FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#2851 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zbunjola71sa »

Student_u_Ostavci wrote: 29/10/2022 21:52 Koja je granica dna do koje može otići Senad i njegova bljuvotina od televizije? Možda da uradi intervju sa Karadžićem iz zatvora? Da ga pita kakvi su uslovi, trebal mu šta?
pa i ako bi mu sta trebalo tu je SDA da mu dostavi,na njihov racun
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#2852 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Student_u_Ostavci »

zbunjola71sa wrote: 29/10/2022 21:55
Student_u_Ostavci wrote: 29/10/2022 21:52 Koja je granica dna do koje može otići Senad i njegova bljuvotina od televizije? Možda da uradi intervju sa Karadžićem iz zatvora? Da ga pita kakvi su uslovi, trebal mu šta?
pa i ako bi mu sta trebalo tu je SDA da mu dostavi,na njihov racun
Pišam se i na SDA i FBLjuvotinuTV. U narodnoj skupštini RS, Jelena Trivić kaže da se ponosi četništvom. I sa takvim spodobama pričati i nešto dogovarati, razgovarati? :lol:
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#2853 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

guruguru95 wrote: 29/10/2022 21:50
laik1981 wrote: 29/10/2022 20:14
Ujedno i jednom mediju u BiH.. Neki se ponasaju kao da taj rs nije u BiH i da ti politicari iz rs-a, kakvi god da su, nisu gradjani BiH..
Upravo se tako ponašaju političari iz entiteta rs i njihovi glasači, kao da ovo nije njihova država i domovina. Dok tu ne dođe do bilo kakve promjene, potpuno se slažem sa Mohikancem :thumbup: :bih:
Jedva oni to cekaju, a provociraju nas vec decenijama da bi nas doveli do tog stava..
LSD
Posts: 29906
Joined: 24/07/2007 08:26

#2854 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by LSD »

laserShow wrote: 29/10/2022 20:45
last mohicans wrote: 29/10/2022 20:12 Mislim da ovdje nisam ni jedan negativan post sročio na Senada, a sad kažem jebala te Trivicka usta. Apsolutno bespotrebno gostovanje na jednom mediju u FBiH.
Je li vi shvatate da su ti ljudi realnost, da ne mozes zamiriti i puff nestali? Je li shvatas da se s njima mora zivjeti? Je li shvatas da ih ne mozes izolovati na nacin na koji neki potencirate? Eto necemo smrdulaj trivic, nece dodick, ko hoce, da nece mozda vojin potrcko? KOGA DA DOVEDE=?

Je li shvatate da svako udaljavanje i manjak pokusaja saradnje dovodi do "legitimnosti" oCepljenja tog dijela drzave, gdje zive te i takve osbe s takvim nacinima razmisljanja?

Ako su realnost ti dušmani države, ne treba ih bar dovoditi u emisije, pogotovu ne onu četničku zmiju Trivićku koja obožava čiča Dražu. U pravu je Mohika za ovo :thumbup:

Senad mi se počinje gaditi polako.

Nema razumijevanja i saradnje za otvorenim neprijateljima države. NEMA :!:
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#2855 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zbunjola71sa »

Student_u_Ostavci wrote: 29/10/2022 21:57 I sa takvim spodobama pričati i nešto dogovarati, razgovarati? :lol:
Naravno, da to hoce SDA ,oni su ti koji su uvijek to cinili ,oni se specijalisti za unisiti od drzave pa do svega sto se dohvate
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 6916
Joined: 04/08/2020 19:22

#2856 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by -Chesterfield- »

Ne plaćate mu pretplatu za televiziju. Njegova televizija i neka dovede bilo koga ko će mu platiti i popraviti gledanost.
A činjenica je da opozicija u RS nema svoje medije osim BN i možda još nekih lokalnih.
Dodo poklopio sve...

Jednostavno je... kada vam se ne sviđa gost nađete nešto drugo.
Evo i ja šaltam nekakve filmove već pola sata i ne mogu se odlučiti šta gledati... :D
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#2857 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by guruguru95 »

laik1981 wrote: 29/10/2022 22:00
guruguru95 wrote: 29/10/2022 21:50

Upravo se tako ponašaju političari iz entiteta rs i njihovi glasači, kao da ovo nije njihova država i domovina. Dok tu ne dođe do bilo kakve promjene, potpuno se slažem sa Mohikancem :thumbup: :bih:
Jedva oni to cekaju, a provociraju nas vec decenijama da bi nas doveli do tog stava..
Ako se iko prilagođavao i nudio "ruku pomirenja", to smo bili mi. Na kraju krajeva, odrekli smo se i svoje zastave i himne radi "mira u kući". 27 godina je prošlo, u tom entitetu se ne mijenja apsolutno ništa kada je u pitanju odnos i sentiment prema državi Bosni i Hercegovini. Čak bi se reklo da su ove nove generacije, predvođene Trivićkom i Stanivukovićem, još radikalnije u ispoljavanju četništva i velikosrpskih fašističkih ideologija.

