju četništva i velikosrpskih fašističkih ideologija.
Prema tome, zaista nema potrebe da ih gledam na nekoj sarajevskoj televiziji dok god oni isto to Sarajevo ne smatraju svojim glavnim gradom, a rs nazivaju državom i koriste svaku priliku da obezvrijede i obesmisle postojanje države Bosne i Hercegovine.
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#2860 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Takav je stav (pičke) doveo do toga da danas jedva imamo državu i da je ista pred raspadom.
A sad se nastavi tješit o saradnji i pružanju ruku pomirenja.
A sad se nastavi tješit o saradnji i pružanju ruku pomirenja.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#2862 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ja nigdje nisam napisao da im je ikad trebalo pruzati bilo kakve ruke pomirenja.. Ja ne znam sta vi citate
Imas ustavno uredjenje kakvo imas.. Valjalo to ustavno uredjenje ili ne ono je tu.. Saradnja sa njima je nesto sto se mora po zakonu..
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#2863 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moramo surađivati ali ih ne moramo dovoditi da nam tabire ovdje svoju demagogiju!
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#2864 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Rat ili mirna disolucija, kako Dodik naziva secesiju.. Tacno pocinjemo igrati onako kako srpski nacionalisti sviraju..
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2865 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Upoznaj protivnikaStudent_u_Ostavci wrote: ↑29/10/2022 22:41Moramo surađivati ali ih ne moramo dovoditi da nam tabire ovdje svoju demagogiju!
- Student_u_Ostavci
- Posts: 3901
- Joined: 04/09/2015 16:50
#2866 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Već smo ih upoznali 91ve._BataZiv_0809 wrote: ↑29/10/2022 22:44Upoznaj protivnikaStudent_u_Ostavci wrote: ↑29/10/2022 22:41
Moramo surađivati ali ih ne moramo dovoditi da nam tabire ovdje svoju demagogiju!
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#2867 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
laik1981 wrote: ↑29/10/2022 22:24Niti im trebamo pruzati neku ruku pomirenja, niti se trebamo odricati nasih interesa.. Njihov narativ nece nista promijeniti, ali opet je taj narativ pola nase drzave.. Mi kad pocnemo na njihove provokacije odgovarati istom mjerom to ce i biti i kraj ove drzave jer na taj nacin pristajemo na podjele.. U dvije trecine ove drzave zive ljudi koji ovu drzavu mrze.. Uredjenje drzave je tako kako je.. Ja mislim da bi cenzura realnosti donijela vise stete nego koristi.. Mi po ustavu i zakonu moramo saradjivati sa njima.. Negiranjem ustava i zakona negiramo i drzavu..guruguru95 wrote: ↑29/10/2022 22:08
Ako se iko prilagođavao i nudio "ruku pomirenja", to smo bili mi. Na kraju krajeva, odrekli smo se i svoje zastave i himne radi "mira u kući". 27 godina je prošlo, u tom entitetu se ne mijenja apsolutno ništa kada je u pitanju odnos i sentiment prema državi Bosni i Hercegovini. Čak bi se reklo da su ove nove generacije, predvođene Trivićkom i Stanivukovićem, još radikalnije u ispoljavanju četništva i velikosrpskih fašističkih ideologija.
Prema tome, zaista nema potrebe da ih gledam na nekoj sarajevskoj televiziji dok god oni isto to Sarajevo ne smatraju svojim glavnim gradom, a rs nazivaju državom i koriste svaku priliku da obezvrijede i obesmisle postojanje države Bosne i Hercegovine.
Super, onda za početak neka političari iz rs počnu raditi svoj posao u Parlamentu i Vijeću ministara i prestanu bojkotovati, blokirati i sabotirati ovu državu. Jebote po ovoj priči ispade kao da smo mi ti koji svakodnevno negiramo ustav i državne zakone
Sidran je to fino skresao Senadu u lice i potpuno se slažem s njegovom kritikom
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2868 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ovo je sad druga utakmica
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#2869 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Oslobođenje okupirane teritorije ti je jedino rješenje ovog problema, a to - nažalost - podrazumijeva rat. To je daleko od idealnog rješenja i ne bih ga poželio apsolutno nikome ali to ti je tako i sve drugo (uključujući i nekakvu saradnju s likovima koji ne žele prihvatiti ni elementarne stvari samo kako bi kočili razvoj zemlje) je prdimahovina.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#2870 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ili ne znas procitati sta pise ili ne zelis to procitati..guruguru95 wrote: ↑29/10/2022 22:48laik1981 wrote: ↑29/10/2022 22:24
Niti im trebamo pruzati neku ruku pomirenja, niti se trebamo odricati nasih interesa.. Njihov narativ nece nista promijeniti, ali opet je taj narativ pola nase drzave.. Mi kad pocnemo na njihove provokacije odgovarati istom mjerom to ce i biti i kraj ove drzave jer na taj nacin pristajemo na podjele.. U dvije trecine ove drzave zive ljudi koji ovu drzavu mrze.. Uredjenje drzave je tako kako je.. Ja mislim da bi cenzura realnosti donijela vise stete nego koristi.. Mi po ustavu i zakonu moramo saradjivati sa njima.. Negiranjem ustava i zakona negiramo i drzavu..
