FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#2751 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by saabsa »

I niko da komentariše to što je brat rahmetli Izeta Nanića iznio sumnju da su jednog od najvećih heroja koje je ova zemlja dala ubili naši...
MUNAFIK
Posts: 5261
Joined: 23/03/2004 00:04

#2752 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by MUNAFIK »

saabsa wrote: 23/10/2022 08:16 I niko da komentariše to što je brat rahmetli Izeta Nanića iznio sumnju da su jednog od najvećih heroja koje je ova zemlja dala ubili naši...
A i normalni nam je svima da je clanska karta SDA pltrebna za sve.
baglama
Posts: 1014
Joined: 13/11/2010 16:09

#2753 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by baglama »

saabsa wrote: 23/10/2022 08:16 I niko da komentariše to što je brat rahmetli Izeta Nanića iznio sumnju da su jednog od najvećih heroja koje je ova zemlja dala ubili naši...
Da su bogdo samo njega
User avatar
k3ngur
Posts: 1952
Joined: 21/05/2008 13:58
Location: Land Down Under

#2754 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by k3ngur »

Senad je trebao Nijaza pozvat prije izbora, pa cak mislim da je Nijaz trebao i prije 10 godina progovorit o ovome.

Trebao bi Senad isto Sefera pozvat.
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#2755 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Ommadawn »

Student_u_Ostavci wrote: 22/10/2022 23:48 Ljudi koji glasaju za Dodika, Bakira ili Čovića su na istoj intelektualnoj razini sa ljudima koji gledaju FACE TV.
Tačno!
dek
Posts: 861
Joined: 28/02/2005 23:53

#2756 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dek »

Nekako ozbiljno sumnjam u sve što izrekne ovaj Nijaz Nanić.

Zaposlen je u BH Telecomu i htio je konkurisati za direktora direkcije Bihać. Išao čak do Bakira zbog toga. :roll:
Nisu mu to dali pa je onda krenuo sa raznim objavama na fb.

U svakom statusu naglasi da je brat rahmetli komandanta.
User avatar
Quaresma
Posts: 7932
Joined: 19/07/2010 16:37

#2757 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Quaresma »

dek wrote: 23/10/2022 12:30 Nekako ozbiljno sumnjam u sve što izrekne ovaj Nijaz Nanić.

Zaposlen je u BH Telecomu i htio je konkurisati za direktora direkcije Bihać. Išao čak do Bakira zbog toga. :roll:
Nisu mu to dali pa je onda krenuo sa raznim objavama na fb.

U svakom statusu naglasi da je brat rahmetli komandanta.
on za direktora? pa nije li on na šalteru u bihacu radio tamo u onoj poslovnici na korzu?
dek
Posts: 861
Joined: 28/02/2005 23:53

#2758 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by dek »

Moguće.
Bio je Inspektor u Telecomu a to je pozicija samo takva. 19 godina radi Telecomu.

Htio za direktora i čak išao do Bakira da ovaj urgira za njega.

Ima cijeli status na fb.

Ne znam čovjeka ali onako na prvu nije mi se svidio.

Sad je u fazonu protiv SDA ali gle čuda odjednom kreće sa ovim objavama kad mu nisu dali direktorsku poziciju
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8609
Joined: 11/02/2009 15:21

#2759 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Ajatolah_ »

Nije bila Željana Zovko, a bila je najavljena?
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#2760 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Ommadawn »

“Ja sam brat rahmetli/pokojnog tog i tog.
Stoga smatram na osnovu toga da me se treba zaposliti na tu funkciju”

Only in Balkans.
zposao
Posts: 2937
Joined: 22/03/2019 09:27

#2761 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by zposao »

Ommadawn wrote: 23/10/2022 13:36 “Ja sam brat rahmetli/pokojnog tog i tog.
Stoga smatram na osnovu toga da me se treba zaposliti na tu funkciju”

Only in Balkans.
U pravu si, ali vjerovatno čovjek vidio koliki se grebu o lik i djelo njegovog brata mašući zastavama, pa računa ako iko zaslužuje išta na racun toga onda je njegova porodica.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#2762 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Student_u_Ostavci »

Ommadawn wrote: 23/10/2022 13:36 “Ja sam brat rahmetli/pokojnog tog i tog.
Stoga smatram na osnovu toga da me se treba zaposliti na tu funkciju”

