FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Moderator: anex
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#2801 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
sta se desilo
senadu krivo sto nije trivicka?
senadu krivo sto nije trivicka?
- mirsek
- Posts: 12949
- Joined: 07/05/2010 15:40
#2802 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ne znam sto neko Nenadu u emisiji ne kaze " ko si ti olinjali narko kurvaru da mi se obracas na nacin kao da policija ispituje nekog klosara na ulici i trazis mi priznanje onoga sto ti zelis i mislis da se desilo i nikako drugacije "
Fino ga hrakne u facu i napusti studio.
Fino ga hrakne u facu i napusti studio.
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#2803 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Senad je bolesni psihopata
-
nekome
- Posts: 3764
- Joined: 17/05/2011 10:41
#2804 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
je li o ovoj sjednici pricaju?
- Haris.ba
- Posts: 35278
- Joined: 08/09/2005 20:08
#2805 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Zato sto je gostovanje u medijima medjusobno korisna aktivnost. Senad popuni program, a gost preko medija silji za svoje interese.mirsek wrote: ↑28/10/2022 19:42 Ne znam sto neko Nenadu u emisiji ne kaze " ko si ti olinjali narko kurvaru da mi se obracas na nacin kao da policija ispituje nekog klosara na ulici i trazis mi priznanje onoga sto ti zelis i mislis da se desilo i nikako drugacije "
Fino ga hrakne u facu i napusti studio.
Cim ti tako se uzivis - znaci da intervju odradjuje sto treba da odradi.
Senad je gazda tv na kojoj se dobrovoljno gostuje. Neko dzabane, a neko cak i plati. Cak i kad Senad ne naplati novcano gostovanje, opet neka vrsta transakcije postoji. Uticaj, netvorking, propaganda....
Zato cak i u nasem zakonu postoji isto ogranicenje za tv medije ko i za promet i proizvodnju oruzjem. Samo za tw dvije djelatnosti. Jer tv medij je ogromna moc.
Last edited by Haris.ba on 28/10/2022 20:07, edited 1 time in total.
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#2806 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Zašto bi to radili kad mogu ne doći i otići Zukiću u Pressing da ih pomilki.mirsek wrote: ↑28/10/2022 19:42 Ne znam sto neko Nenadu u emisiji ne kaze " ko si ti olinjali narko kurvaru da mi se obracas na nacin kao da policija ispituje nekog klosara na ulici i trazis mi priznanje onoga sto ti zelis i mislis da se desilo i nikako drugacije "
Fino ga hrakne u facu i napusti studio.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#2807 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Lik redovan na ovoj temi i ne masi ni jednog gosta. A moze samo drugi kanal izabrati. Ali jace je to od njega.Haris.ba wrote: ↑28/10/2022 20:04Zato sto je gostovanje u medijima medjusobno korisna aktivnost. Senad popuni program, a gost preko medija silji za svoje interese.mirsek wrote: ↑28/10/2022 19:42 Ne znam sto neko Nenadu u emisiji ne kaze " ko si ti olinjali narko kurvaru da mi se obracas na nacin kao da policija ispituje nekog klosara na ulici i trazis mi priznanje onoga sto ti zelis i mislis da se desilo i nikako drugacije "
Fino ga hrakne u facu i napusti studio.
Cim ti tako se uzivis - znaci da intervju odradjuje sto treba da odradi.
-
Juni
- Posts: 548
- Joined: 30/06/2010 16:10
#2808 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ja ga se sjecam prije rata i prilično sam sigurna da je vodio hor Aprilke..ali pošto to niko ne pominje, ne uklapa mi se u ono čim se danas bavu, ponekad mislim da sam sve to sanjala ili ga pobrkala s nekim, ali ime i faca se poklapaju
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2809 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
za kolko je ovaj primac izgubio?
jesam dobro cuo da je izgubio za 111 glasova? ko je p-predsj mjesto njega?
jesam dobro cuo da je izgubio za 111 glasova? ko je p-predsj mjesto njega?
-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
#2810 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Senad malo bezveze 10 puta jedno te isto pitanje, pa ako neće da odgovori idemo dalje ali eto .
-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
-
kiligonzales
- Posts: 5797
- Joined: 01/12/2016 10:32
- Contact:
#2812 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ti si jedinac ili debilce. Ko bi se radi novca poigravao sa smrcu svoga brata?luckylaka wrote: ↑24/10/2022 22:17kiligonzales wrote: ↑24/10/2022 21:45
Evo ga jos jedan SDABALIJA sa misljenjem da Nijaz nije dobar jer nije skonco ko Izet i druga mu braca.
Fuj morbidno...Ovo je vrh.Mozes zamisliti da su Memici,Dragicevici I ostali cekali 30-ak godina I da pocnu traziti ubice svoje djece ...ne mozes Nijaze jer ti se sad ukazala prilika da ba racun rahmetli Izeta Malo napredujes.Gdje si bio do sada da ovo istrazujes.cak ne znas ni gdje su ti braca osim rahmetli Nevzeta Koji je poginuo u agresiji
On nije institucija. U vojsci tada ako nije bilo volje da se utvrdi nacin na koji je poginuo Izet Nanic, ako je postojala iole sumnja da je ubijen od strane nasih, onda je to opstrukcija. Kao sto je opstrukcija i to da neko prenese nadleznima necije svjedocanstvo godinama kasnije i da niko ne poduzme nista.
Posto su Srbi kurcevit narod, itekakvim bi se herojstvom smatralo ubistvo Nanica na njihovoj strani, opjevali bi oni ubicu danas, a spomenik bi dobio u svome mjestu.
