To se govorkalo jos nakon pogiblje, ali nikada se nije potezala prica.
Mnogi su sumnjivo stradali, i za Zaima i za Talijana postoje teorije da su likvidirani "sa ledja" ali pitanje je koliko tu ima dima a koliko je samo mahalska suplja prica.
Moderator: anex
To se govorkalo jos nakon pogiblje, ali nikada se nije potezala prica.
Memica su tvoji SDA-ovci ubili a Memice isti ti SDA-ovci ubijaju sticenjem onih koji su izvrsili ubistvo i produzivanjem procesa. Ja sam gledao emisiju i ne vidim da se Nijaz nesto promovise. Cak sta vise, citava prica se i bazira na tome da on ne dozvoljava SDA-ovcima da se promovisu na racun Izeta. Izetova djeca su otisla iz Bosne zahvaljujuci 30godisnjoj SDA politici i sad bi SDA da skuplja poene na Izetu. To isto kad je Bakir otisao u dijasporu da skuplja glasove i vratio se popisan jer mu niko nije htio doci na tribinu. Ljudi pobjegli iz BiH zbog njega a on otisao da im trazi glasluckylaka wrote: ↑24/10/2022 22:17kiligonzales wrote: ↑24/10/2022 21:45
Evo ga jos jedan SDABALIJA sa misljenjem da Nijaz nije dobar jer nije skonco ko Izet i druga mu braca.
Fuj morbidno...Ovo je vrh.Mozes zamisliti da su Memici,Dragicevici I ostali cekali 30-ak godina I da pocnu traziti ubice svoje djece ...ne mozes Nijaze jer ti se sad ukazala prilika da ba racun rahmetli Izeta Malo napredujes.Gdje si bio do sada da ovo istrazujes.cak ne znas ni gdje su ti braca osim rahmetli Nevzeta Koji je poginuo u agresiji
Moji iz sda je isto ko da ja tebi kazem oni tvoji preko Drine I Une sto pobise I protjerase na hiljade ljudi.Ja I sdaapsidejzi wrote: ↑25/10/2022 07:36Memica su tvoji SDA-ovci ubili a Memice isti ti SDA-ovci ubijaju sticenjem onih koji su izvrsili ubistvo i produzivanjem procesa. Ja sam gledao emisiju i ne vidim da se Nijaz nesto promovise. Cak sta vise, citava prica se i bazira na tome da on ne dozvoljava SDA-ovcima da se promovisu na racun Izeta. Izetova djeca su otisla iz Bosne zahvaljujuci 30godisnjoj SDA politici i sad bi SDA da skuplja poene na Izetu. To isto kad je Bakir otisao u dijasporu da skuplja glasove i vratio se popisan jer mu niko nije htio doci na tribinu. Ljudi pobjegli iz BiH zbog njega a on otisao da im trazi glasluckylaka wrote: ↑24/10/2022 22:17
Ovo je vrh.Mozes zamisliti da su Memici,Dragicevici I ostali cekali 30-ak godina I da pocnu traziti ubice svoje djece ...ne mozes Nijaze jer ti se sad ukazala prilika da ba racun rahmetli Izeta Malo napredujes.Gdje si bio do sada da ovo istrazujes.cak ne znas ni gdje su ti braca osim rahmetli Nevzeta Koji je poginuo u agresiji
![]()
Eto ti znaš bolje od njega. On je rekao da je podnio još 2008 godine zahtjev da se ispita kako je Izet poginuo još nije dobio odgovor. Toliko o tome. On je samo reagovao na to da se ime Izeta Nanića ne koristi u predizborne svrhe, šta je tu sporno, e tek poslije toga krenula je priča i rasprava . Ali eto ti bolje znaš od njega.luckylaka wrote: ↑24/10/2022 22:17kiligonzales wrote: ↑24/10/2022 21:45
Evo ga jos jedan SDABALIJA sa misljenjem da Nijaz nije dobar jer nije skonco ko Izet i druga mu braca.
