Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Apsolutno, igrači su bagra najobičnija i ne zasluzuju nikakav respekt dok dobro ne vrate povjerenje. Previse su se zanijeli i misle da ce rezultati samo tako doci. Jos nešto, nadaju se da ce pritisak spasti, hoce kurko moj. Da sigurno znam da je igranka ranije osmisljena, samo naslućujem iz svega viđenog, opet bi oni meni bili postojavani. Fuj,nemam druge riječi.
zbunjola71sa wrote: ↑19/10/2022 22:18
sta je ba bezobrazluk sve ovo do sad bez komentara je bezobrazluk i ne samo bezobrazluk vec postupci za batina i to dobrih batina ...
Bezobrazluk je prozivati ljude koji ulazu svoje pare u klub samo zato sto nam ne ide.
Da se prisjetimo da do dolaska tog Tana "koji pere pare" nismo imali gdje da treniramo. Ali eto oni su dosli da nas opljackaju.
Da se prisjetimo da do dolaska tog Tana "koji pere pare" nismo imali gdje da treniramo. Ali eto oni su dosli da nas opljackaju.
Mentalitet ucmale mahale.
cuj nismo imal gdje da treniramo?sto i zbog koga ,vjerovatno zbog onih prije sto su pljackali....i vjerovatno je mahala zbog toga kriva prije mentaliteta
kvazi bizmismena ucmalog mozga...jel de ?
Da se prisjetimo da do dolaska tog Tana "koji pere pare" nismo imali gdje da treniramo. Ali eto oni su dosli da nas opljackaju.
Mentalitet ucmale mahale.
cuj nismo imal gdje da treniramo?sto i zbog koga ,vjerovatno zbog onih prije sto su pljackali....i vjerovatno je mahala zbog toga kriva prije mentaliteta
kvazi bizmismena ucmalog mozga...jel de ?
Ne da mi se polemisati ako treba objasnjavati sta je znacio dolazak Tana i svih nakon njega u klub.
Ili da postavimo ovako, nismo imali gdje trenirati jer nismo kao kone koji od para svojih navijaca naprave trecinu tribine dok je nama vrhunac ljubavi da prozivamo i pljujemo investitore koji nam finansiraju klub.
Ma vala vise i te price oko pranja para... volio bih da neko malo detaljnije objasni kako oprati par miliona preko kluba koji ostvaruje smijesne prihode.
Kakav debil trebaš biti da u ligi gdje imaš jednog ozbiljnog protivnika (zrinjski) ti sezonu halališ u oktobru. Pa jebote treba rastjerati sve ljude u i oko kluba. Vrte nam se iste face godinama a mi jedino smijenimo trenera. Svi van.
vicious wrote: ↑19/10/2022 22:52
Ma vala vise i te price oko pranja para... volio bih da neko malo detaljnije objasni kako oprati par miliona preko kluba koji ostvaruje smijesne prihode.
Lako. Klub proda 3.000 karata. Klub prijavi da se prodalo 30000 karata. Kes se preda na blagajnu.. to postaju legalna sredstva kluba, koja su dosla od bog zna kakvog prljavog novca
cuj nismo imal gdje da treniramo?sto i zbog koga ,vjerovatno zbog onih prije sto su pljackali....i vjerovatno je mahala zbog toga kriva prije mentaliteta
kvazi bizmismena ucmalog mozga...jel de ?
Ne da mi se polemisati ako treba objasnjavati sta je znacio dolazak Tana i svih nakon njega u klub.
Ili da postavimo ovako, nismo imali gdje trenirati jer nismo kao kone koji od para svojih navijaca naprave trecinu tribine dok je nama vrhunac ljubavi da prozivamo i pljujemo investitore koji nam finansiraju klub.
Mozda da se pogledamo u ogledalo.
Ovdje svi imaju krivice,ne treba ni Ismira zanemariti nije sveta krava,jeste ulagac ali ima i on svojih odgovornosti.
vicious wrote: ↑19/10/2022 22:52
Ma vala vise i te price oko pranja para... volio bih da neko malo detaljnije objasni kako oprati par miliona preko kluba koji ostvaruje smijesne prihode.
Lako. Klub proda 3.000 karata. Klub prijavi da se prodalo 30000 karata. Kes se preda na blagajnu.. to postaju legalna sredstva kluba, koja su dosla od bog zna kakvog prljavog novca
Teoretski recimo da je moguce.
Ali kao prvo mi znamo da klub ne prijavljuje takve cifre, postoje finansijski izvještaji koji govore da klub ne posluje ni blizu tome, cak posluje u minusu.
Drugo, i Tan i Nam i ovaj Mirvic imaju legalne biznise, milijarder i nekakvi milioneri. Oni su ulozili neke svoje milione koji su cisti (pretpostavljamo, jer da nisu ne bi ih ni mogli tako ulagati).
Ili oni peru pare za nekoga?
