Utakmice.

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#37901 Re: Utakmice.

Post by Grean »

Dinostula wrote: 19/10/2022 22:08
Oznaka Tablica wrote: 19/10/2022 22:05

Mirvic je oprao para preko kluba skoro onoliko koliko je i ulozio. Jos malo, pa i on dize ruke dok vrati svoje.
Mirvic je tu do 2024 i ode kao sto je Nam otisao samo dok ves masina odradi dugo pranje. ;-)
I sta sad to treeba da znaci?

Je li to znaci da je onih 8 miliona koliko klub trosi godisnje nepostojeca imaginarna hava ili da bi bili bolji da ih nema?



Da ne ulazim dublje u besmislenost ovakvih komentara koji vrijedjaju inteligenciju. Ovo je malo reci bezobrazluk.
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37902 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

Dinostula wrote: 19/10/2022 22:08
Oznaka Tablica wrote: 19/10/2022 22:05

Mirvic je oprao para preko kluba skoro onoliko koliko je i ulozio. Jos malo, pa i on dize ruke dok vrati svoje.
Mirvic je tu do 2024 i ode kao sto je Nam otisao samo dok ves masina odradi dugo pranje. ;-)
Zivi bili pa vidjeli.
Stavio je Stojnica na platnu listu kluba. Nije sigurno zato sto Stojnic voli klub vise od svog zivota.
last mohicans
Posts: 18196
Joined: 09/08/2012 23:19

#37903 Re: Utakmice.

Post by last mohicans »

Apsolutno, igrači su bagra najobičnija i ne zasluzuju nikakav respekt dok dobro ne vrate povjerenje. Previse su se zanijeli i misle da ce rezultati samo tako doci. Jos nešto, nadaju se da ce pritisak spasti, hoce kurko moj. Da sigurno znam da je igranka ranije osmisljena, samo naslućujem iz svega viđenog, opet bi oni meni bili postojavani. Fuj,nemam druge riječi.
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#37904 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

sta je ba bezobrazluk :?: :?: sve ovo do sad bez komentara je bezobrazluk i ne samo bezobrazluk vec postupci za batina i to dobrih batina ...
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#37905 Re: Utakmice.

Post by Bobi »

Sarajevo mnogo bolje, Čelik ide dalje, šta kukate. Real Madrid je znao gubit od treceligaša u kupu Španije, život ide dalje :D.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#37906 Re: Utakmice.

Post by Grean »

zbunjola71sa wrote: 19/10/2022 22:18 sta je ba bezobrazluk :?: :?: sve ovo do sad bez komentara je bezobrazluk i ne samo bezobrazluk vec postupci za batina i to dobrih batina ...
Bezobrazluk je prozivati ljude koji ulazu svoje pare u klub samo zato sto nam ne ide.

Da se prisjetimo da do dolaska tog Tana "koji pere pare" nismo imali gdje da treniramo. Ali eto oni su dosli da nas opljackaju.

Mentalitet ucmale mahale.
zbunjola71sa
Posts: 918
Joined: 28/02/2020 18:33

#37907 Re: Utakmice.

Post by zbunjola71sa »

Grean wrote: 19/10/2022 22:34

Da se prisjetimo da do dolaska tog Tana "koji pere pare" nismo imali gdje da treniramo. Ali eto oni su dosli da nas opljackaju.

Mentalitet ucmale mahale.
cuj nismo imal gdje da treniramo?sto i zbog koga ,vjerovatno zbog onih prije sto su pljackali....i vjerovatno je mahala zbog toga kriva prije mentaliteta
kvazi bizmismena ucmalog mozga...jel de ?
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#37908 Re: Utakmice.

Post by Grean »

zbunjola71sa wrote: 19/10/2022 22:41
Grean wrote: 19/10/2022 22:34

Da se prisjetimo da do dolaska tog Tana "koji pere pare" nismo imali gdje da treniramo. Ali eto oni su dosli da nas opljackaju.

Mentalitet ucmale mahale.
cuj nismo imal gdje da treniramo?sto i zbog koga ,vjerovatno zbog onih prije sto su pljackali....i vjerovatno je mahala zbog toga kriva prije mentaliteta
kvazi bizmismena ucmalog mozga...jel de ?
Ne da mi se polemisati ako treba objasnjavati sta je znacio dolazak Tana i svih nakon njega u klub.

Ili da postavimo ovako, nismo imali gdje trenirati jer nismo kao kone koji od para svojih navijaca naprave trecinu tribine dok je nama vrhunac ljubavi da prozivamo i pljujemo investitore koji nam finansiraju klub.

Mozda da se pogledamo u ogledalo.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37909 Re: Utakmice.

Post by vicious »

Ma vala vise i te price oko pranja para... volio bih da neko malo detaljnije objasni kako oprati par miliona preko kluba koji ostvaruje smijesne prihode.
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#37910 Re: Utakmice.