Fuj morbidno...Ovo je vrh.Mozes zamisliti da su Memici,Dragicevici I ostali cekali 30-ak godina I da pocnu traziti ubice svoje djece ...ne mozes Nijaze jer ti se sad ukazala prilika da ba racun rahmetli Izeta Malo napredujes.Gdje si bio do sada da ovo istrazujes.cak ne znas ni gdje su ti braca osim rahmetli Nevzeta Koji je poginuo u agresiji
Imas daljinski
Dobro se sjetio I 2008 a rahmetli Izeta poginuo 1995.Trebao je I Muriz Memic sacekati 13 godina pa se pitati ko mu ubi sina.El_comadante wrote: ↑25/10/2022 19:11Eto ti znaš bolje od njega. On je rekao da je podnio još 2008 godine zahtjev da se ispita kako je Izet poginuo još nije dobio odgovor. Toliko o tome. On je samo reagovao na to da se ime Izeta Nanića ne koristi u predizborne svrhe, šta je tu sporno, e tek poslije toga krenula je priča i rasprava . Ali eto ti bolje znaš od njega.luckylaka wrote: ↑24/10/2022 22:17
Ovo je vrh.Mozes zamisliti da su Memici,Dragicevici I ostali cekali 30-ak godina I da pocnu traziti ubice svoje djece ...ne mozes Nijaze jer ti se sad ukazala prilika da ba racun rahmetli Izeta Malo napredujes.Gdje si bio do sada da ovo istrazujes.cak ne znas ni gdje su ti braca osim rahmetli Nevzeta Koji je poginuo u agresiji
Previse ih nepotrebno branis da bih ti povjerovao.luckylaka wrote: ↑25/10/2022 12:39Moji iz sda je isto ko da ja tebi kazem oni tvoji preko Drine I Une sto pobise I protjerase na hiljade ljudi.Ja I sdaapsidejzi wrote: ↑25/10/2022 07:36
Memica su tvoji SDA-ovci ubili a Memice isti ti SDA-ovci ubijaju sticenjem onih koji su izvrsili ubistvo i produzivanjem procesa. Ja sam gledao emisiju i ne vidim da se Nijaz nesto promovise. Cak sta vise, citava prica se i bazira na tome da on ne dozvoljava SDA-ovcima da se promovisu na racun Izeta. Izetova djeca su otisla iz Bosne zahvaljujuci 30godisnjoj SDA politici i sad bi SDA da skuplja poene na Izetu. To isto kad je Bakir otisao u dijasporu da skuplja glasove i vratio se popisan jer mu niko nije htio doci na tribinu. Ljudi pobjegli iz BiH zbog njega a on otisao da im trazi glas![]()
dobar si,isto da ja tebi kazem ti I tvoji iz ravnogorskog pokreta.Sto se mene tice baketa moze ga sutra Sipa pokupiti pa da zajedno zalijemo tu akciju.Sta mislis da je Muriz Memic cekamo 30 godina pa da pokrene slucaj o ubistvu rahmetli sina kao sto je cekao nijaz
Kad nadzes jedan post za ovih 10 godina na forumu gdje se ja deklaridem kao pristalica bilo koje stranke a ne sda postaj ga odmah inace mi naturas nesto nepojmiljivo.Eto branim Muriz M.a kritikujem Nijaza iz baze sdaapsidejzi wrote: ↑26/10/2022 00:17Previse ih nepotrebno branis da bih ti povjerovao.luckylaka wrote: ↑25/10/2022 12:39
Moji iz sda je isto ko da ja tebi kazem oni tvoji preko Drine I Une sto pobise I protjerase na hiljade ljudi.Ja I sdadobar si,isto da ja tebi kazem ti I tvoji iz ravnogorskog pokreta.Sto se mene tice baketa moze ga sutra Sipa pokupiti pa da zajedno zalijemo tu akciju.Sta mislis da je Muriz Memic cekamo 30 godina pa da pokrene slucaj o ubistvu rahmetli sina kao sto je cekao nijaz
Opet lupaš, nisi gledao intervju. Zašto 2008 a ne 1995? Zato što su do 2008 vjerovali, mislili da je poginuo na liniji od četnička i nisu htjeli vjerovati da su ga "naši" ubili. Onda mu je neko te godine detaljno ispričao kako i gdje je Izet poginuo i da nije od četnika. I naravno čim je to čuo otišao u fmup da podnese prijavu da se to ispita jer vjeruje institucijama države. Evo se do sada nije dobio odgovor. Tebi nije problem što za 14 godina nije dobio nikakav odgovor?luckylaka wrote: ↑25/10/2022 21:04Dobro se sjetio I 2008 a rahmetli Izeta poginuo 1995.Trebao je I Muriz Memic sacekati 13 godina pa se pitati ko mu ubi sina.El_comadante wrote: ↑25/10/2022 19:11
Eto ti znaš bolje od njega. On je rekao da je podnio još 2008 godine zahtjev da se ispita kako je Izet poginuo još nije dobio odgovor. Toliko o tome. On je samo reagovao na to da se ime Izeta Nanića ne koristi u predizborne svrhe, šta je tu sporno, e tek poslije toga krenula je priča i rasprava . Ali eto ti bolje znaš od njega.