Only in Balkans.
Nevjerovatno fakat! Ovo je klasično razmišljanje prosječnog SDAovca. Nije ni čudo da školovani ljudi bježe odavde pa čak i do Irske :lol:
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#2763 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Ommadawn »

Student_u_Ostavci wrote: 23/10/2022 14:35
Ommadawn wrote: 23/10/2022 13:36 “Ja sam brat rahmetli/pokojnog tog i tog.
Stoga smatram na osnovu toga da me se treba zaposliti na tu funkciju”

Only in Balkans.
Nevjerovatno fakat! Ovo je klasično razmišljanje prosječnog SDAovca. Nije ni čudo da školovani ljudi bježe odavde pa čak i do Irske :lol:
Do Irske?

Bježe do šarafa na globusu jebote.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#2764 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Hank Paldum »

Latići, Nenad, Fahro, Kasumović, Gavrankapetanović.Konaković, Zvizdić, Kukić, svi su oni pomagali u stvaranju aždahe, pa kada ih je aždaha jednom ujela onda je kukanje kakvo je ovo društvo nepravedno.
Izetov brat nije drugačiji.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#2765 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by agent_zero »

Hank Paldum wrote: 23/10/2022 18:20 Latići, Nenad, Fahro, Kasumović, Gavrankapetanović.Konaković, Zvizdić, Kukić, svi su oni pomagali u stvaranju aždahe, pa kada ih je aždaha jednom ujela onda je kukanje kakvo je ovo društvo nepravedno.
Izetov brat nije drugačiji.
Imaš li ti neke granice svog pokvarenog sda bezobrazluka?

Zalud pitanje, kod vas je to mentalni sklop, iskvaren do srži. I dok se ne uništi, nema mu lijeka.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#2766 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by agent_zero »

Student_u_Ostavci wrote: 22/10/2022 23:48 Ljudi koji glasaju za Dodika, Bakira ili Čovića su na istoj intelektualnoj razini sa ljudima koji gledaju FACE TV.
A Hayat ćemo zaboraviti, jel? :lol:
nekome
Posts: 3764
Joined: 17/05/2011 10:41

#2767 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by nekome »

Senade, kada ce biti Slavoj Zizek?
User avatar
n+1
Posts: 7012
Joined: 23/02/2022 09:38
Location: https://shorturl.at/bkpqD

#2768 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by n+1 »

Pa bio je. :D
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#2769 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by luckylaka »

Student_u_Ostavci wrote: 23/10/2022 14:35
Ommadawn wrote: 23/10/2022 13:36 “Ja sam brat rahmetli/pokojnog tog i tog.
Stoga smatram na osnovu toga da me se treba zaposliti na tu funkciju”

Only in Balkans.
Nevjerovatno fakat! Ovo je klasično razmišljanje prosječnog SDAovca. Nije ni čudo da školovani ljudi bježe odavde pa čak i do Irske :lol:
Nije moja tema Ali kad procitam neku glupost moram nesto napisati.Ovo gore je razmisljanje vecine krajisnika Koji imali poznajem Nijaza I Koji znaju da ce za racun rahmetli generala Nanica sigurno pokusati unovciti svoju karijeru.Kad je pao qrcu za usi nakon 3o-ak godina pokusava se izdici iznad mrtvih.Ne mozes rahmetli Izetu ni prici.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#2770 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Student_u_Ostavci »

agent_zero wrote: 23/10/2022 19:32
Student_u_Ostavci wrote: 22/10/2022 23:48 Ljudi koji glasaju za Dodika, Bakira ili Čovića su na istoj intelektualnoj razini sa ljudima koji gledaju FACE TV.
A Hayat ćemo zaboraviti, jel? :lol:
Hayat je indirektno spomenut u prvom dijelu rečenice.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2107
Joined: 22/11/2019 14:14

#2771 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by Hank Paldum »

agent_zero wrote: 23/10/2022 19:30
Hank Paldum wrote: 23/10/2022 18:20 Latići, Nenad, Fahro, Kasumović, Gavrankapetanović.Konaković, Zvizdić, Kukić, svi su oni pomagali u stvaranju aždahe, pa kada ih je aždaha jednom ujela onda je kukanje kakvo je ovo društvo nepravedno.
Izetov brat nije drugačiji.
Imaš li ti neke granice svog pokvarenog sda bezobrazluka?