Post by al-em »

Kakav debil trebaš biti da u ligi gdje imaš jednog ozbiljnog protivnika (zrinjski) ti sezonu halališ u oktobru. Pa jebote treba rastjerati sve ljude u i oko kluba. Vrte nam se iste face godinama a mi jedino smijenimo trenera. Svi van.
User avatar
PhilJacksonIzvala
Posts: 585
Joined: 30/04/2020 10:35

#37911 Re: Utakmice.

Post by PhilJacksonIzvala »

vicious wrote: 19/10/2022 22:52 Ma vala vise i te price oko pranja para... volio bih da neko malo detaljnije objasni kako oprati par miliona preko kluba koji ostvaruje smijesne prihode.
Lako. Klub proda 3.000 karata. Klub prijavi da se prodalo 30000 karata. Kes se preda na blagajnu.. to postaju legalna sredstva kluba, koja su dosla od bog zna kakvog prljavog novca
Adobeg
Posts: 1112
Joined: 24/02/2020 18:20

#37912 Re: Utakmice.

Post by Adobeg »

Grean wrote: 19/10/2022 22:50
zbunjola71sa wrote: 19/10/2022 22:41

cuj nismo imal gdje da treniramo?sto i zbog koga ,vjerovatno zbog onih prije sto su pljackali....i vjerovatno je mahala zbog toga kriva prije mentaliteta
kvazi bizmismena ucmalog mozga...jel de ?
Ne da mi se polemisati ako treba objasnjavati sta je znacio dolazak Tana i svih nakon njega u klub.

Ili da postavimo ovako, nismo imali gdje trenirati jer nismo kao kone koji od para svojih navijaca naprave trecinu tribine dok je nama vrhunac ljubavi da prozivamo i pljujemo investitore koji nam finansiraju klub.

Mozda da se pogledamo u ogledalo.
Ovdje svi imaju krivice,ne treba ni Ismira zanemariti nije sveta krava,jeste ulagac ali ima i on svojih odgovornosti.
User avatar
vicious
Posts: 7660
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#37913 Re: Utakmice.

Post by vicious »

PhilJacksonIzvala wrote: 19/10/2022 23:16
vicious wrote: 19/10/2022 22:52 Ma vala vise i te price oko pranja para... volio bih da neko malo detaljnije objasni kako oprati par miliona preko kluba koji ostvaruje smijesne prihode.
Lako. Klub proda 3.000 karata. Klub prijavi da se prodalo 30000 karata. Kes se preda na blagajnu.. to postaju legalna sredstva kluba, koja su dosla od bog zna kakvog prljavog novca
Teoretski recimo da je moguce.
Ali kao prvo mi znamo da klub ne prijavljuje takve cifre, postoje finansijski izvještaji koji govore da klub ne posluje ni blizu tome, cak posluje u minusu.
Drugo, i Tan i Nam i ovaj Mirvic imaju legalne biznise, milijarder i nekakvi milioneri. Oni su ulozili neke svoje milione koji su cisti (pretpostavljamo, jer da nisu ne bi ih ni mogli tako ulagati).
Ili oni peru pare za nekoga?
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#37914 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Karma is a bitch!

Pobijedis na Bilinom Polju na penale u finalu kupa u utakmici u kojoj nisi bio bolji.
Kurcis se ko da si pobijedio 5:0
Pa dodjes u Sarajevo pa se i tu kurcis ko da si Murinjo.
Otjeras pola igraca, pa ti fale se povrijede pojacanja bas na tim pozicijama gdje si ove otjerao... Pisas po trenerima bivsim...

I onda dodjes na to isto bilino polje u taj isti kup.
I te iste penale.
U utakmici u kojoj si bolji.
I izgubis.
I dobijes/das otkaz.


Bozija pravda, karma, ili sta vec, je zadovoljena.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 22750
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#37915 Re: Utakmice.

Post by GandalfSivi »

Grean wrote: 19/10/2022 22:34
zbunjola71sa wrote: 19/10/2022 22:18 sta je ba bezobrazluk :?: :?: sve ovo do sad bez komentara je bezobrazluk i ne samo bezobrazluk vec postupci za batina i to dobrih batina ...
Bezobrazluk je prozivati ljude koji ulazu svoje pare u klub samo zato sto nam ne ide.

Da se prisjetimo da do dolaska tog Tana "koji pere pare" nismo imali gdje da treniramo. Ali eto oni su dosli da nas opljackaju.

Mentalitet ucmale mahale.
Upravo tako, kada mahalci koji su odrasli u drustvu gdje svako pokusava zajebati svakoga, u svemu vide pokusaj da kao njih nego zajebe, pa se onda “peru pare” kad nema boljeg objasnjenja…
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37916 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

F&N wrote: 19/10/2022 23:30 Karma is a bitch!

Pobijedis na Bilinom Polju na penale u finalu kupa u utakmici u kojoj nisi bio bolji.
Kurcis se ko da si pobijedio 5:0
Pa dodjes u Sarajevo pa se i tu kurcis ko da si Murinjo.
Otjeras pola igraca, pa ti fale se povrijede pojacanja bas na tim pozicijama gdje si ove otjerao... Pisas po trenerima bivsim...

I onda dodjes na to isto bilino polje u taj isti kup.
I te iste penale.
U utakmici u kojoj si bolji.
I izgubis.
I dobijes/das otkaz.