Daj ba dokle ćete pisati ove stvari zaista.dječak sa šibicama wrote: ↑24/10/2022 22:49To se govorkalo jos nakon pogiblje, ali nikada se nije potezala prica.
Mnogi su sumnjivo stradali, i za Zaima i za Talijana postoje teorije da su likvidirani "sa ledja" ali pitanje je koliko tu ima dima a koliko je samo mahalska suplja prica.
Ja kazem fino da ce nas ubijedit da smo se sami ubijali...prvo smo ubijali vojnike, onda ce ic da smo sami bacali granate na markale kapiju, rusili stari most..i kao zavrsni cin da samo samo sebe strijeljali...svakako imaju idiota poput Zijada Zigica da poture_Reds_ wrote: ↑26/10/2022 09:45Daj ba dokle ćete pisati ove stvari zaista.dječak sa šibicama wrote: ↑24/10/2022 22:49
To se govorkalo jos nakon pogiblje, ali nikada se nije potezala prica.
Mnogi su sumnjivo stradali, i za Zaima i za Talijana postoje teorije da su likvidirani "sa ledja" ali pitanje je koliko tu ima dima a koliko je samo mahalska suplja prica.
A pored Zaima je bilo najmanje 5 svjedoka, i ubijen je gelerom, ne metkom. Pored njega je ranjen rahmetli Selim Hamzić, komandat 1. bošnjačke brigrade.
Njegova tv otvara oci i prikazuje sda kao kriminalnu organizaciju, to sto vi za sebe i stranku smatrate da je drzava, to je vas problem.
Nema sta ..cetnicki ideolozi koji su prodefilovali studiom su mi bas otvorili oci..da bi sutra isti uradili da im pruzi prilika...hvala ti SenadeRegistarska tablica wrote: ↑26/10/2022 11:01Njegova tv otvara oci i prikazuje sda kao kriminalnu organizaciju, to sto vi za sebe i stranku smatrate da je drzava, to je vas problem.
sda je stranka lopova, ubica i silovatelja. To su kriminalci. Posratni profiteri i zlocinci.
sda nije Drzava BiH niti ce ikad biti.
Vi kada ste mogli napasti Nijaza Nanica, vi ste spremni i drzavu prodati. Doduse, to ste vec i uradili pa sad prebacujete odgovornost na druge.
Neko zove cetnike u emisiju a neko cetnicima da da upravlja drzavom i ustu ruse.Spit_fire wrote: ↑26/10/2022 11:05Nema sta ..cetnicki ideolozi koji su prodefilovali studiom su mi bas otvorili oci..da bi sutra isti uradili da im pruzi prilika...hvala ti SenadeRegistarska tablica wrote: ↑26/10/2022 11:01
Njegova tv otvara oci i prikazuje sda kao kriminalnu organizaciju, to sto vi za sebe i stranku smatrate da je drzava, to je vas problem.
sda je stranka lopova, ubica i silovatelja. To su kriminalci. Posratni profiteri i zlocinci.
sda nije Drzava BiH niti ce ikad biti.
Vi kada ste mogli napasti Nijaza Nanica, vi ste spremni i drzavu prodati. Doduse, to ste vec i uradili pa sad prebacujete odgovornost na druge.
Meni SDA nije jednako drzava, a to sto je vama Drzava jednako SDA to je vase percepcije
Registarska tablica wrote: ↑26/10/2022 11:01Njegova tv otvara oci i prikazuje sda kao kriminalnu organizaciju, to sto vi za sebe i stranku smatrate da je drzava, to je vas problem.
sda je stranka lopova, ubica i silovatelja. To su kriminalci. Posratni profiteri i zlocinci.
sda nije Drzava BiH niti ce ikad biti.
Vi kada ste mogli napasti Nijaza Nanica, vi ste spremni i drzavu prodati. Doduse, to ste vec i uradili pa sad prebacujete odgovornost na druge.
I risto djogo i smiljko sagolj su novinariRegistarska tablica wrote: ↑26/10/2022 11:09Neko zove cetnike u emisiju a neko cetnicima da da upravlja drzavom i ustu ruse.
Mozda bi trebao malo vise da procitas znacnenje novinarstva, al sta ti znas kad je tebi bokir sve a stranka dala posao