Zalud pitanje, kod vas je to mentalni sklop, iskvaren do srži. I dok se ne uništi, nema mu lijeka.
Šta te boli tačno kod mog posta i gdje su u mom postu probijene granice bezobrazluka?
Što sam naveo ko je sve jačao SDA pa to ne voliš danas čuti jer za njih sad navijaš ili zbog Izetovog brata?

Šta bi bilo da je brata onda Bakir primio? Da li bi danas umjesto NiP bio u SDA i kao Muderis, Naser, Pataković i ostali hvalio SDA u predizbornoj?
Da li onda ne bi bio u stranci u kojoj su svi oni koji nisu dobili od SDA šta su htjeli pa im je sva predizborna pljuvanje SDA?
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 25328
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Bilo je časno živjeti sa Titom !
Grijem se na: Toplane
Vozim: Peugeot
Contact:

#2772 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by teskeredzic_22 »

Hank Paldum wrote: 23/10/2022 18:20 Latići, Nenad, Fahro, Kasumović, Gavrankapetanović.Konaković, Zvizdić, Kukić, svi su oni pomagali u stvaranju aždahe, pa kada ih je aždaha jednom ujela onda je kukanje kakvo je ovo društvo nepravedno.
Izetov brat nije drugačiji.
1000 % tačno.
kiligonzales
Posts: 5794
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#2773 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by kiligonzales »

dek wrote: 23/10/2022 12:54 Moguće.
Bio je Inspektor u Telecomu a to je pozicija samo takva. 19 godina radi Telecomu.

Htio za direktora i čak išao do Bakira da ovaj urgira za njega.

Ima cijeli status na fb.

Ne znam čovjeka ali onako na prvu nije mi se svidio.

Sad je u fazonu protiv SDA ali gle čuda odjednom kreće sa ovim objavama kad mu nisu dali direktorsku poziciju
moguce je da ste vi samo dva sda bota koji bi i protiv Nanica samo radi stranke...
kiligonzales
Posts: 5794
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#2774 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by kiligonzales »

luckylaka wrote: 23/10/2022 19:53
Student_u_Ostavci wrote: 23/10/2022 14:35

Nevjerovatno fakat! Ovo je klasično razmišljanje prosječnog SDAovca. Nije ni čudo da školovani ljudi bježe odavde pa čak i do Irske :lol:
Nije moja tema Ali kad procitam neku glupost moram nesto napisati.Ovo gore je razmisljanje vecine krajisnika Koji imali poznajem Nijaza I Koji znaju da ce za racun rahmetli generala Nanica sigurno pokusati unovciti svoju karijeru.Kad je pao qrcu za usi nakon 3o-ak godina pokusava se izdici iznad mrtvih.Ne mozes rahmetli Izetu ni prici.
Evo ga jos jedan SDABALIJA sa misljenjem da Nijaz nije dobar jer nije skonco ko Izet i druga mu braca.

Fuj morbidno...
User avatar
luckylaka
Posts: 26211
Joined: 15/01/2010 06:28

#2775 Re: FACE TV - Televizija Senada Hadžifejzovića vol 2

Post by luckylaka »

kiligonzales wrote: 24/10/2022 21:45
luckylaka wrote: 23/10/2022 19:53

Nije moja tema Ali kad procitam neku glupost moram nesto napisati.Ovo gore je razmisljanje vecine krajisnika Koji imali poznajem Nijaza I Koji znaju da ce za racun rahmetli generala Nanica sigurno pokusati unovciti svoju karijeru.Kad je pao qrcu za usi nakon 3o-ak godina pokusava se izdici iznad mrtvih.Ne mozes rahmetli Izetu ni prici.
Evo ga jos jedan SDABALIJA sa misljenjem da Nijaz nije dobar jer nije skonco ko Izet i druga mu braca.

Fuj morbidno...
:lol: Ovo je vrh.Mozes zamisliti da su Memici,Dragicevici I ostali cekali 30-ak godina I da pocnu traziti ubice svoje djece ...ne mozes Nijaze jer ti se sad ukazala prilika da ba racun rahmetli Izeta Malo napredujes.Gdje si bio do sada da ovo istrazujes.cak ne znas ni gdje su ti braca osim rahmetli Nevzeta Koji je poginuo u agresiji
Locked