Prema tome, zaista nema potrebe da ih gledam na nekoj sarajevskoj televiziji dok god oni isto to Sarajevo ne smatraju svojim glavnim gradom, a rs nazivaju državom i koriste svaku priliku da obezvrijede i obesmisle postojanje države Bosne i Hercegovine.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#2858 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by guruguru95 »

LSD wrote: 29/10/2022 22:01
laserShow wrote: 29/10/2022 20:45

Je li vi shvatate da su ti ljudi realnost, da ne mozes zamiriti i puff nestali? Je li shvatas da se s njima mora zivjeti? Je li shvatas da ih ne mozes izolovati na nacin na koji neki potencirate? Eto necemo smrdulaj trivic, nece dodick, ko hoce, da nece mozda vojin potrcko? KOGA DA DOVEDE=?

Je li shvatate da svako udaljavanje i manjak pokusaja saradnje dovodi do "legitimnosti" oCepljenja tog dijela drzave, gdje zive te i takve osbe s takvim nacinima razmisljanja?

Ako su realnost ti dušmani države, ne treba ih bar dovoditi u emisije, pogotovu ne onu četničku zmiju Trivićku koja obožava čiča Dražu. U pravu je Mohika za ovo :thumbup:

Senad mi se počinje gaditi polako.

Nema razumijevanja i saradnje za otvorenim neprijateljima države. NEMA :!:
:thumbup:
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#2859 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

guruguru95 wrote: 29/10/2022 22:08
laik1981 wrote: 29/10/2022 22:00
Jedva oni to cekaju, a provociraju nas vec decenijama da bi nas doveli do tog stava..
Ako se iko prilagođavao i nudio "ruku pomirenja", to smo bili mi. Na kraju krajeva, odrekli smo se i svoje zastave i himne radi "mira u kući". 27 godina je prošlo, u tom entitetu se ne mijenja apsolutno ništa kada je u pitanju odnos i sentiment prema državi Bosni i Hercegovini. Čak bi se reklo da su ove nove generacije, predvođene Trivićkom i Stanivukovićem, još radikalnije u ispoljavanju četništva i velikosrpskih fašističkih ideologija.

Prema tome, zaista nema potrebe da ih gledam na nekoj sarajevskoj televiziji dok god oni isto to Sarajevo ne smatraju svojim glavnim gradom, a rs nazivaju državom i koriste svaku priliku da obezvrijede i obesmisle postojanje države Bosne i Hercegovine.
Niti im trebamo pruzati neku ruku pomirenja, niti se trebamo odricati nasih interesa.. Njihov narativ nece nista promijeniti, ali opet je taj narativ pola nase drzave.. Mi kad pocnemo na njihove provokacije odgovarati istom mjerom to ce i biti i kraj ove drzave jer na taj nacin pristajemo na podjele.. U dvije trecine ove drzave zive ljudi koji ovu drzavu mrze.. Uredjenje drzave je tako kako je.. Ja mislim da bi cenzura realnosti donijela vise stete nego koristi.. Mi po ustavu i zakonu moramo saradjivati sa njima.. Negiranjem ustava i zakona negiramo i drzavu..
User avatar
escobar__
Posts: 9981
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2860 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by escobar__ »

Takav je stav (pičke) doveo do toga da danas jedva imamo državu i da je ista pred raspadom.

A sad se nastavi tješit o saradnji i pružanju ruku pomirenja.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2861 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

LSD wrote: 29/10/2022 22:01.

Nema razumijevanja i saradnje za otvorenim neprijateljima države. NEMA :!:
Onda rat?
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#2862 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

Ja nigdje nisam napisao da im je ikad trebalo pruzati bilo kakve ruke pomirenja.. Ja ne znam sta vi citate :lol: Imas ustavno uredjenje kakvo imas.. Valjalo to ustavno uredjenje ili ne ono je tu.. Saradnja sa njima je nesto sto se mora po zakonu..
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#2863 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Student_u_Ostavci »

laik1981 wrote: 29/10/2022 22:40 Ja nigdje nisam napisao da im je ikad trebalo pruzati bilo kakve ruke pomirenja.. Ja ne znam sta vi citate :lol: Imas ustavno uredjenje kakvo imas.. Valjalo to ustavno uredjenje ili ne ono je tu.. Saradnja sa njima je nesto sto se mora po zakonu..
Moramo surađivati ali ih ne moramo dovoditi da nam tabire ovdje svoju demagogiju!
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#2864 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

_BataZiv_0809 wrote: 29/10/2022 22:38
LSD wrote: 29/10/2022 22:01.