Bozija pravda, karma, ili sta vec, je zadovoljena.
I to sve u jednoj godini, za manje od šest mjeseci.
mirza_15
Posts: 11064
Joined: 19/01/2015 09:26

#37917 Re: Utakmice.

Post by mirza_15 »

F&N wrote: 19/10/2022 23:30 Karma is a bitch!

Pobijedis na Bilinom Polju na penale u finalu kupa u utakmici u kojoj nisi bio bolji.
Kurcis se ko da si pobijedio 5:0
Pa dodjes u Sarajevo pa se i tu kurcis ko da si Murinjo.
Otjeras pola igraca, pa ti fale se povrijede pojacanja bas na tim pozicijama gdje si ove otjerao... Pisas po trenerima bivsim...

I onda dodjes na to isto bilino polje u taj isti kup.
I te iste penale.
U utakmici u kojoj si bolji.
I izgubis.
I dobijes/das otkaz.


Bozija pravda, karma, ili sta vec, je zadovoljena.
Jedino što je u toj računici, u oba slučaja, FK Sarajevo izgubilo. Ima li kakve pravde za nas u svemu tome :mrgreen:
sencobih
Posts: 7532
Joined: 08/09/2010 08:33

#37918 Re: Utakmice.

Post by sencobih »

ko o čemu kokuzi samo o pranju para
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#37919 Re: Utakmice.

Post by Pitarrr82 »

mirza_15 wrote: 20/10/2022 04:33
F&N wrote: 19/10/2022 23:30 Karma is a bitch!

Pobijedis na Bilinom Polju na penale u finalu kupa u utakmici u kojoj nisi bio bolji.
Kurcis se ko da si pobijedio 5:0
Pa dodjes u Sarajevo pa se i tu kurcis ko da si Murinjo.
Otjeras pola igraca, pa ti fale se povrijede pojacanja bas na tim pozicijama gdje si ove otjerao... Pisas po trenerima bivsim...

I onda dodjes na to isto bilino polje u taj isti kup.
I te iste penale.
U utakmici u kojoj si bolji.
I izgubis.
I dobijes/das otkaz.


Bozija pravda, karma, ili sta vec, je zadovoljena.
Jedino što je u toj računici, u oba slučaja, FK Sarajevo izgubilo. Ima li kakve pravde za nas u svemu tome :mrgreen:
Vratice se negdje :run:
Oznaka Tablica
Posts: 709
Joined: 27/09/2022 13:50

#37920 Re: Utakmice.

Post by Oznaka Tablica »

Evo malo hladne glave....

Yebem li vam majku.
izbjeglica_iz_besmisla
Posts: 4275
Joined: 15/09/2005 17:22
Location: sarajevo ...

#37921 Re: Utakmice.

Post by izbjeglica_iz_besmisla »

Možda je pretjerano pričati o pranju para, bez ikakvih dokaza za to, al i vi sto mislite da Tan/Mirvic nisu ovdje samo i isključivo zbog para takodjer pretjerujete.

Njima je cilj da zarade, a na fan shopu i kartama to sigurno neće. Ostaju samo prodaja igrača, nekretnine i mutna posla.

PS Daleko smo još od prave zarade kroz nastupe u Evropi.
F&N
Posts: 5276
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: Od Ciglana do Podhrastova, Breke i Mejtasa including Jezero...

#37922 Re: Utakmice.

Post by F&N »

Oznaka Tablica wrote: 20/10/2022 07:43 Evo malo hladne glave....

Yebem li vam majku.
:lol:
Anquilla
Posts: 2504
Joined: 25/04/2016 19:31

#37923 Re: Utakmice.

Post by Anquilla »

Oznaka Tablica wrote: 20/10/2022 07:43 Evo malo hladne glave....

Yebem li vam majku.
:lol: :thumbup:
Bar si nas nasmijao u ovom teskom vremenu
User avatar
Logovan
Posts: 102745
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#37924 Re: Utakmice.

Post by Logovan »

Oznaka Tablica wrote: 20/10/2022 07:43 Evo malo hladne glave....

Yebem li vam majku.
:lol: :lol:

Na šta će ovo sada izaći....
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#37925 Re: Utakmice.

Post by Ali_G »

izbjeglica_iz_besmisla wrote: 20/10/2022 07:49 Možda je pretjerano pričati o pranju para, bez ikakvih dokaza za to, al i vi sto mislite da Tan/Mirvic nisu ovdje samo i isključivo zbog para takodjer pretjerujete.

Njima je cilj da zarade, a na fan shopu i kartama to sigurno neće. Ostaju samo prodaja igrača, nekretnine i mutna posla.

PS Daleko smo još od prave zarade kroz nastupe u Evropi.
Pa s obzirom da nema ni posjete, ni transfera, ostaju samo mutni poslovi.
7 godina imamo nekakve investitore i sta smo dobili? Teren u Butmiru, 2 kontejnera, tribinu koju je cini mi se neko od igraca platio.
Titulu osvajamo na 6-7 godina sa i bez investitora
Post Reply