-
El_comadante
- Posts: 9042
- Joined: 10/05/2007 13:38
- Location: Sarajevo
- dulekrele
- Posts: 4733
- Joined: 10/04/2014 18:25
#2814 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Arnautovicu sve jasno. Il si kupljen ili ti je neko zavrno ruku.
-
NediM17
- Posts: 26439
- Joined: 05/11/2009 11:49
#2815 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Veze Camil k'o singerica.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#2816 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Dok mlađe generacije masovno ne počnu razgovarati sa boomerima poput Arnautovića onako kako je to uradio večeras Begić, ovdje neće biti pomaka.
Nije uopće suština u tome da li je Arnautović potkupljen, nego bi fokus trebao biti na tome da nijednu organizaciju, nigdje na planeti, nije moguće voditi tako amaterski kako je Arnautović vodio CIK, i onda ipak ostati na poziciji. Hebeni radnik na pokretnoj traci bi dobio otkaz da svom poslu pristupa s onim nivoom ozbiljnosti koji je pokazao CIK.
Samo žustro poput Begića dok svaki trag ovog karcinom mentaliteta ne napusti tkivo naše države.
Nije uopće suština u tome da li je Arnautović potkupljen, nego bi fokus trebao biti na tome da nijednu organizaciju, nigdje na planeti, nije moguće voditi tako amaterski kako je Arnautović vodio CIK, i onda ipak ostati na poziciji. Hebeni radnik na pokretnoj traci bi dobio otkaz da svom poslu pristupa s onim nivoom ozbiljnosti koji je pokazao CIK.
Samo žustro poput Begića dok svaki trag ovog karcinom mentaliteta ne napusti tkivo naše države.
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2817 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Fakat jedva cekam da drustvo preuzmu milenijalci, a Generacija Z mi je fenomenalna
- karanana
- Posts: 50762
- Joined: 26/02/2004 00:00
#2818 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
ali vise ni senad ne zna kud goni sa teorijama zavjere. jesu li arnautovicu amerikanci rekli sta da radi? je li mu sda rekla? jesu li sad i sda u talu? zasto sad forsira recimo snsd umjesto opozicije i begica? ko namjesta i za sta?
ja ne vjerujem da su namjestanja znacajna. mozda u slucaju begica ako je razlika 111 glasova.
treba prihvatiti da je narod tuka i da glasa kako glasa i treba bjezat.
ja ne vjerujem da su namjestanja znacajna. mozda u slucaju begica ako je razlika 111 glasova.
treba prihvatiti da je narod tuka i da glasa kako glasa i treba bjezat.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#2819 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Da, milenijalci su naguženi i ogorčeni, ali Z je nada. 
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83401
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#2820 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Tako nekako. Z je strasna generacija 
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#2821 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Ja čak vjerujem da frajer nije potkupljen. I vjerujem da je narod u 99% slučajeva glasao ovako kako rezultati pokazuju, jer smo retardirani. Ali to ne mijenja činjenicu da je CIK još jedna usrana institucija u nizu usranih institucija koju vodi usrana generacija koja je već uništila jednu državu, a sada je na putu da to uradi opet.karanana wrote: ↑28/10/2022 23:01 ali vise ni senad ne zna kud goni sa teorijama zavjere. jesu li arnautovicu amerikanci rekli sta da radi? je li mu sda rekla? jesu li sad i sda u talu? zasto sad forsira recimo snsd umjesto opozicije i begica? ko namjesta i za sta?
ja ne vjerujem da su namjestanja znacajna. mozda u slucaju begica ako je razlika 111 glasova.
treba prihvatiti da je narod tuka i da glasa kako glasa i treba bjezat.
Bog te maz'o.
-
last mohicans
- Posts: 18193
- Joined: 09/08/2012 23:19
#2822 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Al najjači je CIKovac kad se pravda stres,pritisak,nije lahko, znate,tèsko je. Mrs pizda ti materina, jednom u 2 godine radiš mjesec do dva, a masne šuške stalno primaš.
-
channel10
- Posts: 17013
- Joined: 08/01/2014 12:37
#2823 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Pa vidis sta rade ameri i ekipa oko njih. Traze godinama medju probosanskim politicarima ljude koji ce prodati ovu zemlju. I kad nisu uspjeli onda ide plan ko zna koji(ne B) i ulijece VP.karanana wrote: ↑28/10/2022 23:01 ali vise ni senad ne zna kud goni sa teorijama zavjere. jesu li arnautovicu amerikanci rekli sta da radi? je li mu sda rekla? jesu li sad i sda u talu? zasto sad forsira recimo snsd umjesto opozicije i begica? ko namjesta i za sta?
ja ne vjerujem da su namjestanja znacajna. mozda u slucaju begica ako je razlika 111 glasova.
treba prihvatiti da je narod tuka i da glasa kako glasa i treba bjezat.
Lome nas godinama onako hinjski i valjda nemaju vise strpljenja i sad su izasli otvoreno kontra drzave. Vjerovatno oni i stimaju ove izbore za svoje buduce poteze.
- n+1
- Posts: 7012
- Joined: 23/02/2022 09:38
- Location: https://shorturl.at/bkpqD
#2824 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Bukvalno rade mjesec dana u dvije godine, a ostatak vremena s guza na guz. Pusti nekog mlađeg i mrš u penziju.
-
last mohicans
- Posts: 18193
- Joined: 09/08/2012 23:19
#2825 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2
Koji nesposobnjakovici, strašno.