Nema razumijevanja i saradnje za otvorenim neprijateljima države. NEMA :!:
Onda rat?
Rat ili mirna disolucija, kako Dodik naziva secesiju.. Tacno pocinjemo igrati onako kako srpski nacionalisti sviraju..
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2865 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

Student_u_Ostavci wrote: 29/10/2022 22:41
laik1981 wrote: 29/10/2022 22:40 Ja nigdje nisam napisao da im je ikad trebalo pruzati bilo kakve ruke pomirenja.. Ja ne znam sta vi citate :lol: Imas ustavno uredjenje kakvo imas.. Valjalo to ustavno uredjenje ili ne ono je tu.. Saradnja sa njima je nesto sto se mora po zakonu..
Moramo surađivati ali ih ne moramo dovoditi da nam tabire ovdje svoju demagogiju!
Upoznaj protivnika
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#2866 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Student_u_Ostavci »

_BataZiv_0809 wrote: 29/10/2022 22:44
Student_u_Ostavci wrote: 29/10/2022 22:41

Moramo surađivati ali ih ne moramo dovoditi da nam tabire ovdje svoju demagogiju!
Upoznaj protivnika
Već smo ih upoznali 91ve.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#2867 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by guruguru95 »

laik1981 wrote: 29/10/2022 22:24
guruguru95 wrote: 29/10/2022 22:08

Ako se iko prilagođavao i nudio "ruku pomirenja", to smo bili mi. Na kraju krajeva, odrekli smo se i svoje zastave i himne radi "mira u kući". 27 godina je prošlo, u tom entitetu se ne mijenja apsolutno ništa kada je u pitanju odnos i sentiment prema državi Bosni i Hercegovini. Čak bi se reklo da su ove nove generacije, predvođene Trivićkom i Stanivukovićem, još radikalnije u ispoljavanju četništva i velikosrpskih fašističkih ideologija.

Prema tome, zaista nema potrebe da ih gledam na nekoj sarajevskoj televiziji dok god oni isto to Sarajevo ne smatraju svojim glavnim gradom, a rs nazivaju državom i koriste svaku priliku da obezvrijede i obesmisle postojanje države Bosne i Hercegovine.
Niti im trebamo pruzati neku ruku pomirenja, niti se trebamo odricati nasih interesa.. Njihov narativ nece nista promijeniti, ali opet je taj narativ pola nase drzave.. Mi kad pocnemo na njihove provokacije odgovarati istom mjerom to ce i biti i kraj ove drzave jer na taj nacin pristajemo na podjele.. U dvije trecine ove drzave zive ljudi koji ovu drzavu mrze.. Uredjenje drzave je tako kako je.. Ja mislim da bi cenzura realnosti donijela vise stete nego koristi.. Mi po ustavu i zakonu moramo saradjivati sa njima.. Negiranjem ustava i zakona negiramo i drzavu..

Super, onda za početak neka političari iz rs počnu raditi svoj posao u Parlamentu i Vijeću ministara i prestanu bojkotovati, blokirati i sabotirati ovu državu. Jebote po ovoj priči ispade kao da smo mi ti koji svakodnevno negiramo ustav i državne zakone :-) S naše strane je do sada napravljeno isuviše mnogo kompromisa i nema potrebe da se mrziteljima države i dalje glade muda.

Sidran je to fino skresao Senadu u lice i potpuno se slažem s njegovom kritikom :thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 83418
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#2868 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by _BataZiv_0809 »

Student_u_Ostavci wrote: 29/10/2022 22:47
_BataZiv_0809 wrote: 29/10/2022 22:44
Upoznaj protivnika
Već smo ih upoznali 91ve.
Ovo je sad druga utakmica
User avatar
escobar__
Posts: 9981
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2869 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by escobar__ »

laik1981 wrote: 29/10/2022 22:43
_BataZiv_0809 wrote: 29/10/2022 22:38
Onda rat?
Rat ili mirna disolucija, kako Dodik naziva secesiju.. Tacno pocinjemo igrati onako kako srpski nacionalisti sviraju..
Oslobođenje okupirane teritorije ti je jedino rješenje ovog problema, a to - nažalost - podrazumijeva rat. To je daleko od idealnog rješenja i ne bih ga poželio apsolutno nikome ali to ti je tako i sve drugo (uključujući i nekakvu saradnju s likovima koji ne žele prihvatiti ni elementarne stvari samo kako bi kočili razvoj zemlje) je prdimahovina.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#2870 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

guruguru95 wrote: 29/10/2022 22:48
laik1981 wrote: 29/10/2022 22:24
Niti im trebamo pruzati neku ruku pomirenja, niti se trebamo odricati nasih interesa.. Njihov narativ nece nista promijeniti, ali opet je taj narativ pola nase drzave.. Mi kad pocnemo na njihove provokacije odgovarati istom mjerom to ce i biti i kraj ove drzave jer na taj nacin pristajemo na podjele.. U dvije trecine ove drzave zive ljudi koji ovu drzavu mrze.. Uredjenje drzave je tako kako je.. Ja mislim da bi cenzura realnosti donijela vise stete nego koristi.. Mi po ustavu i zakonu moramo saradjivati sa njima.. Negiranjem ustava i zakona negiramo i drzavu..