Pobijedis na Bilinom Polju na penale u finalu kupa u utakmici u kojoj nisi bio bolji.
Kurcis se ko da si pobijedio 5:0
Pa dodjes u Sarajevo pa se i tu kurcis ko da si Murinjo.
Otjeras pola igraca, pa ti fale se povrijede pojacanja bas na tim pozicijama gdje si ove otjerao... Pisas po trenerima bivsim...
I onda dodjes na to isto bilino polje u taj isti kup.
I te iste penale.
U utakmici u kojoj si bolji.
I izgubis.
I dobijes/das otkaz.
Bozija pravda, karma, ili sta vec, je zadovoljena.
zbunjola71sa wrote: ↑19/10/2022 22:18
sta je ba bezobrazluk sve ovo do sad bez komentara je bezobrazluk i ne samo bezobrazluk vec postupci za batina i to dobrih batina ...
Bezobrazluk je prozivati ljude koji ulazu svoje pare u klub samo zato sto nam ne ide.
Da se prisjetimo da do dolaska tog Tana "koji pere pare" nismo imali gdje da treniramo. Ali eto oni su dosli da nas opljackaju.
Mentalitet ucmale mahale.
Upravo tako, kada mahalci koji su odrasli u drustvu gdje svako pokusava zajebati svakoga, u svemu vide pokusaj da kao njih nego zajebe, pa se onda “peru pare” kad nema boljeg objasnjenja…
Pobijedis na Bilinom Polju na penale u finalu kupa u utakmici u kojoj nisi bio bolji.
Kurcis se ko da si pobijedio 5:0
Pa dodjes u Sarajevo pa se i tu kurcis ko da si Murinjo.
Otjeras pola igraca, pa ti fale se povrijede pojacanja bas na tim pozicijama gdje si ove otjerao... Pisas po trenerima bivsim...
I onda dodjes na to isto bilino polje u taj isti kup.
I te iste penale.
U utakmici u kojoj si bolji.
I izgubis.
I dobijes/das otkaz.
Bozija pravda, karma, ili sta vec, je zadovoljena.
I to sve u jednoj godini, za manje od šest mjeseci.
Pobijedis na Bilinom Polju na penale u finalu kupa u utakmici u kojoj nisi bio bolji.
Kurcis se ko da si pobijedio 5:0
Pa dodjes u Sarajevo pa se i tu kurcis ko da si Murinjo.
Otjeras pola igraca, pa ti fale se povrijede pojacanja bas na tim pozicijama gdje si ove otjerao... Pisas po trenerima bivsim...
I onda dodjes na to isto bilino polje u taj isti kup.
I te iste penale.
U utakmici u kojoj si bolji.
I izgubis.
I dobijes/das otkaz.
Bozija pravda, karma, ili sta vec, je zadovoljena.
Jedino što je u toj računici, u oba slučaja, FK Sarajevo izgubilo. Ima li kakve pravde za nas u svemu tome
Pobijedis na Bilinom Polju na penale u finalu kupa u utakmici u kojoj nisi bio bolji.
Kurcis se ko da si pobijedio 5:0
Pa dodjes u Sarajevo pa se i tu kurcis ko da si Murinjo.
Otjeras pola igraca, pa ti fale se povrijede pojacanja bas na tim pozicijama gdje si ove otjerao... Pisas po trenerima bivsim...
I onda dodjes na to isto bilino polje u taj isti kup.
I te iste penale.
U utakmici u kojoj si bolji.
I izgubis.
I dobijes/das otkaz.
Bozija pravda, karma, ili sta vec, je zadovoljena.
Jedino što je u toj računici, u oba slučaja, FK Sarajevo izgubilo. Ima li kakve pravde za nas u svemu tome
Možda je pretjerano pričati o pranju para, bez ikakvih dokaza za to, al i vi sto mislite da Tan/Mirvic nisu ovdje samo i isključivo zbog para takodjer pretjerujete.
Njima je cilj da zarade, a na fan shopu i kartama to sigurno neće. Ostaju samo prodaja igrača, nekretnine i mutna posla.
PS Daleko smo još od prave zarade kroz nastupe u Evropi.
izbjeglica_iz_besmisla wrote: ↑20/10/2022 07:49
Možda je pretjerano pričati o pranju para, bez ikakvih dokaza za to, al i vi sto mislite da Tan/Mirvic nisu ovdje samo i isključivo zbog para takodjer pretjerujete.
Njima je cilj da zarade, a na fan shopu i kartama to sigurno neće. Ostaju samo prodaja igrača, nekretnine i mutna posla.
PS Daleko smo još od prave zarade kroz nastupe u Evropi.
Pa s obzirom da nema ni posjete, ni transfera, ostaju samo mutni poslovi.
7 godina imamo nekakve investitore i sta smo dobili? Teren u Butmiru, 2 kontejnera, tribinu koju je cini mi se neko od igraca platio.
Titulu osvajamo na 6-7 godina sa i bez investitora