Super, onda za početak neka političari iz rs počnu raditi svoj posao u Parlamentu i Vijeću ministara i prestanu bojkotovati, blokirati i sabotirati ovu državu. Jebote po ovoj priči ispade kao da smo mi ti koji svakodnevno negiramo ustav i državne zakoneS naše strane je do sada napravljeno isuviše mnogo kompromisa i nema potrebe da se mrziteljima države i dalje glade muda.
Sidran je to fino skresao Senadu u lice i potpuno se slažem s njegovom kritikom![]()
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#2871 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Upravo takoStudent_u_Ostavci wrote: ↑29/10/2022 22:41Moramo surađivati ali ih ne moramo dovoditi da nam tabire ovdje svoju demagogiju!
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#2872 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Do tog rata ili nekog drugog rjesenja imamo to sto imamo.. A dzavu mozemo jacati, bar u dijelu za koji je odgovoran bosnjacki korpus i bez aminovanja od stane srba i hrvata.. Nesto ne vidim da smo to radili zadnjih 27 godina.. E zato jesmo tu gdje jesmo..escobar__ wrote: ↑29/10/2022 22:50Oslobođenje okupirane teritorije ti je jedino rješenje ovog problema, a to - nažalost - podrazumijeva rat. To je daleko od idealnog rješenja i ne bih ga poželio apsolutno nikome ali to ti je tako i sve drugo (uključujući i nekakvu saradnju s likovima koji ne žele prihvatiti ni elementarne stvari samo kako bi kočili razvoj zemlje) je prdimahovina.
- escobar__
- Posts: 9981
- Joined: 07/06/2010 22:48
- Location: 🇪🇺
#2873 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Imamo, no to ne znači da treba jest sva govna koja četnici iskenjaju. Može se ići i na opciju blokade, ne moramo imat ništa al neće bit ni po njihovom, jednostavno igrat njihovu igru i "ćerat se". Za drugi dio si svakako upravu ali to ovdje mislim da nije tema.laik1981 wrote: ↑29/10/2022 23:00Do tog rata ili nekog drugog rjesenja imamo to sto imamo.. A dzavu mozemo jacati, bar u dijelu za koji je odgovoran bosnjacki korpus i bez aminovanja od stane srba i hrvata.. Nesto ne vidim da smo to radili zadnjih 27 godina.. E zato jesmo tu gdje jesmo..escobar__ wrote: ↑29/10/2022 22:50
Oslobođenje okupirane teritorije ti je jedino rješenje ovog problema, a to - nažalost - podrazumijeva rat. To je daleko od idealnog rješenja i ne bih ga poželio apsolutno nikome ali to ti je tako i sve drugo (uključujući i nekakvu saradnju s likovima koji ne žele prihvatiti ni elementarne stvari samo kako bi kočili razvoj zemlje) je prdimahovina.
-
guruguru95
- Posts: 2829
- Joined: 09/05/2022 23:20
#2874 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
A državu ćemo jačati ugošćavajući Trivićku i ostale velikosrpske ideologe na sarajevskoj televiziji?
Da li se u Banjaluci promijenio odnos prema državi BiH nakon gostovanja Stanivukovića, Vukanovića, Đokanovića, Vaskovića, Dragičevića, Trivićke... Ne vidim vala da se bilo šta promijenilo i da nas zbog toga cijene nešto više nego ranije.
- dale cooper
- Posts: 31354
- Joined: 03/04/2007 09:55
- Location: Twin Peaks/Red Room
#2875 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Nije Senadov posao da jača državu. Senad je vlasnik privatne televizije u kojoj ugošćava koga on hoće.