Super, onda za početak neka političari iz rs počnu raditi svoj posao u Parlamentu i Vijeću ministara i prestanu bojkotovati, blokirati i sabotirati ovu državu. Jebote po ovoj priči ispade kao da smo mi ti koji svakodnevno negiramo ustav i državne zakone :-) S naše strane je do sada napravljeno isuviše mnogo kompromisa i nema potrebe da se mrziteljima države i dalje glade muda.

Sidran je to fino skresao Senadu u lice i potpuno se slažem s njegovom kritikom :thumbup:
Ili ne znas procitati sta pise ili ne zelis to procitati..
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#2871 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by guruguru95 »

Student_u_Ostavci wrote: 29/10/2022 22:41
laik1981 wrote: 29/10/2022 22:40 Ja nigdje nisam napisao da im je ikad trebalo pruzati bilo kakve ruke pomirenja.. Ja ne znam sta vi citate :lol: Imas ustavno uredjenje kakvo imas.. Valjalo to ustavno uredjenje ili ne ono je tu.. Saradnja sa njima je nesto sto se mora po zakonu..
Moramo surađivati ali ih ne moramo dovoditi da nam tabire ovdje svoju demagogiju!
Upravo tako :thumbup: Nagledali smo se Vukanovića, Stanivukovića, Trivićke i Vaskovića kod Senada, čak je dovodio i ono četaljsko govno Đokanovića da vazi sat vremena o nastanku "otadžbine" :-)
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#2872 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by laik1981 »

escobar__ wrote: 29/10/2022 22:50
laik1981 wrote: 29/10/2022 22:43
Rat ili mirna disolucija, kako Dodik naziva secesiju.. Tacno pocinjemo igrati onako kako srpski nacionalisti sviraju..
Oslobođenje okupirane teritorije ti je jedino rješenje ovog problema, a to - nažalost - podrazumijeva rat. To je daleko od idealnog rješenja i ne bih ga poželio apsolutno nikome ali to ti je tako i sve drugo (uključujući i nekakvu saradnju s likovima koji ne žele prihvatiti ni elementarne stvari samo kako bi kočili razvoj zemlje) je prdimahovina.
Do tog rata ili nekog drugog rjesenja imamo to sto imamo.. A dzavu mozemo jacati, bar u dijelu za koji je odgovoran bosnjacki korpus i bez aminovanja od stane srba i hrvata.. Nesto ne vidim da smo to radili zadnjih 27 godina.. E zato jesmo tu gdje jesmo..
User avatar
escobar__
Posts: 9981
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#2873 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by escobar__ »

laik1981 wrote: 29/10/2022 23:00
escobar__ wrote: 29/10/2022 22:50

Oslobođenje okupirane teritorije ti je jedino rješenje ovog problema, a to - nažalost - podrazumijeva rat. To je daleko od idealnog rješenja i ne bih ga poželio apsolutno nikome ali to ti je tako i sve drugo (uključujući i nekakvu saradnju s likovima koji ne žele prihvatiti ni elementarne stvari samo kako bi kočili razvoj zemlje) je prdimahovina.
Do tog rata ili nekog drugog rjesenja imamo to sto imamo.. A dzavu mozemo jacati, bar u dijelu za koji je odgovoran bosnjacki korpus i bez aminovanja od stane srba i hrvata.. Nesto ne vidim da smo to radili zadnjih 27 godina.. E zato jesmo tu gdje jesmo..
Imamo, no to ne znači da treba jest sva govna koja četnici iskenjaju. Može se ići i na opciju blokade, ne moramo imat ništa al neće bit ni po njihovom, jednostavno igrat njihovu igru i "ćerat se". Za drugi dio si svakako upravu ali to ovdje mislim da nije tema.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#2874 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by guruguru95 »

A državu ćemo jačati ugošćavajući Trivićku i ostale velikosrpske ideologe na sarajevskoj televiziji? :-) Da li se u Banjaluci promijenio odnos prema državi BiH nakon gostovanja Stanivukovića, Vukanovića, Đokanovića, Vaskovića, Dragičevića, Trivićke... Ne vidim vala da se bilo šta promijenilo i da nas zbog toga cijene nešto više nego ranije.
User avatar
dale cooper
Posts: 31354
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#2875 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dale cooper »

Nije Senadov posao da jača državu. Senad je vlasnik privatne televizije u kojoj ugošćava koga on hoće.
Locked